• Новинка
Автоматична неръждаема стомана сол черен пипер Мелница мелница от неръждаема стомана автоматична батерия работи TB продажба

Автоматична неръждаема стомана сол черен пипер Мелница мелница от неръждаема стомана автоматична батерия работи TB продажба

резултат:
BGN 20.98
BGN 13.00 -38 %

Брой продукти
Налично

Автоматско Нерѓосувачки челик Сол црн Пипер Мелница Мелница од не ' Рѓосувачки Челик Батеријата Автоматски Управувана ТБ Продажба Карактеристики :
Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS + Керамички+ Акрилик
Димензии : Должина : 225mm, со Дијаметар : 52mm
Боја : Сребрена
Напојување : 4 х 1.5 V AA батерии (не се вклучени)
Бранеа заврши нерѓосувачки челик изградба
Лесен и удобен начин да уживаат во храна со подобар вкус
Идеален за вечера партии кои функција устата поење јадења како што се бифтек и компири и се разбира сè што има подобар вкус со свежо-мелен црн пипер и морска сол.
Само притиснете го копчето на врвот и нека мелница заврши целата работа.
Керамички мелење механизам може да се прилагоди од парична казна до крупни, и светлина ќе се вклучи автоматски на дното кога ќе го активирате мелница за да им помогне со точни дел контрола во текот на ноќта.
Орев под мелница контроли на текстура : го насока на стрелките на часовникот за пофини мелење, спротивно од стрелките на часовникот за coarser.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење .
1 x Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Подробности

Тип Мелници:
Мелници За Сол И Пипер
Материал:
Метални
документ:
CIQ
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
elenxs
Номер На Модела:
Мелница за сол и пипер неръждаема стомана
Тип:
мелница

Избор на купувачи

Продажба на творчески, богат на функции кръгла пластмасова сгъваема сливная кошница с плодове, зеленчуци мивка за вода цедка с кухненски инструмент

7.04 -29 % BGN 5.00

Силиконски Свитлива 5 Colors Трајни Зеленчук Расклопна Овошје Промотивни Colander Топла Продажба на Високо Квалитетни ПопуларнатаBame Име : LNRRABCКоличина : 1 PC Или 1 SetТип : Перење Кошница ЦедилкаБоја : 5 Colors да се избереМатеријал : СиликонГолема Големина : About29.5*23.5*9.5 cmМала Големина : About25*20*8.5 cmГолема Тежина : 140gМала Тежина : 110gФункција : СвитливаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр 2017 нова форма на покер карти отварачка за бутилки от неръждаема стомана размери на кредитна карта бар отварачка за бира

2.66 -25 % BGN 2.00

Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 83x54 X2 MM(L*W*H ) Боја : Сребро Пакет се вклучуваат : 1 парче 100% сосема нов и висок квалитет!! Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесно да се носат Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Японските Жени Мъже Ресторант Бар Облекло Готвач / Готвач Палта Якета Униформи, Суши/Сашими / Сьомга, Традиционен, 3 Размера

BGN 79.98

Готвач палто за highend ориентален ресторан, Материјално Памук Полиестер, Достапен во 3 големини, M(170 / 88),L(175 / 92),XL(180 / 96)

Безплатна доставка на Едро на 50 бр./лот много добър джобен нож за рязане на пури от неръждаема стомана двойно острие

BGN 110.40

Функција : Овој висок квалитет и супер остри пура машина ножици добар пушењето подарок за пушач 100% сосема нов малку објектот не е голема работа на nipping исклучување на крајот на пура Средината дупка е доволно голем за сите големина на пури Џеб димензии, мала тежина, погодно да носат или висат на копчето прстенЧелик сечилото пура машина ножици со пластични рачкиЏеб големина, погодно да се носат Големина : 9*3.8 смМатеријал : не ' рѓосувачки челик + пластика Боја : Како што е прикажано Единица пакување : пластична кеса

Най-новата кухня perfect magic easy roll-sushi maker кътър roller САМ кухня perfect magic onigiri roll tool инструменти за приготвяне на храна.

17.44 -8 % BGN 16.00

Боја : Црна + ТранспарентенДимензии приближно : 18.5 cm * 7.8 cm * 6.2 cmКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСпецијално дизајниран за да се направи совршен суши.Направени на здрав материјал ПОЛИПРОПИЛЕН.Кој се одвојува за лесно ракување и чистење.Материјали кои се користат од страна на САД, FDA за безбедност на храна за сертификација , санитарните, повеќе здрави...

Безплатна доставка, 100 бр./лот творчески отварачка за бутилки, ръчно изработени форми на ключодържател отварачка за бира сватбен подарък

156.80 -6 % BGN 147.00

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетТоа е многу корисна, практична и кориснаТоа е многу добар подарокСпецификации : Предмет тип : Копче СинџирБоја : СребренаМатеријал : Алуминиум Тежина : 37 Големина : ве молиме видете на сликата.Дизајн : РакаФорма Шише НастроенатаСтил : Симпатична, РазноврснаПакетот вклучува : 100 x Копче Синџир Шише Настроената

PVC кухненска мивка филтър, възвратна сливи дуршлаги за коса филтри филтър за баня, мивки водосточни филтър

BGN 1.25

ПВЦ Кујнски Мијалник Филтер Канализација Мозоци Коса Colanders Strainers Филтер Бања ПотонеКарактеристики : Ова е нова потоне цедилка, тоа е мода и шарени.ПВЦ материјал, тој е безбеден и здрав.Се справи со дизајн,лесно да се користи.Тоа може да се користи во кујна, бања и сл.Не грижете се за коса,нечистотија ќе се падна во канализација.Спецификации : Боја : Зелена, Светло Сина, Светло Зелена, Светло Розева БојаМатеријал : ПВЦГолемина : прибл...

JINJIAN богат на функции бутилка + одс+отварачка за консерви с кухненски инструмент инструменти за приготвяне на храна, бира, вино, Сода раздела кухненски принадлежнос

3.36 -40 % BGN 2.00

JINJIAN Нови Пивско Шише Настроената Симпатична Војник Форма Дамка Челик Кујнски Лентата за Алатки За Сода Капа Шише Вино Свадба Корист ПодароциМатеријал : Висок Квалитет Смола и не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 12.7 *4.5 cmТежина : 0.1 кгИзработка : Целост изработени со рака и Вештачка сликаФункција 1 : шише настроенатаКарактеристика 2 : вино настроенатаФункција 3 : свадба корист подароци за пријателиНашите производи се направени од Висок Квалитет Смола и Нерѓосувачки Челик .и прекрасен војник моделот целосно се насликани со рака ,па стоката се навистина во совршен квалитет .не само што можете да го користите за да отворите шише, но само може да се стави на маса, како декорација.покрај тоа ,може да ги испратите на вашите пријатели како подарок .тоа е корисно и убаво .ние внимателно ќе ги пакувам во нашата симпатична подарок пакување.

20 бр/лот творчески античен самолет отварачка за бирени бутилки нека приключението започва Самолет отварачка за бутилки сватбен подарък партия полза

82.80 -15 % BGN 70.00

Спецификација За Производ20sets / многу Креативни Антички Авион Пивско Шише Настроената "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената Свадба Подарок Партија КористПакет : 1 buc Шише Настроената по собата во подарок кутијаШише Настроената Големина : околу 8СМ Х 8.5 CMКоличина : 20 компјутери по многузлато бојаНе't нека овие прилично услуги летаат далеку! Гости ќе го обожавате овој практичен и симпатична "Нека Авантура Започне" Авион Шише Настроената дека 's совршен за дестинација свадбата...

Полезни 2 бр./компл. суши мухъл Onigiri Maker ориз топка Bento вестници мухъл САМ инструмент обезщетения за готвене инструменти

BGN 1.89

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : ПП.3.Големина : 6.6*6.4*4cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Како да го користите : 1.Стави ориз во калапот.2.Притисни го поклопецот силно.3.Се јават на лента и се повлече ориз суши.Пакет : 1 Постави* Суши Мувла.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Отварачка за бутилки от неръждаема стомана poker card профил beer wine bottle cap openers bar opening tools

6.37 -6 % BGN 6.00

Нерѓосувачки Челик шише настроената покер картичка во облик на пиво вино шише капаче отварачки бар отворањето алаткиКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник,3.вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесен за носење.4.Може да се стави во домот, како декорација.Пакувањето на производот : 1 x Шише Настроената

200 бр./лот търговия на Едро с метали цинк сплав компас отварачка за бутилки ключодържатели ключодържатели обичай лого

BGN 368.00

200pcs / многу Големо Метален Цинк Легура Компас Шише Настроената Копче Синџири Keyrings Прилагодено ЛОГОМатеријал : цинк легура;Големина : 45*25*6mm;Пакување : opp вреќа;Тежина : околу 25g;

QuickDone кухня двигателят е с мазителна бутилка смазка количествена бутилка соев сос управлява Маслинова смазка фланец маслен спрей AKC5151

12.56 -12 % BGN 11.00

Карактеристики : Leakproof безбедност и здравје лесен, нетоксични, без мирис, погоден за масло, соја сос, оцет, вино, мед...

Нов 3 на окото сол и черен пипер кутия за съхранение с капак на контейнер за подправки кутии cruet набор от подправки кухненски принадлежности

BGN 12.77

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

DUOLVQI Vegetable 2018 кухненски принадлежности машината е нова гореща модерен дизайн модерен суши месо барабан домашни инструменти творчески 0310

26.21 -47 % BGN 14.00

Име : Dolmer Полнети Ротирачка Алатка на Месо, зеленчук РолериМатеријал : ПластикаБоја : Испратите ramdomПакување содржи : 1 X Dolmer Полнети Ротирачка Алатка на Месо, зеленчук РолериГолемина на : 11.5x6.5x35cm(прирачник за мерење е дозволено 12cm грешки)Најчесто поставувани ПРАШАЊА>>Што е вашиот бренд?DUOQILV,кој ќе ви даде зелено телевизија.>>што е Upspirrit е Целта?Посветени на обезбедување на најдобри квалитет на производи и услуги на клиентите.>>Превозот1...

Мивка отварачка за бутилки за сватбени сувенири добър подарък за плажната серия на Shore Memories Sea Beach Shell Bottle Opener S201769

203.01 -5 % BGN 193.00

Материјал : металГолемина на : 14*5.5*3.5 cmТежина : околу 70g / pcБоја : како на сликатаНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.