• Новинка
1.2 KW High Power AC 110mm flange Серво Motor and Driver Set 220V AC Серво Мотор 6N. M 2000 rpm

1.2 KW High Power AC 110mm flange Серво Motor and Driver Set 220V AC Серво Мотор 6N. M 2000 rpm

резултат:
BGN 543.73

Брой продукти
Налично

1.2 KW Висока Моќност AC 110mm страната Серво Мотор и Возачот Поставите 220 V AC Серво Мотор 6 N.М 2000 вртежи во минута
Производ Листа : 1, серво мотор 2, серво диск 3, еден енкодер линија (3 метри) 4, моторни кабелот за напојување (3 метри) 5, 25 core паралелни порт една 6, прирачник
Consejos стр á RR algunos clientes : Бразил : Por корист, inf óleo Лав rmenos ел CNPJ (empresa) o ACB (privado) despu й s де изведување на ел pedido. Аргентина : Por корист, inf óleo Лав rmenos дин CUIT despu й s де изведување на ел pedido. Ruso : Es mejor tener он nombre de la empresa, о, por lo menos дин nombre completo.

Подробности

източник на захранване:
AC
Напрежение:
220V
Номер На Модела:
110AEA12020-SH3
Тип На Двигателя:
Двигател за променлив ток
Фланец:
110мм
силата на:
1.2 кВт
Изходен Въртящ Момент:
6Н. м
Скорост:
2000 об / мин
модел с:
DM-26EA

Избор на купувачи

DC 48V 500W бесщеточный двигател, електрически велосипеди комплект, електрически трайк, само на E-Tricycle, E-Trishaw Kit

BGN 184.00

Пакување листа : 1).1 компјутери 48 V 500 W BM1418 ZXF brushless мотор 2).1 компјутери 48 V 500 W brushless контролер 4).1pcs патување switch 5).1pcs синџир 6).1pcs electricdoorlock 7).1pcs коло прекинато 8).1pcs четиридупка без заби flywheel 9).1pcs 38 заб синџир тркала 10).1pcs ID 31 MM freewheel адаптер 11)...

Нов оригинален автентичен цилиндър DZH-16-125-PPV-a 151150 високо качество

BGN 428.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DZH16125PPVА 151150 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален електромагнитен клапан JMFH-5 2-D-1-C високо качество

BGN 268.80

Нови Оригинални JMFH5 2D1В Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Крайното / диференциалното 20: 1 Nema23 червей съоръжения Насочени стъпков двигател L112mm 4.2 A 4 тел 2фазный хибриден стъпков двигател за смилане на струг с ЦПУ

115.20 -5 % BGN 109.00

Сооднос 20 : 1 NEMA23 Црв Опрема Stepper Моторни L112mm 4.2 4 Доведува 2phase Хибрид Stepper Мотор за CNC Рутер Опис на ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЦрв Опрема Редуктор Спецификација : Тип : NMRV030 Плоштадот Страната ЦрвИзлез вратило 14mm

LCD цифров дисплей DC6-60V 30A DC Motor Speed Control PWM Контролер 12V 24V 48V 60V

23.98 -21 % BGN 19.00

Производ Функција : Max струја од овој контролер е 30 A.Моќ БарањеDC 660 VНоминална Струја30 A (Максимална Излезна Струја)Фреквенција15 k HzКонтрола На Моторни Моќ0.011800 W12 V : 360 W (max), 24 V : 720 W (max)48 V : 1440 W (max), 60 V : 1800 W (max)Регулатива Опсег0100% ФункцијаДигитален дисплеј РегулативатаPCB Големина75 х 56 мм (инчи : 3.9" x 1.96")Тежина75 gКако да се жица тоа : Ве молиме проверете слики за повеќе детали.Пакет листата : 1 X DC Мотор Брзина КонтролерОна што е PWM?Пулсширина модулација (PWM) е модулација техника се користи за да кодирај порака во пулсира сигнал...

безплатна доставка високо качество на 6 в 4 мм диаметър на вала чисто психично dc двигател С 400 об / мин, скоростна редукторная

BGN 32.54

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Нов оригинален автентичен цилиндър DSNU-25-25-P 193991 високо качество

BGN 132.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DSNU2525СТР 193991 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

[EU FREE&Germany stock]! Wantmotor Nema42 Stepper Motor 110BYGH201-001 4200oz-in 8.0 A 201mm CE, ROHS, ISO Metal Embroider Imaging

222.40 -6 % BGN 209.00

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Pls comfirm превозот метод и такси превозот пред плати!Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!Ние, исто така може да производство на производи според клиенти барања.Поддршка Stepper Моторни Возач : DQ2722 MA(Ако треба,јас ќе ти покаже линк)Моќ За Полнење! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Мелница Намали Моќ За Полнење!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz +Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Везови Врвен Квалитет! Wantai Stepper Дигитални Возачот DQ2722 MA 110220 V 7.0 300 Microsteps Појавување Nema 42 stepper моторни CNC Ласерски Милиони САД$ 148.00 / парчеТопла Продаде! CNC Wantai Stepper Моторни Возачот 6 Оска Интерфејс Одбор ( Збег Одбор DB25) Адаптер Мелничката Engraver Ласерски Печатач парчеВисок Квалитет! CNC Wantai Nema42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво 8.0 На 201mm CE, ROHS ISO Метал Печатач Пена Машина парчеЕвтини За Полнење! CNC Wantai Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач Везови САД Бесплатно! Wantai 3 xis Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200ozво+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro CNC Рутер Везови Висок Квалитет!CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH201001 4200oz+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Метал Печатач

2000 W высокомощный тиристорный д-Волтов регулатор регулатор на скоростта регулатор на скоростта

BGN 3.78

Поврзете го уредот со светилка или дома апаратот во серија конекцијата, а потоа ја ротирате knob за затемнување, брзина, напон, за контрола на температурата е Применливо Апаратот : Електрична печка, бојлер, светилки, мал мотор, електрични железо итн Влезен Напон : 220 V Максимална Моќност : 2000 W Прилагодливи Напон : 50220 V AC Материјал : пластични и метални Големина : 4.8 x 3.5 x 2.7 cm / 1.88*1.37*1.06" Количината : 1pc1 x Електронски Volt МодераторМногу Ниска цена Само како Промоција...

Колектор на прах ремонт на Част 7 x 11 x 30 мм въглища четка

BGN 6.40

Име на производ Јаглерод Четка Одговара за за Прашина Колектор Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 7 x 11 x 30мм / 7 / 25" x 7 / 16" x 1 1 / 16" (*W*H*L) Должина(Приближно) 7.5 cm / 3"(Кога Пролетта се Протега)

3axis 6.5 Nm Stepper Motor Kit Nema34 920oz.in + Ac24~110V водача MA860H + захранване+5 оси комплект платка пробив

699.20 -5 % BGN 664.00

3 Axis Stepper Мотор Поставен Nema34 6.5 Nm Stepper Моторни + AC24~110 V Возачот MA860 H + Напојување+5 Оска Збег Одбор CNC РутерЗабелешка : Ако ви треба двојна вратило stepper мотор, ве молиме оставете порака за нас по цел , Ако тоа не оставена порака, ние ќе брод една јама .Пакет Вклучувајќи : 3 x MA860 H Stepper мотор 2ph 24~110 VDC AC1880 V 2~7.8 3 x 86 BYG 2ph Хибрид stepper моторни 86 HS9860 A4 L 98mm 4води 6 A 6.5 NM 1.8 степен 3 x Префрлување Напојување 400 W 60 V 6.7 за CNC S40060 1 x 5 Оска CNC Збег Одбор Интерфејс За Stepper Моторни Возачот (бесплатна услуга) 1 x DB25 Паралелно Кабел & USB Напојување со Кабел (бесплатна услуга)stepper мотор : 86 HS9860 A4 Производ специфики : Вратило должина : 37mm Вратило Тип : двострано мелничката рамен 1mm Бунари со дијаметар : 14mm .Ако ви треба keyway окно, ве молиме пишете ни на бродот keyway вратило по ред...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.