• Новинка
Нов Прием На Кухня За Готвене Тиган Масло Изпръсквам Екран Капачка Против Пръски Щит Охрана

Нов Прием На Кухня За Готвене Тиган Масло Изпръсквам Екран Капачка Против Пръски Щит Охрана

резултат:
BGN 4.74
BGN 4.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Детали :
*За Готвење, Пржење Масло Поздравниот Екран На Поклопецот Анти Ломотене Shield Кујна Алатка Guard
*Помага да се задржи готвење површина, контра, ѕидни и подни ослободени од маснотии splatters.
*Едноставно го опкружуваат вашиот тави со овој guard за да се обезбеди заштитна бариера против топла маснотии.
*Три шарки панели дизајн, може да се прилагоди за да одговара на повеќето шпорет на гас големини.
*Лесно за чистење, помага да се елиминира неуредна поздравниот масло, направи вашата кујна чисти.
*Материјал : Алуминиум фолија
*Боја : Сребро (Како слики show)
*Димензија : прибл. 84*32.5 cm/ 33.1*12.7 инчен
*Тежина : околу. 75g
Пакет Содржина :
1 * Кујна Масло Поздравниот Guard (други додатоци НЕ се вклучени)
Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината .
Детали :
*За Готвење, Пржење Масло Поздравниот Екран На Поклопецот Анти Ломотене Shield Кујна Алатка Guard
*Помага да се задржи готвење површина, контра, ѕидни и подни ослободени од маснотии splatters.
*Едноставно го опкружуваат вашиот тави со овој guard за да се обезбеди заштитна бариера против топла маснотии.
*Три шарки панели дизајн, може да се прилагоди за да одговара на повеќето шпорет на гас големини.
*Лесно за чистење, помага да се елиминира неуредна поздравниот масло, направи вашата кујна чисти.
*Материјал : Алуминиум фолија
*Боја : Сребро (Како слики show)
*Димензија : прибл. 84*32.5 cm/ 33.1*12.7 инчен
*Тежина : околу. 75g
Пакет Содржина :
1 * Кујна Масло Поздравниот Guard (други додатоци НЕ се вклучени)
Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината .

Подробности

Тип:
Специални Инструменти
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, LFGB, CIQ, FDA
Вид На Метал:
Алуминий
Номер На Модела:
Алуминиево Фолио
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Метални
Вид На Специални Инструменти:
Студени Стъпала Повърхността На Инструмента
търговска марка:
СИБАОЛУ

Избор на купувачи

1бр 2017 нова форма на покер карти отварачка за бутилки от неръждаема стомана размери на кредитна карта бар отварачка за бира

2.66 -25 % BGN 2.00

Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 83x54 X2 MM(L*W*H ) Боја : Сребро Пакет се вклучуваат : 1 парче 100% сосема нов и висок квалитет!! Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесно да се носат Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Универсална Печка Кана Капак Дръжка На Смяна Да Се Предотврати Горещо Топлина Пан Гърне Капак Дръжка На Главата На Сцепление Ръка Джолан Помощник Посуда Кухня

17.58 -9 % BGN 16.00

Универзална Кујна Замена Шпорет Пан Тенџере Покрие Литургија Капаци Се Справи Со Knob Пластични ЗафатКарактеристики : 1...

JINJIAN богат на функции бутилка + одс+отварачка за консерви с кухненски инструмент инструменти за приготвяне на храна, бира, вино, Сода раздела кухненски принадлежнос

3.36 -40 % BGN 2.00

JINJIAN Нови Пивско Шише Настроената Симпатична Војник Форма Дамка Челик Кујнски Лентата за Алатки За Сода Капа Шише Вино Свадба Корист ПодароциМатеријал : Висок Квалитет Смола и не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 12.7 *4.5 cmТежина : 0.1 кгИзработка : Целост изработени со рака и Вештачка сликаФункција 1 : шише настроенатаКарактеристика 2 : вино настроенатаФункција 3 : свадба корист подароци за пријателиНашите производи се направени од Висок Квалитет Смола и Нерѓосувачки Челик .и прекрасен војник моделот целосно се насликани со рака ,па стоката се навистина во совршен квалитет .не само што можете да го користите за да отворите шише, но само може да се стави на маса, како декорација.покрај тоа ,може да ги испратите на вашите пријатели како подарок .тоа е корисно и убаво .ние внимателно ќе ги пакувам во нашата симпатична подарок пакување.

QuickDone кухня двигателят е с мазителна бутилка смазка количествена бутилка соев сос управлява Маслинова смазка фланец маслен спрей AKC5151

12.56 -12 % BGN 11.00

Карактеристики : Leakproof безбедност и здравје лесен, нетоксични, без мирис, погоден за масло, соја сос, оцет, вино, мед...

Полезни 2 бр./компл. суши мухъл Onigiri Maker ориз топка Bento вестници мухъл САМ инструмент обезщетения за готвене инструменти

BGN 1.89

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : ПП.3.Големина : 6.6*6.4*4cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Како да го користите : 1.Стави ориз во калапот.2.Притисни го поклопецот силно.3.Се јават на лента и се повлече ориз суши.Пакет : 1 Постави* Суши Мувла.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Японските Жени Мъже Ресторант Бар Облекло Готвач / Готвач Палта Якета Униформи, Суши/Сашими / Сьомга, Традиционен, 3 Размера

BGN 79.98

Готвач палто за highend ориентален ресторан, Материјално Памук Полиестер, Достапен во 3 големини, M(170 / 88),L(175 / 92),XL(180 / 96)

Нов 3 на окото сол и черен пипер кутия за съхранение с капак на контейнер за подправки кутии cruet набор от подправки кухненски принадлежности

BGN 12.77

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

Дантела медицина остатъка чанта за кухня Саше чанта шлака разделение на приготвяне на супа чанта варете памук подправки чанти здрави кухненски инструменти

BGN 0.78

Drawstring медицина остатоци торба кујна sachet торба згура поделба Готвење Супа Торба Пијалак Памук Зачин Кеси Здрава Кујна Алатки Погодни за : Кујна / Home Боја : Ivy Материјал : Памук, Големина : 23*21cm Пакет се Вклучени : 1 PC Ако купите 5pcs, ние ќе ви понудат 2% попуст со тоа што автоматски...

20 бр/лот творчески античен самолет отварачка за бирени бутилки нека приключението започва Самолет отварачка за бутилки сватбен подарък партия полза

82.80 -15 % BGN 70.00

Спецификација За Производ20sets / многу Креативни Антички Авион Пивско Шише Настроената "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената Свадба Подарок Партија КористПакет : 1 buc Шише Настроената по собата во подарок кутијаШише Настроената Големина : околу 8СМ Х 8.5 CMКоличина : 20 компјутери по многузлато бојаНе't нека овие прилично услуги летаат далеку! Гости ќе го обожавате овој практичен и симпатична "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената дека 's совршен за дестинација свадбата...

Мултифункционална отварачка за бутилки пластмасови гума устойчива на плъзгане на кутията консервиране на буркани на винт отварачка за поп-бира бутилка Jar Opener случ

4.78 -16 % BGN 4.00

Мултифункционален Шише Настроената Пластика Гума Против пролизгување Може да Капак Завртка Поотворени За Поп Пивско Шише Тегла Настроената Случаен Боја #720Опис100% Сосема Нов и Hight Квалитет.4 во 1,МултицелЛесно се отвори пресврт метал капи, метал шише капи, конзервирање капаци и поп или пиво може да табови.Удобно не се лизга зафатСпецијално дизајниран за лесно потпораСпецификацииШколка Материјал : ППМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : случајни бојаПакет Се Вклучени1x4 во 1 НастроенатаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотSKU : JK1020[xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][39418]Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 35 работен ден по добивате вашата исплата...

Отварачка за бутилки от неръждаема стомана poker card профил beer wine bottle cap openers bar opening tools

6.37 -6 % BGN 6.00

Нерѓосувачки Челик шише настроената покер картичка во облик на пиво вино шише капаче отварачки бар отворањето алаткиКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник,3.вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесен за носење.4.Може да се стави во домот, како декорација.Пакувањето на производот : 1 x Шише Настроената

Cork Гребец Vintage Wine Bottle Opener Ah-So Two-prong Cork Extractor Professional Червено Вино Шампанско Искрящ Stopper Отстраняване

7.22 -31 % BGN 5.00

Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!Пакет Листата : 1* Шише НастроенатаНерѓосувачки Челик Црвено Вино Настроената Крило Тип Келнер Метал Шише Вино Се Справи Со Отварачки Професионални Вино, Плута СменаСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...

DHL Freeshipping 50pcs многофункционални Банки/Бутилки отварачка за консерви с кухненски инструмент универсални отварачки за бутилки

BGN 172.80

Ние ќе брод вашата нарачка од страна на другитеМожете да ја добиете вашата цел во 612 дена по вашата исплатаБило каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Описмултифункција Тегли / Шишиња Може да Настроената Кујна Алатка разноврсна шише отварачкиБоја : multicolorСлучаен испоракаГолемина : за 22 * 9 * 2.3 cmМатеријал : ПВЦОва е многу практични алатки кои може да се отвори голем број на видови на шише капаче...

Най-новата кухня perfect magic easy roll-sushi maker кътър roller САМ кухня perfect magic onigiri roll tool инструменти за приготвяне на храна.

17.44 -8 % BGN 16.00

Боја : Црна + ТранспарентенДимензии приближно : 18.5 cm * 7.8 cm * 6.2 cmКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСпецијално дизајниран за да се направи совршен суши.Направени на здрав материјал ПОЛИПРОПИЛЕН.Кој се одвојува за лесно ракување и чистење.Материјали кои се користат од страна на САД, FDA за безбедност на храна за сертификација , санитарните, повеќе здрави...

DUOLVQI Vegetable 2018 кухненски принадлежности машината е нова гореща модерен дизайн модерен суши месо барабан домашни инструменти творчески 0310

26.21 -47 % BGN 14.00

Име : Dolmer Полнети Ротирачка Алатка на Месо, зеленчук РолериМатеријал : ПластикаБоја : Испратите ramdomПакување содржи : 1 X Dolmer Полнети Ротирачка Алатка на Месо, зеленчук РолериГолемина на : 11.5x6.5x35cm(прирачник за мерење е дозволено 12cm грешки)Најчесто поставувани ПРАШАЊА>>Што е вашиот бренд?DUOQILV,кој ќе ви даде зелено телевизија.>>што е Upspirrit е Целта?Посветени на обезбедување на најдобри квалитет на производи и услуги на клиентите.>>Превозот1...

Безплатна доставка на Едро на 50 бр./лот много добър джобен нож за рязане на пури от неръждаема стомана двойно острие

BGN 110.40

Функција : Овој висок квалитет и супер остри пура машина ножици добар пушењето подарок за пушач 100% сосема нов малку објектот не е голема работа на nipping исклучување на крајот на пура Средината дупка е доволно голем за сите големина на пури Џеб димензии, мала тежина, погодно да носат или висат на копчето прстенЧелик сечилото пура машина ножици со пластични рачкиЏеб големина, погодно да се носат Големина : 9*3.8 смМатеријал : не ' рѓосувачки челик + пластика Боја : Како што е прикажано Единица пакување : пластична кеса

200 бр./лот търговия на Едро с метали цинк сплав компас отварачка за бутилки ключодържатели ключодържатели обичай лого

BGN 368.00

200pcs / многу Големо Метален Цинк Легура Компас Шише Настроената Копче Синџири Keyrings Прилагодено ЛОГОМатеријал : цинк легура;Големина : 45*25*6mm;Пакување : opp вреќа;Тежина : околу 25g;

40шт неръждаема стомана измиване на ориз цедка гевгир сито плодове, зеленчуци, зърнени храни перална купа кошница кухня дренаж на кухненски инструменти

672.00 -5 % BGN 638.00

Уредот Спецификации : Тип : Прибор Функција : Порибено,ЕкоПријателски Метал Тип на : Нерѓосувачки Челик, Големина : Дијаметар 22.5 cm Структура : половина дупка, склони дното Дебелина : 0.5 mm Користи : за перење ориз, миење на овошје и миење на зеленчукот Пакетот Вклучува : 40pcs X Миење Ориз СливУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Продажба на творчески, богат на функции кръгла пластмасова сгъваема сливная кошница с плодове, зеленчуци мивка за вода цедка с кухненски инструмент

7.04 -29 % BGN 5.00

Силиконски Свитлива 5 Colors Трајни Зеленчук Расклопна Овошје Промотивни Colander Топла Продажба на Високо Квалитетни ПопуларнатаBame Име : LNRRABCКоличина : 1 PC Или 1 SetТип : Перење Кошница ЦедилкаБоја : 5 Colors да се избереМатеријал : СиликонГолема Големина : About29.5*23.5*9.5 cmМала Големина : About25*20*8.5 cmГолема Тежина : 140gМала Тежина : 110gФункција : СвитливаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Японските Жени Мъже Ресторант Бар Облекло Готвач / Готвач Палта Якета Униформи, Суши / Сашими / Сьомга, През Цялата Вентилатор, 3 Размера

BGN 79.98

Готвач палто за highend ориентален ресторан, Материјално Памук Полиестер, Достапен во 3 големини, M(170 / 88),L(175 / 92),XL(180 / 96)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.