• Новинка
Мода Toddlder Newbore Baby Boy Официален Костюм Партия Сватбен Смокинг Джентълмен С Къс Ръкав, Гащеризон Гащеризон Облекло Облекло

Мода Toddlder Newbore Baby Boy Официален Костюм Партия Сватбен Смокинг Джентълмен С Къс Ръкав, Гащеризон Гащеризон Облекло Облекло

резултат:
BGN 9.38
BGN 8.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Ново Бебе Дете Момче Памук Господин Jumpsuit Romper Bodysuit Облека Облека 4 Sizes
1 Pcs Момче Бебе Деца Деца Bowknot Господин Romper Jumpsuit Облека Облека 0-36
Бренд НОВИ со Висок квалитет
Тип : Момче облека
Главната Боја : Црна/Бела
Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x облека
Големина На Табелата :
Големина
Рамо(cm/инчи)
Crotch(cm/инчи)
Ракав(cm/инчи)
Должина(cm/инчи)
Возраст
70
18/7.0
18/7.0
26/10.2
60/23.5
0-1 Years
80
20/7.8
20/7.8
28/11.0
62/24.3
1 Years
90
22/8.6
22/8.6
30/11.8
64/25.1
2 Years
95
24/9.4
24/9.4
32/12.5
66/25.9
3 Years

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 3М, 12М
търговска марка:
Канис
Номер На Модела:
комплект дрехи
Материал:
Памук
Пол:
Момчета
Стил:
Модни модели
Дължина ръкав(см):
Кратък
Тип На Затваряне:
Двубортный
Вид Връхни Дрехи:
Къси панталони
Вид На Модела:
Мозайка
Стил Ръкави:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти

Избор на купувачи

FYH високо качество на детски панталони пролет есен момчетата дънки момче деца разтеглив дънкови панталони деца каубойски панталони тийнейджър дънки пълна дължина

BGN 27.18

Големина на : Не се 5 големини на располагање за следниве листата Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење...

2018 пролет детски дрехи твърди с дълъг ръкав памук тънък момче момиче детски пуловер пуловер за момичета, момчета, деца пуловери

9.10 -1 % BGN 9.00

големина информацииДете ГолеминаНИ Големина2 T3 T4 T68101214Детали Големина на овој ДизајнВисина90cm100cm110cm120cm130cm140cm150cm160cmДолжина36cm38cm40cm44cm47cm51cm55cm59cmБиста*226cm27cm28cm29cm30cm31cm33cm35cmРамо25cm26cm27cm28cm29cm30cm32cm33cmSleeve30cm32cm34cm37cm40cm43cm47cm51cmВе молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.Состојба100% Сосема Нов / Без никакви додатоциЗабелешкаВе молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ткаенинипамукдетали за производот

разпродажба на разпродажба момчета елен есен-лято с дълъг ръкав, комплекти, дрехи 2 елемента детски дрехи, комплекти детски дрехи Детски пуловер костюм

15.84 -5 % BGN 15.00

Многу убав квалитет,само три парчиња,изгубени пари да се расчисти.Предмет : момчиња deerlet одговараат,тмаица+панталона;Материјал : чист памукБоја : сина лента,жолт дресГолемина : 80,85,90,95Големина 80 : Се погодни за 7380см висина,ве молиме изберете 2 T;Големина 85 : Се погодни за 8085cm висина,ве молиме изберете 3 T;Големина 90 : Се погодни за 8590cm висина,ве молиме изберете 4 T;Големина 95 : Се погодни за 9095cm висина,ве молиме изберете 5;Ве молиме погледнете на следниот графикон,и изберете соодветна големина според деца " висина,грешка е 13cm.Големина На Грб Должина Биста*2 Рамо Панталона Должина Crotch80 34cm 28cm 24cm 44cm 20cm85 36cm 29cm 25cm 46cm 21cm90 38cm 30cm 26cm 48cm 22cm95 40cm 32cm 27cm 51cm 23cmIternational КупувачиВе Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или превозот надомест.Овие трошоци се на купувачот одговорност.По услуга : Ако предмети имаат квалитет проблем како што се оштетени,ние мора да се земе активно учество во;Ние никогаш нема да прифати несоодветна plaints,како што се : лош квалитет,аберации и така натаму;Ако се жалат лош квалитет,аберации,ве молиме да се врати стоката,и ќе мора да плати товар за враќање.

2018 есен детски дрехи момчета ризи ивица с дълъг ръкав отложным яка момче ризи за момчета големи деца причинно ризи потници

BGN 13.26

големина информацииДете ГолеминаНИ Големина3 T4 T681012Детали Големина на овој ДизајнSzie100cm110cm120cm130cm140cm150cmДолжина42cm47cm50cm53cm56cm59cmБиста*231cm33m35cm37cm39cm41cmРамо27cm29cm30cm31cm33cm35cmSleeve38cm40cm43cm45см48cm51cmВе молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.Состојба100% Сосема Нов / Без никакви додатоциЗабелешкаВе молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ткаенини95% памукдетали за производот

SOSOCOER Boy Clothing Sets мода къси ръкави звезди писмо тениски+шорти панталони 2 бр. Детски дрехи 2017 лято децата комплект момиче

20.53 -42 % BGN 12.00

[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Момче Облека Поставува Мода Кратки Ракави Ѕвезди Буква Т Маици+Шорцеви Панталони 2 парчиња Бебе Облека 2017 Лето Деца Девојка Сет[БОЈА] Како Слика[SIZE] 8090100110120 одговараат за 12 M5 Tгодишни деца[ТКАЕЊЕТО] Памук + ПолиестерПлочка физички мерења, 12 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца...

Очарователни Детски Гамаши Дете Младенческие Децата Момче Момиче Е Прекрасен Харем Панталони, Дълги Панталони, Гамаши Сладки Децата Малко Чудовище Панталони

BGN 4.62

Најновите Модата Бебе Момчиња Девојчиња Долги Панталони!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Жолта / СиваНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Големите момчета панталони за момчета детски панталони панталони костюм панталон момче гарсон enfant студентски изяви пълни панталони Панталони рагаццо

43.18 -49 % BGN 22.00

Ако изберете 3 T , ние ќе ви испратиме големина 100 Ако изберете 4 T , ние ќе ви испратиме големина 110 Ако одберете 5 , ние ќе ви испратиме големина 120 Ако одберете 6 , ние ќе ви испратиме големина 130 Ако изберете 7 , ние ќе ви испратиме големина 140 Ако одлучите 12 , ние ќе ви испратиме големина 150 Ако се избере 14 , ние ќе ви испратиме големина 160 Оваа цена само содржи : Панталони Ако ви треба вест и кошула , pls контактирајте со нас ,ние ќе ви даде вест и кошула линкови ,ви благодариме

Момичета И Момче Харем Панталони Капри За Възраст 2-7 Нов Сладък Бонбони Цвят Двойни Детски Дрехи Твърди Децата И Дълги Панталони

BGN 13.44

[xlmodel][производи][3303][xlmodel][производи][3303][xlmodel][производи][3303][xlmodel][производи][3303][xlmodel][производи][3303][xlmodel][производи][3303] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. Производ Големина2016 Година Девојки & Момче Harem Capris Панталони За Возраст 27 Нови Симпатична Бонбони Боја Тери Детска Облека Солидна Деца Деца Долги ПанталониПогоден за : Деца е во Висина од 90140cm[xlmodel][фото][0000] Производот ФотографииПрочитајте менеПлаќање : За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страницаПревозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)1...

Нова пролет камуфлаж деца зреещи памук войници МОДА СТИЛ за момчета / момичета панталони 1-5 години на детски панталони

29.76 -6 % BGN 28.00

+Информација За Производот : Пол : момче / девојкаБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукПакет : 1pec=1lot / Opp вреќаГолемина : 15 годинаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

Модни комплекти дрехи за момчета 2018 летен детски спортен костюм с къси ръкави риза, панталони, костюми Детски спортни костюми за 3-12 години

22.80 -21 % BGN 18.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!Име : момчиња облека сетМатеријал : памукГолемина : 100110120130140150големина на 100=3 Tголемина 110=4 Tголемина 120=56големина 130=78големина 140=910големина 150=111lot=1setВНИМАНИЕТОВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

модни големите момчета жилетка деца момчета жилетки, облекло за свободното време на децата сватба, абитуриентски модерен жилетка 2 цвята черен и син

46.38 -48 % BGN 24.00

предлагам висина lenght(cm) гради*2(cm) соодветна возраст100 30 32 3 T110 32 34 4 T120 34 36 56 T130 36 38 78 T140 38 40 910 T150 40 42 1112 T160 42 44 1314 T Оваа цена само содржи : ВЕСТ Ако ви треба вест и кошула , pls контактирајте со нас ,ние ќе ви ги даде на вест и кошула линкови ,ви благодариме

Есен момчета детски дрехи Деца момчета памук шарени костюми с къс ръкав тениски, потници + дълги панталони, гамаши

13.15 -32 % BGN 9.00

Најновите Модата Деца Момчиња Тимови !!Висок Квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.