• Новинка
5 бр тръба плъзнете пръста си пръстен ремонт на част от настоящата никел

5 бр тръба плъзнете пръста си пръстен ремонт на част от настоящата никел

резултат:
BGN 28.80

Брой продукти
Налично


5 компјутери Труба Лизгајте го Прстот Прстен поправка на дел Никел -Обложено
Ние ќе одговори на вашиот прашањата како веднаш како е можно. Сепак, ве молиме имајте на ум дека имаме 12-16 часа временската разлика со Западна Европа и 8 часа временската разлика со U. S. A. Затоа, ние ви ветуваме дека ќе се потрудиме да одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со производи или услуги од нас, ве молиме Контактирајте со Нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине неутрален или негативен фидбек. '

Подробности

търговска марка:
yunyuesheng
Номер На Модела:
част
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.2kg (0.44lb.)
Размер На Опаковката:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Избор на купувачи

Комплект за ремонт на дървени духови инструменти с винт тростниковой игла ос аксесоари за музикални инструменти за флейта, кларинет алт саксофон

BGN 44.91

ОписФункција : Повеќе избори за да се задоволат различните потреби. Разновидноста е завршена, погодно поправка правец на инструмент.Материјал : Метал, ПластикаБоја : Како на сликата покажуваПроизвод Листата : Звучна дупка подлога(збир) Лепак стап(2 парчиња) Копче вратило(18pcs) Пролет игли(24pcs) Полињата(4pcs) Врвот завртки(28pcs) Прилагодување на завртка(4pcs) Полињата за завртки(4pcs) Guard датотека нут(5pcs) Факел завртки(1pcs)Кошница завртка(13pcs) : Мали М3(3pcs) Медиум М2.5(2 парчиња) Голема М3(8pcs) Пакетот вклучува1 x Поправка на Комплет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Професионален концертна Кристал корпус полуавтоматични обой позлатен ключ C 0015

2974.40 -5 % BGN 2826.00

Нашите Музички Инструмент Co., Ltd е во производство на различни видови на музички инструменти Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи...

Професионален Златен месинг тенор саксофон Bb High F Italian pad с футляром

1054.40 -5 % BGN 1002.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Бб рок на отплата Saxophone погоден за професионални saxophonist...

22 тръби пан флейта в нов стил с тръба ABS пластмаса музикални инструменти ключ G дървен духов инструмент Пан тръби лесно да научите

BGN 216.00

22 Цевки Пан Flute во Нов Стил со Цевка ABS Пластика Музички Инструменти Копче G Woodwind Инструмент Пан Цевки Лесно да се НаучатОпис на производот : Број на Цевки : 22 Цевки Теренот : G Клучни Главен Материјал : ABS Пластика Боја : Беж / Жолта боја (Како на сликата покажува) Страна Ориентација : Левата Рака (Кога се игра, најдолго цевка е во лево) и пан flute е изработен од ABS пластика...

5-в-1 алт саксофон bE алуминиева сплав бамбуков бастун на мундщука кръпка корк лубрикант чистящая плат аксесоари комплект

20.67 -47 % BGN 11.00

5во1 Алто Saxophone се Алуминиумска Легура Бамбус Трска Отворот Печ Плута Маснотии Ткаенина за Чистење Додатоци КомплетОвој предмет е дизајниран за alto sax , која вклучува mute, плута маснотии, парче од ткаенина за чистење, 2 парчиња на закрпи и 10 трската...

флейта инструмент 16 закрит обтюратор C никелова клас специална мелодия се играе начинаещи висококачествени музикални инструменти безплатно

BGN 239.76

flute инструмент 16 Затворени obturator C никел одделение посебна мелодија одигра почетници Висококвалитетни музички инструменти слободни

Универсален Регулируем Удобен Alt Тенор Саксофон Саксофон Синтетичен Кожена Каишка С Кука Закопчалката Аксесоари За Саксофон

7.98 -25 % BGN 6.00

Универзална Прилагодливи Удобно Алто Рок На Отплата Saxophone Sax Синтетички Кожа За На Рака Со Кука Затворач Saxophone ДодатоциКарактеристики : Прилагодлив на рака на памук и најлон ви овозможува да изберете должина како ви се допаѓа.Памук на тоа го намалува стресот донесува инструмент, да нуди многу комфор за вратот.Дизајниран со snap кука, лесно да се инсталира и да се отстранат.Лесно да се стави на и полетување.Светлотежина и компактни, погодно да ги носите.Спецификации : Должина : 3854cm / 1521.3 воПакет големина : 42 * 5.5 * 0.5 cm / 15.5 * 2.2 * 0.2 воПакет тежина : 45g / 1.6 озAnswer : ___________________________ Note : На sax покажа дека на сликата не е вклучена.Пакет Листата : 1 * Рака

Професионален Grenadilla Черна Дървена Кутия Обой Позлатен Ключ C С Кутия-Полуавтоматична

1918.40 -5 % BGN 1822.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Црна Дрвени Oboe, погоден за професионален музичар за нивниот концерт...

12 дупки Окарина тлеещ дискант F ключ Окарина ръчно изработени Сопрано Керамични F тон Ocarinas музикален инструмент Zelda 12 Flauta

63.10 -33 % BGN 42.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница!12 Дупки Шејк Smoldering Treble F клуч Шејк се рачно изработени Soprano Керамички F тон Ocarinas Музички Инструмент Zelda 12 FlautaАко сте Русија пријател, ве молиме не заборавајте да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Ние само го продаде конкурентни производи...

Професионален синтеза на дървена черупка обой посеребренный ключ C-полуавтоматични за деца

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Синтеза на дрво Oboe, погоден за професионален музичар за нивниот концерт...

10шт bB Clarinet Reed Strength 2.5 2-1 / 2 Reed Бамбук за традиционните аксесоари bB Clarinet

7.95 -25 % BGN 6.00

10pcs бб Кларинет Полињата за Силата 2.5 21 / 2 Полињата за Бамбус За Традиционалните бб Кларинет ДодатоциКарактеристики : Десет парчиња во еден сет, 2.5 во сила.Направен од висок квалитет на бамбус.Излезе со прилично добар звук.Доаѓаат со кутија за лесни за складирање.Одговараат за Традиционалните бб Кларинет.Спецификации : Материјал : БамбусКоличина : 10 парчињаПакет големина : 9.5 * 7.8 * 1.2 cm / 3.7 * 3.1 * 0.5 воПакет тежина : 40g / 1.43 озПакет Листата : 10 * Полињата за· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 45 работни дена по вашата исплата е расчисти.· УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

Професионален сатен, сребърен корпус и златни клавиши алт саксофон sax Eb High F Saxofon на нов корпус

1438.40 -5 % BGN 1366.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Ио Алто Saxophone, професионален модел погоден за на студентот да професионални saxophonist...

Педераст тръстика калъф държи 20 бр тръстика кутия силен

BGN 95.98

Bassoon полињата за случај се одржи 20 компјутери трската кутија СилнаПревозотПредмети ќе се испрати во рамките на 1 до 2 работни дена по уплатата примена.Ние ќе ги искористиме кина Пост EMS ( Тоа обично трае од 10 до 21 ден и да се dlivered од страна на вашиот локалните поштата!)Некои земји може да биде само 10 до 20 дена да се доставуваат, како што се САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија , Канада , Нов Зеланд, Шпанија и др.Сепак, некои земји може да потрае малку подолго, како што се Франција, Италија, Бразил, Украина, Русија и др.Сад, Канада, Велика Британија : 1020 денаФранција,Шпанија,Германија : 1525 работни денаАвстралија : 1020 денаБразил,Италија : 2035 работни денаДруга Земја : 1040 работни денаПревозот време зависи од многу причини, како што се царината.Продавница бара до 2 работни дена за да ја процесира вашата нарачка...

Easttop хармоника 22 отвори тремоло Арфа люминофорная бронз тръстика ключ с удебеляване на плоча Арфа устата Оган музикален инструмент T22K

41.60 -18 % BGN 34.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница! Easttop Harmonica 22 дупка tremolo харфа phosphor бронза трската црна Клуч на C задебелување плоча харфа Устата Ogan Музички ИнструментHarmonica Здравје и за Одржување : 1...

Алт-Саксофон Тръстика 2.5 Сила Тенор Саксофон Тръстика Сопран Саксофон Тръстика Дървени Духови Инструменти, Аксесоари 2

BGN 17.58

Alto Saxophone Полињата За 2.5# Сила Рок На Отплата Sax Трската Soprano Sax Полињата За Woodwind Инструмент Делови Додатоци 2 ПакетиКарактеристики : Alto рок на отплата и Soprano Saxophone Бамбус трската со одлични одговор.10pcs во 1 пакет обезбедува добар звук за вашиот saxophone.Погоден за студенти, посредници и професионални играчи.Доаѓаат со кутија за лесно носење и чување.Спецификации : Материјал : БамбусКвалитет : 20 компјутериСила : 2.5#Пакет Листата : 2 Пакети од 20 парчиња Трската

Розова месинг алт саксофон саксофон абалон ключове с футляром матал накрайника

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Ио Алто Saxophone...

Music-s Hot 10pcs Classic Alto Sax Reeds Reed For Riyin Saxophone 2.5 Strength 2 1/2 Music Xmas Gift полезно за мюзикъл

BGN 3.15

Опис : 100% Сосема нов,не се користиТочка 's боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Наменета за широк спектар на играње ситуацииКоличина : 10pcs трската во една кутијаЗа : Alto SaxophoneСила : 2 1 / 2Материјал : избор трскаПакет се вклучени : 1 кутија Алто Saxophone Трската (10pcs)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.