• Новинка
Новост ! Направи си САМ печене инструменти за торти двоен силиконов шпатула лъжица Lfgb бисквити шпатули сладкарски стъргало миксер Butter сладолед лъжичка

Новост ! Направи си САМ печене инструменти за торти двоен силиконов шпатула лъжица Lfgb бисквити шпатули сладкарски стъргало миксер Butter сладолед лъжичка

резултат:
BGN 7.97

Брой продукти
Налично


Ново ! DIY Печење Алатки За Торти Двојно Силикони Шпатула Лажица LFGB Cookie Spatulas Тесто Scraper Миксер Buttter сладолед Лажичка
Детали за производот Име : Двоен Силикони Шпатула Лажица Материјал : Храна одделение силиконски Големина : Вкупната Должина 30.5 Cm(± 0.5 цм) Тежина : 107 Г Пакување : Секој polybag Опис : Нема мртви краеви scraper тело лесна, лесен за чистење, лесно да се одгледуваат бактерии, надворешна рачка е силиконски материјал, завиткани во најлон се справи со лесно свиткана, и издржливи. Силиконски материјалот е отпорен на висока температура 230 степени, може да се меша во текот на греење се користат не возраст зацврстуваат. Силиконски материјали сретне ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 до + 230 , лесна, лесен за чистење Две нож, висока температура 220 степени, лесна, лесен за чистење, не е веројатно да имаат агол. Еластична се чувствувам многу добро, многу удобно со нив сечилото Карактеристики : Силикони дел ладна и топла температура од -40 до + 230, отпорни на топлина пластична рачка дел 110 , може да се користи постојано, иновативен дизајн, еластична супер добро за нашиот среќен кујна и додадете малку прекрасно! Цел : Да се направи торта, мешајќи торта тесто рамномерно, без протеини и antifoam; да може ефективно да scrape остаток тесто сад за мешање површината протеини паста, концентрирани состојки и повторна употреба, намалување на загуби; мазно тесто се истури во калап и така натаму; чистење лесно да се scrape исклучите лепи, не-стап крпа, алуминиумска печење послужавник, итн. над остатоците, остатоци, ќе не гребење на површината на производот. Пакување вклучуваат : 1 Pcs*Двоен Силикони Шпатула Лажица
Производ Слики
Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо, Продавница, Шопинг Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Подробности

Тип:
Комплекти Инструменти За Приготвяне На Храна
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
CE / EU,CIQ
Номер На Модела:
Двоен Силиконов Шпатула Лъжица
Пластмасов Вид:
Силикон

Избор на купувачи

Банка, бутилка и отварачка за консерви - нескользящая дръжка-здрав силиконов каучук и PP материал-идеално за по-възрастни хора(00057)

3.18 -37 % BGN 2.00

Може да се отвориголеми димензии 8.5 cm, 7.5 cm дијаметар на ззп Како што се отвори nestle, мока инстант кафе шише капи...

Cork Гребец Vintage Wine Bottle Opener Ah-So Two-prong Cork Extractor Professional Червено Вино Шампанско Искрящ Stopper Отстраняване

7.22 -31 % BGN 5.00

Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!Пакет Листата : 1* Шише НастроенатаНерѓосувачки Челик Црвено Вино Настроената Крило Тип Келнер Метал Шише Вино Се Справи Со Отварачки Професионални Вино, Плута СменаСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...

Многофункционални инструменти за готвене цветни части на съдове Силикон вари в продължение на над бутилиране на капачката запушва фурна, сейф за тенджери / глинен

8.77 -9 % BGN 8.00

Мултифункција Готвење Алатки Цвет Садови Делови Силикони Вриење Над Истури капак Затка Фурна Безбедно За Тенџере / Пан Покрие 10" Боја Случаен изборСпецификации : Производ Материјал : СиликонПроизвод големина : 24*0.8 cm (9.5*0.3 инчи)Боја Класификација : Зелена,Црвена (Случаен Испорака)Карактеристики : 1.100% Храна одделение силиконски.2.За повеќе употреби.3.Микробранова безбедно.4.Замрзнувач безбедно.5.Фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c).6.Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови.7.Нестап,Лесен за користење и брзо да се исчисти.8.Погодна за декорација торта,фондан9.Ако не изберете боја, ние ќе случајно бродот.Се истакна : Оваа ставка не't имаат пакет, ви благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 1 x Силикони Капак'

QuickDone кухня двигателят е с мазителна бутилка смазка количествена бутилка соев сос управлява Маслинова смазка фланец маслен спрей AKC5151

12.56 -12 % BGN 11.00

Карактеристики : Leakproof безбедност и здравје лесен, нетоксични, без мирис, погоден за масло, соја сос, оцет, вино, мед...

Нов Прием На Кухня За Готвене Тиган Масло Изпръсквам Екран Капачка Против Пръски Щит Охрана

4.74 -16 % BGN 4.00

Детали : *За Готвење, Пржење Масло Поздравниот Екран На Поклопецот Анти Ломотене Shield Кујна Алатка Guard*Помага да се задржи готвење површина, контра, ѕидни и подни ослободени од маснотии splatters.*Едноставно го опкружуваат вашиот тави со овој guard за да се обезбеди заштитна бариера против топла маснотии.*Три шарки панели дизајн, може да се прилагоди за да одговара на повеќето шпорет на гас големини.*Лесно за чистење, помага да се елиминира неуредна поздравниот масло, направи вашата кујна чисти.*Материјал : Алуминиум фолија*Боја : Сребро (Како слики show)*Димензија : прибл...

Безплатна доставка на Едро на 50 бр./лот много добър джобен нож за рязане на пури от неръждаема стомана двойно острие

BGN 110.40

Функција : Овој висок квалитет и супер остри пура машина ножици добар пушењето подарок за пушач 100% сосема нов малку објектот не е голема работа на nipping исклучување на крајот на пура Средината дупка е доволно голем за сите големина на пури Џеб димензии, мала тежина, погодно да носат или висат на копчето прстенЧелик сечилото пура машина ножици со пластични рачкиЏеб големина, погодно да се носат Големина : 9*3.8 смМатеријал : не ' рѓосувачки челик + пластика Боја : Како што е прикажано Единица пакување : пластична кеса

Полезни 2 бр./компл. суши мухъл Onigiri Maker ориз топка Bento вестници мухъл САМ инструмент обезщетения за готвене инструменти

BGN 1.89

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : ПП.3.Големина : 6.6*6.4*4cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Како да го користите : 1.Стави ориз во калапот.2.Притисни го поклопецот силно.3.Се јават на лента и се повлече ориз суши.Пакет : 1 Постави* Суши Мувла.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Нов регулируем размер на отварачка за бутилки околовръстен дизайн отварачка за капачки ръчно отварачката за консерви, млечни продукти, кухненски принадлежности

BGN 7.97

Прилагодлива големина шише настроената прстен дизајн на капакот настроената прирачник може да поотворени за конзервирано млеко кујнски приборКарактеристики : 100% нов и висок квалитетПП пластични + силиконски материјал, прилагодлива големина дизајн, погоден за различни големини на капакот, мултицел, употребата на напор, е добар помошник за вашиот лименки.Лесен и удобен за вас да се отвори различни видови на капи,Погоден за употреба во кујната, кафуле, ресторан и продавнициГолемина : околу 20 * 6.5 смТежина : 60gПакетот вклучува : 1 x кујната може да настроената (не вклучувајќи конзерви и пиво)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 14 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

60 Минутен Преброяване Чайник Под Формата На Кухня За Готвене Будилник Таймер Механичен

BGN 5.26

100% сосема нов и висок квалитет се Претвори насока на стрелките на часовникот до 60, пак conuterнасока на стрелките на часовникот за бројот на минути потребен, на бел ќе ѕвони кога сите минути се поминало...

Готварска печка на газ лидице хартия двигателят е с мазителна чистящая уплътнение 10шт дебело алуминиево фолио Жиронепроницаемая книжен фолио, защитно покритие ку

BGN 2.72

Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозотВе молиме љубезно го скенира QR код на нашата продавница,уживаат повеќе convinent услуга!Постојат многу стилови може да се избере,ве молиме проверете ја нашата продавница линк : Шпорет на гас метални хартија, нафта за чистење подлога 10 Pcs Дебела Алуминиумска Фолија Greaseproof Хартија Фолија Заштитник Покрие Кујнски ПриборЗа шпорет на гас, стави заштитници под режач решетки подолу пламен...

Кухнята Е От Неръждаема Стомана Дупка Просеиватель Гевгир Плътна Мрежа Цедка Сито Кошници C42

5.76 -13 % BGN 5.00

Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Густа Дупка Мрежа Sifter Colander Цедилка Сито КошевиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребрена (прикажано како на сликата) Големина : (Прибл.)Топ Дијаметар : A : 16.5 см, B : 19.5cmДното Дијаметар : A : 8.5 cm, B : 10.5cmДлабочина : A : 6cm, Б : 7cm Дебели нерѓосувачки челик внатрешна со огледало полиран, мазна и нежна, не се лизга надворешниот слој пескарење брусење и полирање повеќе текстура Мрежа дизајн, екран миење на овошје и зеленчук, на страна со мали тока, кога не е во употреба може да се спушти слушалката База е со нерѓосувачки челичен прстен, мат, не се плаши од табелата чисти и нечисти храна Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

(2000 бр. / лот) Гореща продажба високо качество, смесени цветове празен cusotm класически метален ключодържател отварачка за бутилки

BGN 640.00

2000pcs / многу Нови Бесплатен Превозот промоција customed печатени логото подарок Метал алуминиум легура шише настроената метал keychain ласерски ЛОГОТО

Кухня сгъваем силиконов гевгир, цедка мивка кошница фуния кулинария водите кошница притурка Безплатна доставка ZA3419

476.27 -5 % BGN 452.00

Опис : Направени од животната средина и безбедно материјал, лесен за чистење.Простор за заштеда на енергија дизајн, ергономски и удобно се справува.Издржливи расклопна рачка, флексибилни и издржливи за речиси секоја потоне големини.Се проширува до 24" во употреба, а потоа паѓа надолу до дел од големината за лесни за складирање.Се користи за сите ваши протегаат потреби од свежо овошје, зеленолисните растенија да тестенини, компири и многу повеќе.Спецификации : Боја : Зелена,ЦрвенаМатеријал : Силикон + PPПроизвод Големина : 39 * 26.5 cm Тежина : 540g Пакување : Со opp вреќа

Творческа и практическа купа от неръждаема стомана мултифункционален предотвратяване на горещ клип на чинията носят чашата на басейна купа клип 18*12 cm

BGN 4.78

Креативни и практични нерѓосувачки челик сад мултифункција спречи топла клип за да плоча носат сад Слив сад клип 18*12cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Кухненски Таймер Механичен Вятъра До 60 Минути С Кухненски Притурка Новост Кухненски Принадлежности

5.42 -8 % BGN 5.00

Опис : Материјал : Пластични Боја : Бела / Виолетова Шема : Виолетова Мечка / Бела Мечка / Виолетова Крави / Бела Крава Инструкции : стрелките на часовникот се претвори тајмерот еден круг на нула скала, а потоа брзо спротивно од стрелките на часовникот назад за да ја бара време, тајмерот ќе издаде јасни ѕвони кога времето ќе пристигне Посебна Забелешка : повремени клиент е обратна операција предизвикува производот да го губат времето ефект, ве молиме оперативни право со претпазливост Карактеристики : Симпатична дизајн, лесна тежина, направи вашата кујна повеќе пријатна и модерен Стан база, лесно да се издржи уште Точни мерењето на Времето опсег : 160 минути Ѕвони време : 45 Секунди Механички тајмер производи, без батерии, економски и практични Оперативни процедури : 1, стрелките на часовникот ротирање на тајмерот за да на крајот, тоа е 60 минути скала 2, спротивно од стрелките на часовникот ротирање на тајмерот за да го времето кога сакате , како на пример 25 минути, што може да се ротира до 25 3, време е пристигнат, автоматски прстенПакетот вклучува : 1 x Тајмер​

1бр карикатура отварачка за бирени бутилки от неръждаема стомана сода със стъклен капак отварачка за бутилки с Магнит на хладилника кулинарен инструмент

4.26 -6 % BGN 4.00

1 PC Цртан филм од не ' Рѓосувачки Челик Пивско Шише Настроената Сода Стакло Капа Шише Настроената Со Фрижидер Магнет Готвење Алатка Производ големина : 7*4.2*0.5 cm Тежина : 30g

Дървена Боулинг Мелница За Пипер Ръчна Мелница За Пипер Кухненски Бутилки За Подправки Керамична Сърцевина За Опесъчаване Бутилка Кухненски Инструменти, Естеств?

53.86 -35 % BGN 35.00

Дрвени Боречка Пипер Мелница Прирачник Пипер Мелница Кујна Леќата Шишиња Керамички Core Мелење Шише Кујнски Алатки Природно ДрвоОбјект : ФабрикаМатеријал : гума, дрво, Керамика coreГолемина : Кол 7cmx H 9cmНето тежина : 250gПогоден за 36peoplesПредност : мелница бибер / грав / кафе beens

Автоматична неръждаема стомана сол черен пипер Мелница мелница от неръждаема стомана автоматична батерия работи TB продажба

20.98 -38 % BGN 13.00

Автоматско Нерѓосувачки челик Сол црн Пипер Мелница Мелница од не ' Рѓосувачки Челик Батеријата Автоматски Управувана ТБ Продажба Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS + Керамички+ АкриликДимензии : Должина : 225mm, со Дијаметар : 52mmБоја : СребренаНапојување : 4 х 1.5 V AA батерии (не се вклучени)Бранеа заврши нерѓосувачки челик изградбаЛесен и удобен начин да уживаат во храна со подобар вкусИдеален за вечера партии кои функција устата поење јадења како што се бифтек и компири и се разбира сè што има подобар вкус со свежомелен црн пипер и морска сол.Само притиснете го копчето на врвот и нека мелница заврши целата работа.Керамички мелење механизам може да се прилагоди од парична казна до крупни, и светлина ќе се вклучи автоматски на дното кога ќе го активирате мелница за да им помогне со точни дел контрола во текот на ноќта.Орев под мелница контроли на текстура : го насока на стрелките на часовникот за пофини мелење, спротивно од стрелките на часовникот за coarser.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер МелницаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Нов 3 на окото сол и черен пипер кутия за съхранение с капак на контейнер за подправки кутии cruet набор от подправки кухненски принадлежности

BGN 12.77

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

QueenTime Silver Ръчно Управление Бутилка Сол От Неръждаема Стомана Мелница За Пипер Сол Машина Полезни Кухненски Приспособления, Инструменти За Приготвяне На Храна

20.11 -30 % BGN 14.00

Queen Time Сребро Рачна Контрола Сол Шише Од Не ' Рѓосувачки Челик Пипер Мелници Сол Машина Корисни Кујнски Gadgets, Готвење АлаткиПроизвод параметри : * Име : Прирачник За Контрола На Сол Мелници* Боја : Сребрена* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик* Size15*2.6 cm* Нето Тежина : 0.15 KG* Производ вклучуваат : 1*Упатство за Контрола на Сол МелнициЗабелешка : D : D ue лични мерење техника е различна, може да биде 13 см грешка на физичкаКарактеристики : * Усвојување на високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и акрил, издржливи, тешко, мазна и сјајна.* * * Во Западна кујна и јадење, сол, бибер се користи често...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.