• Новинка
Златен месинг смесител за душ в банята, с монтиран на стената двойна дръжка смесители за баня със студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf135

Златен месинг смесител за душ в банята, с монтиран на стената двойна дръжка смесители за баня със студена и топла вода миксер + ръчен душ ltf135

резултат:
BGN 169.58
BGN 119.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Номер На Модела:
ltf135
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Стил:
Модерен
Повърхностно Покритие:
Полиран
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Характеристика:
Студено и горещо
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Двоен Държач Двоен Контрол
Surface Покритие:
Месинг
Тип:
Bath & Смесители За Душ, Вана Кран
Отворете Функцията На Кран B & S:
Без Пълзяща Апликации
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Тип Миксер За Вана И Душ:
Отворени Миксери На B & S

Избор на купувачи

Европейският Стил На Черно Душ Набор От Стенен 8 Дъжд Душ Батерия За Чешма С Една Дръжка Кръгла Корона С Пистолет Душ

496.00 -37 % BGN 312.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

CY8008-A2 Supernova SalesTemperature Control LED ръчен душ в 3 цвята душ глава с водно захранването баня с душ корона

BGN 30.38

Производ Функција : (1)Точка : ЛЕР Рака Туш(2)Материјал : ABS(3) CE&ROHS(4)Не Треба Батеријата(5)Водата Напојува(6)Големина : Sprinkler главата Size103mm * Должина 240mm * Дебелина 40mmОпис : (1) Усвојување на СуперСветли LED Светло(2) Во Внатрешноста На Микро Мотор(3)за Користење на вода притисок за пренос на вода и енергија за производство на Електрична Енергија(4)Користење На Меѓународните Стандарди За Заеднички(5)На ЛЕР може да Светла откако постои вода која тече преку.(6) сензор на Температура на LED Туш Глава : Тоа значи дека може да се светлина во различни бои RGB според температурата на водата еднаш има iswater тече низ.I...

FLG Deluxe Carving ретро стил масивна месинг злато баня с душ, определени кран монтиран на стената една дръжка дъжд душ смесители

442.64 -40 % BGN 266.00

Flg вклучување Делукс Резба Ретро Стил Солидна Месинг Злато Бања Туш СетТапа Ѕид Монтирани Еден Справи Со Врнежи Од Дожд Туш Миксер Славиниа)поставена славина е Античкимесинг заврши...

Безплатна доставка 8-инчов накрайник за душ от неръждаема стомана с лост монтиран на стената в ултра-тънък дъжд на накрайник за душ с душевым лост TH009-1

77.07 -10 % BGN 69.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Нов магнитен отрицателен йон ръчен душ с високо налягане водосберегающий ръчен душ накрайник PC пластмасов материал ръчен спрей 2 цвята

27.18 -41 % BGN 16.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Новата Магнетна Негативни јони рака туш висок притисок на водаспасување рачен туш млазницата PC пластични материјали Рака спреј 2 бои

Луксозна античен черна баня смесител за душ набор от една керамична дръжка за вана и душ, кран вана кран баня кран

659.20 -25 % BGN 494.00

Производ Детали : Рака Туш Материјал : Месинг Туш Главата Материјал : Месинг+Ceremic Туш мешање на вентил : Месинг Туш Слајд Линија : Месинг Крај : Црна рачен туш дојде со 1,5 M (59")црево Минимум притисок барање 1 Бар Лесно да се инсталира Оддалеченост од центар до центар : 13.5 см17cm(5.3"6.7") можат да бидат прилагодливи Тапа висина од 70120cm(27.5"47") можат да бидат прилагодливиПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Стенен античен месинг дъждовна смесителна батерия за душ комплект с ръчен спрей за душ + накрайник за душ / баня с една дръжка смесители Wrs171

303.98 -35 % BGN 198.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка на нов етаж определяне на една дръжка Clawfoot вана пълнител кран ръчен душ хром 026

BGN 692.80

Опис на производот Крај : Хром Тело Материјал : Месинг Spout Материјал : Месинг Handshower Материјал : Месинг Број на Рачки : 1 Број на Инсталација Дупки : 1 вкупна Висина : 39.96" Spout Висина : 38.43" Spout се Постигне : 9.84" Вентил Тип : Керамички Вентил Сите монтажа хардвер е вклучена.

Inwall миксер водопад накрайник за душ вана кран термостат, в стената кран, смесители за баня и душ HG-1215DA

145.36 -14 % BGN 125.00

Freeshipping FASION inwall миксер водопад туш главата бања тапа термостат во ѕид тапа бања чешми и тушТапа Додатоци Што Следува : Телото Плоштад *1 МесингТуш Рака Плоштад *1 Месинг8 Инчен Туш *1 ABS1...

KEMAIDI смесител за вана banho de torneira Термостатичен палубни кранове, за вана с ръчен душ смесители смесители за душ комплект за душ

160.54 -26 % BGN 119.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш Палубата монтирани када слив тапа сет Со рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

9-инчов хром стенен монтаж на месинг Душевый лост + ультратонкая квадратна 9 накрайник за душ + 2 прът на преобразуване

29.76 -19 % BGN 24.00

9 Инчен Хром Заврши Ѕид Монтирани Месинг Туш Рака + Ultrathin Плоштадот 9" Туш Главата + 2 Конверзија на родОпис на производотИме на производ : Туш главатаМатеријал : Нерѓосувачки челиктуш глава дијаметар : 9"Пакет : 1 x Туш главата , 2 x Конверзија на род

Баня ABS пластмаса дъждовна накрайник за душ с високо налягане хром висококачествен ръчен душ спестяване на вода ръчен спрей

19.73 -39 % BGN 12.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Бања ABS пластика Врнежи од дожд Туш Главата, Висок Притисок, Хром позлатен висок Квалитет на Рачен Туш за Заштеда на Вода рака спреј​

Смесител за душ смесител за вана комплекти за баня, луксозен черен златна смесител за душ биде душ на античен златен комплект за душ баня

151.98 -9 % BGN 138.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

ЛУКСОЗЕН ЧЕРЕН МАТ КОМПЛЕКТ ДЮЗИ ЗА ДУШ С 2-ТЕ ЖЕЛАНИ ТЕРМОСТАТИЧЕСКИМ СМЕСИТЕЛ ОТКЛОНЯЮЩИМ КЛАПАН И РЪЧЕН ДУШ 16-141

555.89 -9 % BGN 506.00

Дувачкиот Thermostatic Миксер Туш Сет, Сите Мат Црна Површина Заврши, Туш Поставите 8 Инчен Врнежи од дожд Туш Тапа Сет Со Рачен Туш Главата Пакет вклучува : 1 x 8inch Врнежи од дожд Туш Глава 1 x Месинг 2 начини Thermostatic Миксер Вентил 1 x Месинг Рачен Туш Глава 1 x 1.5 м ПВЦ Туш Црево 1 x Месинг 40cm Туш Рака 1 x Месинг Туш Носителот

Безплатна доставка до 10 см 25 см.*25 cm квадратен от неръждаема стомана ултратънък главоболие душ с лост горен душ с душ тръба TH009-2

94.93 -10 % BGN 85.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Dofaso royal high-end luxury villa rain bath shower faucet Термостатичен Златна баня и тропически душ кран набор от смесители

BGN 2553.60

Dofaso кралската highend вила луксузни бања дожд туш тапа Thermostatic Злато Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете годомашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

Torayvino 3 цвята LED Perfect Luxury Hot Sale LED Square Rain 8 накрайник за душ стенен душ пръскачка комплект за душ

161.92 -26 % BGN 120.00

YANKSMART 3 Бои LED Совршен Луксуз Топла Продажба LED Квадратен Дожд 8" Туш Глава Ѕид Монтирани Туш Sprayer туш поставите ПРОИЗВОД СЛИКАпроизвод discriptionФункција : LED туш главатастил : современикрај : chromтуш глава : врнежи од дожд1 / 2"стандардна големина на конекцијатуш материјал : месингголемина : 8 инчи(20cm) Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

Античен Червена Мед Стенни Баня Телефон Стил Ръчен Душ Глава За Баня Кран + Двоен Кръст Дръжка Миксер Wtf801

175.98 -35 % BGN 114.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Месинг душ лост+8' неръждаема стомана кръг Надголовочный душ пръскачка горния дъждовна shower bathroom кран аксесоари

28.78 -24 % BGN 22.00

Материјал : не ' Рѓосувачки челик+МесингSpecial : Ultrathin и Воздухот БустерГОЛЕМИНА : 8 инчен(20cm*20cm)Пакување : 1*Врнежи Од Дожд Туш Главата+1*Месинг Туш Рака

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.