• Новинка
Циферблат 4.8 см steampunk стил Съзвездие на Зодиака джобни часовници висулка колие часовник е най-добрият подарък за жени и мъже, кварцов часовник

Циферблат 4.8 см steampunk стил Съзвездие на Зодиака джобни часовници висулка колие часовник е най-добрият подарък за жени и мъже, кварцов часовник

резултат:
BGN 5.10

Брой продукти
Налично

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : За 1.0 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Подробности

Тип Елемент:
Джобни И Брелочные Часовници
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Стил:
Античен
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Движение:
Кварц
Форма На Корпуса:
Кръг
Диаметър На Циферблата:
48 инча
Състояние:
Нов, без етикет
Вид На Материала Безеля:
неръждаема стомана
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи

KS Bronze Chinese 12 two-hour Periods Number Skeleton Steampunk Аналогов Male Fobs Chain Clock мъжки механични часовници джобни /KSP084

BGN 47.98

KS Бронза Кинески 12 двечас Периоди Број Скелет Steampunk Аналогни Машки Fobs Синџир Часовник Мажите Механички Џеб Watch / KSP084 Главни Карактеристики : Присутни со Kronen & Söhne група, пол хантер серија...

KS древен китайски 12-часов период дизайн сребърен корпус steampunk ключодържатели ключодържател ръчен завод за механични часовници джобни подарък/KSP086

BGN 47.98

KS Древните Кинески 12часовен Период Дизајн Сребро Случај Steampunk Fobs Копче Синџир Рака Ликвидација Механички Џеб Часовници Подарок / KSP086 Главни Карактеристики : Присутни со Kronen & Söhne група, пол хантер серија...

Реколта Кошмарът Преди Коледа Джобни Часовници Висулка Колие Верига От Мъже, Жени Деца Ретро Кварц Античен Стил Подарък

8.93 -10 % BGN 8.00

Ѓердан Pendant Гроздобер Мажите Кошмар Пред Божиќ Жените Ретро Кварц Антички Стил Топла Синџир ДецаКарактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Движење : Кварц Големина : Околу 5.0 cm*3.2 cm Дебелина : Околу 1.2 см Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Модни Часовници-Ретро Античната Бронзова Сплав Шевна Машина Дизайн На Джобни Часовници С Огърлица На Веригата Е Най-Добрият Подарък На Жените И Мъжете Таймер

5.70 -30 % BGN 4.00

Опис : Карактеристики : Тип : МодаДисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај Материјал : АлуминиумскиПовршината Материјал : Стакло ПовршинаКарактеристики : Луксузни Површината ДизајнГолемина : Околу 4.2*2.8 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакетот Вклучува : 1 x Види Џеб1 x Синџир

Ouyawa Gold Skeleton Механични Часовници Джобни Мъжете Стари Механични Ръчни Вятърни Часовници Колие Джобни И Брелочные Часовници С Веригата

BGN 31.98

dianxiaobao_1dianxiaobao_2OUYAWEI 2017 Нови ПристигнувањеМеханички Се Види ЏебДетали За ПроизводотЛуксузна Злато Скелет СлучајМеханичка Ракаправец на ДвижењеСкелетот Бирате Броеви со РимЛуксузна Злато Transparant НазадДобар ПакетКако да го користите 1 местење на време : Повлечете круната оддалеченост од телото на watch и потоа се претвори во круната насока на стрелките на часовникот, додека не стигнат до extact време 2 завршат функцијата : Притиснете круната назад на своето место по должината на телото на штрек...

Steampunk Чар Тъмно Черен Форма На Сърце Кух Дизайн Кварцови Часовници Джобни Колие С Висулка Верига Женски Дами Момиче Хубави Подаръци

6.34 -21 % BGN 5.00

Карактеристики на производот : Слатка Срцето Дизајн Движење : Кварц Големина : За 4.0*4.0 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1x Џеб Види 1x Синџир

Реколта дърво бронз кухи кварцови часовници джобни колие с висулка Мъжки часовници Дамски унисекс подарък

7.09 -15 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот 1 Движење : Кварц 2 Стил : Антички 3 Пол : Унисекс 4 Дијаметар : Околу 4.5 cm 5 Дебелина : Околу 1.5 cm 6...

2017 Ново притока на топла прост дизайн с двойна пълен ловец механични джобни часовници за жени, мъже steampunk часовници с веригата

35.18 -40 % BGN 21.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТранспарентен СкелетМазна Двојно Случај ДизајнДвижење : Рака Ликвидација МеханичкиДијаметар : За 5.0 cmДебелина : За 1.4 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

Steampunk ретро-ръчно изработени завод за механични джобни часовници за мъже, жени слънцезащитен калъф кухи калъф с брелоком верижка с висулка, подаръци за Рожден Ден

20.72 -3 % BGN 20.00

Карактеристики на производот : Види Движење : Механичка Рака Правец на Рамки : Дрво и Издржливи Бронза Види Дијаметар : За 4.8 cm Види Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30 cm Пакет Содржина : 1 x Види 1 x Синџир

Мода Death Note Пълен Ловец Кварцови Часовници Джобни Подарък Бронзов Римски Номер Колие На Жените И Мъжете Fob Часовници Модерни Медни Часовници

7.60 -8 % BGN 7.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.7 cmДебелина : Прибл...

Карикатура Таралеж Мода Ceative Сребърен Кварцов Ключодържател Джобен Часовник Колие С Висулка Relogio De Bolso Емайл Жени Висулка Часовници

23.97 -29 % BGN 17.00

Опис : Стил : Џеб & ФОБ ВидиДвижење : Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : АлуминиумскиWatch Прозорец : HardlexФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 2.9 cmСинџир Должина : 80смБендот Ширина : 2.9 cmDial Дебелина : 1.5 cmПакет : 1 x Џеб & ФОБ Види

Творчески кварц защитава и да служи на ретро висулка бронзов пълен ловец джобни часовници полицията античен стил унисекс огърлица верига подарък

6.88 -13 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетАнтичкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : Околу 4,6 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смТежина : Околу...

Сребърен гладка покриване на лицето джобен часовник на жените и мъжете висулка часовници с огърлица верига сватбен подарък P1030

6.48 -23 % BGN 5.00

Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Дијаметар : Околу 4,6 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакетот Вклучува : 1 * Џеб Види 1 * Синџир

мода кварцевая треньорът на кон човек джобни часовници класически реколта античен медальон на младоженеца ключодържател часовник древна бронз класически ретро

52.64 -5 % BGN 50.00

моден кварц превоз коњ човек џеб види класик гроздобер антички Pendant младоженецот фоб часовници древните бронзени класичен ретрослучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1cmсинџир должина40cmнето тежина65g

YISUYA бронзов Д-р Кой мода кварцови часовници джобни най-добрият подарък пълен ловец ретро винтидж висулка дълго колие мъжки женски

BGN 6.32

Карактеристики На Производот : Види Движење : КварцВиди Дијаметар : Околу 4.5 cmВиди Дебелина : Околу 1.5 cmВкупната должина на синџирот : За 80смПакетот Вклучува : 1 * Џеб се Види со СинџирПРАШАЊА и одговори П : Кога ќе брод пакетот надвор? A : Обично пакет ќе биде предаден во 12 работни дена по исплата потврди...

Античен стил кварцови часовници джобни Алиса в Страната на Чудесата пие мен тагове скъпа Реколта Заек ретро За жени колие мода подарък

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот : Алиса во земјата на ЧудатаДвижење : КварцДијаметар : За 4.0 cmДебелина : Околу 1.3 смВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

Кафяви скелет механична ръка вятър ключодържател джобен часовник, сгъваем бизнес мъжки часовници висулка колие във формата на сърце издълбани подарък

47.97 -29 % BGN 34.00

Опис : Стил : Anique Џеб & Фоб ЧасовнициДвижење : Механичка Рака ПравецСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликWatch Прозорец : HardlexФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 4.7 cmChian Должина : 37.5 cm,80смDial Дебелина : 1.5 cmПакет : 1 x Anique Џеб & Фоб Часовници

Сладък бронзов Заек Алиса в Страната на Чудесата на Мъже, Жени кварцови часовници джобни верига колие с висулка мода жените рокля ретро подаръци

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетАнтичкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : Околу 4,6 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смТежина : Околу...

моден кварцов цвете мъжки джобен часовник колие човек ключодържател часовник древен класически реколта античен ретро бронзов стил на нов арабски

54.08 -6 % BGN 51.00

моден кварц цвет мажите џеб види ѓердан човек фоб часовници античка класична гроздобер антички ретро бронза стил нови арапскислучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1cmсинџир должина40cmнето тежина65g

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.