• Новинка
Блок за управление на LGB22. 330A27 контролера на горелката софтуерен контролер

Блок за управление на LGB22. 330A27 контролера на горелката софтуерен контролер

резултат:
BGN 387.20

Брой продукти
Налично


LGB22.330 A27 Контрола Кутија За Режач Контролер
Siemens контролер е согорување на моторот програма контролер, во исто време, исто така познат како механички гас контролер, се користи за контрола на единечен или двоен период на огнот од помалку од 350 kw/H гасни горилници.Може да далечинскиот ресетирање.Со или без вентилатор, вентилатор, став или две секции на гас или масло/гас наизменична режач контрола на работењето, мали принудени draught режач контрола на производи.
Превозот начини :
DHL/UPS/Федекс/EMS итн.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.
Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
Ве молиме имајте во предвид :
Pls провери и потврди на дел НЕ. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Профил На Компанијата :
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ограничен
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Лице за контакт : Благодатта
Телефон : +86 755 82546545-814 Мобилен : +86 - 13751052730
Trade Manager : cn1001786203 (fasttobuy-Daisy ) Skype : fasttobuyshirley

Подробности

Номер На Модела:
LGB22.330A27
Тип На Двигателя:
Софтуерен контролер

Избор на купувачи

Блок за управление на Kromschroder IFD258-10 / 1W контролера на горелката

BGN 851.20

Kromschroder IFD25810 / 1 W контрола кутија за режач контролерПревозот начини : DHL / UPS / Федекс / EMS итн.Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај.Гаранција : Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.Политика на враќање : Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е онотвори...

1 бр. диференциалното / крайното 3 до 9 бесщеточный dc двигател 400 W 48 бесщеточный dc двигател с постоянен магнит bldc мотор

BGN 340.16

1pc Cid 3 до 9 brushless dc мотор 400 W 48 V brushlessdc мотор постојан магнет bldc моторНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуОпис : За различни Cid на моторот, можете да контактирате со нас

Програмируем контролер FX3GA-60MT-CM PLC модул

410.26 -7 % BGN 382.00

Мицубиши САЛАДИН FX3 GA60 MT CM FX3 G FX3 GAFX3 GA24 MR CM AC , во 14, 10 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA40 MR CM AC , 24 во, 16 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA60 MR CM AC , 36, 24 надвор, релеи , USB интерфејсFX3 GA24 MT CM AC , во 14, 10 надвор, транзистори потоне , 2 оската позиционер , USB интерфејсFX3 GA40 MT CM AC , 24 во, 16 надвор, транзистори потоне , 3 axis позиционирање , USB интерфејсFX3 GA60 MT CM AC , 36, 24 надвор, транзистори потоне , 3 axis позиционирање , USB интерфејс

Бърза доставка dc двигател за бягаща пътека модел: 116ZY1-1 PN L-315219

576.00 -12 % BGN 507.00

Брза Испорака DC мотор за неблагодарна работа модел : 116 ZY11 PN L315219Одговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

Безшумен 86mm 48V 660W 3000RPM 3 фазно бесщеточный dc двигател дължина 125 мм nema34 86BLS125 Dc motor за рязане на

BGN 400.00

86 BLS125 86mm Brushless DC Мотор, со Голема Брзина BLDC МОТОР48 V 3000 RPM 660 W BLDC МОТОРОПШТИ СПЕЦИФИКАЦИИЕлектрични СпецификацијаЦртежи Покажуваат : Ние, исто така може да произведе според клиентите барања, ве молиме контактирајте со нас!Производ Фото Покаже : Појавување на 42mm Brushless DC Мотор Возач : BLD750Ве молиме кликнете на следната слика да се купи : ТОПЛА ПРОИЗВОДИ

84V 3A италиански голям стъпков двигател двухфазный восьмиступенчатый 57 стъпков двигател е мощен стъпков двигател

32.00 -12 % BGN 28.00

Ова е осумжица мотор, осумжица stepper мотор е четири групи на калеми, четирижица мотор е две групи на калеми, четири групи на серпентина stepper мотор правилно, постабилна, но може да биде повеќе проблеми, бидејќи на бар, Домашните производители ретко се произведуваат...

[Ново пристигане] 100шт Тайван 1.5-3V 3.9*8.5 мм микро-вибрация двигател без ядро двигател се използва за телефон мотор или масажор мотор

46.24 -5 % BGN 44.00

Моторни спецификации : 3.9*8.5 MM (шупливи купот на мотор)Вкупната должина на моторот : 14 MM (со ексцентричен тркала)Тежина : 0.8 gНапон : 1.5 V струја : 37 МрНапон : 2 V струја : 54 МрНапон : 3 V струја : 80 MA

Leadshine Stepper motor 573HBM10 обновен с 57HS10-ЕО 1.8 степен 2 Phase NEMA 23 с энкодером 1000 line и въртящ момент от 1.0 N. m

199.73 -11 % BGN 178.00

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine серво мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.573 HBM10EC (ажурирани од 57 HS10ЕК) 2 Фаза NEMA 23 Stepper МоторLeadshine 57 HS10ЕС1000 е 142 озво (1.0 Nm) 2фаза NEMA 23 stepper мотор со 4,000 CPR (1,000line) поединечни енкодер (А , А, Б , Б сигнали)...

Двухфазный шестипроводный японски стъпков двигател ASTROSYN двоен сачмен лагер 43 мм стъпков двигател

68.80 -13 % BGN 60.00

42 MM stepper моторни види повеќе, но 43 MM stepper мотор, но за прв пат да ја видите Следниве се исти како "Излегувајќи моторни спецификации : 43 MMОптички висина : 29.4 MMИзлез окно : 5 MMИзлез вратило должина : 19 ММЧекор агол : 1.8 степениВоди : двефаза шест линии(Што се црвена, црна, жолта, е фаза, зелена, сина, бела е Б фаза)(Каде што е црна и сина линии се на средината на две групи на славини)Големите моменти : Црвена линија : А +...

НОВ СЕНЗОРЕН СТЪКЛЕН СЕНЗОРЕН ЕКРАН ЗА PROFACE GP2300 GP2301-LG41-24V GP2300-LG41-24V GP2301-SC41 GP2301-TC41 БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА, ГАРАНЦИЯ 1 ГОДИНА

BGN 60.58

НОВИ ДОПИРАЈТЕ СТАКЛОТО НА ЕКРАНОТ НА ДОПИР ЗА PROFACE GP2300 GP2301LG4124 V GP2300LG4124 V GP2301SC41 FREESHIP 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈАКвалитетот е 100% гарантира,бренднови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца...

Двухфазный стъпков двигател 57 серия 57HS09 / 0.9 N. M, съпротивление на изолация на 100 Мегом мин, радиално туптенето на 500 vdc 0.06 макс.

58.34 -6 % BGN 55.00

57 серија две фаза stepper моторни 57 HS09 / 0.9 М Н., Изолација отпор 100 megohmsмин, 500 VDC Радијална runout 0.06 MaxЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : 57 серија две фаза stepper моторМодел : 57 HS09Чекор точност : + 5%Изолација отпор : 100 megohms мин, 500 VDCПритисок : 500 VACРадијална runout : 0.06 MaxНадолжни Тепање : 0.08 MaxПакување големина : 10 * 10 * 15 CMТежина : 1.5 КИЛОГРАМИТип број на фази држи вртежен момент номинална струја број на линии за позиционирање на вртежен момент57 HS09 2 0.9 Н...

QRA2 Burner Flame Детектор Magic Eye Flame Sensor ултравиолетова (UV) детектор машина за изгаряне на специален пламък съвместима

BGN 108.80

QRA2 Режач Пламен Детектор Пламен Сензор Ултравиолетови (ув) Детектор Согорување Машина Посветен Пламен Детектор на КомпатибиленQRA2 пламен детектор магично око производ вовед : Горење на пламен детектор со Сименс контролер користи за гас или гориво пламен мониторинг...

Нова защитно фолио или мембрана за ALLEN BRADLEY PanelView Plus 700 2711P-T7 ALL SERIES HMI free ship гаранция 1 година

BGN 64.00

НОВА Заштитна Фолија или мембрана за ALLEN BRADLEY Panel View Плус 700 2711 PT7 СИТЕ СЕРИЈА HMI слободни брод 1 година гаранцијаКвалитетот е 100% гарантира,бренднови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца...

Свободен Кораб От Китай! ACT 4Axis Stepper Motor Driver DM542 4.2 A 24-50V 128micro Grind Laser Machine For NEMA17 23 motor

BGN 277.57

Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака!Помалку Штета!Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 4 PCS Stepper Моторни Возачот DM542 4.2 A 50 V 128 Microsteps1 PC Збег Одбор&Кабел за бесплатен подарокВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!1 Stepper Моторни ВозачотПојавување на Nema 17, Nema 23 stepper мотори! Не за Nema 34!2 Збег Одбор DB25

12V 24V 48V 4785rpm 42 милиметра четка постоянен магнит DC мотор скорост на стабилна и малошумная DA мотор за мотоциклет или електрически велосипед

BGN 616.00

Перформанси Табела : Ве молиме имајте предвид моторни напон при купување!ТОПЛО ПРАШУВА : ние немаме инвентар.Ако ви треба било,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Линиски Цртеж : Производ Фото Покаже : Препорачуваме Производи :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.