• Новинка
Cork Гребец Vintage Wine Bottle Opener Ah-So Two-prong Cork Extractor Professional Червено Вино Шампанско Искрящ Stopper Отстраняване

Cork Гребец Vintage Wine Bottle Opener Ah-So Two-prong Cork Extractor Professional Червено Вино Шампанско Искрящ Stopper Отстраняване

резултат:
BGN 7.22
BGN 5.00 -31 %

Брой продукти
Налично


Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!
Пакет Листата :
1* Шише Настроената
Нерѓосувачки Челик Црвено Вино Настроената Крило Тип Келнер Метал Шише Вино Се Справи Со Отварачки Професионални Вино, Плута Смена
Се истакна :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас. Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8)Можете да ги пратите на вашиот следење на број на или може да се види на следење на информации во рамките на својата цел онлајн .
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
шише настроената,штопор,може да настроената,открывашка для пива консервов ,консервный нож,abridor де garrafa,пиво настроената,брелок открывашка, cerveja вино настроената

Подробности

Тип:
Отваряне на бутилката
Тип Открывателей:
Отваряне На Бутилка За Вино
Характеристика:
Еко-Содружественный
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
KPQ-W001
търговска марка:
селуна
Тип Открывателей:
Отварачки За Бутилки
Вид На Метал:
неръждаема стомана
подходящ:
Червено Вино, Бира И Други Бутилки
Тип:
Тирбушон, Отварачка За Бутилки
функция 1:
Устройство За Отстраняване На Задръствания Вино
Костюм:
Бяло Вино, Бира, Шампанско, Вино Любители
uage:
персонализирани подаръци
F:
Отварачка за стари бутилки вино

Избор на купувачи

200 бр./лот търговия на Едро с метали цинк сплав компас отварачка за бутилки ключодържатели ключодържатели обичай лого

BGN 368.00

200pcs / многу Големо Метален Цинк Легура Компас Шише Настроената Копче Синџири Keyrings Прилагодено ЛОГОМатеријал : цинк легура;Големина : 45*25*6mm;Пакување : opp вреќа;Тежина : околу 25g;

DHL Freeshipping 50pcs многофункционални Банки/Бутилки отварачка за консерви с кухненски инструмент универсални отварачки за бутилки

BGN 172.80

Ние ќе брод вашата нарачка од страна на другитеМожете да ја добиете вашата цел во 612 дена по вашата исплатаБило каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Описмултифункција Тегли / Шишиња Може да Настроената Кујна Алатка разноврсна шише отварачкиБоја : multicolorСлучаен испоракаГолемина : за 22 * 9 * 2.3 cmМатеријал : ПВЦОва е многу практични алатки кои може да се отвори голем број на видови на шише капаче...

Многофункционален гърне клип лъжица почивка сгъваем PP пластмаса лъжица почивка пот капака държач дренаж на срока за кухня инструменти за приготвяне на храна

7.97 -12 % BGN 7.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДизајнирани специјално за Домашна Кујна & Бар.Моден дизајн и удобен за носење и чиста.Идеален за одржување на вашиот готвење лажица & жешко тенџере капаци.Може да се стави било која големина, со лажица, шпатула и да ви помогне да се задржи чиста средина.Тоа може да понуди нови место за вашиот секојдневен капак одмор.Лесно да се чисти и тоа е одличен подарок за домаќинка.Пакувањето на производот : 1 x тенџере капаци носител (боја по случаен избор испрати)Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Отварачка за бутилки от неръждаема стомана poker card профил beer wine bottle cap openers bar opening tools

6.37 -6 % BGN 6.00

Нерѓосувачки Челик шише настроената покер картичка во облик на пиво вино шише капаче отварачки бар отворањето алаткиКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник,3.вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесен за носење.4.Може да се стави во домот, како декорација.Пакувањето на производот : 1 x Шише Настроената

Мултифункционална отварачка за бутилки пластмасови гума устойчива на плъзгане на кутията консервиране на буркани на винт отварачка за поп-бира бутилка Jar Opener случ

4.78 -16 % BGN 4.00

Мултифункционален Шише Настроената Пластика Гума Против пролизгување Може да Капак Завртка Поотворени За Поп Пивско Шише Тегла Настроената Случаен Боја #720Опис100% Сосема Нов и Hight Квалитет.4 во 1,МултицелЛесно се отвори пресврт метал капи, метал шише капи, конзервирање капаци и поп или пиво може да табови.Удобно не се лизга зафатСпецијално дизајниран за лесно потпораСпецификацииШколка Материјал : ППМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : случајни бојаПакет Се Вклучени1x4 во 1 НастроенатаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотSKU : JK1020[xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][39418]Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 35 работен ден по добивате вашата исплата...

JINJIAN богат на функции бутилка + одс+отварачка за консерви с кухненски инструмент инструменти за приготвяне на храна, бира, вино, Сода раздела кухненски принадлежнос

3.36 -40 % BGN 2.00

JINJIAN Нови Пивско Шише Настроената Симпатична Војник Форма Дамка Челик Кујнски Лентата за Алатки За Сода Капа Шише Вино Свадба Корист ПодароциМатеријал : Висок Квалитет Смола и не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 12.7 *4.5 cmТежина : 0.1 кгИзработка : Целост изработени со рака и Вештачка сликаФункција 1 : шише настроенатаКарактеристика 2 : вино настроенатаФункција 3 : свадба корист подароци за пријателиНашите производи се направени од Висок Квалитет Смола и Нерѓосувачки Челик .и прекрасен војник моделот целосно се насликани со рака ,па стоката се навистина во совршен квалитет .не само што можете да го користите за да отворите шише, но само може да се стави на маса, како декорација.покрај тоа ,може да ги испратите на вашите пријатели како подарок .тоа е корисно и убаво .ние внимателно ќе ги пакувам во нашата симпатична подарок пакување.

Японските Жени Мъже Ресторант Бар Облекло Готвач / Готвач Палта Якета Униформи, Суши/Сашими / Сьомга, Традиционен, 3 Размера

BGN 79.98

Готвач палто за highend ориентален ресторан, Материјално Памук Полиестер, Достапен во 3 големини, M(170 / 88),L(175 / 92),XL(180 / 96)

1бр 2017 нова форма на покер карти отварачка за бутилки от неръждаема стомана размери на кредитна карта бар отварачка за бира

2.66 -25 % BGN 2.00

Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 83x54 X2 MM(L*W*H ) Боја : Сребро Пакет се вклучуваат : 1 парче 100% сосема нов и висок квалитет!! Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесно да се носат Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Полезни 2 бр./компл. суши мухъл Onigiri Maker ориз топка Bento вестници мухъл САМ инструмент обезщетения за готвене инструменти

BGN 1.89

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : ПП.3.Големина : 6.6*6.4*4cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Како да го користите : 1.Стави ориз во калапот.2.Притисни го поклопецот силно.3.Се јават на лента и се повлече ориз суши.Пакет : 1 Постави* Суши Мувла.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

QueenTime Silver Ръчно Управление Бутилка Сол От Неръждаема Стомана Мелница За Пипер Сол Машина Полезни Кухненски Приспособления, Инструменти За Приготвяне На Храна

20.11 -30 % BGN 14.00

Queen Time Сребро Рачна Контрола Сол Шише Од Не ' Рѓосувачки Челик Пипер Мелници Сол Машина Корисни Кујнски Gadgets, Готвење АлаткиПроизвод параметри : * Име : Прирачник За Контрола На Сол Мелници* Боја : Сребрена* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик* Size15*2.6 cm* Нето Тежина : 0.15 KG* Производ вклучуваат : 1*Упатство за Контрола на Сол МелнициЗабелешка : D : D ue лични мерење техника е различна, може да биде 13 см грешка на физичкаКарактеристики : * Усвојување на високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и акрил, издржливи, тешко, мазна и сјајна.* * * Во Западна кујна и јадење, сол, бибер се користи често...

Дантела медицина остатъка чанта за кухня Саше чанта шлака разделение на приготвяне на супа чанта варете памук подправки чанти здрави кухненски инструменти

BGN 0.78

Drawstring медицина остатоци торба кујна sachet торба згура поделба Готвење Супа Торба Пијалак Памук Зачин Кеси Здрава Кујна Алатки Погодни за : Кујна / Home Боја : Ivy Материјал : Памук, Големина : 23*21cm Пакет се Вклучени : 1 PC Ако купите 5pcs, ние ќе ви понудат 2% попуст со тоа што автоматски...

20 бр/лот творчески античен самолет отварачка за бирени бутилки нека приключението започва Самолет отварачка за бутилки сватбен подарък партия полза

82.80 -15 % BGN 70.00

Спецификација За Производ20sets / многу Креативни Антички Авион Пивско Шише Настроената "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената Свадба Подарок Партија КористПакет : 1 buc Шише Настроената по собата во подарок кутијаШише Настроената Големина : околу 8СМ Х 8.5 CMКоличина : 20 компјутери по многузлато бојаНе't нека овие прилично услуги летаат далеку! Гости ќе го обожавате овој практичен и симпатична "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената дека 's совршен за дестинација свадбата...

PVC кухненска мивка филтър, възвратна сливи дуршлаги за коса филтри филтър за баня, мивки водосточни филтър

BGN 1.25

ПВЦ Кујнски Мијалник Филтер Канализација Мозоци Коса Colanders Strainers Филтер Бања ПотонеКарактеристики : Ова е нова потоне цедилка, тоа е мода и шарени.ПВЦ материјал, тој е безбеден и здрав.Се справи со дизајн,лесно да се користи.Тоа може да се користи во кујна, бања и сл.Не грижете се за коса,нечистотија ќе се падна во канализација.Спецификации : Боја : Зелена, Светло Сина, Светло Зелена, Светло Розева БојаМатеријал : ПВЦГолемина : прибл...

Безплатна доставка, 100 бр./лот творчески отварачка за бутилки, ръчно изработени форми на ключодържател отварачка за бира сватбен подарък

156.80 -6 % BGN 147.00

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетТоа е многу корисна, практична и кориснаТоа е многу добар подарокСпецификации : Предмет тип : Копче СинџирБоја : СребренаМатеријал : Алуминиум Тежина : 37 Големина : ве молиме видете на сликата.Дизајн : РакаФорма Шише НастроенатаСтил : Симпатична, РазноврснаПакетот вклучува : 100 x Копче Синџир Шише Настроената

Мивка отварачка за бутилки за сватбени сувенири добър подарък за плажната серия на Shore Memories Sea Beach Shell Bottle Opener S201769

203.01 -5 % BGN 193.00

Материјал : металГолемина на : 14*5.5*3.5 cmТежина : околу 70g / pcБоја : како на сликатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Японските Жени Мъже Ресторант Бар Облекло Готвач / Готвач Палта Якета Униформи, Суши / Сашими / Сьомга, През Цялата Вентилатор, 3 Размера

BGN 79.98

Готвач палто за highend ориентален ресторан, Материјално Памук Полиестер, Достапен во 3 големини, M(170 / 88),L(175 / 92),XL(180 / 96)

40шт неръждаема стомана измиване на ориз цедка гевгир сито плодове, зеленчуци, зърнени храни перална купа кошница кухня дренаж на кухненски инструменти

672.00 -5 % BGN 638.00

Уредот Спецификации : Тип : Прибор Функција : Порибено,ЕкоПријателски Метал Тип на : Нерѓосувачки Челик, Големина : Дијаметар 22.5 cm Структура : половина дупка, склони дното Дебелина : 0.5 mm Користи : за перење ориз, миење на овошје и миење на зеленчукот Пакетот Вклучува : 40pcs X Миење Ориз СливУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

QuickDone кухня двигателят е с мазителна бутилка смазка количествена бутилка соев сос управлява Маслинова смазка фланец маслен спрей AKC5151

12.56 -12 % BGN 11.00

Карактеристики : Leakproof безбедност и здравје лесен, нетоксични, без мирис, погоден за масло, соја сос, оцет, вино, мед...

Начало Dolce Gusto Кафе Capsule 3 бр./лот пластмасов множество кафе капсула 200 пъти множество съвместимост за Nescafe Dolce Gusto

BGN 6.32

Долче Започна Кафе Капсула 3 Pcs / Многу Пластични Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен За Nescafe Долче Започна Кафе АлаткаОпис : Име : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : 1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.2.Погоден за сите Долче Започна Машина.3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.7.Капак со силиконски ОПрстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн...

Най-новата кухня perfect magic easy roll-sushi maker кътър roller САМ кухня perfect magic onigiri roll tool инструменти за приготвяне на храна.

17.44 -8 % BGN 16.00

Боја : Црна + ТранспарентенДимензии приближно : 18.5 cm * 7.8 cm * 6.2 cmКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСпецијално дизајниран за да се направи совршен суши.Направени на здрав материјал ПОЛИПРОПИЛЕН.Кој се одвојува за лесно ракување и чистење.Материјали кои се користат од страна на САД, FDA за безбедност на храна за сертификација , санитарните, повеќе здрави...

Продажба на творчески, богат на функции кръгла пластмасова сгъваема сливная кошница с плодове, зеленчуци мивка за вода цедка с кухненски инструмент

7.04 -29 % BGN 5.00

Силиконски Свитлива 5 Colors Трајни Зеленчук Расклопна Овошје Промотивни Colander Топла Продажба на Високо Квалитетни ПопуларнатаBame Име : LNRRABCКоличина : 1 PC Или 1 SetТип : Перење Кошница ЦедилкаБоја : 5 Colors да се избереМатеријал : СиликонГолема Големина : About29.5*23.5*9.5 cmМала Големина : About25*20*8.5 cmГолема Тежина : 140gМала Тежина : 110gФункција : СвитливаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов 3 на окото сол и черен пипер кутия за съхранение с капак на контейнер за подправки кутии cruet набор от подправки кухненски принадлежности

BGN 12.77

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

1бр неръждаема стомана почистване на риба с люспи нож рибена кожа стъргало белачка Отстраняване скалер четка морски дарове инструменти кухненски приспособления

2.50 -20 % BGN 2.00

1 PC Нерѓосувачки Челик Чистење Риба Скала Нож Риба нож за лупење на Кожата Смена Scaler Четка Морски Алатки Кујна Gadgets, Висок Квалитет100% сосема нов и висок квалитетНерѓосувачки челични ножеви се издржливи и остарПомага да се отстрани скалирање на скоро сите видови на риба лесно и ефикасно даНезаменливо корисна алатка за вашиот домаќинки или професионални готвачи и restaurateursМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 23cm x 3cm / 8.97" x 1.17"(приближно)Боја : СребренаЗдраво драги пријатели,Добредојдовте на нашиот Благослови Среќа Store(Чување ID 1179200), за вашите добри купување искуство тука,ве молиме да ги забележите следните совети.Ние може да им понуди на Двете трговија на Големо и Мало услуга , ако имате голема цел,Само да не контактирате за добар попуст.Ние не ќе се стави било која фактура или промоција на хартија во парцела за вашите клиенти.Кога ќе треба да се Ревидира вкупниот износ , ве Молиме контактирајте со нас да си ги проверат вкупниот износ за вас, По ред е ставен пред да плаќаат .Ви благодариме!На олово време е за 17 дена...

Безплатна доставка на Едро на 50 бр./лот много добър джобен нож за рязане на пури от неръждаема стомана двойно острие

BGN 110.40

Функција : Овој висок квалитет и супер остри пура машина ножици добар пушењето подарок за пушач 100% сосема нов малку објектот не е голема работа на nipping исклучување на крајот на пура Средината дупка е доволно голем за сите големина на пури Џеб димензии, мала тежина, погодно да носат или висат на копчето прстенЧелик сечилото пура машина ножици со пластични рачкиЏеб големина, погодно да се носат Големина : 9*3.8 смМатеријал : не ' рѓосувачки челик + пластика Боја : Како што е прикажано Единица пакување : пластична кеса

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.