• Новинка
Баня черно масло се втрива бронзови стенни нокти на краката вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf576

Баня черно масло се втрива бронзови стенни нокти на краката вана пълнител кран ръчен душ двойни керамични дръжки миксер atf576

резултат:
BGN 191.98
BGN 129.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Тип:
Смесители За Вана И Душ,Смесител За Пълнене На Ваната Ръчно Душ
Размер:
131-200mm
Отворете Функцията На Кран B & S:
Без Пълзяща Апликации
Повърхностно Покритие:
Почерневший
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Surface Покритие:
бронз
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Характеристика:
Студено и горещо
Номер На Модела:
atf576
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Двоен Държач Двоен Контрол
Тип Миксер За Вана И Душ:
Отворени Миксери На B & S
Стил:
Класически

Избор на купувачи

Скрита термостатическая душ кабина Sus304 Mirror Finished Panel with 20 Embedded Таван LED Shower Head Rainfall Mist SPA hm

1593.60 -47 % BGN 845.00

Сокриени Thermostatic Туш Поставите SОгледало Заврши Панел со 20" Вградени LED Таванот Туш Главата Врнежи претежно облачно СПА hmКликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главататуш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите Sогледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш ГлаватаЕдноставно, недооценено дизајн е белег на hm чешми и додатоци...

Стенен златист цвят месинг дъжд смесител за душ комплект + 8 инчов накрайник за душ + баня двойни дръжки вана миксер Wgf351

319.98 -35 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Девети света автоматичен 7 промяна на цвета на ръчно водосберегающий цветни led душ главата е кръгла, баня с душ корона

18.19 -12 % BGN 16.00

Опис На Производот : 7 Бои Вода Сјај светлината Бања Рака ТушОваа туш главата, инсталиран во минути без било какви прашања или проблеми.Тоа се чувствува како поројниот дожд и е всушност многу релаксирачки...

Студена и топла вода, led душ глава накрайник за душ водосберегающий кран душ глава за баня душ глави led душ

20.80 -18 % BGN 17.00

Прилог На Кран LED тушеви Млазницата На Туш за Заштеда на Вода Тапа Бања Со Туш Тапа Бања Туш3 Тип на Производ За Вашиот Избор ХСA002Не ДОВЕДЕ туш главата ХСA002Б Температура детектив значи LED туш главата светлина во RGB според различни температурата на водата...

Голяма баня с високо качество стенен термостатичен вентил за управление на душ комплект С 500*360 мм и голям размер LED накрайник за душ

1432.80 -10 % BGN 1290.00

Висок квалитет на ѕид монтирани thermostatic контрола вентил туш сет со 500*360mm големи димензии LED туш главата Материјал : Туш глава : 304# нерѓосувачки челик Thermostatic вентил : Месинг Рачен туш : ABS Рачен туш фиксна седиште : Месинг Страна спреј : Месинг Туш црево : ПВЦТуш главата големина : 20*14 инчи(500*360mm) LED светло моќ : електрична енергија LED работа моќ : 5 W Туш главата Инсталација метод : на таванот монтирани Thermostatic вентил Инсталација метод : Ѕид монтирани Објект вклучуваат : 1...

KEMAIDI смесител за вана banho de torneira Термостатичен палубни кранове, за вана с ръчен душ смесители смесители за душ комплект за душ

160.54 -26 % BGN 119.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш Палубата монтирани када слив тапа сет Со рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Луксозна Златна месинг баня с душ и вана кран монтиран на стената двойна дръжка за студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf130

169.58 -30 % BGN 119.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Нов температурен сензор за светлина LED поток вода кран на чешма в 3 цвята

BGN 4.88

Бојата е промена ве потсетам на водата температура : Вода свети Зелено кога водата е ладна (температура под 31 целзиусови степени).Вода свети Сино кога водата е топла (температура меѓу 32 целзиусови степени43 целзиусови степени).Вода свети Црвено кога водата е топла (температура помеѓу 44 целзиусови степени50 целзиусови степени).Кога температурата на водата е повисока од 51 целзиусови степени, Црвено светло ќе почне да трепка, што значи дека водата е премногу жешка и ве молиме да бидете внимателни.Овој сјај сензор на температура на discoloring ДОВЕДЕ вода поток тапа допрете одговара на повеќето чешми и LED светло ќе светне автоматски кога ќе го вклучите допрете.Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.Случај материјал : ABS electronickellingLED емитуваат боја : сина, зелена, црвенаНадворешен навој дијаметар : 2.4 cmОбјектот големина : 3.6 * 3.8 см (должина * дијаметар)Објектот тежина : 24gПакетот вклучува : 1 x LED светло тапа1 сет на Инсталација КонекторAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка луксозен нов пристигане злато месинг валежи душ комплект кран + смесител вана + ръчен душ с вана и душ кран

680.00 -25 % BGN 510.00

Висок Квалитет на Луксузни НОВИ Злато Месинг Врнежи од дожд Туш Поставена Славина + Када Миксер Допрете + Рачни Туш Ѕид Монтирани Када тапа1...

Нов Прием На Черно Античен Месинг Баня Дръжка Двойна Превключвател Вана & Смесител За Душ Комплект, Топла И Студена Батерия Бар Ръчен Спрей

620.80 -30 % BGN 435.00

Нови Пристигнување Црна Антички Месинг Бања Справи Со Двојно Се Префрлите Бања&Туш Тапа Поставите Топли И Ладни Миксер Допрете Ја Лентата За Рачни Спреј

Меден кран термостатичен смесительный клапан, двойна дръжка термостатичен смесител за душ батерия, месинг, баня конзола за монтиране на смесители за душ

166.38 -32 % BGN 113.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Т тип технички параметри : Работен притисок : 0.051 Mpa Идеален притисок 0.5 Mpa 0.1 Mpa, Повеќе од идеален притисок да се инсталира притисок олеснување вентил Ладна температура на вода : 429℃ Топла вода температура : 5588℃, се Препорачува нормална температура за 5570℃ Најчесто се користат температура опсег : 2050℃ Поставите безбедно пресврт температура : 38℃

Dofaso черно баня смесител за душ черно вана кран реколта душ луксозни месинг тропически душ комплект ретро

574.40 -28 % BGN 414.00

Dofaso црна бања туш тапа црна бања допрете гроздобер туш Луксузни Месинг Врнежи од дожд Туш Поставите ретродомашна страница : Повеќе туш тип покажамВисина од 90120cm прилагодитедомашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

Gappo 1бр високо качество на пет начина кръгли ръчни накрайник за душ аксесоари за баня ABS хромирана водосберегающей насадке за душ

58.40 -50 % BGN 29.00

910287316169858 GAPPO најпродаван парче парче поставете НИ $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set парче парче

Баня и тропически душ кран комплект двоен кръст дръжка античен червена мед вана миксер arg505

335.98 -33 % BGN 225.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Луксозна Златна месинг порцеланова основа стенни баня вана душ батерия комплект двойна дръжка миксер + ръчен душ ltf406

185.58 -30 % BGN 130.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Месинг смесител за вана и душ хром стенен смесител за вана външен смесител за душ B&S баня

301.60 -40 % BGN 181.00

Топло прашува : Тоа обично ќе трае околу 2040 дена од Кина пост воздух mail.Но во топла продажба сезони,тоа може да потрае од 60 дена.Ако не можат да чекаат толку долго,ве молиме да не место.Ние, исто така, се надевам дека ќе добиете на стоки, како е можно поскоро.Ви благодарам многу за вашето разбирање.Експрес испорака на настава и повратни информации : Проектот спецификации на (1) ве молиме да ја прочитате внимателно и бидете сигурни дека тоа е она што ви треба...

Златист цвят латунная баня луксозен дъжд ръчно душ система корона вана чучур на смесител с керамични ръчен пистолет lgf355

297.58 -30 % BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Hm Faucets аксесоари модерен месинг хром Термостатичен душ клапан 3 ходова смесител за вана Отклонитель термостат миксер

921.60 -47 % BGN 488.00

hm Чешми Додатоци Современа Месинг Хром Thermostatic Туш Вентил 3 Начин Када тапа Diverter Термостат МиксерКликнете на следниве производи , поголем попуст : дигитални туш контрола,туш панел,масажа туш панел,ducha higienica,termostato дигитални,дигитални туш тапа , Дигитални Thermostatic Туш Контролер Touch Control Panel Големи SВрнежи Масажа Водопад Бања Celling МонтажаИнформации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за да им помогне на Плаќање ПРАШАЊА и одговори во Врска со царински прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPSот , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење)...

Maijiesheng retro Black shower set баня луксозен четырехфункциональный душ биде дъжд спад душ комплект черен душ кран за баня

448.51 -37 % BGN 283.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Златен месинг смесител за душ в банята, с монтиран на стената двойна дръжка смесители за баня със студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf135

169.58 -30 % BGN 119.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Frap лешник четири на настройка за пестене на вода през цялата ABS накрайник за душ бяла пластмаса ръчен душ, вана и аксесоари за баня F008

31.06 -48 % BGN 16.00

5910287316170324 FRAP Туш Тапа Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Кухненски миксер на кран смяна на кран прибиращ се распылительная накрайник за душ подмяна на главата на спринклера за икономия на вода на аксесоари за баня

4.67 -36 % BGN 3.00

HG0016325Спецификација : Б ранд новиБоја : СребренаГолемина : Како што покажа во сликиТоа може да се користи за G 1 / 2" цевкаРезервни Замена Кујна Миксер Допрете Славина Се Повлече Спреј Туш Главата SettingsПостојат многу се повлече допрете spout глави предвидено,која може да се грижиме за вашата различни потреби.Пакет Се Вклучени : 1x се Повлече Спреј Туш ГлаватаN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Вана Дъждовна Накрайник За Душ Луксозни Стенни Квадратна Стилна Латунная Водопадная Душ Монтаж На Фабрична Директен Нова Баня С Душ Кабина

181.52 -26 % BGN 134.00

Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Масло Бронза Протри заврши Водопад spout направи животот подобар Ѕид mouted када бања тапа сет со рака туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.