• Новинка
Американски АЛОНИК сопран саксофон салфетка MOP-1

Американски АЛОНИК сопран саксофон салфетка MOP-1

резултат:
BGN 18.40

Брой продукти
Налично

Избор на купувачи

Педераст тръстика калъф държи 20 бр тръстика кутия силен

BGN 95.98

Bassoon полињата за случај се одржи 20 компјутери трската кутија СилнаПревозотПредмети ќе се испрати во рамките на 1 до 2 работни дена по уплатата примена.Ние ќе ги искористиме кина Пост EMS ( Тоа обично трае од 10 до 21 ден и да се dlivered од страна на вашиот локалните поштата!)Некои земји може да биде само 10 до 20 дена да се доставуваат, како што се САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија , Канада , Нов Зеланд, Шпанија и др.Сепак, некои земји може да потрае малку подолго, како што се Франција, Италија, Бразил, Украина, Русија и др.Сад, Канада, Велика Британија : 1020 денаФранција,Шпанија,Германија : 1525 работни денаАвстралија : 1020 денаБразил,Италија : 2035 работни денаДруга Земја : 1040 работни денаПревозот време зависи од многу причини, како што се царината.Продавница бара до 2 работни дена за да ја процесира вашата нарачка...

Професионален синтеза на дървена черупка обой посеребренный ключ C-Полноавтоматический

1278.40 -5 % BGN 1214.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Синтеза на дрво Oboe, погоден за професионален музичар за нивниот концерт...

5-в-1 алт саксофон bE алуминиева сплав бамбуков бастун на мундщука кръпка корк лубрикант чистящая плат аксесоари комплект

20.67 -47 % BGN 11.00

5во1 Алто Saxophone се Алуминиумска Легура Бамбус Трска Отворот Печ Плута Маснотии Ткаенина за Чистење Додатоци КомплетОвој предмет е дизајниран за alto sax , која вклучува mute, плута маснотии, парче од ткаенина за чистење, 2 парчиња на закрпи и 10 трската...

Розова месинг алт саксофон саксофон абалон ключове с футляром матал накрайника

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Ио Алто Saxophone...

10шт бамбук сопран / алт-саксофон бастуни за 2 1/2 размер на саксофон дървени духови музикални инструменти, резервни части, аксесоари

8.03 -38 % BGN 5.00

10pcs Sax Saxophone Soprano / Алто Трската за 2 1 / 2 ГолеминаГлавни Карактеристики : Секој пакет вклучува 10pcs трската Да се намали на бамбус, издржливи. Наменета за широк спектар на играње ситуации Лесен за инсталација и лесен за употребаСпецификации : Функција : 10pcs Sax Saxophone Soprano / Алто Трската за 2 1 / 2 Големина Карактеристики : Секој пакет вклучува 10pcs трската Да се намали на бамбус, издржливи. Наменета за широк спектар на играње ситуации Лесен за инсталација и лесен за употреба Количина : 10 компјутери Материјал : Бамбус Боја : Светло кафеава Апликација : 2 1 / 2 saxophone Производ Тежина : 8 G / 0.28 Унци Пакет Тежина : 29 G / 1.02 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 80*45*20 ММ / 3.15*1.77*0.79 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија EPC_MIA_436 Пакет Вклучува : 10 x Saxophone ТрскатаНие И Ветуваме На : 1...

Професионален сатен, сребърен корпус и златни клавиши алт саксофон sax Eb High F Saxofon на нов корпус

1438.40 -5 % BGN 1366.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Ио Алто Saxophone, професионален модел погоден за на студентот да професионални saxophonist...

Нов 10шт смола алт саксофон саксофон тръстика мундщука петна подложки възглавници вино червено и жълто изберете

21.38 -30 % BGN 15.00

Функција : Нов и висок квалитетОсобено погоден за долготрајно вежбањеПочетници ќе имаат многу добра контрола на синтетички смоли трскатаСтил : поп,џез,рок и се тркалаат.Материјалот е квалитативно цврстина е големане е лесно деформација,добра издржливост,долг работен векспоред индивидуалните можат да се прилагодат за мелење на полињата за пред употреба на тенка дебелинаопис : Особено погоден за долготрајно вежбањеПочетници ќе имаат многу добра контрола на синтетички смоли трскатаМатеријал : СмолаEnduable употреба,многу силна.Боја : вино црвено и жолто ИзберетеПакетот Вклучува:10*трската

Говорител лигатура w / Откормщик за тенор-саксофон част на саксофон черен пакет от 2

15.01 -7 % BGN 14.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Професионален Златен месинг тенор саксофон Bb High F Italian pad с футляром

1054.40 -5 % BGN 1002.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Бб рок на отплата Saxophone погоден за професионални saxophonist...

Music-s Hot 10pcs Classic Alto Sax Reeds Reed For Riyin Saxophone 2.5 Strength 2 1/2 Music Xmas Gift полезно за мюзикъл

BGN 3.15

Опис : 100% Сосема нов,не се користиТочка 's боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Наменета за широк спектар на играње ситуацииКоличина : 10pcs трската во една кутијаЗа : Alto SaxophoneСила : 2 1 / 2Материјал : избор трскаПакет се вклучени : 1 кутија Алто Saxophone Трската (10pcs)

Симпатична форма 6 дупки Ocarina Instrumento Ocarina флейта духови музикални инструменти флейта Zelda 6 дупки керамични Flauta за детски играчки

14.08 -57 % BGN 6.00

6 Дупки Шејк Instrumento Шејк Flute Правец на Музички Инструменти flute Zelda 6 дупка Керамички FlautaАко сте Русија пријател, ве молиме не заборавајте да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи, Ве Молиме Посетете Ја Нашата Продавница : Ние само го продаде конкурентни производи...

Easttop хармоника 22 отвори тремоло Арфа люминофорная бронз тръстика ключ с удебеляване на плоча Арфа устата Оган музикален инструмент T22K

41.60 -18 % BGN 34.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница! Easttop Harmonica 22 дупка tremolo харфа phosphor бронза трската црна Клуч на C задебелување плоча харфа Устата Ogan Музички ИнструментHarmonica Здравје и за Одржување : 1...

SevenAngel Treasures 31 pipes Panflute Professional Собственоръчно От 30 Years Production Master бамбук флейта Disi с футляром

912.45 -10 % BGN 821.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница! детали за производот Име : 31 цевка рафинирани panpipes Тон : Голема G мелодија Материјал : 45 години висок квалитет бамбус Занает : рачно изработениОваа пан flute е само 5 парчиња, ако ви се допаѓа и сакате да имаат единствена, висок квалитет на пан flute, ве молиме не двоумете се да се соберат неа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.