• Новинка
ECMA-E11320RS+ASD-A2-2023-M спад на CANopen комплекти водача на мотора серво AC рамка 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm

ECMA-E11320RS+ASD-A2-2023-M спад на CANopen комплекти водача на мотора серво AC рамка 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm

резултат:
BGN 1585.60
BGN 1506.00 -5 %

Брой продукти
Налично


ECMA-E11320 RS+ASD-А2-2023-M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамка
Пакетот вклучува :
1pcs Делта ASDA-А2 AC серво мотор 2kw 2000rpm 9.55 Н. м Модел : ECMA-E11320 RS;
1pcs Делта ASDA-А2 AC серво мотор ASD-А2-2023-M;
1pcs 3m power кабел и енкодер кабел со приклучок;
1pcs CN1 приклучокот.
PS : Она што го нудат нови и оригинални Делта А2 AC серво мотор и да се вози .Ако ви треба други должина на кабли, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Тип На Двигателя:
Двигател за променлив ток
Номер На Модела:
ECMA-E11320RS+ASD-A2-2023-M

Избор на купувачи

Хи чон-1-D-MAXI-24 172953 нов оригинален електромагнитен клапан

BGN 284.80

HEE1DМАКСИ24 172953 Нови Оригинални Електромагнетниот Вентилгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

[EU FREE&Germany stock]! Wantmotor Nema42 Stepper Motor 110BYGH201-001 4200oz-in 8.0 A 201mm CE, ROHS, ISO Metal Embroider Imaging

222.40 -6 % BGN 209.00

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Pls comfirm превозот метод и такси превозот пред плати!Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!Ние, исто така може да производство на производи според клиенти барања.Поддршка Stepper Моторни Возач : DQ2722 MA(Ако треба,јас ќе ти покаже линк)Моќ За Полнење! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Мелница Намали Моќ За Полнење!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz +Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Везови Врвен Квалитет! Wantai Stepper Дигитални Возачот DQ2722 MA 110220 V 7.0 300 Microsteps Појавување Nema 42 stepper моторни CNC Ласерски Милиони САД$ 148.00 / парчеТопла Продаде! CNC Wantai Stepper Моторни Возачот 6 Оска Интерфејс Одбор ( Збег Одбор DB25) Адаптер Мелничката Engraver Ласерски Печатач парчеВисок Квалитет! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво 8.0 На 201mm CE, ROHS ISO Метал Печатач Пена Машина парчеЕвтини За Полнење! CNC Wantai Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Везови САД Бесплатно! Wantai 3 xis Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro CNC Рутер Везови Висок Квалитет!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач

250w 36 V мотор, зъбни колела, триколка мотор, четки на електрически, скоростна DC почистил мотор на четката, електрически мотор MY1016 наем

BGN 42.88

250 W 36 V четка моторни Номинална брзина : 3000rpm Cid : 9.78 : 1 Вистинската брзина : 300 вртежи во минута Тежина : 2.6 kg Затегнувачки : 9 заби затегнувачки 410 (употреба за обични велосипед синџир) Затегнувачки големина на Заби : 9 Теренот : 12.7 Заб дебелина : 3мм Внатре дијаметар : 11mm надворешен дијаметар : 41mm

1PCS DM059 N50 Micro motor Ferromagnetism DC3. 7-5V Hi-speed голям въртящ момент, с отвор за топлина САМ Parts Безплатна доставка

3.12 -4 % BGN 3.00

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊАN50 Микро моторни DC3.75 VМоторни стандард : 10*12mmМоторни висина : беа 25,5 мм (не вклучуваат излез вратило)Вратило дијаметар : 1.0 mmВратило должина : 9.5 mmТест : 3.7 V : 27500rpm, 0.28 A (кабина тековната 3.9 А)4.2 V : 31000rpm, 0.28 A (кабина тековната 4.2 A)Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Свободен кораб от Германия!ACT Motor 1бр Nema23 стъпков двигател 23HS8430 4-оловен 270oz-in 76 мм 3.0 A двуполюсен CE, ROHS, ISO фреза с ЦПУ

BGN 71.20

Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL или GLS да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака! Помалку Штета!Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 1 PC Nema23 Stepper Моторни 23 HS8430 : 1.8 степен, 3А, 1.8 NM(270ozin), 2 Phase, 4Олово, 76mm моторни должинаВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!

Whirlpool LX 3KW нагревателен елемент H30-R1 R2 R3 китайската хидромасажна вана една гореща вана-смяна на части, горещи вани и спа отопление

96.00 -10 % BGN 86.00

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на сите LX греалки

безплатна доставка високо качество на 6 в 4 мм диаметър на вала чисто психично dc двигател С 400 об / мин, скоростна редукторная

BGN 32.54

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Нов оригинален автентичен цилиндър SPZ-16-25-P-A 32720 високо качество

BGN 572.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар SPZ1625PА 32720 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

100шт PT4115 PT4115B89E SOT89-5 LED Drive IC нова

10.19 -12 % BGN 9.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Нов оригинален DSM-25-270P-FW 157659 автентичен цилиндър високо качество

BGN 456.00

Нови Оригинални DSM25270 PПРЕПРАТЕНА 157659 Автентични Цилиндар висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

10 бр. / лот Aslong 3V-6v вибрираща двигател JFF-180 силна вибрация двигател безплатна доставка

44.29 -5 % BGN 42.00

Wolcome за да ја посетите нашата продавница! Компанијата вовед Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Безплатна доставка! Нов CNC ос TB6600 4.5 A двухфазный хибриден стъпков двигател контролер водача фабрика контакти

29.74 -6 % BGN 28.00

1 PCS x CNC Stepper Моторни Возачот TB6600 4.5 НАОвој возач користи нови оригинални Toshiba TB6600 чип, стабилна, заклучен и без било какви потешкотии, изграденаwheeling, обратна поларитетот заштита...

Крайното / диференциалното 20: 1 Nema23 червей съоръжения Насочени стъпков двигател L112mm 4.2 A 4 тел 2фазный хибриден стъпков двигател за смилане на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

Сооднос 20 : 1 NEMA23 Црв Опрема Stepper Моторни L112mm 4.2 4 Доведува 2phase Хибрид Stepper Мотор за CNC Рутер Опис на ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЦрв Опрема Редуктор Спецификација : Тип : NMRV030 Плоштадот Страната ЦрвИзлез вратило 14mm

евтини Aslong JGA37-52012v, 24v 6 мм, диаметър на вала dc мотор-редуктор, вал в центъра на безплатна доставка

BGN 48.66

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Червей съоръжения редуктор Nema23 27Nm стъпков двигател съотношение 15: 1 L112mm 4.2 A 2ph редуктор на скоростта комплект за САМ на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

57mm Црв Опрема NEMA23 Stepper Моторни Сооднос 15 : 1 L112mm 4.2 2 фаза Хибрид Stepper Мотор за DIY CNC МашинаОпис На ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЕлектрични Спецификација Модел чекор агол Номинална Струја Фаза Отпор Фаза Inductance Држи вртежен момент Аретир вртежен момент на Вртливи Инерција Моторни должина Доведе Жица Тежина (g) (°) (A) (Ω) (мз) (Н...

Нов оригинален електромагнитен клапан JMFH-5 2-D-1-C високо качество

BGN 268.80

Нови Оригинални JMFH5 2D1В Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.