• Новинка
Баня черно масло се втрива бронзов стенен Clawfoot вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf570

Баня черно масло се втрива бронзов стенен Clawfoot вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf570

резултат:
BGN 191.98
BGN 129.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Тип:
Смесители За Вана И Душ,Смесител За Пълнене На Ваната Ръчно Душ
Размер:
131-200mm
Отворете Функцията На Кран B & S:
Без Пълзяща Апликации
Повърхностно Покритие:
Почерневший
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Surface Покритие:
бронз
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Характеристика:
Студено и горещо
Номер На Модела:
atf570
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Двоен Държач Двоен Контрол
Тип Миксер За Вана И Душ:
Отворени Миксери На B & S
Стил:
Класически

Избор на купувачи

Frap лешник Bathtub shower Faucet set Full Three-hole страх от Bathroom tap air conditioning, bath батерия за топла и студена вода с ръчен душ F1121

232.00 -47 % BGN 123.00

5910287316170335Pls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1 / 2" Ако ви треба G3 / 8", ве молиме контактирајте со нас или да напишете вашето барање во коментарите.Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Луксозен Античен Месинг Резба Дъжд Душ Комплекти Кран Миксер С Вана Кран Латунная Вана И Душ, Кран, Определени Вана Кран

696.00 -30 % BGN 487.00

Нов Луксузен Антички Месинг Резба Врнежи Од Дожд Туш Поставува Тапа Миксер Допрете Када Тапа Месинг Бања & Туш Тапа Поставите Када Тапа

Луксозна Златна месинг баня с душ и вана кран монтиран на стената двойна дръжка за студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf130

169.58 -30 % BGN 119.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Златен месинг смесител за душ в банята, с монтиран на стената двойна дръжка смесители за баня със студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf135

169.58 -30 % BGN 119.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

20 InchesThermostatic Shower Set Sus304 Mirror Panel with LED Shower Head Rainy Mist Spray SPA with Hidden Handheld Spray

1664.00 -47 % BGN 882.00

20 Inches Thermostatic Туш Поставите SОгледало Панел со LED Туш Главата Врнежи Спреј Магла СПА Сокриени со Рачни СпрејКликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главататуш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш ГлаватаЕдноставно, недооценено дизајн е белег на hm чешми и додатоци...

Меден кран термостатичен смесительный клапан, двойна дръжка термостатичен смесител за душ батерия, месинг, баня конзола за монтиране на смесители за душ

166.38 -32 % BGN 113.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Т тип технички параметри : Работен притисок : 0.051 Mpa Идеален притисок 0.5 Mpa 0.1 Mpa, Повеќе од идеален притисок да се инсталира притисок олеснување вентил Ладна температура на вода : 429℃ Топла вода температура : 5588℃, се Препорачува нормална температура за 5570℃ Најчесто се користат температура опсег : 2050℃ Поставите безбедно пресврт температура : 38℃

Античен месинг баня с душ, определени кран f / душ тип тропически дъжд наставка + ръчен душ спрей стенен смесител за вана кранове lrs165

297.58 -30 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Баня черно масло се втрива бронзови стенни нокти на краката вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf576

191.98 -33 % BGN 129.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Месинг смесител за вана и душ хром стенен смесител за вана външен смесител за душ B&S баня

301.60 -40 % BGN 181.00

Топло прашува : Тоа обично ќе трае околу 2040 дена од Кина пост воздух mail.Но во топла продажба сезони,тоа може да потрае од 60 дена.Ако не можат да чекаат толку долго,ве молиме да не место.Ние, исто така, се надевам дека ќе добиете на стоки, како е можно поскоро.Ви благодарам многу за вашето разбирање.Експрес испорака на настава и повратни информации : Проектот спецификации на (1) ве молиме да ја прочитате внимателно и бидете сигурни дека тоа е она што ви треба...

DCAN месинг, черен баня дъжд водопад душ панел комплект термостатическая масажна система вана кран с дюзите и ръчен душ система

96.00 -47 % BGN 51.00

DCAN Месинг Црна Бања Дожд Водопад Туш Панел Поставите Thermostatic Масажа Систем Када Тапа со Авиони & Рака Туш СистемDCAN Месинг Црна Бања Дожд Водопад Туш Панел Поставите Thermostatic Масажа Систем Када Тапа со Авиони & Рака Туш Систем

Безплатна доставка луксозен античен месинг дъжд душ комплект кран вана миксер ръчен душ черната вана и душ батерия

659.20 -25 % BGN 494.00

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Луксозна Златна месинг порцеланова основа стенни баня вана душ батерия комплект двойна дръжка миксер + ръчен душ ltf407

185.58 -30 % BGN 130.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Луксозна Златна месинг порцеланова основа стенни баня вана душ батерия комплект двойна дръжка миксер + ръчен душ ltf406

185.58 -30 % BGN 130.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Голяма баня с високо качество стенен термостатичен вентил за управление на душ комплект С 500*360 мм и голям размер LED накрайник за душ

1432.80 -10 % BGN 1290.00

Висок квалитет на ѕид монтирани thermostatic контрола вентил туш сет со 500*360mm големи димензии LED туш главата Материјал : Туш глава : 304# нерѓосувачки челик Thermostatic вентил : Месинг Рачен туш : ABS Рачен туш фиксна седиште : Месинг Страна спреј : Месинг Туш црево : ПВЦТуш главата големина : 20*14 инчи(500*360mm) LED светло моќ : електрична енергија LED работа моќ : 5 W Туш главата Инсталација метод : на таванот монтирани Thermostatic вентил Инсталација метод : Ѕид монтирани Објект вклучуваат : 1...

Нов Прием На Черно Античен Месинг Баня Дръжка Двойна Превключвател Вана & Смесител За Душ Комплект, Топла И Студена Батерия Бар Ръчен Спрей

620.80 -30 % BGN 435.00

Нови Пристигнување Црна Антички Месинг Бања Справи Со Двојно Се Префрлите Бања&Туш Тапа Поставите Топли И Ладни Миксер Допрете Ја Лентата За Рачни Спреј

Вана Дъждовна Накрайник За Душ Луксозни Стенни Квадратна Стилна Латунная Водопадная Душ Монтаж На Фабрична Директен Нова Баня С Душ Кабина

181.52 -26 % BGN 134.00

Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Масло Бронза Протри заврши Водопад spout направи животот подобар Ѕид mouted када бања тапа сет со рака туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Безплатна доставка благородна баня оцветен в гланцово бял дъжд 9-инчов накрайник за душ и ръчен душ комплект за топла и студена душ система

428.78 -9 % BGN 390.00

Супер се Справи Стил Фабрика трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODM Поддршка пад на превозотСлободен Испорака на Високо Квалитетни Бања Насликани Сјај Бела Ветер : 9 инчен Туш Главата И Раката Туш Поставите Ладна и Топла Туш СистемФункција : Туш Тапа Функција : Распространета Ѕид Стил : Современи Крај : Насликани Сјај Бела Миксер Вентил Материјал : Месинг Дожд Туш Материјал : ABS пластика (Висок Квалитет) Дожд Туш Главата Големина : 250 mm, Туш Рака Должина : 525 mm Допрете Spout се Постигне : 143 mm Миксер Модел : Двевлезот Врска : G1 / 2 стандард Рака Туш Црево : 150cm(59") набавувачот 5 година гаранција доколку се користи во комерцијални инсталација Детали за Производот Спреј Шема : Врнежи од дожд Туш Главата Тип : Прилагодлив туш главата, Тапа се Справи со Вклучени : Да Инсталација Тип : монтира на ЅидПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.