• Новинка
Красив дървен калъф за фагот тръстика държи 5 бр тръстика добро

Красив дървен калъф за фагот тръстика държи 5 бр тръстика добро

резултат:
BGN 62.40

Брой продукти
Налично

Убава Дрвена Bassoon полињата за случај задржете 5 компјутери трската Силна
Ние ќе одговори на вашиот прашањата како веднаш како е можно. Сепак, ве молиме имајте на ум дека имаме 12-16 часа временската разлика со Западна Европа и 8 часа временската разлика со U. S. A. Затоа, ние ви ветуваме дека ќе се потрудиме да одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со производи или услуги од нас, ве молиме Контактирајте со Нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине неутрален или негативен фидбек.
'

Подробности

търговска марка:
yunyuesheng
Номер На Модела:
част
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.2kg (0.44lb.)
Размер На Опаковката:
25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)

Избор на купувачи

SevenAngel Treasures 31 pipes Panflute Professional Собственоръчно От 30 Years Production Master бамбук флейта Disi с футляром

912.45 -10 % BGN 821.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница! детали за производот Име : 31 цевка рафинирани panpipes Тон : Голема G мелодија Материјал : 45 години висок квалитет бамбус Занает : рачно изработениОваа пан flute е само 5 парчиња, ако ви се допаѓа и сакате да имаат единствена, висок квалитет на пан flute, ве молиме не двоумете се да се соберат неа...

Easttop хармоника 22 отвори тремоло Арфа люминофорная бронз тръстика ключ с удебеляване на плоча Арфа устата Оган музикален инструмент T22K

41.60 -18 % BGN 34.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница! Easttop Harmonica 22 дупка tremolo харфа phosphor бронза трската црна Клуч на C задебелување плоча харфа Устата Ogan Музички ИнструментHarmonica Здравје и за Одржување : 1...

Нов обой C ключ ляв F резонанс палисандър корпус посеребренный професионален 04

1598.40 -5 % BGN 1518.00

Нашите Музички Инструмент Co., Ltd е во производство на различни видови на музички инструменти Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи...

флейта инструмент 16 закрит обтюратор C никелова клас специална мелодия се играе начинаещи висококачествени музикални инструменти безплатно

BGN 239.76

flute инструмент 16 Затворени obturator C никел одделение посебна мелодија одигра почетници Висококвалитетни музички инструменти слободни

Симпатична форма 6 дупки Ocarina Instrumento Ocarina флейта духови музикални инструменти флейта Zelda 6 дупки керамични Flauta за детски играчки

14.08 -57 % BGN 6.00

6 Дупки Шејк Instrumento Шејк Flute Правец на Музички Инструменти flute Zelda 6 дупка Керамички FlautaАко сте Русија пријател, ве молиме не заборавајте да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи, Ве Молиме Посетете Ја Нашата Продавница : Ние само го продаде конкурентни производи...

Педераст тръстика калъф държи 20 бр тръстика кутия силен

BGN 95.98

Bassoon полињата за случај се одржи 20 компјутери трската кутија СилнаПревозотПредмети ќе се испрати во рамките на 1 до 2 работни дена по уплатата примена.Ние ќе ги искористиме кина Пост EMS ( Тоа обично трае од 10 до 21 ден и да се dlivered од страна на вашиот локалните поштата!)Некои земји може да биде само 10 до 20 дена да се доставуваат, како што се САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија , Канада , Нов Зеланд, Шпанија и др.Сепак, некои земји може да потрае малку подолго, како што се Франција, Италија, Бразил, Украина, Русија и др.Сад, Канада, Велика Британија : 1020 денаФранција,Шпанија,Германија : 1525 работни денаАвстралија : 1020 денаБразил,Италија : 2035 работни денаДруга Земја : 1040 работни денаПревозот време зависи од многу причини, како што се царината.Продавница бара до 2 работни дена за да ја процесира вашата нарачка...

1 бр. мека здрава fiber четка за алт-саксофон пречистване на четка за алт-саксофон аксесоари за саксофон

7.07 -15 % BGN 6.00

1pcs Мека Трајни Влакна Четка За Алто Saxophone Почиста Четка За Alto Sax Saxophone ДодатоциКарактеристики : Направени на влакно, мека и издржливи .Се вклопува во saxophone лесно .Имајте saxophone чиста и сува.Спецификации : Производ големина : 52.5 * 5 * 5cm / 20.7 * 2 * 2inПакет големина : 64.5 * 5 * 5cm / 25.4 * 2 * 2inПакет тежина : 125g / 4.4 озAnswer : ___________________________ Note : На sax покажа дека на сликата не е вклучена.Пакет Листата : 1 * Почиста· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 45 работни дена по вашата исплата е расчисти.· УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

Професионален синтеза на дървена черупка обой посеребренный ключ C-Полноавтоматический

1278.40 -5 % BGN 1214.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Синтеза на дрво Oboe, погоден за професионален музичар за нивниот концерт...

Китайски бамбук, ВЪВЕДЕТЕ Natural vertical bamboo flauta музикални инструменти 8 дупки F / G ключ професионална вертикална флейта xiao nay

74.88 -28 % BGN 54.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница!Кинески Бамбус XIAO Природни вертикална бамбус flauta музички инструменти 8 дупки F / G Клучни Професионални вертикална flute xiao неБамбус возраст ; 4 годиниТон : F / G копче (ве молиме оставете порака за да ни кажете кои се клучни дали сакате да купите,инаку ние ќе испрати случајно) Пакување : фланелен боксери сетови, Кинески јазол, прстите на табелата...

5-в-1 алт саксофон bE алуминиева сплав бамбуков бастун на мундщука кръпка корк лубрикант чистящая плат аксесоари комплект

20.67 -47 % BGN 11.00

5во1 Алто Saxophone се Алуминиумска Легура Бамбус Трска Отворот Печ Плута Маснотии Ткаенина за Чистење Додатоци КомплетОвој предмет е дизајниран за alto sax , која вклучува mute, плута маснотии, парче од ткаенина за чистење, 2 парчиња на закрпи и 10 трската...

Алт-Саксофон Тръстика 2.5 Сила Тенор Саксофон Тръстика Сопран Саксофон Тръстика Дървени Духови Инструменти, Аксесоари 2

BGN 17.58

Alto Saxophone Полињата За 2.5# Сила Рок На Отплата Sax Трската Soprano Sax Полињата За Woodwind Инструмент Делови Додатоци 2 ПакетиКарактеристики : Alto рок на отплата и Soprano Saxophone Бамбус трската со одлични одговор.10pcs во 1 пакет обезбедува добар звук за вашиот saxophone.Погоден за студенти, посредници и професионални играчи.Доаѓаат со кутија за лесно носење и чување.Спецификации : Материјал : БамбусКвалитет : 20 компјутериСила : 2.5#Пакет Листата : 2 Пакети од 20 парчиња Трската

Комплект за ремонт на дървени духови инструменти с винт тростниковой игла ос аксесоари за музикални инструменти за флейта, кларинет алт саксофон

BGN 44.91

ОписФункција : Повеќе избори за да се задоволат различните потреби. Разновидноста е завршена, погодно поправка правец на инструмент.Материјал : Метал, ПластикаБоја : Како на сликата покажуваПроизвод Листата : Звучна дупка подлога(збир) Лепак стап(2 парчиња) Копче вратило(18pcs) Пролет игли(24pcs) Полињата(4pcs) Врвот завртки(28pcs) Прилагодување на завртка(4pcs) Полињата за завртки(4pcs) Guard датотека нут(5pcs) Факел завртки(1pcs)Кошница завртка(13pcs) : Мали М3(3pcs) Медиум М2.5(2 парчиња) Голема М3(8pcs) Пакетот вклучува1 x Поправка на Комплет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Професионален синтеза на дървена черупка обой посеребренный ключ C-полуавтоматични за деца

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Синтеза на дрво Oboe, погоден за професионален музичар за нивниот концерт...

Music-s Hot 10pcs Classic Alto Sax Reeds Reed For Riyin Saxophone 2.5 Strength 2 1/2 Music Xmas Gift полезно за мюзикъл

BGN 3.15

Опис : 100% Сосема нов,не се користиТочка 's боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Наменета за широк спектар на играње ситуацииКоличина : 10pcs трската во една кутијаЗа : Alto SaxophoneСила : 2 1 / 2Материјал : избор трскаПакет се вклучени : 1 кутија Алто Saxophone Трската (10pcs)

Дланта На Ръката Си Червен Цвят На 12 Дупки Alt Тонек Окарина Флейта Керамични Музикални Инструменти Професионален Пушена Изгаряне

26.03 -15 % BGN 22.00

12 Дупки Алто Tone C Шејк Flute Керамички Музички Инструменти Професионална Пушеле ГоратКарактеристики : Дизајнирани и произведени од страна на тјунер лично,и гарантира совршена тон квалитет. Погоден за ергономски дизајн,повеќе удобност на прсти. Користење на напредни технологии, тон е наместена од страна на професионални тјунер, заоблени. Агол дизајн дува дупка е повеќе наука хуманизирано, керамички материјал, еколошки нетоксични. Звукот дупка е дизајниран да се задржи доследноста на воздухот folw,нека изговор повеќе целост. Со Висат јаже дупка, висат на вратот кога се игра за да се заштити шејк добро.Боја : Црвено ДланкаМатеријал : КерамичкиТон : CПроизвод Тежина : 245 G / 8.64 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 160*90*50 ММ / 6.30*3.54*1.97 ИнчиПакет Тежина : 332 G / 11.71 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 190*130*80 ММ / 7.48*5.12*3.15 ИнчиМало Пакување : Да, Општо Кутија1 x Шејк1 x Висат Јаже1 x Торба1 x Музика Книга

5 парчета на саксофон ремонт на винт саксофон винт винт диаметър 3 мм, дължина 5 мм саксофон винт аксесоари

3.04 -34 % BGN 2.00

Големина на : Навој дијаметар : 3мм;Нут Дијаметар : 4mm;Вкупна должина : 7mmАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво, ние ќе одговор на 8 часа, ви благодариме ! (Ако сте го "Што е Стан" во вас mobilephone, ве молиме Контактирајте со нас на : Нашите мобилни Телефонски Број : +8613632638320)Општи ПрашањаInternational Shipping : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.