• Новинка
1бр DAC5652AIPFB QFP48 двойни, 10-битов 275 MSPS цифрово-аналогов преобразувател в присъствието на чисто нов и оригинален

1бр DAC5652AIPFB QFP48 двойни, 10-битов 275 MSPS цифрово-аналогов преобразувател в присъствието на чисто нов и оригинален

резултат:
BGN 14.88

Брой продукти
Налично


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Подробности

Избор на купувачи

3 линия на постоянна скорост LINIX мотор-редуктор 60JB12. 5G08 YN60-220-10-те нови оригинални

BGN 152.00

ако ви треба други paramter како што е подолу, ве молиме контактирајте со нас!Сооднос : 3,510,151,820,253,040 50 6,075,100,120,150,180,300 сооднос има над 360 големи местоЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

оригинален Leadshine стъпков който има трифазни 3nd2283-600 220V драйвер за стъпков мотор

175.98 -5 % BGN 167.00

leadshine вози 3 ND2283600Производ Карактеристики* со Високи перформанси, ниска цена, со ниско ниво на бучава, со голема брзина на моторот* AC серво диск принцип, AC серво работи карактеристики, трифаза синусоидален тековната излез* напон на 150220 VAC* Врв излезна струја до 8.2 A (значи 5.8 A)* До 16 датотеки факултативна subdivision прецизност* 3,6 линии може да се вози трифаза stepper моторни* Overvoltage, undervoltage, краток спој, се прегрее заштита* Оптички изолиран диференцијални влезови, импулс одговор на фреквенција до 250 KHz* Еднокреветни / двокреветни пулсот функција, грешка сигнал на излез* Со динамичен сопирање функцијаПроизвод description3 ND2283600 Lemire компанија е најновата на дизајнот користење на софистицирани техники за контрола на сегашната голема subdivision stepper моторни возачот за возење 86110 тип на различни брендови на трифаза хибрид stepper мотор...

1 бр. диференциалното / крайното 3 до 9 бесщеточный dc двигател 400 W 48 бесщеточный dc двигател с постоянен магнит bldc мотор

BGN 340.16

1pc Cid 3 до 9 brushless dc мотор 400 W 48 V brushlessdc мотор постојан магнет bldc моторНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуОпис : За различни Cid на моторот, можете да контактирате со нас

CNC mach3 USB 4 Axis, Комплект, 4 броя TB6600 stepper driver+ mach3 USB stepper motor controller board+ 4бр NEMA17 motor

BGN 251.20

пакетот вклучува1 x mach3 4 Оска USB CNC Контролер картичка 100 KHz 4 x една Оска TB6600 stepper моторни возачот 4 x nema23 76mm должина 270 озво stepper моторни 1 x USB кабелот 1 x CD (вклучува со англискиот јазик прирачник за корисникот и mach3 целосната верзија на софтвер) опис на производот Овој USB движење контрола на картичката има подолу предности : мала јачина, лесен за употреба, има силна антимешање способност , Не треба да инсталирате било USB драјверите,тоа може да се користи по приклучување на компјутер...

QRA2 Burner Flame Детектор Magic Eye Flame Sensor ултравиолетова (UV) детектор машина за изгаряне на специален пламък съвместима

BGN 108.80

QRA2 Режач Пламен Детектор Пламен Сензор Ултравиолетови (ув) Детектор Согорување Машина Посветен Пламен Детектор на КомпатибиленQRA2 пламен детектор магично око производ вовед : Горење на пламен детектор со Сименс контролер користи за гас или гориво пламен мониторинг...

[Ново пристигане] 100шт Тайван 1.5-3V 3.9*8.5 мм микро-вибрация двигател без ядро двигател се използва за телефон мотор или масажор мотор

46.24 -5 % BGN 44.00

Моторни спецификации : 3.9*8.5 MM (шупливи купот на мотор)Вкупната должина на моторот : 14 MM (со ексцентричен тркала)Тежина : 0.8 gНапон : 1.5 V струја : 37 МрНапон : 2 V струја : 54 МрНапон : 3 V струја : 80 MA

Двухфазный стъпков двигател 57 серия 57HS09 / 0.9 N. M, съпротивление на изолация на 100 Мегом мин, радиално туптенето на 500 vdc 0.06 макс.

58.34 -6 % BGN 55.00

57 серија две фаза stepper моторни 57 HS09 / 0.9 М Н., Изолација отпор 100 megohmsмин, 500 VDC Радијална runout 0.06 MaxЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : 57 серија две фаза stepper моторМодел : 57 HS09Чекор точност : + 5%Изолација отпор : 100 megohms мин, 500 VDCПритисок : 500 VACРадијална runout : 0.06 MaxНадолжни Тепање : 0.08 MaxПакување големина : 10 * 10 * 15 CMТежина : 1.5 КИЛОГРАМИТип број на фази држи вртежен момент номинална струја број на линии за позиционирање на вртежен момент57 HS09 2 0.9 Н...

DC220V 380V 550W мотор-редуктор преобразувател на честота на двигателя тръбопровод 22-ос

377.60 -13 % BGN 329.00

Моторот има трифаза 380 V, трифаза 220 V, еднофазен 220 V, еднофазен 110 V, Без посебно упатство, компанијата направи стандардните трифаза 380 V мотор, Кога про ве молиме да ги забавувањето сооднос треба да се пишува во белешката, Сакам да знам не знам На брзината на моторот е 1400 вртежи во минута, како и намалување на соодносот е како што е подолу 5 на 1, 7.5 1, 10 до 1, односно 12,5 на 1, 15 1, 20 до 1, 25 1, 30 до 1, 40 до 1, 50 до 1, 60 до 1, 75 за да 1,100 1,120 да 1,150 1 Хоризонтална GH вертикална GV Моторни излез вратило 22 MM димензија цртеж 200 W 370 W 550 W

Блок за управление на LGB22. 330A27 контролера на горелката софтуерен контролер

BGN 387.20

LGB22.330 A27 Контрола Кутија За Режач КонтролерSiemens контролер е согорување на моторот програма контролер, во исто време, исто така познат како механички гас контролер, се користи за контрола на единечен или двоен период на огнот од помалку од 350 kw / H гасни горилници.Може да далечинскиот ресетирање.Со или без вентилатор, вентилатор, став или две секции на гас или масло / гас наизменична режач контрола на работењето, мали принудени draught режач контрола на производи.Превозот начини : DHL / UPS / Федекс / EMS итн.Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај.Гаранција : Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.Политика на враќање : Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е онотвори...

60 об / мин и 37 GB 37 мм 12 В скоростната кутия с най-висок въртящ момент с мощен двигател за постоянен ток 12 в електрически двигател 12 в бесщеточный двигател на dc вентила?

BGN 30.21

ОВА Е лошо работи или чист погрешни опрема кутија мотор за овој бренд нови, високо квалитетни 37mm, 12 V, 5 RPM заменаСпецификации : •Напон : 12 V DC•ВРТЕЖИ : 60 RPM•Дијаметар : 37mm•Вратило должина : 21mm•Должина (excl...

Leadshine Stepper 86HBM40-EC-1000 е равен на 86HS40-EC-10001,8 градуса 2 фаза NEMA 34 с энкодером 1000 линия и въртящ момент от 1,0 Н. м

204.48 -11 % BGN 182.00

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine серво мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.86 HBM40ЕС1000 (еднаков на 86 HS40ЕС1000) 2 Фаза NEMA 34 Stepper МоторLeadshine 86 HS40ЕС1000 е 2фаза NEMA 34 stepper мотор со 4,000 CPR (1,000line) поединечни енкодер (А , А, Б , Б сигнали)...

Датчик за пламък lfe10 горелка детектор за пламък датчик за пламък контролера на горелката нова

BGN 608.00

Пламен сензор LFE10 режач пламен детектор Пламен Сензор За Режач Нов КонтролерПламен заштитни мерки за горилници со повремени операција...

Бърза доставка dc двигател за бягаща пътека модел: 116ZY1-1 PN L-315219

576.00 -12 % BGN 507.00

Брза Испорака DC мотор за неблагодарна работа модел : 116 ZY11 PN L315219Одговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.