• Новинка
Баня черно масло се втрива бронзов стенен Clawfoot вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf575

Баня черно масло се втрива бронзов стенен Clawfoot вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf575

резултат:
BGN 191.98
BGN 129.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Тип:
Смесители За Вана И Душ,Смесител За Пълнене На Ваната Ръчно Душ
Размер:
131-200mm
Отворете Функцията На Кран B & S:
Без Пълзяща Апликации
Повърхностно Покритие:
Почерневший
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Surface Покритие:
бронз
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Характеристика:
Студено и горещо
Номер На Модела:
atf575
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Двоен Държач Двоен Контрол
Тип Миксер За Вана И Душ:
Отворени Миксери На B & S
Стил:
Класически

Избор на купувачи

Скрита термостатическая душ кабина Sus304 Mirror Finished Panel with 20 Embedded Таван LED Shower Head Rainfall Mist SPA hm

1593.60 -47 % BGN 845.00

Сокриени Thermostatic Туш Поставите SОгледало Заврши Панел со 20" Вградени LED Таванот Туш Главата Врнежи претежно облачно СПА hmКликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главататуш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш ГлаватаЕдноставно, недооценено дизајн е белег на hm чешми и додатоци...

Кухненски миксер на кран смяна на кран прибиращ се распылительная накрайник за душ подмяна на главата на спринклера за икономия на вода на аксесоари за баня

4.67 -36 % BGN 3.00

HG0016325Спецификација : Б ранд новиБоја : СребренаГолемина : Како што покажа во сликиТоа може да се користи за G 1 / 2" цевкаРезервни Замена Кујна Миксер Допрете Славина Се Повлече Спреј Туш Главата SettingsПостојат многу се повлече допрете spout глави предвидено,која може да се грижиме за вашата различни потреби.Пакет Се Вклучени : 1x се Повлече Спреј Туш ГлаватаN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Maijiesheng retro Black shower set баня луксозен четырехфункциональный душ биде дъжд спад душ комплект черен душ кран за баня

448.51 -37 % BGN 283.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Безплатна доставка луксозен нов пристигане злато месинг валежи душ комплект кран + смесител вана + ръчен душ с вана и душ кран

680.00 -25 % BGN 510.00

Висок Квалитет на Луксузни НОВИ Злато Месинг Врнежи од дожд Туш Поставена Славина + Када Миксер Допрете + Рачни Туш Ѕид Монтирани Када тапа1...

Златен месинг смесител за душ в банята, с монтиран на стената двойна дръжка смесители за баня със студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf135

169.58 -30 % BGN 119.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

8 инчов баня дъжд смесител за душ комплект двоен кръст дръжка античен червена мед вана миксер arg501

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Баня и тропически душ кран комплект двоен кръст дръжка античен червена мед вана миксер arg505

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен месинг баня с душ, определени кран f / душ тип тропически дъжд наставка + ръчен душ спрей стенен смесител за вана кранове lrs165

297.58 -30 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Dofaso черно баня смесител за душ черно вана кран реколта душ луксозни месинг тропически душ комплект ретро

574.40 -28 % BGN 414.00

Dofaso црна бања туш тапа црна бања допрете гроздобер туш Луксузни Месинг Врнежи од дожд Туш Поставите ретродомашна страница : Повеќе туш тип покажамВисина од 90120cm прилагодитедомашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

Баня черно масло се втрива бронзови стенни нокти на краката вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf576

191.98 -33 % BGN 129.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

ABS хромирани водосберегающая душ глава под налягане ръчен ръчен душ глава и маркуч от неръждаема стомана и основата на скобата zh-hsh001b

BGN 13.42

МАТЕРИЈАЛ : ABS пластика изградба обезбедување на квалитетот и долговечностаЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Универзална конекција, директно темиКРАЈ : Полиран Хром,Лесно се чисти вар и калциум, израстоциПРОТОК на ВОДА го ОЦЕНУВАТЕ : Номинална во 2.5 Литри во Минута со Отстранлив ВодаSaverНашата тушеви мора да помине ригорозни,5фаза за оценување на квалитетот тест (притисок, солспреј тест време повеќе од 48 H, енергични употреба, температура, живот) пред да заработуваат производителот одобрување.Силикони sprayface го прави лесно да ја избрише секоја солза од минерални израстоци...

Цялата продава душ кабина, кран, 2/3/4 пътя изход вода, душ кабина, смесительный клапан / душ-кабина, аксесоари

96.00 -10 % BGN 86.00

производ деталипочитувани купувачи : поради овие тапа не е поевтино , и славина е многу драгоцено ,па како да избор shouwer тапа мора да се многу внимателни во врска со тоа ,,,, ако се направи грешка , тоа не може да се користи , тоа многу ќе биде многу afardи откако ќе се купи ,, ние ќе зависи од вас цел , ќе cofirm тоа со вас за некои impantant inforation за тапатака што листата на 3 inforamtion за славина е многу, многу impoartant ,, ве молиме проверете го ова , треба да се биде многу внимателен ,,, ние, исто така, се надевам дека секој клиентможе да се купи право на големината ,,,,,,,Ве молиме мора да биде внимателен во врска со овие информации : 1...

Луксозно ново прием на Златен месинг дъжд душ комплект кран баня смесител с керамични ръчен душ с вана и душ батерия

632.00 -25 % BGN 474.00

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен червена мед стенен дъжд баня 7,7 инчов през цялата дъжд смесител за душ комплект двоен керамични дръжка за вана кран arg562

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Вана Дъждовна Накрайник За Душ Луксозни Стенни Квадратна Стилна Латунная Водопадная Душ Монтаж На Фабрична Директен Нова Баня С Душ Кабина

181.52 -26 % BGN 134.00

Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Масло Бронза Протри заврши Водопад spout направи животот подобар Ѕид mouted када бања тапа сет со рака туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Девети света автоматичен 7 промяна на цвета на ръчно водосберегающий цветни led душ главата е кръгла, баня с душ корона

18.19 -12 % BGN 16.00

Опис На Производот : 7 Бои Вода Сјај светлината Бања Рака ТушОваа туш главата, инсталиран во минути без било какви прашања или проблеми.Тоа се чувствува како поројниот дожд и е всушност многу релаксирачки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.