• Новинка
2000 W высокомощный тиристорный д-Волтов регулатор регулатор на скоростта регулатор на скоростта

2000 W высокомощный тиристорный д-Волтов регулатор регулатор на скоростта регулатор на скоростта

резултат:
BGN 3.78

Брой продукти
Налично


Поврзете го уредот со светилка или дома апаратот во серија конекцијата, а потоа ја ротирате knob за затемнување, брзина, напон, за контрола на температурата е Применливо Апаратот : Електрична печка, бојлер, светилки, мал мотор, електрични железо итн Влезен Напон : 220 V Максимална Моќност : 2000 W Прилагодливи Напон : 50-220 V AC Материјал : пластични и метални Големина : 4.8 x 3.5 x 2.7 cm/1.88*1.37*1.06" Количината : 1pc
1 x Електронски Volt Модератор
Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-30(или повеќе) дена зависи од вашата земја . Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме. Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

Подробности

търговска марка:
OOTDTY
Тип На Двигателя:
Двигател за променлив ток
Номер На Модела:
38981

Избор на купувачи

Крайното / диференциалното 20: 1 Nema23 червей съоръжения Насочени стъпков двигател L112mm 4.2 A 4 тел 2фазный хибриден стъпков двигател за смилане на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

Сооднос 20 : 1 NEMA23 Црв Опрема Stepper Моторни L112mm 4.2 4 Доведува 2phase Хибрид Stepper Мотор за CNC Рутер Опис на ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЦрв Опрема Редуктор Спецификација : Тип : NMRV030 Плоштадот Страната ЦрвИзлез вратило 14mm

Свободен кораб от Германия!ACT Motor 1бр Nema23 стъпков двигател 23HS8430 4-оловен 270oz-in 76 мм 3.0 A двуполюсен CE, ROHS, ISO фреза с ЦПУ

BGN 71.20

Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL или GLS да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака! Помалку Штета!Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 1 PC Nema23 Stepper Моторни 23 HS8430 : 1.8 степен, 3А, 1.8 NM(270ozin), 2 Phase, 4Олово, 76mm моторни должинаВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!

Бърза доставка 1500W DC motor 105ZYT-B-1CF 105ZYT-B-1CF (G) и бягаща пътека

248.00 -12 % BGN 218.00

Брза Испорака 1500 W DC мотор 105 ZYTБ1 CF 105 ZYTБ1 CF(G) моторни неблагодарна работаОдговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

евтини Aslong JGA37-52012v, 24v 6 мм, диаметър на вала dc мотор-редуктор, вал в центъра на безплатна доставка

BGN 48.66

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

DC 48V 500W бесщеточный двигател, електрически велосипеди комплект, електрически трайк, само на E-Tricycle, E-Trishaw Kit

BGN 184.00

Пакување листа : 1).1 компјутери 48 V 500 W BM1418 ZXF brushless мотор 2).1 компјутери 48 V 500 W brushless контролер 4).1pcs патување switch 5).1pcs синџир 6).1pcs electricdoorlock 7).1pcs коло прекинато 8).1pcs четиридупка без заби flywheel 9).1pcs 38 заб синџир тркала 10).1pcs ID 31 MM freewheel адаптер 11)...

10шт Южна Корея MOATECH винт прът микро-стъпков двигател 2 фаза 4 проводника 15 стъпков двигател

BGN 38.38

10pcs Јужна Кореја MOATECH завртка род микро stepper моторни 2 фаза 4 жица 15 stepper моторни Спецификации : отпор 30 ohm напон 5 V dc чекор 18 степенПакет Вклучувајќи : 2 парчиња stepper мотор

250w 36 V мотор, зъбни колела, триколка мотор, четки на електрически, скоростна DC почистил мотор на четката, електрически мотор MY1016 наем

BGN 42.88

250 W 36 V четка моторни Номинална брзина : 3000rpm Cid : 9.78 : 1 Вистинската брзина : 300 вртежи во минута Тежина : 2.6 kg Затегнувачки : 9 заби затегнувачки 410 (употреба за обични велосипед синџир) Затегнувачки големина на Заби : 9 Теренот : 12.7 Заб дебелина : 3мм Внатре дијаметар : 11mm надворешен дијаметар : 41mm

Stepper Motor 573s15 driver 3nd583 3phase 1.5 nm for y axis for co2 laser cutting machine

BGN 136.00

Технички СпецификацииМодел Бр.фазаЧекор аголДржете Вртежен МоментНоминална струјаФаза inductanceФаза отпорДоведе бројРоторот инерцијаПозиционирање на вртежен моментТежинаДолжината на телото(°)Н...

Колектор на прах ремонт на Част 7 x 11 x 30 мм въглища четка

BGN 6.40

Име на производ Јаглерод Четка Одговара за за Прашина Колектор Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 7 x 11 x 30мм / 7 / 25" x 7 / 16" x 1 1 / 16" (*W*H*L) Должина(Приближно) 7.5 cm / 3"(Кога Пролетта се Протега)

Nema23 Мотор Stepping Motor Съотношение 50: 1 Planetary Gear Stepper Motor L76mm 3A 1.8 Nm 4Leads for CNC Router

120.00 -5 % BGN 114.00

Сооднос 50 : 1 Планетарен Опрема Stepper Моторни Nema 23 Насочена Stepper Моторни L76mm 3А 1.8 Nm 4 Leads за CNC РутерРедуктор тип : планетарниот менувачотСооднос : 50 : 1Вратило : 14mm keywayМенувачот дебелина : 70mmМоторни Тело Должина : 76mmИнсталации : црна линија=A+, зелена линија=A, црвено=B+, сина линија=БStepper моторни возачот прилагодени : M542Политика За Испорака1...

[EU FREE&Germany stock]! Wantmotor Nema42 Stepper Motor 110BYGH201-001 4200oz-in 8.0 A 201mm CE, ROHS, ISO Metal Embroider Imaging

222.40 -6 % BGN 209.00

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Pls comfirm превозот метод и такси превозот пред плати!Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!Ние, исто така може да производство на производи според клиенти барања.Поддршка Stepper Моторни Возач : DQ2722 MA(Ако треба,јас ќе ти покаже линк)Моќ За Полнење! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Мелница Намали Моќ За Полнење!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz +Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Везови Врвен Квалитет! Wantai Stepper Дигитални Возачот DQ2722 MA 110220 V 7.0 300 Microsteps Појавување Nema 42 stepper моторни CNC Ласерски Милиони САД$ 148.00 / парчеТопла Продаде! CNC Wantai Stepper Моторни Возачот 6 Оска Интерфејс Одбор ( Збег Одбор DB25) Адаптер Мелничката Engraver Ласерски Печатач парчеВисок Квалитет! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво 8.0 На 201mm CE, ROHS ISO Метал Печатач Пена Машина парчеЕвтини За Полнење! CNC Wantai Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Везови САД Бесплатно! Wantai 3 xis Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro CNC Рутер Везови Висок Квалитет!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач

MY1020Z 450W 48V DC gear brush Motor with Motor Controller Twist and Throttle / girp, електрически трайк, само на E-Tricycle, Trishaw

BGN 107.20

Пакување листа : 1pcs MY1020 Z 48 V 450 W моторни четка1pcs 48 V 500 W контролер1pcs гас450 W 48 V четка моторни Номинална брзина : 2700rpm Cid : 6.67 : 1 Вистинската брзина : 410 вртежи во минута Тежина : 5.32 kg Пренос : синџир затегнувачки (10 заби, теренот 1 / 2"=12,7 mm, дебелина 5мм), exchangeable Окно : дијаметар 17 mm (бланширан ритам двете еднострани 2,5 mm секоја страна)

100шт PT4115 PT4115B89E SOT89-5 LED Drive IC нова

10.19 -12 % BGN 9.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Нов оригинален електромагнитен клапан CDVI5. 0-MT2H-5LS високо качество

BGN 304.00

Нови Оригинални CDVI5.0MT2 H5 LS Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

10 бр. / лот Aslong 3V-6v вибрираща двигател JFF-180 силна вибрация двигател безплатна доставка

44.29 -5 % BGN 42.00

Wolcome за да ја посетите нашата продавница! Компанијата вовед Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.