• Новинка
Hm Faucets аксесоари модерен месинг хром Термостатичен душ клапан 3 ходова смесител за вана Отклонитель термостат миксер

Hm Faucets аксесоари модерен месинг хром Термостатичен душ клапан 3 ходова смесител за вана Отклонитель термостат миксер

резултат:
BGN 921.60
BGN 488.00 -47 %

Брой продукти
Налично


hm Чешми Додатоци Современа Месинг Хром Thermostatic Туш Вентил 3 Начин Када тапа Diverter Термостат Миксер
Кликнете на следниве производи , поголем попуст : дигитални туш контрола,туш панел,масажа туш панел,ducha higienica,termostato дигитални,дигитални туш тапа , Дигитални Thermostatic Туш Контролер Touch Control Panel Големи SUS304 Врнежи Масажа Водопад Бања Celling Монтажа
Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за да им помогне на Плаќање ПРАШАЊА и одговори во Врска со царински прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари, Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки. Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас . Превозот Информации 1. Време на испорака : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ.. Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена. Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена. EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на Гаранцијата се Враќа 1.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од 2.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. 3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба Повратни информации Сите позитивни повратните информации се ценат . Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот. Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро! hm Чешми Додатоци Современа Месинг Хром Thermostatic Туш Вентил 3 Начин Када тапа Diverter Термостат Миксер

Подробности

Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Стил:
Модерен
Повърхностно Покритие:
Полиран
търговска марка:
hm
Характеристика:
Термостат смесители, студени и топли
Номер На Модела:
HM-HWD-3+1
Размер:
>400mm
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Автоматично Управление С Термостат
Surface Покритие:
Месинг
Брой химикалки:
Четири Дръжки
Смесительный клапа воден път 1:
порой
Смесительный клапа воден път 2:
клапан за душ
Смесване функция на вентила 3:
Клапан Душ Голямата Вода
Смесване функция на вентила 4:
никоя потребност не извлича стената, когато обслужване
смесительный клапан:
ключа за душата
клапан превключвател душ:
Месинг Клапан Превключвател Душ
Месинг смесительный клапан:
Хранителни Вентили
Материал Клапа За Смесване:
Bath & Смесители За Душ, Термостатичен Смесител За Душ Смесительный Клапан
Твърд Месинг Смесване Превключвател Клапа:
Скрит Клапан Душ
Тип Миксер За Вана И Душ:
Вградени В Стената, Смесители За Душ

Избор на купувачи

1PC Romantic Round LED Душ Automatic Control 7 Color/xj

BGN 35.20

Висок Квалитет 1pc Романтична Круг LED Туш Автоматска Контрола на 7 Боја се Менува Туш Главата Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Без батерии и на надворешно напојување, тоа ќе го осветлуваат по вода тече надолу...

Античен Червена Мед Стенни Баня Телефон Стил Ръчен Душ Глава За Баня Кран + Двоен Кръст Дръжка Миксер Wtf801

175.98 -35 % BGN 114.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Inwall миксер водопад накрайник за душ вана кран термостат, в стената кран, смесители за баня и душ HG-1215DA

145.36 -14 % BGN 125.00

Freeshipping FASION inwall миксер водопад туш главата бања тапа термостат во ѕид тапа бања чешми и тушТапа Додатоци Што Следува : Телото Плоштад *1 МесингТуш Рака Плоштад *1 Месинг8 Инчен Туш *1 ABS1...

Монтиране На Стена Черно Масло Се Втрива Бронзов Смесител За Баня / Телефон Стил Ръчен Душ / Двойни Керамични Дръжки Миксер Wtf615

191.98 -35 % BGN 125.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Нова традиционна Викторианската ръчно душ глава с керамична дръжка и маркуч с дължина 1,5 м 03-029

41.06 -10 % BGN 37.00

Бесплатен превозот НОВИ Традиционалните Викторија Туш Главата Телефон со Керамичка Рачка, хром 03029Висок Квалитет на Рачен Туш Главата со 1,5 m црево Име : Рачен Туш Главата Модел : 03028 Состојба : Нова Материјал : Месинг Стил : Morden Заврши : злато...

Месинг душ лост+8' неръждаема стомана кръг Надголовочный душ пръскачка горния дъждовна shower bathroom кран аксесоари

28.78 -24 % BGN 22.00

Материјал : не ' Рѓосувачки челик+МесингSpecial : Ultrathin и Воздухот БустерГОЛЕМИНА : 8 инчен(20cm*20cm)Пакување : 1*Врнежи Од Дожд Туш Главата+1*Месинг Туш Рака

Нов магнитен отрицателен йон ръчен душ с високо налягане водосберегающий ръчен душ накрайник PC пластмасов материал ръчен спрей 2 цвята

27.18 -41 % BGN 16.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Новата Магнетна Негативни јони рака туш висок притисок на водаспасување рачен туш млазницата PC пластични материјали Рака спреј 2 бои

Безплатна доставка до 10 см 25 см.*25 cm квадратен от неръждаема стомана ултратънък главоболие душ с лост горен душ с душ тръба TH009-2

94.93 -10 % BGN 85.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

9-инчов хром стенен монтаж на месинг Душевый лост + ультратонкая квадратна 9 накрайник за душ + 2 прът на преобразуване

29.76 -19 % BGN 24.00

9 Инчен Хром Заврши Ѕид Монтирани Месинг Туш Рака + Ultrathin Плоштадот 9" Туш Главата + 2 Конверзија на родОпис на производотИме на производ : Туш главатаМатеријал : Нерѓосувачки челиктуш глава дијаметар : 9"Пакет : 1 x Туш главата , 2 x Конверзија на род

Dofaso royal high-end luxury villa rain bath shower faucet Термостатичен Златна баня и тропически душ кран набор от смесители

BGN 2553.60

Dofaso кралската highend вила луксузни бања дожд туш тапа Thermostatic Злато Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете годомашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

Морден стенен монтаж Керамични душ набор от антични мед вана кран, душ-добрият подарък смесител за душ за подобряване на дома Безплатна доставка GI239

389.44 -35 % BGN 253.00

Morden Ѕидни Керамички Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Превозот GI239Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Антички ПозлатаЛесно да се чистат и инсталиранПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Европейският Стил На Черно Душ Набор От Стенен 8 Дъжд Душ Батерия За Чешма С Една Дръжка Кръгла Корона С Пистолет Душ

496.00 -37 % BGN 312.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

KEMAIDI смесител за вана banho de torneira Термостатичен палубни кранове, за вана с ръчен душ смесители смесители за душ комплект за душ

160.54 -26 % BGN 119.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш Палубата монтирани када слив тапа сет Со рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

3 функции за баня ръчен душ глава за спестяване на вода

34.27 -4 % BGN 33.00

3 функции Бања рачен туш главата, заштеда на водаКарактеристики1.заштеда на вода туш главата2.pressurizing кислородни јони рака туш главата3.Три функции4.Прекрасен изглед5.Топла продажбаДетали Фотографии од Туш главатаПритиснете на копчето за да се прилагоди на различни начини водаТехнички Параметри на туш главатаПредности на туш главатаПакување на туш главатаНашите Услуги1...

CY8008-A5 Supernova Sales Water Powered Bathroom LED Hand Showers датчик за температура + 7 цвята+одноцветные led душ глава

BGN 28.78

Производ Функција : (1)Точка : ЛЕР Рака тушеви(2)Материјал : ABS(3) CE&ROHS(4)Не Треба Батеријата(5)Водата Напојува(6)Големина : Sprinkler главата Size105mm * Должина 270mm * Дебелина 38mmОпис : (1) Усвојување на СуперСветли LED Светло(2) Во Внатрешноста На Микро Мотор(3)за Користење на вода притисок за пренос на вода и енергија за производство на Електрична Енергија(4)Користење На Меѓународните Стандарди За Заеднички(5) На ЛЕР може да Светла откако постои вода која тече преку.(6) RGB Боја 7 светкави бои може да се devided во два вида : еден е 7 бои брзо трепка ,другиот е 7 бои Постепено да трепка.(7) 7 бои брзо трепка значи неколку боја на светлина по случаен избор.Во исто време, што го прави доста убава светлина(8) 7 бои бавно да трепка значи боја ќе се промени постепеноод ЗеленаСветло ЗеленаСина``Црвена.(9) сензор на Температура на LED Рака Туш : Тоа значи дека може да се светлина во различни бои RGB според температурата на водата еднаш има iswater тече низ.I...

DONYUMMYJO нов практичен регулируема издънка накрайник за душ щанд група титуляр за баня гореща

3.60 -17 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Може да остане во место и за многу долго време.Екстра јаки вшмукување капа,нема да слајд надолу на ѕидни плочки.За рамна и мазна површина, не се погодни за груба површина.Овој производ е многу удобен и лесен за употреба.Хром Прилагодливи туш заградата.Спецификации : Го издржат гравитација : 5 KG.Материјал : ABS+PP.Боја : Sliver и портокал.Големина : 13.2*6.5*5cm5.39*2.65*2.04 инчНето Тежина : 65.4 gНапомена : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум предПакетот Вклучува : 1 x Туш Главата Држачот.

Луксозна античен черна баня смесител за душ набор от една керамична дръжка за вана и душ, кран вана кран баня кран

659.20 -25 % BGN 494.00

Производ Детали : Рака Туш Материјал : Месинг Туш Главата Материјал : Месинг+Ceremic Туш мешање на вентил : Месинг Туш Слајд Линија : Месинг Крај : Црна рачен туш дојде со 1,5 M (59")црево Минимум притисок барање 1 Бар Лесно да се инсталира Оддалеченост од центар до центар : 13.5 см17cm(5.3"6.7") можат да бидат прилагодливи Тапа висина од 70120cm(27.5"47") можат да бидат прилагодливиПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.