• Новинка
SOSOCOER Момиче Clothing Set 2017 Summer Arrow T-shirt+Polka Dot Skirt 2pcs Little Girls Clothes Сладко Kids Heart Baby Clothing Set

SOSOCOER Момиче Clothing Set 2017 Summer Arrow T-shirt+Polka Dot Skirt 2pcs Little Girls Clothes Сладко Kids Heart Baby Clothing Set

резултат:
BGN 21.17
BGN 13.00 -39 %

Брой продукти
Налично


[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Девојка Облека Поставите 2017 Лето Стрелките на Т-маица+Polka Точка Здолниште 2 парчиња Малку Девојки Симпатична Облека Срце Деца, Бебе Облека Сет
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 80-90-100-110-120 одговараат за 12 M-5 T години Девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Должина На Врв
Топ Биста*2
Должина На Здолниште
Половината*2
Ознака Големина
12 M
35 cm
24*2 см
21 см
18*2 см
80
24 M
37 см
25*2 см
23 см
19*2 см
90
3 T
39 см
26*2 см
25 см
20*2 см
100
4 T
41 cm
27*2 см
27 см
21*2 см
110
5 T
43 см
28*2 см
30 см
22*2 см
120
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.

Подробности

Дете американски размер:
12М, 24М, 5Т, 3T, 4Т
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Яка:
О-Образно Деколте
Тип На Затваряне:
Пуловер
търговска марка:
СОСОКОЕР
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
Писмо
Стил:
Ежедневни обувки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Момичета
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Номер На Модела:
YYL2017040401

Избор на купувачи

3-16 Години Момичета Пуловери Пролет Есен 2018 Нова Детска Вязаная Облекло Училище Деца Плюс Кадифе Вязаная Дрехи За Момичета H084

33.12 -28 % BGN 24.00

modname=ckeditor modname=ckeditor Добредојдовте На Vivacuten Продавница Тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот...

Дантелено рокля за малки момичета лятна рокля bebe панделки бална рокля дрехи лейси пакетче вечерни рокли 1 година на раждане рокля за момичета дрехи

BGN 12.00

ОПИС Големина : 110 120 130 140Pls проверете овој детал големина на табелата и изберете соодветна големина за себе.Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

Момче Момче Baby Girls Каишка Ръкави Гащеризон Гащеризон Зреещи Твърди С Рамо Панталони Дрехи Мода Ново Пристигане 2018

7.46 -20 % BGN 6.00

Нова Мода Jumpsuit За Мало Бебе Девојки со Странични ЏебовиСостојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : СиваSleeve Стил : Без Ракави (Шпагети Рака)Деколте : Околу ВратПовод : НеврзанМодел : ЦврстиСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Бебе JumpsuitГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см

нова мода цветен принт обличам Принцеса Половината ръкави през цялата силует високо качество baby girls clothing dress безплатна доставка

19.18 -6 % BGN 18.00

големина должина фустан биста*2 100 57 30 110 60 31 120 63 32 130 66 33 140 69 34 150 72 35 160 75 36Potete lasciare он messaggio на мене ил formato че avete bisognoЛа misura manuale, ci sono 23 cm erroreColore : 8598% simile alle immagini, мр ид sarà poca differenza ди colore dovuto следи e la luce

Големи Момичета Летни Комплекти Облекло 2 Бр Децата Ръкави Шифон Топ И Жълти Панталони Деца Момичета Комплект Дрехи На Възраст От 4 6 8 10 12

28.78 -20 % BGN 23.00

Големи Девојки Лето Облека Сетови 2 Парчиња Деца Без Ракави Chiffon Врвот & Жолта Панталони Деца Девојки Облека Поставите Возраст 4 6 8 10 12Сет Вклучуваат : 2 парчиња девојки chiffon сетДизајни : девојки без ракави врвот + жолта панталониСостојба : 100% сосема нов со ознака, супер квалитетПогоден век : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години девојкиГолемина 4 T =100110cm висина, Големина 5 и 6 =110120cm висина,Големина 7 & 8 =120130cm висина, Големина 9 и 10 =130140cm висина,Големина 11 & 12 =140150cm висина , Големина 13& 14=150160cm висинаТОПЛО СОВЕТИ : 1...

Децата пролетта на нов корейски вълна point clothing set baby girls сладко cotton clothes suit childern cartoon 3pcs suit

38.02 -26 % BGN 28.00

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде...

High-end Custom Girls Peacock Princess Tutu Flower Dress Feathers Момиче Ball Gown Dresses Tulle Kids Girls Party Dress Pageant

132.00 -40 % BGN 79.00

Highend Обичај Девојки Паун Принцеза Туту Облечи Цвет Пердуви Девојка бал Фустани Tulle Деца Девојки Партија Церемонија ФустанМатеријали : Најлон TulleИме : Цвет Девојка Фустани,Девојки Принцеза Се ОблекуваатКарактеристики : Tulle Ленти Направи Тоа, Еластичен ГрадитеГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали,Вечер, Роденден, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси, Фото Проп ,ТанцГолемина 12 M : Heigth 7080см1...

Лято Облечи Бохемски Стил Цветен Принт На Облегалката Принцеса Рокля За Момиче Рокля Без Ръкави От Памук Деца Vestidos

27.18 -12 % BGN 24.00

modname=ckeditorГолемина На Табелата НИ Големина Должина(см) Градите*2(cm) Ракав(cm) Ознака Големина Укажуваат на тоа Висина(cm) 18 МИЛИОНИ 1 T 80 24 M 2 T 90 3 T 3 T 100 4 T 4 T 110 5 T 5 T 120 Постои 13 CM разлики поради прирачник за мерење...

2017 летни детски костюми дрехи за малките момичета комплекти мода ръкави прашка шифоновый жилетка + шорти

9.63 -17 % BGN 8.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ 100% исто како слика...

празен бутик плътен цвят вълни момиче рокля роба вязаный памук Есен Зима детски дрехи ежедневни детски памучни дрехи Детски памучни рокли

BGN 1040.00

Напомена : 1pcs само за полна боја.Производство ОписИме на производбебе памук frocksбрендbenifunТкаенини5% Spandex & 95% ПамукполдевојкиБојаРазлични бои може да се прилагоди според Pantone бојаГолемина012yearsNotice101kg ќе брод од страна на epcaket,време на испорака 7days 140kg ќе брод од upsот или fedex, време на испорака : 57days 40100kg ќе брод од страна на dhl, време на испорака : 34daysNotice2levave ми порака она што боите и големината треба откако ќе го стави на редNotice3Цената ќе биде поевтина ако купите повеќе,само контактирајте ме...

Детски дрехи за момичета Облечи Sets Kids Spring Sweet Baby Дантела Denim Jacket + Stripe Dress Two-Piece Костюми Fashion Dress

52.59 -16 % BGN 44.00

Предмети Име;Деца Облека За Девојки Фустан се Поставува Пролет Деца Слатка Бебе Чипка Тексас Јакна + Мрачно Фустан Два дела Одговара Мода се Облекуваат Големина на Табела(единица : cm) НИ Големини Кина Големини фустандолжина(CM) облекадолжина(CM) биста(CM) Должина на Ракав(CM) се Препорачувависина 4 T 110 56 35 60 40 95105cm 6 T 120 60 38 63 43 105115cm 7 T 130 64 41 66 46 115125cm 9 T 140 68 44 69 48 125135cm 11 T 150 72 47 73 50 135145cm 12 T 160 76 50 75 53 145155cm Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 13 см грешка; Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

КН Summer 3-7 year old girl dress Bow decoration червен шифон cake облечи Free колие

16.83 -23 % BGN 13.00

ДОН Лето 37 годишна девојка се облекуваат Лак декорација црвено chiffon торта се облекуваат за Слободни ѓерданПовеќе Фустани и Здолништа Кликнете : Одберете 34 T, големина 110, здолниште должина 60см, Биста 62cm, Висина на 8595cmИзберете 45 T, големина 120, здолниште должина 64cm, Биста 66cm, висина на 95110cmОдберете 56 T, големина 130, здолниште должина 68cm, Биста 70cm, на Висина од 110120cmОдберете 67 T, големина 140, здолниште должина 72cm, Биста 74cm, Висина 120130cmОдберете 78 T, големина 150, здолниште должина 74cm, Биста 80см, Висина на 130140cmОвој производ е препорачливо да користите Ali Express платформа регистрирани логистика, Песни може да се следи, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Answer : ___________________________ Note : * Ве молиме овозможи 12cm (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење.*Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1-7Y дете деца Baby Girls памук, дантела с флорални Off Shoudler яка блуза, потник+ дънки, дънкови шорти 2 елемента екипировки комплект дрехи

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис2 парчиња Девојки Off Рамо Чипка Блузи+Искинале Тексас Шорцеви Облека!!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Момичето лято нов кружевном рокля мода момиче лук облечи момичето бродерия, дантела рокля без ръкави момиче просто страхотна рокля

35.78 -39 % BGN 22.00

Број 1 би сакал да им биде задоволен со нивното купување Услуги на клиентите е нашиот нема.1 1 приоритет Големи цел Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас...

Момичета 2 Бр Комплект Цветни Шифоновые Риза + Панталон Летни Дрехи Комплект Baby Girl Облекло Бебешки Дрехи Детски Модни Дрехи

19.42 -23 % BGN 15.00

Купувачот е коментариНовиот Бренд Девојки Облека Лето Деца Бела Chiffion Кошула Со Розова ЗдолништеГолемина информацииГолеминаТоп должина cmГрадите cmпанталони должиназа висина3 T385836cm90cm4 T396038cm100cm5406240cm110cm6426442cm125cm7456844cm130cmСлика шоу

дрехи за малките момичета, Детски памучни момичета и бельо за момичета гащи детска жилетка

19.01 -11 % BGN 17.00

ОДГОВАРААТ на ВИСИНА 9 M80СМОДГОВАРААТ(6575СМ) 18 МИЛИОНИ90 CMодговараат(7585cm) 2100 CMодговараат(8595cm) 4110 CMодговараат(95105cm) 6120 CM одговараат на(105115cm) 8130 CM одговараат(115125cm) 10140 CM одговараат(125135cm) 12150 CMодговараат(135145cm) 14160 CMодговараат(145155cm) 16170 CMsuit(155165cm)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.