• Новинка
Античен Неръждаема Стомана Медицинска Сестра Ключодържател Джобен Сребърен Часовник Лекар Брошка Кварцов Механизъм Аналогов Висящи Часовници

Античен Неръждаема Стомана Медицинска Сестра Ключодържател Джобен Сребърен Часовник Лекар Брошка Кварцов Механизъм Аналогов Висящи Часовници

резултат:
BGN 4.56
BGN 3.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Легура
Краток рака со некој клип
Симпатична пеперутка дизајн клип
Погодно за вас да носат или можете да клип во вашиот џеб
Исклучителна horologe
Одличен подарок за себе
Спецификации :
Џеб Види Хривнија Материјал : Алуминиум Dial се Прикаже : Аналогни Движење : Кварц Стил : Антички Приврзоци Тип : Слајд Случај Облик : Животински Облик Функција : Виси Џеб Види Clip-за Brooch Dial Дијаметар : 26mm Рамка функција : Стационарни Предмет Тип : Џеб & Фоб Часовници Објект Должина : 60mm Пол : Жените Објект Ширина : 26 Shapepattern : Animal Екранот Метод : Аналогни Метали Тип на : Нерѓосувачки Челик
Види рака должина : 60 mm
Види Случај Димензии : 26 x 7 мм(D*H)
Нето тежина : 24 g
Пакување тежина : 34 g
Боја : Црна,Бела,Розова,Виолетова,Светло сина,Длабоко црвена,Зелена,Жолта
Внимание : Поради ефектот на светлината,следење на светлината и различни batchs на производи,
може да има и некои мали разлики помеѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект,
ви благодариме за вашето разбирање
Пакување Содржина :
1 x медицинска Сестра види џеб
За превозот Гратис verzending alle landen преку aangetekende standaard verzending се сретна следење functie.
volgnummer 100% кан worden opgevraagd gedurende де verzending процесот. Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Повеќе од 60 дена не се примени, ние ќе ви плати.
Услуга Ние искрено ви нудиме услуга. Ако ви се молам, кажете ни веднаш. Ние ви нудиме задоволително решение.
Секој купувач е бог, секоја повратна информација е љубов. Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Слично на тоа, ние ќе се обезбеди позитивен фидбек за вас. Топло Совет Пред да се направи нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Инаку пакет може да не стигне до дестинацијата.
Земете купони Ако имате објект, сега можете да купите или шопинг количка или да додадете желба листа Add to My Омилени Прикажи да СНС Или да ја посетите продавницата, кликнете на линк или да го користите телефонот да скенира QR кодови

Подробности

търговска марка:
OUTAD
Движение:
Кварц
Пол:
Жени
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Материал На Циферблата:
Сплав
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
JEC003103
Характеристика:
джобни часовници медицински сестри
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Диаметър На Циферблата:
1,02 инча
Вид На Материала Безеля:
Сплав
Функция Безеля:
Стационарен
Дълбочина На Водоустойчивост:
0m
Тип Елемент:
Джобни И Брелочные Часовници

Избор на купувачи

Модни Часовници-Ретро Античната Бронзова Сплав Шевна Машина Дизайн На Джобни Часовници С Огърлица На Веригата Е Най-Добрият Подарък На Жените И Мъжете Таймер

5.70 -30 % BGN 4.00

Опис : Карактеристики : Тип : МодаДисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај Материјал : АлуминиумскиПовршината Материјал : Стакло ПовршинаКарактеристики : Луксузни Површината ДизајнГолемина : Околу 4.2*2.8 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакетот Вклучува : 1 x Види Џеб1 x Синџир

моден кварцов цвете мъжки джобен часовник колие човек ключодържател часовник древен класически реколта античен ретро бронзов стил на нов арабски

54.08 -6 % BGN 51.00

моден кварц цвет мажите џеб види ѓердан човек фоб часовници античка класична гроздобер антички ретро бронза стил нови арапскислучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1cmсинџир должина40cmнето тежина65g

Антикварни кварцови часовници джобни изящен Сребърен камион циферблат ретро мъжки часовници за подарък за Рожден Ден колие Fob часовници reloj

6.38 -22 % BGN 5.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : КварцДијаметар : прибл 4.7 cmДебелина : околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Ѓердан Синџир

YISUYA бронзов Д-р Кой мода кварцови часовници джобни най-добрият подарък пълен ловец ретро винтидж висулка дълго колие мъжки женски

BGN 6.32

Карактеристики На Производот : Види Движење : КварцВиди Дијаметар : Околу 4.5 cmВиди Дебелина : Околу 1.5 cmВкупната должина на синџирот : За 80смПакетот Вклучува : 1 * Џеб се Види со СинџирПРАШАЊА и одговори П : Кога ќе брод пакетот надвор? A : Обично пакет ќе биде предаден во 12 работни дена по исплата потврди...

Мода Death Note Пълен Ловец Кварцови Часовници Джобни Подарък Бронзов Римски Номер Колие На Жените И Мъжете Fob Часовници Модерни Медни Часовници

7.60 -8 % BGN 7.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.7 cmДебелина : Прибл...

Ден на бащата подарък сребърен и златен баща тема кварцови часовници джобни часовници и подарък за мъже grandparentgrandparent; дядо по майчина линия

9.15 -13 % BGN 8.00

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : Околу 30 CMНајдобар подарок за најважната личност во вашиот живот.Пакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир1...

SEWOR 2018 Top Brand New Fashion бронзов циферблат отразяваща цвета на мъжки дамски кварцови часовници джобни C195

17.60 -20 % BGN 14.00

1.Случај дијаметар : 47mm Случај дебелина : 11mm 2.Бронза Случај и Бела Школка Dial 3.Подарок Кутија + Две Вид Синџир 4.Метален Синџир Должина 365mm 14 инчи,Кожен Синџир Должина 350mm За Ѓердан или Врзана за торба 5.Attation : Како текстура на секој природен школка не е иста, ако примите површината на штрек е малку различен од рекламирање, ве молиме да се разбере дека тоа е нормално, и уникатна.

Кошмарът Преди Коледа Черен Джобен Часовник Античен Стил Висулка Кристални Деца, Жени Огърлица Верига Горещ Ретро Подарък

9.63 -17 % BGN 8.00

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Движење : Кварц Големина : Околу 5.0 cm*3.2 cm Дебелина : Околу 1.2 см Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир1...

Ретро пълен златист цвят скелет гладка джобни часовници страна на вятъра механични римски цифри FOB часовници мъжки двоен открит часовници 2017

21.60 -3 % BGN 21.00

Карактеристики На Производот : Транспарентен СкелетДвојно Ловец ДизајнДвижење : Рака Ликвидација МеханичкиДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.8 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

KS древен китайски 12-часов период дизайн сребърен корпус steampunk ключодържатели ключодържател ръчен завод за механични часовници джобни подарък/KSP086

BGN 47.98

KS Древните Кинески 12часовен Период Дизајн Сребро Случај Steampunk Fobs Копче Синџир Рака Ликвидација Механички Џеб Часовници Подарок / KSP086 Главни Карактеристики : Присутни со Kronen & Söhne група, пол хантер серија...

Сладък бронзов Заек Алиса в Страната на Чудесата на Мъже, Жени кварцови часовници джобни верига колие с висулка мода жените рокля ретро подаръци

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетАнтичкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : Околу 4,6 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смТежина : Околу...

12 съзвездия кварцови часовници джобни бронзови, медни Близнаци висулка подаръци с огърлица на веригата 2017 Relojes de bolsillo

6.50 -23 % BGN 5.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.8 cmДебелина : Прибл.1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Прибл...

2017 Ново притока на топла прост дизайн с двойна пълен ловец механични джобни часовници за жени, мъже steampunk часовници с веригата

35.18 -40 % BGN 21.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТранспарентен СкелетМазна Двојно Случај ДизајнДвижење : Рака Ликвидација МеханичкиДијаметар : За 5.0 cmДебелина : За 1.4 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

Античен стил кварцови часовници джобни Алиса в Страната на Чудесата пие мен тагове скъпа Реколта Заек ретро За жени колие мода подарък

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот : Алиса во земјата на ЧудатаДвижење : КварцДијаметар : За 4.0 cmДебелина : Околу 1.3 смВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

Циферблат 4.8 см steampunk стил Съзвездие на Зодиака джобни часовници висулка колие часовник е най-добрият подарък за жени и мъже, кварцов часовник

BGN 5.10

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : За 1.0 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Ouyawa Gold Skeleton Механични Часовници Джобни Мъжете Стари Механични Ръчни Вятърни Часовници Колие Джобни И Брелочные Часовници С Веригата

BGN 31.98

dianxiaobao_1dianxiaobao_2OUYAWEI 2017 Нови ПристигнувањеМеханички Се Види ЏебДетали За ПроизводотЛуксузна Злато Скелет СлучајМеханичка Ракаправец на ДвижењеСкелетот Бирате Броеви со РимЛуксузна Злато Transparant НазадДобар ПакетКако да го користите 1 местење на време : Повлечете круната оддалеченост од телото на watch и потоа се претвори во круната насока на стрелките на часовникот, додека не стигнат до extact време 2 завршат функцијата : Притиснете круната назад на своето место по должината на телото на штрек...

Steampunk ретро-ръчно изработени завод за механични джобни часовници за мъже, жени слънцезащитен калъф кухи калъф с брелоком верижка с висулка, подаръци за Рожден Ден

20.72 -3 % BGN 20.00

Карактеристики на производот : Види Движење : Механичка Рака Правец на Рамки : Дрво и Издржливи Бронза Види Дијаметар : За 4.8 cm Види Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30 cm Пакет Содржина : 1 x Види 1 x Синџир

Сребърен гладка покриване на лицето джобен часовник на жените и мъжете висулка часовници с огърлица верига сватбен подарък P1030

6.48 -23 % BGN 5.00

Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Дијаметар : Околу 4,6 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакетот Вклучува : 1 * Џеб Види 1 * Синџир

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.