• Новинка
Подгонянная етикет на кучето на гребен метал начина единни със собственото си Слово евтина изработени по поръчка етикет на кучето на метал с Слово

Подгонянная етикет на кучето на гребен метал начина единни със собственото си Слово евтина изработени по поръчка етикет на кучето на метал с Слово

резултат:
BGN 560.00
BGN 459.00 -18 %

Брой продукти
Налично

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања. (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свила-филтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн. 5.Боја : било кои 6 pantone боја.Облик : според клиентот дизајн 7.Минималната Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8.Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9.ОЕМ ве молиме контактирајте да разговараат за понатамошни; секое време е добредојдена 10.Примерок цена да се преговараше 11.Примерок време 3-5 дена 12.Најголемиот дел на олово-time : 10days (Ние исто така нудиме забрзан производство, специфична ситуација, ве молиме контактирајте со нас) 13.Употреба на подарок, бизнис подарок, промотивни подароци, декорација, сувенири, тим симбол, игра логото, означете состанок, здружението марка итн
Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPS-от и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 5-7 работни дена за испорака. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Повратни информации : Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме ourbest да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за наддавање и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација. Ви благодариме! За квалитет : ние никогаш не падне превозот, секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени. Враќање : 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот? S сметка. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија .

Подробности

Тип:
Куче
търговска марка:
TELATI
Материал:
Метални
Тип Елемент:
колие
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Мода за кучета, котки жилетка пролет лято тениска облекло за домашни любимци 1бр XS S M L

6.54 -8 % BGN 6.00

Големина на : XS вратот 20cm градите 30cm облека должина 19cmS вратот 24cm градите 36cm облека должина 25cmМ вратот 32cm градите 40cm облека 30cm должинаL вратот 38cm градите 48cm облека должина 35cm Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

2018-Новата Куче Bling Bling Tutu Dress Лейси Пола Облекло Вечерна Рокля Сладък Домашен Любимец Котка Принцеса

5.74 -30 % BGN 4.00

Спецификација : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Памук Мешавина + Grenadine Боја : како на сликата покаже Големина : XS, S, M, L Пакет Тежина : 35 55 g (Приближно) Забелешка : топла bling bling можеби лесно да падне она што е нормален феномен, ве молиме разбирање ! Големина на Вратот (cm / inch) Назад Должина (cm / inch) Градите (cm / inch) XS 22 / 8.66 25 / 9.84 34 / 13.38 S 30 / 11.81 28 / 11.02 37 / 14.56 M 34 / 13.38 32 / 12.59 43 / 16.92 L 39 / 15.35 36 / 14.17 48 / 18.89

Куче Котка Светеше Сърцето Печат Дантела Пакетче Рокля Кученце Кучето Облекло За Домашни Любимци

4.03 -26 % BGN 3.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук Мешавина + GrenadineБоја : како на сликата шоуГолемина : XS, S, M, LПакет Тежина : 35 55 g (Приближно)ГолеминаВратот (cm / инчи)Назад Должина (cm / инчи)Градите (cm / инчи)S29 / 11.4124 / 9.4433 / 12.99М32 / 12.5927 / 10.6238 / 14.96L36 / 14.1732 / 12.5943 / 16.92XL38 / 14.9637 / 14.5646 / 18.11

100шт регулируема Пет куче котка ръчно вратовръзка вратовръзка на шията яка сладък подарък 30patterns за избор на

BGN 94.40

Точка Име : 100 компјутери Прилагодливи Миленичиња Куче, Мачка рачно изработени Лак Вратоврска Вратоврска Вратот и Јаката Симпатична подарок 30patterns за избереОбјектот Материјал : човекнаправени од свилаОбјектот Големина : 10.5*5 CM одговара за вратот големина 2550 CM или така.Објектот тежина : 8g или такаОбјектот desription : Постојат повеќе од 30 стилови за вашиот избор.Кога ќе го купите,бараме 10pcs по стил барем и pls кажете му на вашиот сакав шема,ви благодариме!

Armi магазин Summer Dog Dress Black White Stripe Dresses For Dogs 6071082 Pet Products Clothing XS S M L XL

BGN 7.57

Боја : Црна Продажбата На Моделот : 1 Парче Производ Број : 6071082 Тип : Кучето Се ОблекуваатГОЛЕМИНА(cm)ГРАДИТЕДОЛЖИНАXS2827S3332М3837L4241XL4644​* Големина прирачник за грешка при мерење ќе биде ± 3 cm* Цел : ве Молиме бидете сигурни дека вашето бебе големинаВие исто така може да се допаѓа ...

Новият пристигането Безплатна доставка на Пет зимни дрехи куче котка кученца Зимно наметало модерен и елегантен висококачествен продукт за домашни любимци на хла

12.02 -17 % BGN 10.00

Големина на : Мерење начин : Опис на производот : Бесплатен превозот на домашни миленичиња зима кејп puppies зимски капутАтрактивни поениДве бои за да го изберетесветло кафеава изгледа топло и луксузБраун толерантни валкани и изгледа повеќе стилскиПосебни кејп дизајнУдобен пејст копчетоДруги детали : Ако сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата менаџер, email, и телефон.Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

Pawstrip Pet Dog инвалидна количка на задните си крака помощник куче количка за рехабилитация регулируема куче проходилки XXS/XS

158.06 -15 % BGN 134.00

Pawstrip Миленичиња Куче Количка Hind Нозе Асистент Куче Количка Рехабилитација Прилагодливи Куче Вокер XXS / XSКако Да Се Изберете Големина?Прво, треба да се провери дали вашето домашно милениче е во согласност со типот на домашно милениче количка можете да изберете : Пет Мерење Метод : висина е растојанието помеѓу пет врати и земјата, и ширина е најширока назад хип...

Безплатна доставка! 500 бр. лот куче врата вратовръзка куче вратовръзка пеперуда котка вратовръзка за домашни любимци доставка Пат прическа цвете

204.80 -6 % BGN 193.00

Боја : 15 видови на мешани бои.Големина : за соодветна вратот обемот 25 ~ 45СМ.Слободно да се прилагоди на големината.14 бои за вашиот изберете Забелешка : ако сакате да го одредите боја, секоја боја најмалку купи 50 КОМПЈУТЕРИ.

Freeshipping carving metal cat dog name mobile number tag выгравированная митническо пет id tag round dog id tag DIT-024

6.13 -18 % BGN 5.00

Freeshipping метал куче, мачка име мобилен број ознака Врежани царинската милениче id ознака круг куче id ознака DIT024Ве молиме дај ми engrave контакт како што е подолу, ви благодариме! Ако ние не може да се добие вашите податоци, ние ќе ги испрати празно куче ознака за вас, па, ве молам, се сеќавам на тоа...

FK30 New Pet Dog пижами гащеризон дрехи за кучета тела шарени кученце костюм Йоркшир Bichon малко куче дрехи, спално бельо

12.78 -14 % BGN 11.00

FK30 Нови Миленичиња Куче Пижами Jumpsuit Облека за Куче Комбинезони Кутре Костим Јоркшир Bichon Мало Куче Облека NightwearСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

Нова Лятна Куче Плат Карикатура Куче Домашен Любимец Жилетка Дрехи, Костюми -30

4.10 -27 % BGN 3.00

N ew S um mer Куче Крпа Цртан филм Куче Миленичиња Вест Облека НосииОпис Сосема Нов Пол : Унисекс Боја : Сина Големина : M Големина Тип : Вест Стил : Нови Куче Миленичиња Куче Елеци Материјал : Полиестер Дизајн : АМЕРИКАНСКО Знаме Ракав Должина : Кратки Ракави Повод : Случајни Сезона За : Лето Сите димензии се мери со рака, не може да биде 23cm отстапувања,ви благодариме за вашето разбирањеГолемина Детали : Големина Биста Вратот Назад Должина M 42cm / 16.54" 28cm / 11.02" 29cm / 11.42"Пакет се вклучени : 1 X Милениче ВестНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Pet dog clothes Puppy spring Atumn червен/розов чадър print comfortable dog vest t shirt for small dog whole sale

BGN 4.40

Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Количина : 1 компјутер Материјал : Памук Мешавина Боја : црвена,розова го Прави вашето куче потопол и повеќе стилски и кул Совршен за одење,џогирање Чува домашно милениче безбедно и лесно да се местоГолемина : XS,S,M,LПакетот вклучува : 1pc x куче т кошули Забелешка : 1...

Симпатичното Домашно Животно Козината На Кучето Яке С Качулка Зимни Дрехи Кученце Котка Пуловер Дрехи, Палто Облекло

5.12 -22 % BGN 4.00

Опис : Новиот бренд и висок квалитет.Изработени од памук мешавина, ова куче џемпер има мала еластичност.Мало куче џемпер е ладна зимска облека топло и пријатно за девојки или момчиња кучиња.Тоа е издржлив, удобно, топло доволно, лесно да се носат и чиста.Машина перат со слична боја во ладна вода и се собори сува.Со цел да се спречи вашето купување грешка, ве молиме да се измери големината на вашето домашно милениче пред купување.Функција : Материјал : Памук смеса.Процес : Сплетам смеса.Стилови : Зимски топол џемпер грб.Модел : на самото Место / hoodied.Големина : XS / S / M / L / XL / XXL.Големина на Табелата(cm) : 1 cm = 0.394 инч.Големина на Градите Назад Должина Погоден за куче тежинаXS 27cm / 10.6" 15cm / 5.9" 11.5 кгS 30cm / 11.8" 18cm / 7" 11.5 кгМ 35cm / 13.7" 23cm / 9" за 2kgL 42cm / 16.5" 28cm / 11" за 3kgXL 47cm / 18.5" 33cm / 12.9" околу 4.5 кгXXL 52cm / 20.4" 38cm / 14.9" за 6kgЗабелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со ваше и им овозможи на 23cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 * Домашно Милениче Џемпер.

pet Dog Clothes For Large Dog Warm Winter Basic Coat Dog Яке за руното на лигавицата Ropa Para Honden XS-3XL пудел Мопс френски 15

13.31 -10 % BGN 12.00

миленичиња Куче Облека За Големо Куче Зима и Топло Основните Куче Грб Јакна за Руно Поставата Ropa Став Perros XS3 XL Poodle Боксер француски 15

Куче жилетка, риза полицията пролет лято дрехи за домашни любимци puppy котка тениски, дрехи за малки кучета полиестер XS~L костюм чихуахуа F319

2.62 -24 % BGN 2.00

Унисекс Миленичиња Облека Кученце Куче, Мачка Вест Т Кошула Облека ОблекаФункција : Материјал : полиестерКоличина : 1 PCМодерен и симпатична,удобно да го допрам носатСезона : Пролет ,ЛетоПакет Содржина : 1 x Vest Големина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : XS Назад должина : 20 CM / 7.87" Градите : 30cm / 11.71" Врат : 20 CM / 7.87" Големина : S Назад должина : 24 CM / 9.44" Градите : 35cm / 13.77" Врат : 24 CM / 9.44" Големина : M Назад должина : 30 CM / 11.71" Градите : 41cm / 16.14 и делови" Врат : 29 CM / 11.41" Големина : L Назад должина : 34 CM / 13.38" Градите : 45 CM / 17.71" Врат : 35 CM / 13.77" Напомена : ве Молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

2017 Hot Sale Dog Hat Pets Use High Quality Cnavas Fashion Style Baseball Cap Small Pets Hat For Summer 2 Size Free Shipping

BGN 4.78

2017 Топла Продажба Куче Капи Мачка Миленици Користиме Високо Квалитетни Крпа Слатки Мали Миленици Капа За Лето Бесплатен ПревозотИзвестување На Големината : S : Одговара на Вратот 2234cm M : Одговара на Вратот 2841cm

1 бр. домашен любимец, куче на котка топло палто облекло кученце есен зима якета дрехи кученце на горно облекло кучета, котки, блузи, палта облекло XS-XXL

14.54 -4 % BGN 14.00

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Безплатна доставка! 500 бр. лот куче врата вратовръзка куче вратовръзка пеперуда котка вратовръзка за домашни любимци доставка Пат прическа цвете

BGN 200.00

Боја : 15 видови на мешани бои.Големина : за соодветна вратот обемот 25 ~ 45СМ.Слободно да се прилагоди на големината.14 бои за вашиот изберете Забелешка : ако сакате да го одредите боја, секоја боја најмалку купи 50 КОМПЈУТЕРИ.

FD30 Безплатна доставка червен, зелен Пет Dresses Sweety Summer кучета Принцеса шарени прашка завесата поли обличам дрехи костюм дрехи

11.81 -15 % BGN 10.00

FD30 Бесплатен превозот Нова Боја Црвена Зелена Пет Фустани Sweety Лето Кучиња Принцеза шарени Прашка превез здолништа Фустан облека Костим ОблекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

Пет Costume кучето лъв перуки грива коса на фестивала страна на карнавалните костюми на Хелоуин костюм пет lion hair пет hair черен L

11.57 -22 % BGN 9.00

Карактеристики : Домашно милениче Костим Лав Грива Перика за Куче ноќта на Вештерките Облека Фестивал Фенси се Облекувааттака кул костим дизајниран за вашите миленици.вашето бебе ќе освои многу восхит, кога се носи овој крпа одење на улица.објектот добро за кучиња само.ГОЛЕМИНАГОЛЕМИНА L : се вклопува вратот дебелина од 6080см(24"31")прилагодливи еластична бенд да го стави наВе молиме имајте во предвид : ве молиме да биде исклучително внимателни кога прилагодување на еластична бенд.тоа ќе биде многу тешко да се излезе ако се повлече внатре во перика.Бидете сигурни дека ќе се врзуваат тоа мртов во посакуваната големина за вашето домашно милениче пред носи тоа.Ве молиме да се одржи на двете страни на бендот внимателно кога се стави на и вратоврска тоа мртов откако ќе се добие вистинската големина за вашите миленици.Пакет се вклучени : 1pc Милениче Костим Лав Грива Перика за Куче(Мало Пакет НЕ е вклучена)

Пет Cat Dog Clothes Navy Winter Dog Sweater Small Large Dog Sweaters For Chihuahua Knit Dog Sweater разход на цвят и размер

BGN 95.98

Домашно Милениче Морнарица ЏемперБоја : Црвена, СинаГолемини : XXS XS S M L за optinalПакет : секое парче во една OPP вреќаПакетот Вклучува : 10pcs во еден ПарцелиАко сакате мешани бои, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Кучето На Рокля Сладък Домашен Любимец Кученце Кучето Облекло Принцеса Ръкави Решетки Лук Рокля, Пола Облекло

3.66 -18 % BGN 3.00

Миленичиња Куче се Облекуваат Слатка Решетки Кутре Принцеза Ракави Bowknot Куче Кошула Лето Облека Блузи SXL100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : Розова, Сина, Црвена, ЖолтаГолемина : S,M,L,XLПакет Тежина : 40 g (Приближно)Големина Назад Должина (cm / inch) Вратот (cm / inch) Градите (cm / инчи)S 17 / 6.69 23 / 9.05 31 / 12.20М 21 / 8.27 25 / 9.84 36 / 14.17L 24 / 9.45 35 / 13.78 38 / 14.96XL 28 / 11.02 39 / 15.35 54 / 21.26Објектот incldues : 1 x Куче Облеката ако ви треба големина XXS, ве молиме оставете порака кога местото цел) ви Благодарам

Дрехи за домашни любимци Big Dog 3D Printed Dog Hoodie Забавни Пет Clothes Spring Dog Animals Costume Cat Dog Cloth дрехи за малки и големи животни

10.74 -26 % BGN 8.00

Миленичиња Облека Големо Куче 3 D Испечатени Куче Качулка Забава домашно Милениче Облека Пролет Куче Животни Костим Куче, Мачка Текстил, Облека За Кученце и ПоголемиОпис На Производот : Бренд Име : Брзо Домашно МиленичеМатеријал : 100% ПамукМодел : ПрекраснаФункција : 1...

Misterolina 10шт котка куче аксесоари за домашни любимци вратовръзка пеперуда вратовръзка за Сватба парти дрехи, бижута кученце, коте пеперуда домашни любимци acessorios

6.64 -40 % BGN 4.00

Misterolina 10 PCS Мачка Куче Додатоци за Миленичиња Лак Вратоврска Вратоврска Свадба Партија Облека Декорација Куче Маче Bowtie миленици acessoriosМатеријал : ПолиестерBowknot големина : 10.5*6 CMВрат должина : 25~40cm (прилагодливи)Боја : испрати по случаен изборВклучени : 10 x милениче лак вратоврскаМешана боја, многу костим за домашни миленици тајво фустан.Прилагодливи дизајн и јака одговара на повеќето домашни миленици со една големинаОблечи вашето домашно милениче да биде мода и убав.[xlmodel][фото][0000]

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.