• Новинка
20 InchesThermostatic Shower Set Sus304 Mirror Panel with LED Shower Head Rainy Mist Spray SPA with Hidden Handheld Spray

20 InchesThermostatic Shower Set Sus304 Mirror Panel with LED Shower Head Rainy Mist Spray SPA with Hidden Handheld Spray

резултат:
BGN 1664.00
BGN 882.00 -47 %

Брой продукти
Налично


20 Inches Thermostatic Туш Поставите SUS304 Огледало Панел со LED Туш Главата Врнежи Спреј Магла СПА Сокриени со Рачни Спреј
Кликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите SUS304 огледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главата
туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите SUS304 огледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главата
Едноставно, недооценено дизајн е белег на hm чешми и додатоци. Оваа бања и туш трим се одликува со прилагодливи, водата,-зачувување на СПА LED showerhead, и лесен-за-работат рачка на менувачот. Пар оваа трим со еден Ритуал-Temp притисок-балансирање на вентил, што се одржува вашиот саканата температура на водата во текот на притисок флуктуации.
Гаранција Картичка :
Ова е само-светлечки LED туш главата, вода штекер начин : дожд, магливата, рачен туш, итн. LED светла можат да ја менуваат бојата со различни температури автоматски : 0-29 степени : Сина, 30-39 степени : зелена, 40-49 степен : црвена, 50 степени и погоре : црвена трепка висока температура аларм. Оваа туш глава може да доживее вистинско чувство на дожд, како и СПА масажа на телото со спреј, ослободување на замор и стрес. Тоа е вашиот најдобар избор, избор да уживате во животот.
туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите SUS304 огледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Глава 20 Inches Thermostatic Туш Поставите SUS304 Огледало Панел со LED Туш Главата Врнежи Спреј Магла СПА Сокриени со Рачни Спреј

Подробности

Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Номер На Модела:
HM-850003
Тип:
Фиксиран Ротатабельный Тип
Стил:
Модерен
Повърхностно Покритие:
Полиран
търговска марка:
hm
Surface Покритие:
неръждаема стомана
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Характеристика:
Термостат смесителни батерии, led осветление
Размер:
>400mm
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Автоматично Управление С Термостат
СПА led душ комплект Функция 1:
тропически душ
Термостатичен Комплект За Душ Fucntion 2:
СПА Мъгливо душ
Функция Душ-Набиране 3:
ръчно душ глава
Душ Функция 4:
Led душ-глава за функция 5:
Смесители За Вана И Душ Функция 6:
Led функция на душата 7:
Промяна На Цвета На Накрайник За Душ:
контрол на температурата
Тела За Баня От Потока Вода:
14-18Л / МИН
Тип:
Смесителни батерии за душ и вана с душ панел душ кабина термостатическая душ-панел

Избор на купувачи

Вана Дъждовна Накрайник За Душ Луксозни Стенни Квадратна Стилна Латунная Водопадная Душ Монтаж На Фабрична Директен Нова Баня С Душ Кабина

181.52 -26 % BGN 134.00

Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Масло Бронза Протри заврши Водопад spout направи животот подобар Ѕид mouted када бања тапа сет со рака туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Кухненски миксер на кран смяна на кран прибиращ се распылительная накрайник за душ подмяна на главата на спринклера за икономия на вода на аксесоари за баня

4.67 -36 % BGN 3.00

HG0016325Спецификација : Б ранд новиБоја : СребренаГолемина : Како што покажа во сликиТоа може да се користи за G 1 / 2" цевкаРезервни Замена Кујна Миксер Допрете Славина Се Повлече Спреј Туш Главата SettingsПостојат многу се повлече допрете spout глави предвидено,која може да се грижиме за вашата различни потреби.Пакет Се Вклучени : 1x се Повлече Спреј Туш ГлаватаN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Гореща Продажба Матиран Черен Смесител За Душ Hot & Cold Twin Tap Wall Assembly Set For Bathroom 1/4 Round Turn Twin Taps Set Bath Wall Mount

106.66 -19 % BGN 86.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотТопла Продажба Мет Црн Туш Миксер Топли И Ладни Близнак Допрете Ѕид Собранието Сет За Бања Круг 1 / 4 Пак Близнак Поставени Чешми Бања ЅидПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Античен червена мед стенен дъжд баня 7,7 инчов през цялата дъжд смесител за душ комплект двоен керамични дръжка за вана кран arg562

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Maijiesheng retro Black shower set баня луксозен четырехфункциональный душ биде дъжд спад душ комплект черен душ кран за баня

448.51 -37 % BGN 283.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Скрита термостатическая душ кабина Sus304 Mirror Finished Panel with 20 Embedded Таван LED Shower Head Rainfall Mist SPA hm

1593.60 -47 % BGN 845.00

Сокриени Thermostatic Туш Поставите SОгледало Заврши Панел со 20" Вградени LED Таванот Туш Главата Врнежи претежно облачно СПА hmКликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главататуш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш ГлаватаЕдноставно, недооценено дизајн е белег на hm чешми и додатоци...

Безплатна доставка благородна баня оцветен в гланцово бял дъжд 9-инчов накрайник за душ и ръчен душ комплект за топла и студена душ система

428.78 -9 % BGN 390.00

Супер се Справи Стил Фабрика трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODM Поддршка пад на превозотСлободен Испорака на Високо Квалитетни Бања Насликани Сјај Бела Ветер : 9 инчен Туш Главата И Раката Туш Поставите Ладна и Топла Туш СистемФункција : Туш Тапа Функција : Распространета Ѕид Стил : Современи Крај : Насликани Сјај Бела Миксер Вентил Материјал : Месинг Дожд Туш Материјал : ABS пластика (Висок Квалитет) Дожд Туш Главата Големина : 250 mm, Туш Рака Должина : 525 mm Допрете Spout се Постигне : 143 mm Миксер Модел : Двевлезот Врска : G1 / 2 стандард Рака Туш Црево : 150cm(59") набавувачот 5 година гаранција доколку се користи во комерцијални инсталација Детали за Производот Спреј Шема : Врнежи од дожд Туш Главата Тип : Прилагодлив туш главата, Тапа се Справи со Вклучени : Да Инсталација Тип : монтира на ЅидПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Луксозна двойна главоболие душ главата комплект ръчен душ накрайник и 3 начина Отклонитель и маркучи от неръждаема стомана

22.88 -34 % BGN 15.00

ЕКСТРАГОЛЕМИ ДОЖД ТУШ ГЛАВА : Екстра Голем 8 Инчен Лице за рамодорамо проток на вода покриеност Аголприлагодлив солидна месинг топката заеднички орев за веродостојни, излегуваат во јавностабесплатна конекција...

DCAN месинг, черен баня дъжд водопад душ панел комплект термостатическая масажна система вана кран с дюзите и ръчен душ система

96.00 -47 % BGN 51.00

DCAN Месинг Црна Бања Дожд Водопад Туш Панел Поставите Thermostatic Масажа Систем Када Тапа со Авиони & Рака Туш СистемDCAN Месинг Црна Бања Дожд Водопад Туш Панел Поставите Thermostatic Масажа Систем Када Тапа со Авиони & Рака Туш Систем

Нов температурен сензор за светлина LED поток вода кран на чешма в 3 цвята

BGN 4.88

Бојата е промена ве потсетам на водата температура : Вода свети Зелено кога водата е ладна (температура под 31 целзиусови степени).Вода свети Сино кога водата е топла (температура меѓу 32 целзиусови степени43 целзиусови степени).Вода свети Црвено кога водата е топла (температура помеѓу 44 целзиусови степени50 целзиусови степени).Кога температурата на водата е повисока од 51 целзиусови степени, Црвено светло ќе почне да трепка, што значи дека водата е премногу жешка и ве молиме да бидете внимателни.Овој сјај сензор на температура на discoloring ДОВЕДЕ вода поток тапа допрете одговара на повеќето чешми и LED светло ќе светне автоматски кога ќе го вклучите допрете.Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.Случај материјал : ABS electronickellingLED емитуваат боја : сина, зелена, црвенаНадворешен навој дијаметар : 2.4 cmОбјектот големина : 3.6 * 3.8 см (должина * дијаметар)Објектот тежина : 24gПакетот вклучува : 1 x LED светло тапа1 сет на Инсталација КонекторAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

JOMOO 4 inch 3 jet баня с душ глава хром ръчен душ с монтиране монтиране на стена маркуч от неръждаема стомана ducha chuveiro спестяване на вода

73.28 -28 % BGN 53.00

JOMOO Прилагодливи 3Функција Хром ФинишJOMOO Прилагодливи 3Функција Хром Финиш Бања Туш Главата Рака Туш Со Ѕид Заградата од не 'Рѓосувачки Челик Црева ducha chuveiro Bathroom Туш Главата Рака Туш Со Ѕид Заградата од не' Рѓосувачки Челик Црева ducha chuveiro

Цялата продава душ кабина, кран, 2/3/4 пътя изход вода, душ кабина, смесительный клапан / душ-кабина, аксесоари

96.00 -10 % BGN 86.00

производ деталипочитувани купувачи : поради овие тапа не е поевтино , и славина е многу драгоцено ,па како да избор shouwer тапа мора да се многу внимателни во врска со тоа ,,,, ако се направи грешка , тоа не може да се користи , тоа многу ќе биде многу afardи откако ќе се купи ,, ние ќе зависи од вас цел , ќе cofirm тоа со вас за некои impantant inforation за тапатака што листата на 3 inforamtion за славина е многу, многу impoartant ,, ве молиме проверете го ова , треба да се биде многу внимателен ,,, ние, исто така, се надевам дека секој клиентможе да се купи право на големината ,,,,,,,Ве молиме мора да биде внимателен во врска со овие информации : 1...

Стенен златист цвят месинг дъжд смесител за душ комплект + 8 инчов накрайник за душ + баня двойни дръжки вана миксер Wgf351

319.98 -35 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

8 инчов баня дъжд смесител за душ комплект двоен кръст дръжка античен червена мед вана миксер arg501

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Луксозно ново прием на Златен месинг дъжд душ комплект кран баня смесител с керамични ръчен душ с вана и душ батерия

632.00 -25 % BGN 474.00

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Безплатна доставка луксозен античен месинг дъжд душ комплект кран вана миксер ръчен душ черната вана и душ батерия

659.20 -25 % BGN 494.00

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Безплатна доставка луксозен нов пристигане злато месинг валежи душ комплект кран + смесител вана + ръчен душ с вана и душ кран

680.00 -25 % BGN 510.00

Висок Квалитет на Луксузни НОВИ Злато Месинг Врнежи од дожд Туш Поставена Славина + Када Миксер Допрете + Рачни Туш Ѕид Монтирани Када тапа1...

Hm Faucets аксесоари модерен месинг хром Термостатичен душ клапан 3 ходова смесител за вана Отклонитель термостат миксер

921.60 -47 % BGN 488.00

hm Чешми Додатоци Современа Месинг Хром Thermostatic Туш Вентил 3 Начин Када тапа Diverter Термостат МиксерКликнете на следниве производи , поголем попуст : дигитални туш контрола,туш панел,масажа туш панел,ducha higienica,termostato дигитални,дигитални туш тапа , Дигитални Thermostatic Туш Контролер Touch Control Panel Големи SВрнежи Масажа Водопад Бања Celling МонтажаИнформации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за да им помогне на Плаќање ПРАШАЊА и одговори во Врска со царински прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPSот , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење)...

ABS хромирани водосберегающая душ глава под налягане ръчен ръчен душ глава и маркуч от неръждаема стомана и основата на скобата zh-hsh001b

BGN 13.42

МАТЕРИЈАЛ : ABS пластика изградба обезбедување на квалитетот и долговечностаЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Универзална конекција, директно темиКРАЈ : Полиран Хром,Лесно се чисти вар и калциум, израстоциПРОТОК на ВОДА го ОЦЕНУВАТЕ : Номинална во 2.5 Литри во Минута со Отстранлив ВодаSaverНашата тушеви мора да помине ригорозни,5фаза за оценување на квалитетот тест (притисок, солспреј тест време повеќе од 48 H, енергични употреба, температура, живот) пред да заработуваат производителот одобрување.Силикони sprayface го прави лесно да ја избрише секоја солза од минерални израстоци...

Gappo 1бр високо качество на пет начина кръгли ръчни накрайник за душ аксесоари за баня ABS хромирана водосберегающей насадке за душ

58.40 -50 % BGN 29.00

910287316169858 GAPPO најпродаван парче парче поставете НИ $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set парче парче

Меден кран термостатичен смесительный клапан, двойна дръжка термостатичен смесител за душ батерия, месинг, баня конзола за монтиране на смесители за душ

166.38 -32 % BGN 113.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Т тип технички параметри : Работен притисок : 0.051 Mpa Идеален притисок 0.5 Mpa 0.1 Mpa, Повеќе од идеален притисок да се инсталира притисок олеснување вентил Ладна температура на вода : 429℃ Топла вода температура : 5588℃, се Препорачува нормална температура за 5570℃ Најчесто се користат температура опсег : 2050℃ Поставите безбедно пресврт температура : 38℃

Античен месинг баня с душ, определени кран f / душ тип тропически дъжд наставка + ръчен душ спрей стенен смесител за вана кранове lrs165

297.58 -30 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.