• Новинка
Симпатична детска риза от памук с къс ръкав Листа на лотос блузи момичета малки момичета Maven

Симпатична детска риза от памук с къс ръкав Листа на лотос блузи момичета малки момичета Maven

резултат:
BGN 7.26
BGN 6.00 -17 %

Брой продукти
Налично

Мода Лето Бебе Кошула Симпатична Памук Кратки ракави Lotus Leaf Блузи Девојки Блуза
100% сосема нов и висок квалитет
Специфики :
Бои : Цврсти
Материјал : Памук Мешавина
Ракавот : Долг Ракав
Јака : O Вратот
Фустани Должина : Над Коленото, Мини
Карактеристики : Слатка, Тенок
Повод : Случајни, Партија
Сезона : Пролет, Есен, Лето
ГолеминаДолжинабиста-Ракав-Возраст
8032cm/12.59"-53cm/20.86"13cm/5.118"9- 12 M
8634cm/13.38"-57cm/22.44"14cm/5.511"12- 18 МИЛИОНИ
9237cm/14.56"-59cm/23.22"15cm/5.905"18- 24 M
9840cm/15.74"-62cm/24.40"16cm/6.299"24- 36 M
104-43cm/16.92"-66cm/25.98"17cm/6.692"36- 48 M
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакет inclded : 1 компјутер деца Блузи
'

Подробности

Дете американски размер:
12М, 18М, 24М, 3T, 4Т
търговска марка:
Качакид
Стил:
Стил Лолита
Материал:
Полиестер, Памук
Тип Тъкани:
Сукно
Тип Елемент:
Ризи
Пол:
Момичета
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
Твърд
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
SZ0166
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца

Избор на купувачи

2018 лятото момичета комплект дрехи, Ежедневни О-образно деколте с къс ръкав писма модел пуловер две части, костюм от памук облекла за момичета

51.20 -39 % BGN 31.00

Политика за испоракаСите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .Тоа трае 1025 workdays достигне повеќето земји...

2017 Qipao три четвърти момиче лятна рокля, бебешки дрехи за цветя Cheongsams подарък за Нова година традиционната китайска облекло

BGN 12.61

MOQ : 1 сетПроизводи : Девојка QIPAO ФУСТАНПакување : 1 сет спакувани во 1 торбаПочитувани клиенти, бидејќи големина има различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа не само големини,но мерни податоци...

Момичета 2 Бр Комплект Цветни Шифоновые Риза + Панталон Летни Дрехи Комплект Baby Girl Облекло Бебешки Дрехи Детски Модни Дрехи

19.42 -23 % BGN 15.00

Купувачот е коментариНовиот Бренд Девојки Облека Лето Деца Бела Chiffion Кошула Со Розова ЗдолништеГолемина информацииГолеминаТоп должина cmГрадите cmпанталони должиназа висина3 T385836cm90cm4 T396038cm100cm5406240cm110cm6426442cm125cm7456844cm130cmСлика шоу

2 бр. / компл. с къс ръкав номер 2 Crown тениска пакетче пола момиче малките деца Рожден Ден облекло костюм Принцеса рокля

41.58 -28 % BGN 30.00

100% Полиестер Суво чистење или мека рака мие Материјал : Полиестер Памук; ве Молиме видете подолу големина информации пред да нарачате, можете да го изберете преку бебе градите големина, 12 M должина можеби е краток, но ако во текот на летото, тоа е одлично, претпоставувам...

Дантелено рокля за малки момичета лятна рокля bebe панделки бална рокля дрехи лейси пакетче вечерни рокли 1 година на раждане рокля за момичета дрехи

BGN 12.00

ОПИС Големина : 110 120 130 140Pls проверете овој детал големина на табелата и изберете соодветна големина за себе.Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

2018 пролет деца традиционни китайски танцови костюми за деца момичета китайски национални рокли ханфу детски дрехи древен китайски

58.42 -44 % BGN 33.00

Плаќање 1 Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / Western union, Money gram и др...

Момче Момче Baby Girls Каишка Ръкави Гащеризон Гащеризон Зреещи Твърди С Рамо Панталони Дрехи Мода Ново Пристигане 2018

7.46 -20 % BGN 6.00

Нова Мода Jumpsuit За Мало Бебе Девојки со Странични ЏебовиСостојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : СиваSleeve Стил : Без Ракави (Шпагети Рака)Деколте : Околу ВратПовод : НеврзанМодел : ЦврстиСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Бебе JumpsuitГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см

Момичета памучни рокля розово цвете марка всесезонное принцеса рокля карикатура халат Fille туника детски костюм за деца рокли

32.62 -26 % BGN 24.00

Точка име : Бренд Кошула за Момчиња и Девојки Автомобил на Животните Не Исчезнува Отпечатоци Бебе Детска Облека во 210 Години во 5 Видови за Училишен Спорт InfantilОбјектот големина за референцаГолемина Shouder Биста(1 / 2) Должина Hemline Предложената висина 100=3 T 22.5 32.5 60.5 43.5 100cm 110=4 T 23 33.5 63 44.5 110cm 120=56 23.5 34.5 65.5 45.5 115cm 130=78 24 35.5 67 46.5 120cm 140=910 24.5 е 36,5 69 47.5 125cm 1...

Nimble Girls dress Solid Elegant Дантела Long Sleeves Golden Bow Beading Wedding Party Girls dress vestidos moana

77.47 -38 % BGN 48.00

Детали1 : горниот дел од телото elegant Lace рачно изработени beading ѓердан памук поставата2 солидна чипка шупливи член везови peplum3.големина на 110cm,120cm, 130cm, 135cm,140cm4.Повод : Свадба, Церемонија, Партија, Dressy, Секојдневно, Одмор............За мерење на методЗа големинаголемина 110cm 120cm 130cm 135cm 140cm1 / 2bust 30cm 32 см 34cm 36cm 38cm1 / 2 половината 28cm 30cm 32cm 34cm 36cmsleeve 37cm 40cm 43cm 46cm 49cmВе молиме да обрнете внимание1.Сите големина зеде од вистинска предмети...

нова мода цветен принт обличам Принцеса Половината ръкави през цялата силует високо качество baby girls clothing dress безплатна доставка

19.18 -6 % BGN 18.00

големина должина фустан биста*2 100 57 30 110 60 31 120 63 32 130 66 33 140 69 34 150 72 35 160 75 36Potete lasciare он messaggio на мене ил formato че avete bisognoЛа misura manuale, ci sono 23 cm erroreColore : 8598% simile alle immagini, мр ид sarà poca differenza ди colore dovuto следи e la luce

ABGMEDR Brand Flower Girls Dresses лятото на 2018 Пролет подрастващи вечерна рокля Детски дрехи Детска мода рокля без ръкави

44.26 -14 % BGN 38.00

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИИме на производ : Фустан, VestidosСтил : пром фустанБоја : зелена шампањ роза синаМатеријал : полиестерГолемина : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 годиниДолжина : коленото должинаПакет : 1*облекаВо Место : произведено во кина Тип Верзија Тенок Умерено Лабава "оваа информации за вас референца,било детални информации ве молиме контактирајте со нас."Ве молиме не дека крпи можат да се разликуваат од околу 1.18 инчен во одредени мерења...

Момичета рокли с елегантен дизайн ивица мода момичета рокля без ръкави за тийнейджъри, момичета дрехи пеперуда на цвете тийнейджъри Vestidos

15.20 -14 % BGN 13.00

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти...

Новият пристигането kid fashion clothes set Toddler Kids Baby Girls white Lace Върховете Shirt 3D Flower hole Denim Pants Outfit Set Clothes

9.36 -4 % BGN 9.00

Најновите Модата Бебе Девојки Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Високо качество на детски дрехи комплект за момиче спортен костюм с дълъг ръкав тениска + панталони 2 бр. 3-8 години детска мода спортен костюм памук

26.58 -21 % BGN 21.00

Име : Деца одговараат наМатеријал : Памук, полиестерБоја : како на сликатаГолемина : 100110120130140 (7 / 9 / 11 / 13 / 15)големина : 3 T=100(7)големина : 4 T=110(9)големина : 5 T=120(11)големина : 6 T=130(13)големина : 78 T=140(15)1lot=1pcs Пожалуйста, обратитесь к таблице размеров чтобы выбрать подходящий размер Размер Длина грудь Длина брюк рекомендует высота 100 40 76 56 3 лет 7080см 110 42 79 60 4 лет 8090cm 120 44 82 64 5 лет 90100cm 130 46 85 68 6 лет 100110cm 140 48 88 72 78 лет 110120cm 1...

Детски дрехи за момичета Облечи Sets Kids Spring Sweet Baby Дантела Denim Jacket + Stripe Dress Two-Piece Костюми Fashion Dress

52.59 -16 % BGN 44.00

Предмети Име;Деца Облека За Девојки Фустан се Поставува Пролет Деца Слатка Бебе Чипка Тексас Јакна + Мрачно Фустан Два дела Одговара Мода се Облекуваат Големина на Табела(единица : cm) НИ Големини Кина Големини фустандолжина(CM) облекадолжина(CM) биста(CM) Должина на Ракав(CM) се Препорачувависина 4 T 110 56 35 60 40 95105cm 6 T 120 60 38 63 43 105115cm 7 T 130 64 41 66 46 115125cm 9 T 140 68 44 69 48 125135cm 11 T 150 72 47 73 50 135145cm 12 T 160 76 50 75 53 145155cm Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 13 см грешка; Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.