• Новинка
100шт Cj2305 Silk-ScreenS5 SOT-23 SOT-23 Plastic-Encapsulate MOSFETS на склад нови и оригинални

100шт Cj2305 Silk-ScreenS5 SOT-23 SOT-23 Plastic-Encapsulate MOSFETS на склад нови и оригинални

резултат:
BGN 9.04

Брой продукти
Налично


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Подробности

Избор на купувачи

Датчик за пламък lfe10 горелка детектор за пламък датчик за пламък контролера на горелката нова

BGN 608.00

Пламен сензор LFE10 режач пламен детектор Пламен Сензор За Режач Нов КонтролерПламен заштитни мерки за горилници со повремени операција...

1 бр. диференциалното / крайното 3 до 9 бесщеточный dc двигател 400 W 48 бесщеточный dc двигател с постоянен магнит bldc мотор

BGN 340.16

1pc Cid 3 до 9 brushless dc мотор 400 W 48 V brushlessdc мотор постојан магнет bldc моторНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуОпис : За различни Cid на моторот, можете да контактирате со нас

CNC 2KW AC Серво Мотор Drive комплекти 220V 9.55 NM 130mm с кабел 3M ECMA-E11320RS+ASD-A2-2023-M Delta Серво System

1940.80 -5 % BGN 1844.00

modname=ckeditor CNC 2 KW AC Серво Мотор колекции Систем 220 V 9.55 NM 130mm со 3 M Кабел ECMAE11320 RS+ASDА22023MМоторни+Диск : ECMAE11320 RS+ASDА22023MПакет Содржина : 1* 2 KW AC серво Мотор1* 2 KW AC Серво Диск1* 3 M Енкодер Кабел &Power Кабел 1 Мотор СпецификацииМоделECMAE11320 RSИме На ПроизводЕлектронски Commutation МоторСерво ТипAC СервоИмето на СеријатаА2Номинална Напон220 VЕнкодер Типпораст на тип, 20битнаМоторни Големината На Рамката130mmТип на Бунари со Дијаметар и Нафта ПечатKeyway(со фиксна завртка дупки),w / o Кочница со Нафта ПечатСтандард Вратило ДијаметарS=22mmНоминална Излезна Моќност2000 WНоминална вртежен момент (Nm) *19.55Max...

HBS507 още:ES-D508 стар модел Hbs57 затворен контур стъпка с Макс 50 dc Входно напрежение и 8.0 ток Leadshine

156.03 -11 % BGN 139.00

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine серво мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.HBS507 ( еднаков на : ESD508 ажурирани од HBS57)Затворенијамка Stepper ДискИсто како brushless серво системи, а HBS57 серво диск може да се земе енкодер повратни информации од управувано лесно серво мотори и го затвори позиција јамка за да се елиминира можноста да се изгуби на движење синхронизација...

50шт SR05-02CTG SOT143 ESD за подтискане на диодни масиви 5V 4-пинов (3 + Tab) SOT-143 T/R, в присъствието на чисто нов и оригинален

BGN 9.04

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

Leadshine Stepper motor 573HBM10 обновен с 57HS10-ЕО 1.8 степен 2 Phase NEMA 23 с энкодером 1000 line и въртящ момент от 1.0 N. m

199.73 -11 % BGN 178.00

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine серво мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.573 HBM10EC (ажурирани од 57 HS10ЕК) 2 Фаза NEMA 23 Stepper МоторLeadshine 57 HS10ЕС1000 е 142 озво (1.0 Nm) 2фаза NEMA 23 stepper мотор со 4,000 CPR (1,000line) поединечни енкодер (А , А, Б , Б сигнали)...

Leadshine Hybrid Серво Motor 573HBM20 обновен с 7HS20-ЕС1. 8 градуса 2 фаза NEMA 23 с энкодером 1000 линии и въртящ момент от 1 Н. м

232.85 -13 % BGN 203.00

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine серво мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.573 HBM20 ( ажурирани од 57 HS20) 2 Фаза NEMA 23 Хибрид Серво МоторLeadshine 57 HS20ЕС1000 е 283 озво (2.0 Nm) 2 фаза NEMA 23 stepper мотор со 4,000 CPR (1,000line) поединечни енкодер (А , А, Б , Б сигнали)...

Бърза доставка dc двигател за бягаща пътека модел: 116ZY1-1 PN L-315219

576.00 -12 % BGN 507.00

Брза Испорака DC мотор за неблагодарна работа модел : 116 ZY11 PN L315219Одговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

Panlongic DC 9-50V 40A DC Motor Speed Control обръщане на PWM-контролер 12V 24V 36V 2000W 48V Forward Reverse Switch

31.98 -19 % BGN 26.00

1522067690235680Производ Функција : Можете да ја прилагодите брзината на моторот и на ротација насока.Max струја од овој контролер е 40 A.Моќ БарањеDC 950 VНоминална Струја40 А (Максимална Излезна Струја)Фреквенција25 k HzКонтрола На Моторни Моќ0.012000 W12 V : 480 W (max), 24 V : 960 W (max)48 V : 1920 W (max), 50 V : 2000 W (max)Регулатива Опсег0100% ФункцијаОчекуваме да Престане да се ЈаватPCB Големина100 x 75 мм (инчи : 3.9" x 2.95")Тежина175 гКако да се жица тоа : Ве молиме проверете слики за повеќе детали.Пакет листата : 1 X DC Мотор Брзина КонтролерОна што е PWM?Пулсширина модулација (PWM) е модулација техника се користи за да кодирај порака во пулсира сигнал...

Нова защитно фолио или мембрана за ALLEN BRADLEY PanelView Plus 700 2711P-T7 ALL SERIES HMI free ship гаранция 1 година

BGN 64.00

НОВА Заштитна Фолија или мембрана за ALLEN BRADLEY Panel View Плус 700 2711 PT7 СИТЕ СЕРИЈА HMI слободни брод 1 година гаранцијаКвалитетот е 100% гарантира,бренднови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца...

Двухфазный шестипроводный японски стъпков двигател ASTROSYN двоен сачмен лагер 43 мм стъпков двигател

68.80 -13 % BGN 60.00

42 MM stepper моторни види повеќе, но 43 MM stepper мотор, но за прв пат да ја видите Следниве се исти како "Излегувајќи моторни спецификации : 43 MMОптички висина : 29.4 MMИзлез окно : 5 MMИзлез вратило должина : 19 ММЧекор агол : 1.8 степениВоди : двефаза шест линии(Што се црвена, црна, жолта, е фаза, зелена, сина, бела е Б фаза)(Каде што е црна и сина линии се на средината на две групи на славини)Големите моменти : Црвена линија : А +...

Програмируем контролер FX3GA-60MT-CM PLC модул

410.26 -7 % BGN 382.00

Мицубиши САЛАДИН FX3 GA60 MT CM FX3 G FX3 GAFX3 GA24 MR CM AC , во 14, 10 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA40 MR CM AC , 24 во, 16 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA60 MR CM AC , 36, 24 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA24 MT CM AC , во 14, 10 надвор, транзистори потоне , 2 оската позиционер , USB интерфејсFX3 GA40 MT CM AC , 24 во, 16 надвор, транзистори потоне , 3 axis позиционирање , USB интерфејсFX3 GA60 MT CM AC , 36, 24 надвор, транзистори потоне , 3 axis позиционирање , USB интерфејс

DC220V 380V 550W мотор-редуктор преобразувател на честота на двигателя тръбопровод 22-ос

377.60 -13 % BGN 329.00

Моторот има трифаза 380 V, трифаза 220 V, еднофазен 220 V, еднофазен 110 V, Без посебно упатство, компанијата направи стандардните трифаза 380 V мотор, Кога про ве молиме да ги забавувањето сооднос треба да се пишува во белешката, Сакам да знам не знам На брзината на моторот е 1400 вртежи во минута, како и намалување на соодносот е како што е подолу 5 на 1, 7.5 1, 10 до 1, односно 12,5 на 1, 15 1, 20 до 1, 25 1, 30 до 1, 40 до 1, 50 до 1, 60 до 1, 75 за да 1,100 1,120 да 1,150 1 Хоризонтална GH вертикална GV Моторни излез вратило 22 MM димензија цртеж 200 W 370 W 550 W

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.