• Новинка
1-7Y дете деца Baby Girls памук, дантела с флорални Off Shoudler яка блуза, потник+ дънки, дънкови шорти 2 елемента екипировки комплект дрехи

1-7Y дете деца Baby Girls памук, дантела с флорални Off Shoudler яка блуза, потник+ дънки, дънкови шорти 2 елемента екипировки комплект дрехи

резултат:
BGN 13.60
BGN 12.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Опис
2 парчиња Девојки Off Рамо Чипка Блузи+Искинале Тексас Шорцеви Облека!!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи + 1x Denim Шорцеви
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина на Врвот Должина Биста*2 Шорцеви Должина Возраст 2 26 26 cm cm 23 см 1-2 Години 3 29 см 27 cm 24 см 2-3 Години 4 31 см, 28 см 25 см 3-4 Години 5 34 cm 29 см 26 cm 4-5 Години 6 35 cm 31 cm 27 см 5-6 Години 7 37 см, 32 см, 28 см, 6-7 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4Т, 5, 6, 12М
търговска марка:
пудкоко
Номер На Модела:
Накъдрен блуза, потник + дънки, дънкови шорти 2 елемента съоръжения
Материал:
Памук
Пол:
Момичета
Стил:
Модни модели
Дължина ръкав(см):
Кратък
Тип На Затваряне:
Пуловер
Вид Връхни Дрехи:
Палто
Вид На Модела:
Цвете
Стил Ръкави:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти

Избор на купувачи

празен бутик плътен цвят вълни момиче рокля роба вязаный памук Есен Зима детски дрехи ежедневни детски памучни дрехи Детски памучни рокли

BGN 1040.00

Напомена : 1pcs само за полна боја.Производство ОписИме на производбебе памук frocksбрендbenifunТкаенини5% Spandex & 95% ПамукполдевојкиБојаРазлични бои може да се прилагоди според Pantone бојаГолемина012yearsNotice101kg ќе брод од страна на epcaket,време на испорака 7days 140kg ќе брод од upsот или fedex, време на испорака : 57days 40100kg ќе брод од страна на dhl, време на испорака : 34daysNotice2levave ми порака она што боите и големината треба откако ќе го стави на редNotice3Цената ќе биде поевтина ако купите повеќе,само контактирајте ме...

Лято Облечи Бохемски Стил Цветен Принт На Облегалката Принцеса Рокля За Момиче Рокля Без Ръкави От Памук Деца Vestidos

27.18 -12 % BGN 24.00

modname=ckeditorГолемина На Табелата НИ Големина Должина(см) Градите*2(cm) Ракав(cm) Ознака Големина Укажуваат на тоа Висина(cm) 18 МИЛИОНИ 1 T 80 24 M 2 T 90 3 T 3 T 100 4 T 4 T 110 5 T 5 T 120 Постои 13 CM разлики поради прирачник за мерење...

ABGMEDR Brand Flower Girls Dresses лятото на 2018 Пролет подрастващи вечерна рокля Детски дрехи Детска мода рокля без ръкави

44.26 -14 % BGN 38.00

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИИме на производ : Фустан, VestidosСтил : пром фустанБоја : зелена шампањ роза синаМатеријал : полиестерГолемина : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 годиниДолжина : коленото должинаПакет : 1*облекаВо Место : произведено во кина Тип Верзија Тенок Умерено Лабава "оваа информации за вас референца,било детални информации ве молиме контактирајте со нас."Ве молиме не дека крпи можат да се разликуваат од околу 1.18 инчен во одредени мерења...

Brand Quality Baby Girls Princess Dress for Kids Beading Layered Flower Party Girls Dress for 3-8 Years Children Formal Vestidos

35.44 -18 % BGN 29.00

Големина на Табелата, Големина на Биста(cm) Фустан Должина(cm) Означување Големина на Возраст 4 26×2 60 24 34 години 5 27×2 66 26 45 години 6 33×2 71 28 56 78 години 34×2 76 30 78 години ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~Внимание1.Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред вашите нарачки, доколку имате прашања, ве молиме да ни ги испратите пораки слободно.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради рачни мерења.3.Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.4.Методи на правење мерења : Производот Се Покаже

нова мода цветен принт обличам Принцеса Половината ръкави през цялата силует високо качество baby girls clothing dress безплатна доставка

19.18 -6 % BGN 18.00

големина должина фустан биста*2 100 57 30 110 60 31 120 63 32 130 66 33 140 69 34 150 72 35 160 75 36Potete lasciare он messaggio на мене ил formato че avete bisognoЛа misura manuale, ci sono 23 cm erroreColore : 8598% simile alle immagini, мр ид sarà poca differenza ди colore dovuto следи e la luce

Детска градина и Детска нови дрехи за момичета печатни карикатура рокля с къси ръкави и летни цветя памук, детски дрехи яка h5748

18.21 -40 % BGN 11.00

Име : ФустанМатеријал : Памук, ПолиестерБоја : како на сликатаГолемина : 110 120130140големина : 4 T=110големина : 5 T=120големина : 67 T=130големина : 89 T =1401lot=1pcsВе молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големинаГОЛЕМИНАДолжина(см)Биста големина(cm)Панталони долг (cm)Предложи висина(cm)1105756 4 години (100105)cm1206058 5 години (105115)cm1306360 67 Возраст (115125)cm1406662 89 Возраст (125135)cm1...

High-end Custom Girls Peacock Princess Tutu Flower Dress Feathers Момиче Ball Gown Dresses Tulle Kids Girls Party Dress Pageant

132.00 -40 % BGN 79.00

Highend Обичај Девојки Паун Принцеза Туту Облечи Цвет Пердуви Девојка бал Фустани Tulle Деца Девојки Партија Церемонија ФустанМатеријали : Најлон TulleИме : Цвет Девојка Фустани,Девојки Принцеза Се ОблекуваатКарактеристики : Tulle Ленти Направи Тоа, Еластичен ГрадитеГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали,Вечер, Роденден, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси, Фото Проп ,ТанцГолемина 12 M : Heigth 7080см1...

Момиче До лятото на нова марка Baby Girls Dress Детски дрехи Vestidos Children Dress Princess Party Dresses for Girls

12.43 -12 % BGN 11.00

Големина На ЗаписДолжина(cm)Градите*2(cm)Предложи Висина(cm)24824.59010035126.510011045327.511011555629115120759301251301.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 23 cm грешка.2.Бојата на облекувам можат да бидат различни, со оригиналниот основно за светлина effection

Chumhey Baby Girls Dress Summer Girl Jeans Dresses Дълги Ръкави От Памучен Връхни Дрехи, Облекло За Деца Детски Дрехи Bebe Clothing

BGN 14.38

Висок КвалитетМека ФармеркиНајниска цена на aliexpressГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција CN големина Должина Биста За Висина 912 Месеци 2 44 см 25*2 см Околу 75 cm 18 Месеци 4 47 см 26*2 см Околу 80 cm 24 Месеци 6 50 cm 27*2 см Околу 90 cm 3 T 8 63 см 28*2 см Околу 98 смПревозот : 1.Ние ќе брод надвор предмети во рамките на 14days откако ќе се направи исплата.2.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Момичета памучни рокля розово цвете марка всесезонное принцеса рокля карикатура халат Fille туника детски костюм за деца рокли

32.62 -26 % BGN 24.00

Точка име : Бренд Кошула за Момчиња и Девојки Автомобил на Животните Не Исчезнува Отпечатоци Бебе Детска Облека во 210 Години во 5 Видови за Училишен Спорт InfantilОбјектот големина за референцаГолемина Shouder Биста(1 / 2) Должина Hemline Предложената висина 100=3 T 22.5 32.5 60.5 43.5 100cm 110=4 T 23 33.5 63 44.5 110cm 120=56 23.5 34.5 65.5 45.5 115cm 130=78 24 35.5 67 46.5 120cm 140=910 24.5 е 36,5 69 47.5 125cm 1...

Дантелено рокля за малки момичета лятна рокля bebe панделки бална рокля дрехи лейси пакетче вечерни рокли 1 година на раждане рокля за момичета дрехи

BGN 12.00

ОПИС Големина : 110 120 130 140Pls проверете овој детал големина на табелата и изберете соодветна големина за себе.Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

Децата пролетта на нов корейски вълна point clothing set baby girls сладко cotton clothes suit childern cartoon 3pcs suit

38.02 -26 % BGN 28.00

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде...

Момче Момче Baby Girls Каишка Ръкави Гащеризон Гащеризон Зреещи Твърди С Рамо Панталони Дрехи Мода Ново Пристигане 2018

7.46 -20 % BGN 6.00

Нова Мода Jumpsuit За Мало Бебе Девојки со Странични ЏебовиСостојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : СиваSleeve Стил : Без Ракави (Шпагети Рака)Деколте : Околу ВратПовод : НеврзанМодел : ЦврстиСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Бебе JumpsuitГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см

2018 лятото момичета комплект дрехи, Ежедневни О-образно деколте с къс ръкав писма модел пуловер две части, костюм от памук облекла за момичета

51.20 -39 % BGN 31.00

Политика за испоракаСите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .Тоа трае 1025 workdays достигне повеќето земји...

Момичето лято нов кружевном рокля мода момиче лук облечи момичето бродерия, дантела рокля без ръкави момиче просто страхотна рокля

35.78 -39 % BGN 22.00

Број 1 би сакал да им биде задоволен со нивното купување Услуги на клиентите е нашиот нема.1 1 приоритет Големи цел Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас...

Лятото е Нов детски дрехи за момиче позлата ръкав памук ежедневни костюми детски дрехи на дребно на Детски ризи, костюми Детски зреещи

BGN 17.58

Основни ДеталиВозрасна Група : Млади & Години, Доенчиња & Години Снабдување Тип : Во Акции Објекти Достапни Количина : 1000 Материјал : Spandex / Памук, spandex / памук Возраст : 03 месеци, 1318 Месеци, 19 До 24 Месеци, 712 Месеци Пол : Бебе Девојки Тип на Производ : маица и bloomer Функција : Дише, ЕкоПријателски, Плус Големина, Брзо и Суво Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Број на Моделот : КПBGPB Производ : Бела Бајка бебе злато точка bloomers MOQ : 1set ако во парк Боја : 11 бои се avaiable Превозот : ПРОЗОРЦИ ЕМС DHL SF FEDEX Мали цел : добредојдовте на Плаќање : L / C,T / T, Western Union & Paypal Тип : долна облека Пакување Детали : 1 постави една opp вреќа"Цел и превозот 1...

дрехи за малките момичета, Детски памучни момичета и бельо за момичета гащи детска жилетка

19.01 -11 % BGN 17.00

ОДГОВАРААТ на ВИСИНА 9 M80СМОДГОВАРААТ(6575СМ) 18 МИЛИОНИ90 CMодговараат(7585cm) 2100 CMодговараат(8595cm) 4110 CMодговараат(95105cm) 6120 CM одговараат на(105115cm) 8130 CM одговараат(115125cm) 10140 CM одговараат(125135cm) 12150 CMодговараат(135145cm) 14160 CMодговараат(145155cm) 16170 CMsuit(155165cm)

2018 нови момичета клеш панталони пролет деца панталони екипировки детски костюм мода деца стари дънки

21.90 -41 % BGN 13.00

Добредојдовте драги мои cumstomers,Pls напишете го целосниот назив ,точна адреса и телефонски број,escepially на Бразил пријател не заборавајте куќата број.Ви благодарам многу !Големина на табела,може да се 13cm грешка...

3-16 Години Момичета Пуловери Пролет Есен 2018 Нова Детска Вязаная Облекло Училище Деца Плюс Кадифе Вязаная Дрехи За Момичета H084

33.12 -28 % BGN 24.00

modname=ckeditor modname=ckeditor Добредојдовте На Vivacuten Продавница Тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот...

Рокли за момичета памук детска вечерна облекло костюм рокля за момичета дрехи 7-14 години 2017 пролет и лято мини-рокля

38.85 -41 % BGN 23.00

Внимание : ве Молиме кажете на вашите деца висина и биста кога се направи ред, а потоа ние ќе испрати точна големина за вас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.