• Новинка
РЕГУЛИРУЕМ РЕГУЛАТОР ЗА НАЛЯГАНЕ НА ГОРИВО ЗА HONDA CIVIC ЗА ACURA INTEGRA EF EG EK

РЕГУЛИРУЕМ РЕГУЛАТОР ЗА НАЛЯГАНЕ НА ГОРИВО ЗА HONDA CIVIC ЗА ACURA INTEGRA EF EG EK

резултат:
BGN 12.00
BGN 7.00 -42 %

Брой продукти
Налично

ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА АКУРА ИНТЕГРА EF НА ПРИМЕР EK ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ТРКИ ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК (FPR) Е ПРИФАТЛИВА И ЛЕСЕН-ЗА-ИНСТАЛИРАЈТЕ АЛТЕРНАТИВА ЗА ОНИЕ КОМПЛИЦИРАНИ И СКАПИ РЕЗЕРВНИ ЕДИНИЦИ. ОВАА ПАЛКА АЛУМИНИУМ ПАРЧЕ ИНСТАЛИРА НА ФАБРИКАТА ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК, ПРЕТВОРАЈЌИ ГО ВО ПРИЛАГОДЛИВИ ЕДИНИЦА, ОВОЗМОЖУВАЈЌИ ИМ НА КОРИСНИЦИТЕ ДА МОЖЕ ПРАВИЛНО ДА СЕ ВКЛУЧИТЕ ВО ВОЗДУХ / ГОРИВО СООДНОС. ОВА Е ИДЕАЛЕН ЗА БИЛО КОЈА РЕЗЕРВНИ ПРОИЗВОДИ КОИ БАРААТ СУДРАТ ВО ГОРИВО ПРИТИСОК. ТОЈ Е ДИЗАЈНИРАН ДА РАБОТИ СО ФАБРИКАТА ИЛИ ПО ПАЗАРНИ ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЦА. БОЈА МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ПРОИЗВОДНАТА СЕРИЈА Fitment : За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1988-2000 За АКУРА ИНТЕГРА 1990-2001

Подробности

Диаметъра На Продукта:
00inch
Тегло На Продукта:
0.4kg
Преместване:
Универсален
Дължина На Продукта:
00inch
търговска марка:
Перин
Височина На Продукта:
00inch
Година:
1988-2000
Името На Модела:
РЕГУЛАТОР НА НАЛЯГАНЕТО НА ГОРИВОТО
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
Алуминий Т6061
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Широчина На Елемента:
00inch
специални характеристики:
регулатор на налягането на горивото
Брой цилиндри:
Универсален
Автомобили:
Хонда

Избор на купувачи

Нова висококачествена бобината за FITTAEWOO Aranos Espero Nexia KLEJ KLETN 1.5 1.8 L L 2.0 L L4 01115467 1115467 96165049 1995-200

BGN 24.00

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење, принципот е : dc низок напон инверторот, напон удвојување rectifying, во струја со висок напон, и потоа со контролирање на висок напон прекин преку палење серпентина основно, средно индукција на палење серпентина висок притисок (обично околу 20 kv), се вози на испуштање искра приклучок за палење .Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITDAEWOO Aranos Espero Nexia KLEJ KLETN 1.5 1.8 L L 2.0 L L4 01115467 1115467 96165049 1995200

ZD3 A2 3.0 CDTI 16V цилиндрова глава за OPEL MOVANO Box (F9) / platform/chasis (U9. E9) / Combi3. 0 DTI 2003 - VAUXHALL MOVANO 908557

1025.47 -21 % BGN 810.00

ZD3 А2 3.0 DTII 16 V цилиндар на главата за "ОПЕЛ" MOVANO Кутија (F9) / платформа / chasis(U9.E9) / Combi3.0 DTI 2003 ОПЕЛ MOVANO 908557 4417968 / 7701068368 / 7701066984 / 7701061587 / 4417968АКО не сте сигурни дека ова цилиндри на главата се вклопи во вашиот автомобил.ве молиме контактирајте со нас...

полагане на цилиндровата глава на двигателя на toyota 2.7 L: 3rz 3rzfe

BGN 185.60

глава за цилиндар заптивкаДел број : 1110179275 / 1110179087 / 1110179276 / 1110179266 / 1110179275 / 1110179087 / 1110179276 / 1110179266 / 11101 79275 / 11101 79087 / 11101 79276 / 11101 79266Одговара на моторот : 3 RZ 3 RZFE 3 RZFE 2693cc 2.7 L 16 VГлавата на цилиндерот ќе одговара : Тојота Тојота Такома T100 Увеселителен парк 4 Тркач Land cruiser J9 Hiлукс Дуна 200 Hiаце Prado 2693cc 2.7 L 16 V Мотор : 3 RZ 3 RZFE 3 RZFEПа ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

Нова висококачествена бобината за FITSuzuki Aerio Grand Vitara XL-7 Sidekick Самочувствието 1.8 L 2.3 L 2.5 2.7 L L L4 V6 33410-77E20 33410

BGN 28.80

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење, принципот е : dc низок напон инверторот, напон удвојување rectifying, во струја со висок напон, и потоа со контролирање на висок напон прекин преку палење серпентина основно, средно индукција на палење серпентина висок притисок (обично околу 20 kv), се вози на испуштање искра приклучок за палење .Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITSuzuki Aerio Grand Vitara XL7 Sidekick Почит 1.8 L 2.3 2.5 L L 2.7 L L4 V6 3341077 E20 3341077 E21 5 C1287 UF237 19982005

пълна цилиндрова глава 22100-4A210 908 752 221004A210 22100 4A210 908752 908852 908 852 в събирането на двигателя на hyundai : D4CB

1248.00 -25 % BGN 936.00

заврши цилиндар на главата 221004 A210 908 752 221004 A210 22100 4 A210 908752 908852 852 908 собранието за hyundai МОТОРОТ : D4 CBДел број : 221004 A210 / 908 752 / 221004 A210 / 22100 4 A210 / 908752Одговара на моторот : D4 CB D4 CBVGT D4 CBVGT 2497 CC 2.5 CRDI DOHC 16 VГлавата на цилиндерот ќе одговара : Hyundai H1 / H200 / Starex / Портер 2497 CC 2.5 CRDI DOHC 16 V МОТОР : D4 CBKia Sorrento 2497 CC 2.5 CRDI DOHC 16 V 200609 МОТОРОТ : D4 CBБЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКА : Па ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

Цилиндрова глава за kubota V3600-E3B V3600-E3CB v3600-T-E3CB V3600E3B V3600E3CB V3600TE3CB двигател : V3300 V3600

1489.60 -25 % BGN 1117.00

Глава За цилиндар kubota V3600E3 B V3600E3 CB v3600ТE3 CB V3600 E3 B V3600 E3 CB v3600 TE3 CB МОТОРОТ : V3300 V3600Дел број : Одговара на моторот : V3300 V3600Главата на цилиндерот ќе одговара : kubota V3600E3 B V3600E3 CB v3600ТE3 CBбесплатни заптивка : Па ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

294009-0251 294009-02514 SM294009-02514M DCRS300260 налягане засмукване на контролния клапан SCV за Toyota, Mazda, Nissan, Mitsubishi Ford

BGN 81.60

2940090251 29400902514 SM29400902514 M DCRS300260 Притисок Вшмукување Контрола Вентил SCV За Toyota, Mazda Nissan Мицубиши Ford Опел "Опел" Land Rover Isuzu Lancia Peugeot Citroen Фиат Дел Број За Denso : 2942000160, 2940090260, 2942000360, 2940090250, 2940090251, 29400902514, SM29400902514 M, DCRS300260 За Nissan : A6860VM09 A, A6860EC09 A За Мицубиши : 1460 A037, 1460 A037 Т, 1460 A031, 1460 A031 Т За Форд : 1514885, 6 C1 Q9358 AB За Fiat : 9665523380 За Lancia : 9665523380 За Алфа Ромео : 9665523380 За Citroen / Peugeot : 9665523380 За Citroen / Peugeot : 1920 QK, 1920 година.QK За "Опел" : 819173 За Општа Motore : 55582723 За нас Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ние се инсистира на понуда на висок квалитет на објектот и целосна услуга по, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство! Плаќање Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка...

WLR-6 AN-6 пряк /90 / 180 градуса алуминиев отточна тръба на шарнирна връзка маркуч Клас фитинг адаптер маслен топливопровод + NPT мъжки WLR-SL10NPT-BK

50.64 -5 % BGN 48.00

WLRING STORE 6 ЕДЕН6 Директно / 90 / 180 Степен Алуминиум Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија + NPT PLUG WLRSL10 NPTБ.К.Пакетот вклучува : 6 x AN6 ДА NPT4 x AN6 Straights (Завртка Тип)4 x AN6 90° Кривини (Завртка Тип)2 x AN6 180° Кривини (Завртка Тип)2 x 1 / 4 NPT Приклучоци*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

908 048 F8Q F8Q-722 цилиндрова глава за Renault Megane Express Scenic 19D 21D Clio 1870cc 1.9 L D SOHC 8v 1988 - 7701468014 908048

551.66 -10 % BGN 496.00

908 048 F8 Q F8 Q722 Голи Цилиндар на главата За Рено Megane Изразат Сценско 19 D 21 D Clio 1870cc 1.9 L D SOHC 8v 1988 7701468014 АМЦ : 908048Примена : За Рено Megane Изразат Сценско 19 D 21 D Clio Моторот : F8 Q F8 Q722 ОЕМ Број : 7701468014 АМЦ : 909 048 909048 861481

Детайли на двигателя 66AMZ002 AMC 908 850 пълна цилиндрова глава R2 за Asia Motors Rocsta 2184cc 2.2 D 1993-

512.00 -12 % BGN 451.00

Делови на мотор 66 AMZ002 АМЦ 908 850 заврши цилиндар на главата R2 за Азија Мотори Rocsta 2184cc 2.2 D 1993опис на производотИме на производ заврши цилиндар на главата цилиндар на главата Модел бр.R2 оем бр. / дел бр.66 AMZ002АМЦ 908 850 Цилиндар на главата автомобил апликација Азија Мотори Rocsta 1993 Зафатнина 2184cc 2.2 D Испорача време Вообичаено за 3 до 5 работни дена по вашата исплата Производ сликамагацинКонтакт информации : Мис Може да Trademanager : cncactSkype : cactusmay Теле : 008637186610699 Факс : 008637186610699 whatsapp / wechat : +86 18620424455 ве Молиме имајте во предвид : 1...

На контролния клапан инжектор Common Rail междинната плоча бленда 9308-622B 9308Z622B 9308622B 28239295 с бяло покритие

BGN 38.40

Информација За Производот : ОЕМ БР : 9308622 B9308 622 B9308 Z622 B9308622 BЗаеднички железнички системПроизвод во боја : Белазасилувач, која може да ги заштити предмети непрекинатОваа 9308621 C, 9308622 B контрола вентил се користи следниве инјектор : EJBR01001 A, EJBR04001 D, EJBR04101 D, EJBR02701 Z –EJBR01001 ZEJBR01201 Z, EJBR01401 Z, EJBR01501 Z, EJBR01701 Z, EJBR01801 AEJBR01301 Z, EJBR01302 Z, EJBR01601 Z, EJBR02201 Z, EJBR02001 Z, EJBR01101 Z, EJBR00801 ZEJBR01801 Z, EJBR02101 ZEJBR01901 Z, EJBR02301 Z, EJBR02401 Z, EJBR02501 Z, EJBR02801 D, EJBR02901 D, EJBR03001 D, EJBR03201 D, EJBR03601 D, EJBR03701 D, EJBR00901 ZEJBR02601 Z, EJBR03401 Z, EJBR04401 DEJBR03501 D, EJBR04301 DEJBR03901 D, EJBR03902 D

CRI инжекторный клапан комплект F00VC01052 F 00V C01 052

BGN 26.40

Производи Информации : Известување : на фотографијата е за вашиот референца Ве молиме контактирајте со нас за вистински фото ако сакатеНо, ние се произведе производ 100% врз основа на вистински инјектор вентил за да го поставите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Поврзани ПроизводиНачин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само...

Автоматична главата на цилиндъра TD42 11039-06J00/11039-63T02 чугун за Safari / Civilan 4169cc

552.96 -12 % BGN 487.00

Авто леење на железо Цилиндар на главата TD42 1103906 J00 / 1103963 T02 за Safari / Civilan 4169cc цилиндар на главата број на модел на TD42 дел бр. / оем бр.1110106 J001103963 T02 автомобил примена / користење safari ги собереш / Civilan 4169cc 4.2 D 12v цилиндар на главата Зафатнина 4169cc начин на плаќање T / T, western union, paypal цилиндар на главата пакување детали неутрален пакување / strong картонска кутија или woonden случај превозот мали цел од страна на воздух express, голема цел од страна на садЗа Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

CRI инжекторный клапан комплект F00RJ02454 F 00R J02 454

BGN 26.40

Производи Информации : Известување : на фотографијата е за вашиот референца Ве молиме контактирајте со нас за вистински фото ако сакатеНо, ние се произведе производ 100% врз основа на вистински инјектор вентил за да го поставите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Поврзани ПроизводиНачин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само...

1ZZ-fe 3zzfe ковани заготовки 4340 Шатунов за тунинг на двигателя на toyota avensis vvt-i 1.6 1.8 high hp rpm rav4 гаранция за качество

BGN 94.38

Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челикCNC машински сите површиниШут Peened да го намалите стресотMagnafluxed, Xrayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетотТоплина третираат HRC3540Тежина исти поставува+1.5 грамаПониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,conrod един род поврзување прачка прачки conrodspleuel bielleНекои од нив може да бидат во инвентар.ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големиниисто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

комплект 8 x горивната един пулверизатор един пулверизатор за впръскване на OEM 0280155715 0 280 155 715 за Chevrolet за Ford Pontiac LS1 LT1 5.0 5.7 250 сс .

BGN 161.28

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!поставете 8 ИНЈЕКТОР за ГОРИВО МЛАЗНИЦАТА ВБРИЗГУВАЊЕ на ОЕМ 0280155715 0 280 155 715 За Chevrolet за Ford Pontiac LS1 LT1 5.0 5.7 250ccзаменете број 0280155715 0280150947 М9593LU24 М9593LU24 A 19852002 одговара за Chevrolet Camaro 19941996 одговара за Chevrolet Каприз 19852004 одговара за Chevrolet Corvette 19941996 одговара за Chevrolet Impala 19941997 одговара за Ford F250 7.5 L 19941997 одговара за одговара за Ford F350 7.5 L 19941997 одговара за Ford Супер Должност 7.5 L 20032004 одговара за Ford Круна Викторија 20002005 година одговара за Форд Екскурзија 20002004 одговара за Ford F250 Супер Должност 5.4 L 20002004 одговара за Ford F350 Супер Должност 5.4 L 19861995 одговара за Ford Mustang GT, Lx и Кобра 5.0 L 19962004 одговара за Ford Mustang GT 1999 / 2001 одговара за Ford Mustang Кобра (Мора да се промени инјектор приклучоци) 20032004 одговара за Ford Mustang Кобра ((Мора да се промени инјектор приклучоци) 19852002 одговара за Pontiac Firebird 20042006 одговара за Pontiac GTO 19852002 одговара за Pontiac Trans AmПревозот Услови ...

An4 директен градуса тласък на края на маркуча маслен топливопровода An4-0B

BGN 15.95

Што се купување на 100% Сосема Нов на : СТОЖЕРОТ AN4 Директно Степен притисни на Нафта Гориво Линија Црево Крајот Фитинг AN40 BСпецификации : Спроведува Алуминиумска Цевка Крајот Монтирање(Притисни На Цревото Завршува Перформанси Фитинзи)Алуминиумска Цевка Крајот Монтирање (Притисниза Заклучување Тип)Тип : 0 степен ( Директно)Големина : ЕДЕН4 (за 1 / 4" линија)Количина : 1 lot =10pcsБоја : Елоксирани Сино / ЦрвенаДетали : Направени од врвен квалитет T6061 Легура на АлуминиумCNC машинскиЕлоксирани површинаСе спроведуваат за тешки употребаКоси дизајн за лесна монтажаУниверзална Употреба за Плетенка Гориво Линии (Црева) Масло / Гориво / Вода / ТечностВоздух ЛинијаДостапни тип : Директно : AN40 B AN60 B AN80 B AN100 B45 Степен : AN445 B AN645 B AN845 B AN1045 B90 степени : AN409 B AN690 B AN890 B AN1090 B180 Степен : AN4180 B AN6180 B AN8180 B AN10180 BFitment УниверзалнаПакетот вклучува : 10x AN4 Директно Елоксирани Алуминиумски Црево Крајот ФитингСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.