• Новинка
R2418 бесщеточный dc двигател миниатюрен бесщеточный двигател бесщеточный двигател високоскоростен двигател 24V 8000RPM

R2418 бесщеточный dc двигател миниатюрен бесщеточный двигател бесщеточный двигател високоскоростен двигател 24V 8000RPM

резултат:
BGN 20.05

Брой продукти
Налично


Модел : R2418 Brushless DC Мотор
Напон : 12-24 V универзална
24 V брзина 8000 вртежи во минута
Моторни карактеристики : ниско ниво на бучава, долг животен век, прилагодлив брзина, брзина повратни информации сигнал
Жици :
1, црвена линија на позитивните +
2, црна, бела моќ негативни - моторот е ротирачки
3, црна, бела, сина моќ негативни - обратна мотор
4, жолта линија, сигнал за излез

Подробности

документ:
ССС
Комутация:
четка
Постоянен Ток(А):
Като илюстрация
Изходна Мощност:
Като илюстрация
Номер На Модела:
Като илюстрация
Използването на:
Лодка, Електрически Велосипеди, Битова Техника, Автомобили, Вентилатор
Въртящ момент:
Като илюстрация
Тип:
Като илюстрация
Ефективност:
Като илюстрация
Строителство:
Като илюстрация
Защитна Функция:
Като илюстрация
Използването на:
Като илюстрация

Избор на купувачи

Бърза доставка 1500W DC motor 105ZYT-B-1CF 105ZYT-B-1CF (G) и бягаща пътека

248.00 -12 % BGN 218.00

Брза Испорака 1500 W DC мотор 105 ZYTБ1 CF 105 ZYTБ1 CF(G) моторни неблагодарна работаОдговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

10шт Южна Корея MOATECH винт прът микро-стъпков двигател 2 фаза 4 проводника 15 стъпков двигател

BGN 38.38

10pcs Јужна Кореја MOATECH завртка род микро stepper моторни 2 фаза 4 жица 15 stepper моторни Спецификации : отпор 30 ohm напон 5 V dc чекор 18 степенПакет Вклучувајќи : 2 парчиња stepper мотор

3axis 6.5 Nm Stepper Motor Kit Nema34 920oz.in + Ac24~110V водача MA860H + захранване+5 оси комплект платка пробив

699.20 -5 % BGN 664.00

3 Axis Stepper Мотор Поставен Nema34 6.5 Nm Stepper Моторни + AC24~110 V Возачот MA860 H + Напојување+5 Оска Збег Одбор CNC РутерЗабелешка : Ако ви треба двојна вратило stepper мотор, ве молиме оставете порака за нас по цел , Ако тоа не оставена порака, ние ќе брод една јама .Пакет Вклучувајќи : 3 x MA860 H Stepper мотор 2ph 24~110 VDC AC1880 V 2~7.8 3 x 86 BYG 2ph Хибрид stepper моторни 86 HS9860 A4 L 98mm 4води 6 A 6.5 NM 1.8 степен 3 x Префрлување Напојување 400 W 60 V 6.7 за CNC S40060 1 x 5 Оска CNC Збег Одбор Интерфејс За Stepper Моторни Возачот (бесплатна услуга) 1 x DB25 Паралелно Кабел & USB Напојување со Кабел (бесплатна услуга)stepper мотор : 86 HS9860 A4 Производ специфики : Вратило должина : 37mm Вратило Тип : двострано мелничката рамен 1mm Бунари со дијаметар : 14mm .Ако ви треба keyway окно, ве молиме пишете ни на бродот keyway вратило по ред...

DC 48V 500W бесщеточный двигател, електрически велосипеди комплект, електрически трайк, само на E-Tricycle, E-Trishaw Kit

BGN 184.00

Пакување листа : 1).1 компјутери 48 V 500 W BM1418 ZXF brushless мотор 2).1 компјутери 48 V 500 W brushless контролер 4).1pcs патување switch 5).1pcs синџир 6).1pcs electricdoorlock 7).1pcs коло прекинато 8).1pcs четиридупка без заби flywheel 9).1pcs 38 заб синџир тркала 10).1pcs ID 31 MM freewheel адаптер 11)...

Nema23 Мотор Stepping Motor Съотношение 50: 1 Planetary Gear Stepper Motor L76mm 3A 1.8 Nm 4Leads for CNC Router

120.00 -5 % BGN 114.00

Сооднос 50 : 1 Планетарен Опрема Stepper Моторни Nema 23 Насочена Stepper Моторни L76mm 3А 1.8 Nm 4 Leads за CNC РутерРедуктор тип : планетарниот менувачотСооднос : 50 : 1Вратило : 14mm keywayМенувачот дебелина : 70mmМоторни Тело Должина : 76mmИнсталации : црна линија=A+, зелена линија=A, црвено=B+, сина линија=БStepper моторни возачот прилагодени : M542Политика За Испорака1...

Нов оригинален електромагнитен клапан JMFH-5 2-D-1-C високо качество

BGN 268.80

Нови Оригинални JMFH5 2D1В Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

SDE1-V1-G2-W18-L-ПУ-M8-G ново налягане високо качество

BGN 288.00

SDE1V1G2W18LСТПМ8G Нови Притисок висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Хи чон-1-D-MAXI-24 172953 нов оригинален електромагнитен клапан

BGN 284.80

HEE1DМАКСИ24 172953 Нови Оригинални Електромагнетниот Вентилгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален автентичен цилиндър DZH-16-125-PPV-a 151150 високо качество

BGN 428.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DZH16125PPVА 151150 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален автентичен цилиндър DSNU-25-25-P 193991 високо качество

BGN 132.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DSNU2525СТР 193991 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален DSM-25-270P-FW 157659 автентичен цилиндър високо качество

BGN 456.00

Нови Оригинални DSM25270 PПРЕПРАТЕНА 157659 Автентични Цилиндар висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

50~90VAC 2 фазно стъпков серво водача 2HSS858H CNC Machine Motor Driver

BGN 199.66

50~90 VAC 2 фаза Stepper Серво Мотор Возачот 2 HSS858 H CNC Машина Моторни ВозачотВозачот : Функција : Нема чекор загуба прецизно позиционирање, 100% се оценети со вртежен момент вози мотор варијабла тековна контрола технологија, висока ефикасност тековна, мали вибрации, мала брзина стабилна работа изграденаво забрзување и забавување за контрола, да се подобри непречено старт и стоп на корисникот може да го прилагодите на сегментација на Компатибилен со 1000 и 2500 линии енкодер Недостаток на фаза заштита, во текот тековната заштита, во текот напон заштита и во текот на диференцијална заштита...

1 бр нова безплатна доставка RS555 DC RC хоби мотор turbo generator 12V 9000RPM висок въртящ момент завод онлайн търговия на Едро с добро качество

BGN 15.20

RS555 DC Хоби Моторни Турбина Генератор 12 V 9000 RPM Висок вртежен момент Секој обид за 1 PCSМодел : RS555Оперативен напон : 12 VDCБез оптоварување брзина : 900 0 RPMБез оптоварување Струја : 5 AОптоварување Тековната : 22 AОптоварување на ветер : 6800 RMPОптоварување Излезна Wattage : 21 WОптоварување вртежен момент : 300g.cmБлокирани Струја : 100 AБлокирани вртежен момент : 1300g.cmМоторни Големина : 57.5 mm(L) * 37.5 mm(D)Вратило Дијаметар : 3.175 mmВратило Должина : 9mm''

Whirlpool LX 3KW нагревателен елемент H30-R1 R2 R3 китайската хидромасажна вана една гореща вана-смяна на части, горещи вани и спа отопление

96.00 -10 % BGN 86.00

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на сите LX греалки

2000 W высокомощный тиристорный д-Волтов регулатор регулатор на скоростта регулатор на скоростта

BGN 3.78

Поврзете го уредот со светилка или дома апаратот во серија конекцијата, а потоа ја ротирате knob за затемнување, брзина, напон, за контрола на температурата е Применливо Апаратот : Електрична печка, бојлер, светилки, мал мотор, електрични железо итн Влезен Напон : 220 V Максимална Моќност : 2000 W Прилагодливи Напон : 50220 V AC Материјал : пластични и метални Големина : 4.8 x 3.5 x 2.7 cm / 1.88*1.37*1.06" Количината : 1pc1 x Електронски Volt МодераторМногу Ниска цена Само како Промоција...

Червей съоръжения редуктор Nema23 27Nm стъпков двигател съотношение 15: 1 L112mm 4.2 A 2ph редуктор на скоростта комплект за САМ на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

57mm Црв Опрема NEMA23 Stepper Моторни Сооднос 15 : 1 L112mm 4.2 2 фаза Хибрид Stepper Мотор за DIY CNC МашинаОпис На ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЕлектрични Спецификација Модел чекор агол Номинална Струја Фаза Отпор Фаза Inductance Држи вртежен момент Аретир вртежен момент на Вртливи Инерција Моторни должина Доведе Жица Тежина (g) (°) (A) (Ω) (мз) (Н...

евтини Aslong JGA37-52012v, 24v 6 мм, диаметър на вала dc мотор-редуктор, вал в центъра на безплатна доставка

BGN 48.66

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

100шт PT4115 PT4115B89E SOT89-5 LED Drive IC нова

10.19 -12 % BGN 9.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Крайното / диференциалното 20: 1 Nema23 червей съоръжения Насочени стъпков двигател L112mm 4.2 A 4 тел 2фазный хибриден стъпков двигател за смилане на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

Сооднос 20 : 1 NEMA23 Црв Опрема Stepper Моторни L112mm 4.2 4 Доведува 2phase Хибрид Stepper Мотор за CNC Рутер Опис на ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЦрв Опрема Редуктор Спецификација : Тип : NMRV030 Плоштадот Страната ЦрвИзлез вратило 14mm

Нов оригинален електромагнитен клапан VSVA-B-P53E-ZD-A1-1T1L високо качество

BGN 266.69

Нови Оригинални Електромагнетниот Вентил VSVAБP53 EZDА11 T1 L висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.