• Новинка
Безплатна доставка DGW22C 36V500W задни черен мотор главината 255 об / мин

Безплатна доставка DGW22C 36V500W задни черен мотор главината 255 об / мин

резултат:
BGN 302.40
BGN 287.00 -5 %

Брой продукти
Налично

На EUNORAU центар мотори Е повеќе од силна други мотори.моторите од EUNORAU обезбедување идеален моќ за возила, ако немате контролер сетови,батеријата, можете да го купите од нашите продавници.
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.
П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови

Подробности

Напрежение:
36V
търговска марка:
EUNORAU
Дизайн:
Бесщеточный
Мощност:
> 400w
Тип На Двигателя:
Бесщеточный Мотор Главината На Колело
КОД:
OFFROAD-500-CST-36
Тип:
DGW22C
Спецификация:
20inch
Номинална мощност:
500 W
Номинално Напрежение:
36В
Ефективност:
≥80%
Размер вилици:
135мм
Изходяща линия:
Правилно

Избор на купувачи

2000W 51.8 V 29AH триъгълна батерия 52V 29AH акумулаторна батерия с безплатна чанта използвайте panasonic 2900mah cell 50A BMS 2A зарядно устройство

BGN 1192.00

Слободна царинска такса 2000 W 51.8 V 29 AH триаголник батеријата 52 V 29 AH батеријата пакет со слободни торба користите panasonic 2900mah мобилен 50 A BMS 2 A ПолначНапомена : Оваа батеријата може да се користи за 51.8 V 200 W2000 W моторДелови се вклучени : 1.51.8 v 29ah Литиум Батерија,50 A BMS Изграден во2.58.8 V 2 A Полначот (Со ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU AC Полнач plug ние може да понуди )3.Бесплатни триаголник торбаЛитиум батерија спецификација : Батеријата Модел : 52 V 29 AhНоминалниот Капацитет (AH) : 29ahНоминален Напон (V) : 51.8 VМобилен Извор Отпор (mΩ) : во рамките на 38mΩМобилен Спецификација : Користите Panasonic NCR18650 PF 2900mah ќелијаМобилен Комбинација : 10паралелно 14серијаЖивотен циклус : повеќе од 1000 циклусиБатеријата Големина : 350*305*210*90*70*50mmБатеријата Тежина : Околу 7kgsПолнење : Начин на полнење : CC / CVСтандард наплатат Струја : 2 AМаксимален непрекинат наплатат струја : 5 AПолнење критичниот Напон : 58.8 VМобилен Overcharge заштита Напон : 4.2 VПолнење Температура Опсег : 0 45°CПразнење : Макс Постојано Испуштање Струја : 50 AВрв за Испуштање Струја : 100 AИспуштање на критичниот Напон : 42 + / 1 VМобилен Overdisharge заштита Напон : 2.75 VИспуштање Температура Опсег : 20 60°CБезбедност Тест : Краток Спој Безбедност ТестOvercharge Безбедност ТестЗдроби Безбедност Тест Не оган, Нема експлозијаПотреба Од Безбедносни ТестИстиснување Безбедност ТестВисока Температура Безбедност ТестАпликации : ·Електрични Возила, како што се Eвелосипед, Eскутери, голф автомобил, малите електрични рамен автомобил, мотокар, чистота автомобил, електрични колички ·Електрични чамци, како што се контрола рибарски чамец ·Роботи за индустрии и воени ·Remote data transfer system ·Сателитска комуникација станица ·Онекипаж на авиони ·Моќ алатки, како што се дупчење, сечење и полирање алатки ·Моќ снабдувач за системите за Обука, како што се Торпедо Тренер За Испуштање порта : Ние нудиме на овие празнење порта како што следува...

Ebike 36V/48V 1500W 20inch-700c задното колело безплатен 7-степенна прехвърляне на Бесщеточная Безредукторная ступица моторизованное колелото за електрически велосипед 145mm

BGN 316.80

Електричен Велосипед 36 V / 48 V 1500 W 20inch700c Задните Тркала Возење Brushless Gearless Центар Моторни e Bike Тркала+ 7Брзински МенувачТехнички ПодатоциНапон : 36 V 48 VМоќност : 1500 WМотор Тип : Brushless Gearless Центар Моторни Тематаво ТипМоторни Нето Тежина : 7.2 килограмиМоторни Дијаметар : 24.5 cmСала Сензор Количина : 3pcsMax...

US EU No Tax Electric Bike 36V 15Ah li-ion battery use 3000 mah cells 36V 15Ah Electric Bicycle Silver Fish Battery+Charger

BGN 492.80

НИ ЕУ Без Данок на Електричен Велосипед 36 V 15 Ah liion батерија за употреба Samsungклетки 36 V 15 Ah Електричен Велосипед Сребро Риба Батеријата+ПолначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Европа без данък 10ah 36v с USB порт за литиево-йонна батерия 36v

BGN 348.80

Европа без данок 36v 10ah со USB порта за 36v литиум батеријаЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Долната заустване ebike 36v battery електрически мотор батерия 36V 18Ah,за двигателя bafang/8fun 500w с алуминиев корпус BMS Chargrer

BGN 556.80

НИ ЕУ Без Данок 500w 36 V 18 AH Samsung мобилен електричен велосипед на батеријаталитиум батерија батеријата Алуминиумски домување BMS и полначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

САЩ, ЕС, AU няма данък мощен 48V 500W 750W електрически велосипед батерия 48V 10Ah бутилка литиева батерия с 25A BMS 54.6 V 2A зарядно устройство

896.00 -49 % BGN 457.00

Добри вести : Бесплатен превозот и Слободни customes даноциНе ви плати ништо ,заштедите повеќе пари ,само да го направи тоаБатеријата Модел4810Напон48 VКапацитет : 10 AHТип : 3.7 v 3 C 18650 ќелијаИзвор Отпор40ПолнењеНачин на полнењеCC / CVСтандард на наполнетост на Тековната2 AМакс...

Безплатна доставка литиева батерия 48V 29AH 2000W използването на за Panasonic 18650 Cell with 2a Charger 50A BMS Electric Bike Battery

BGN 940.80

Бесплатен превозот Литиум Батерија Пакет 48v 29 Ah користат За Panasonic 18650 Ќелија со 54.6 v 2 A Полначот 50 A BMS Електричен Велосипед Батеријата 48vЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации...

Без мито 48V 10AH електрически мотор батерия 48V литиева батерия 10.4 AH използвайте клетка Samsung 2600mah със зарядно устройство 15A BMS 2A

BGN 504.40

Слободна царинска такса за 48 V 10 AH Електричен Велосипед батеријата 48 V литиум батерија 10.4 ах употреба Samsung 2600mah ќелија со 15 A BMS 2 A ПолначНапомена : Оваа батеријата може да се користи за 48 V 100 W700 W моторДелови се вклучени : 1.48 v 10.4 ах Литиум Батерија со случајот,15 A BMS Изграден во2.54.6 V 2 A Полначот (Со ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU AC Полнач plug ние може да понуди )3.Двојно копче.Литиум батерија спецификација : Батеријата Модел : 48 V 10 AhНоминалниот Капацитет (AH) : 10.4 ахНоминален Напон (V) : 48 VМобилен Извор Отпор (mΩ) : во рамките на 40mΩМобилен Спецификација : Употреба Samsung 2600 MAH 18650 ЌелијаМобилен Комбинација : 4паралелно 13серијаЖивотен циклус : повеќе од 800 циклусиБатеријата Големина : 360*130*85mmБатеријата Тежина : Околу 3,5 килограмиПолнење : Начин на полнење : CC / CVСтандард наплатат Струја : 2 AМакс Continu оу s Наплатат Струја : 5 AПолнење критичниот Напон : 54.6 VМобилен Overcharge заштита Напон : 4.2 VПолнење Температура Опсег : 0 45°CПразнење : Макс Постојано Испуштање Струја : 15 AВрв за Испуштање Струја : 45 AИспуштање на критичниот Напон : 40 + / 1 VМобилен Overdisharge заштита Напон : 2.75 VИспуштање Температура Опсег : 20 60°CБезбедност Тест : Краток Спој Безбедност ТестOvercharge Безбедност ТестЗдроби Безбедност Тест Не оган, Нема експлозијаПотреба Од Безбедносни ТестИстиснување Безбедност ТестВисока Температура Безбедност ТестАпликации : ·Електрични Возила, како што се Eвелосипед, Eскутери, голф автомобил, малите електрични рамен автомобил, мотокар, чистота автомобил, електрични колички ·Електрични чамци, како што се контрола рибарски чамец ·Роботи за индустрии и воени ·Remote data transfer system ·Сателитска комуникација станица ·Онекипаж на авиони ·Моќ алатки, како што се дупчење, сечење и полирање алатки ·Моќ снабдувач за системите за Обука, како што се Торпедо ТренерBMS : За важни превозот вести!Напомена : Ако вашата адреса е на еден остров,ве молиме контактирајте со нас пред место цел,ви благодариме!За Европските купувачи : Сите парцели обично се испраќаат од UPSот или ДПД, тоа не треба да се обрне било царинска такса.Времето за испорака е обично 812 дена по испраќањето.За Американските купувачи : Ние ги испратите по Fed Ex или UPSот,времето За испорака е обично 815 дена по испраќањето.Понекогаш ние испрати ПРОЗОРЦИ,а понекогаш и ние испрати Fedex, ние изберете побрзо еден.Нема потреба да се плати било царинска такса!За Јапонија,Кореја, Индонезија ,Малезија , Singapor,Tailand, Виетнам купувачиНие испрати со посебни превозот метод ,времето За испорака е обично 58 дена по испраќањето.За руско / Белорусија купувачи : Ние ги испратите по CDEK...

8 350W 24V 65mm електрическа спирачка електрически мотор скутер електрически мотор главината на колелото

BGN 160.00

8" 350 W 24 V 65mm електричен сопирачки, електричен скутер мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.8" 350 W 24 V тркала центар моторкочница : електричен сопирачкигуми : 200 Шупливи гумабрзина : 4001500 RPMефикасност : 83%со гуми дијаметар : 200mmНие може да зависност од вашите барања развој .2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

36V DC 250W DIY 22 - 28 електрически двигатели за велосипеди, електрически велосипеди комплект, електрически велосипеди конверсионный комплект

BGN 72.19

Специјализирани во велосипед на пазарот повеќе од 7 години, ако сакате промет на големо и промет не може да најде нови производи во Aliexpress...

Долната заустване 1000W 48V 15AH Silver fish E-Bike литиева батерия за Samsung 3000mah cells with 54.6 V 2A charger and 30A BMS

BGN 572.80

Дното на Испуштање на 1000 W 48 V 15 AH Сребро риба EВелосипед Литиум батерија за Употреба samsung 3000mah клетки со 54.6 V 2 A полнач и 30 A BMSЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Мощност 1000 w 48V задната стойка електрически мотор батерия 48V 24AH Ebike battery Use for samsung Cell with Tail light 30A BMS Free customs free

BGN 860.80

1000 W 48 V Задните Рек Електричен велосипед Батеријата 48 V 24 AH Ebike батеријатаУпотреба samsung 3000 mah Ќелија со Опашката светлина 30 A BMS Слободни царински слободниТреба црни ве молиме оставете поракаОваа батерија пакет е да се користи за samsung ICR18650 3000mah ќелија, на квалитетот и на животен циклус е подобарод нормално Батеријата КлеткиЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

Безплатна доставка висока резервоарът е електрически велосипед батерия 48 20AH 1200 W литиева батерия задна часова батерия с BMS 54.6 В 2A зарядно устройство

BGN 622.40

Бесплатен Превозот со Висок Капацитет Електричен Велосипед Батеријата 48 V 20 Ah Lithium Батеријата1000 W / Задните Преградата за Батеријата with BMS 54.6 V 2 A ПолначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Мотор епицентъра дейност 8 инча 24v 250W електрически за скутер, набор скутер електрически двигателя, електрически резервни части за скейтборд

BGN 224.00

8 инчен 250 W 24v електрични центар мотор за скутер , електричен мотор скутер за полнење , електричен скејтборд резервни деловинашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.ПАКУВАЊЕ : 1...

Европа няма данък 500W 36V електрически мотор батерия 36V 10AH литиева велосипедна батерия case 15A BMS 42V 2A зарядно устройство

BGN 364.80

Европа без данок 500 W 36 V Електричен Велосипед батеријата 36 V 10 AH Литиум Велосипедбатеријата случај 15 A BMS 42 V 2 A полначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1 ...

MXUS XF39 36V 48V 1000W безредукторный преден мотор на главината за 20-28-инчов колело Ebike Electric Bicycle Conversion Kit 32-45KM/h Speed

369.23 -20 % BGN 295.00

Производи ДеталиМодел : MXXF39Директни моторНоминална Напон(V) : 36 V / 48 VНоминална Моќност(W) : 1000 WМагнет Столбови : 23Wheelsize(инчи) : 2028inchНоминална Брзина(km / h) : 3245km / hТежина(КГ) : 6Зборуваше : 36 дупка зборувашеПозиција : ПреднатаИзградба : GearlessИспаѓање / Отвори Големина(мм) : 100mmКочница Тип : V / СопирачкиКаблирање Пат : Вратило центар ДесноТемпературата На Работа(℃)2045℃Ефикасност(%) : ≥83%Бучава Одделение(DB) <60ИП Одделение : IP65Сол Спреј Тест Стандард(h) 96Површината Боја : ЦрнаНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

Най-горния битов порт 24V 500W литиева батерия 24V 22AH електрически велосипед акумулаторен блок със зарядно устройство 29.4 V 3A и 30A BMS

BGN 440.00

Врвот на испуштање на пристаништето 500 W 24 V литиум батерија 24 V 22 AH Електричен Велосипед батеријата пакет со 29.4 V 3А полнач и 30 A BMSЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

EU-US tax no 60V 15AH електрически мотор скутер с мотор литиево-йонна батерия с пластмасов корпус 15A BMS 2a зарядно устройство

BGN 688.00

ЕУ не НИ данок 60 V 15 AH Електричен Скутер Велосипед мотор Литиум јонска Батерија Со пластични случај 15 A BMS 2 A ПолначНапомена : Оваа батеријата може да се користи за 60 V 200 Wмоторни 900 WДелови се вклучени : 1.60 v 15ah Литиум Батерија со случајот,15 A BMS Вграден во.2.67.2 V 2 A Полначот (Со ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU AC Полнач plug ние може да понуди )Литиум батерија спецификација : Батеријата Модел : 60 V 15 AhНоминалниот Капацитет (AH) : 15ahНоминален Напон (V) : 60 VМобилен Извор Отпор (mΩ) : во рамките на 40mΩМобилен Спецификација : Користете 3.7 V 2200mah 18650 ќелијаМобилен Комбинација : 7паралелно 16серијаЖивотен циклус : Повеќе од 800 циклусиБатеријата Големина : 310*200*90mmБатеријата Тежина : Околу 6kgsПолнење : Начин на полнење : CC / CVСтандард наплатат Струја : 2 AМаксимален непрекинат наплатат струја : 5 AПолнење критичниот Напон : 67.2 VМобилен Overcharge заштита Напон : 4.2 VПолнење Температура Опсег : 0 45°CПразнење : Макс Постојано Испуштање Струја : 15 AВрв за Испуштање Струја : 45 AИспуштање на критичниот Напон : 48 + / 1 VМобилен Overdisharge заштита Напон : 3.0 VИспуштање Температура Опсег : 20 60°CБезбедност Тест : Краток Спој Безбедност ТестOvercharge Безбедност ТестЗдроби Безбедност Тест Не оган, Нема експлозијаПотреба Од Безбедносни ТестИстиснување Безбедност ТестВисока Температура Безбедност ТестАпликации : ·Електрични Возила, како што се Eвелосипед, Eскутери, голф автомобил, малите електрични рамен автомобил, мотокар, чистота автомобил, електрични колички ·Електрични чамци, како што се контрола рибарски чамец ·Роботи за индустрии и воени ·Remote data transfer system ·Сателитска комуникација станица ·Онекипаж на авиони ·Моќ алатки, како што се дупчење, сечење и полирање алатки ·Моќ снабдувач за системите за Обука, како што се Торпедо Тренер За важни превозот вести!Напомена : Ако вашата адреса е на еден остров,ве молиме контактирајте со нас пред место цел,ви благодариме!За Европските купувачи : Сите парцели обично се испраќаат од UPSот или ДПД, тоа не треба да се обрне било царинска такса.Времето за испорака е обично 812 дена по испраќањето.За Американските купувачи : Ние ги испратите по Fed Ex или UPSот,времето За испорака е обично 815 дена по испраќањето.Понекогаш ние испрати ПРОЗОРЦИ,а понекогаш и ние испрати Fedex, ние изберете побрзо еден.Нема потреба да се плати било царинска такса!За Јапонија,Кореја, Индонезија ,Малезија , Singapor,Tailand, Виетнам купувачиНие испрати со посебни превозот метод ,времето За испорака е обично 58 дена по испраќањето.За руско / Белорусија купувачи : Ние ги испратите по CDEK...

US EU Tax Free Electric Bike Батерия 36V 15AH Water bottle 18650 li ion Батерия 36V 500W E-Bike kettle battery with Charger+BMS

BGN 412.80

НИ ЕУ Слободни Данок на Електричен Велосипед Батеријата 36 V 15 AH шише за Вода 18650 li јонска Батерија 36 V 500 W EВелосипед литургија батеријата со 2 A Полначот+ 15 A BMSЛитиум батерија карактеристики : ​1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

високо качество 48v 15ah литиево-йонна батерия ebike алуминиев велосипед електрически велосипед батерия 48v 750w мощност 1000 w комплект със зарядно устройство

BGN 588.80

48v 15ah литиум јонска ebike батеријата алуминиум случај велосипед електричен велосипед батеријата 48v 750w 1000w со држачи за полнењелитиум батерија карактеристика1...

Гореща продажба 24V 18AH 500W използване за Samsung cell electric Bike литиева батерия с PVC корпус и зарядно устройство 2A безплатна доставка

BGN 396.80

Топла продажба 24 V 18 AH 500 W употреба за Samsung мобилен електричен Велосипед Литиум Батерија Пакет со ПВЦ случај и 2 A полначот бесплатен превозотЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Свободна митническа такса 48v 14.5 Ah 1000w за литиево клетки Panasonic 48v с заряжателем 2A построен в батерията eBike 30A BMS

BGN 524.80

Слободни царински 48v 14.5 Ах 1000w За Panasonic Мобилен Литиум Батерија 48v со 2 AПолначот Изграден во 30 A BMS e Bike Батеријата 48v Бесплатен ПревозотЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

4 150W 36V единичен електрически двигател вала електрически мотор скутер електрически мотор епицентъра на дейностите колело

BGN 212.80

4" 150 W 36 V еден вратило електричен мотор електричен скутер моторни електрично тркало центар моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.Пакување листа : 1pc 4" 150 W 36 V тркала центар мотор1pc contorller1set wuxing гас1set кочница рачка4" 150 W 36 V тркала центар моторгуми : Тврда гумабрзина : 4001500 RPMефикасност : 84%со гуми дијаметар : 100mmкочница : електричен сопирачкиНие може да зависност од вашите барања развој .2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.