• Новинка
Ebike 36V/48V 1500W 20inch-700c задното колело безплатен 7-степенна прехвърляне на Бесщеточная Безредукторная ступица моторизованное колелото за електрически велосипед 145mm

Ebike 36V/48V 1500W 20inch-700c задното колело безплатен 7-степенна прехвърляне на Бесщеточная Безредукторная ступица моторизованное колелото за електрически велосипед 145mm

резултат:
BGN 316.80

Брой продукти
Налично


Електричен Велосипед 36 V/48 V 1500 W 20inch-700c Задните Тркала Возење Brushless Gearless Центар Моторни e Bike Тркала+ 7-Брзински Менувач
Технички Податоци
Напон : 36 V 48 V
Моќност : 1500 W
Мотор Тип : Brushless Gearless Центар Моторни Темата-во Тип
Моторни Нето Тежина : 7.2 килограми
Моторни Дијаметар : 24.5 cm
Сала Сензор Количина : 3pcs
Max. Брзина : 600 RPM
Max. Вртежен момент : 35 N.М
Дијаметар на оска : 1.4 cm
Черупка Димензии : Дијаметар : 1,5 см, Висина : 3.5 см
Мин. Вилушка Ширина Барање : Мин.14.5 cm
Соодветните Контролор : 36 V/48 V 1500 W Контролер
Достапна Брзина Опрема Количина : 7-Брзина(За SHIMA)
Диск Сопирачки на Располагање : 6-дупка стил
Дупки За Краци : 36
Достапни Големина на Тркало : 20", 24", 26", 28", 29"/700 C.
Гаранција Објектот има една година гаранција. На клиентите е во ред работата е да не се вклучуваат во оваа гаранција. Царина Увозни давачки/данокот не е вклучуваат во објектот цена. Време на испорака ја Одберете локацијата од листата на земји. Ние ќе се обидеме потрудиме да брод парцела, како е можно поскоро. Ако имате проблем на испорака, ве молиме да бидат слободни да контакт. Размена & Политика на Враќање Враќање на некој предмет не може да биде полесно. Ако треба да испрати објект назад, мора 14 дена од денот сте го добиле вашиот цел да се разменат или да се вратат. Продажба на објект не е returnable. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот објект се врати на нови и некористени освен ако објектот е погрешна. Се враќа кои не ги исполнуваат нашата политика нема да биде прифатена и ќе биде испратена назад до клиентите. Повратни информации, Ние го цениме вашиот бизнис, Ако ти се задоволи со нашите услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите прашања. Информациите на компанијата Нашата компанија е посветена на ebike индустрија за над 10 години. Тоа е странски инвестиции, нашето седиште е во Шангај и фабрика се наоѓа во Jiangsu Провинција во Кина. Како лидерство производителот во индустријата, ние нудиме на електрични велосипеди, батерии, ebike мотори, ebike додатоци, BLDC мотори, електрични колички, електрични голф штрајкови и скутери. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет на производите, најнова технологија и одлични перформанси.

Подробности

Цвят:
20 инча, 24 инча, 26 см, 28 см, 29 инча, 700C
търговска марка:
RisunMotor
Мощност:
> 400w
Дизайн:
Бесщеточный
Тип На Двигателя:
Бесщеточный безредукторный мотор-ступица
Напрежение:
36V/48V
Напрежение / Мощност:
36V / 48V 1500W
Тип На Двигателя:
Мотор На Задното Колело
Размер На Колелото:
20, 24, 26, 28, 29/ 700C
Подходящ за широк вилици:
145 мм
Двигател:
Бесщеточный, Безредукторный Мотор-Ступица
Поддръжка SP:
7-степенна

Избор на купувачи

4 150W 36V единичен електрически двигател вала електрически мотор скутер електрически мотор епицентъра на дейностите колело

BGN 212.80

4" 150 W 36 V еден вратило електричен мотор електричен скутер моторни електрично тркало центар моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.Пакување листа : 1pc 4" 150 W 36 V тркала центар мотор1pc contorller1set wuxing гас1set кочница рачка4" 150 W 36 V тркала центар моторгуми : Тврда гумабрзина : 4001500 RPMефикасност : 84%со гуми дијаметар : 100mmкочница : електричен сопирачкиНие може да зависност од вашите барања развој .2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

US EU No Tax Electric Bike 36V 15Ah li-ion battery use 3000 mah cells 36V 15Ah Electric Bicycle Silver Fish Battery+Charger

BGN 492.80

НИ ЕУ Без Данок на Електричен Велосипед 36 V 15 Ah liion батерија за употреба Samsungклетки 36 V 15 Ah Електричен Велосипед Сребро Риба Батеријата+ПолначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

8 350W 24V 65mm електрическа спирачка електрически мотор скутер електрически мотор главината на колелото

BGN 160.00

8" 350 W 24 V 65mm електричен сопирачки, електричен скутер мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.8" 350 W 24 V тркала центар моторкочница : електричен сопирачкигуми : 200 Шупливи гумабрзина : 4001500 RPMефикасност : 83%со гуми дијаметар : 200mmНие може да зависност од вашите барања развој .2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

Мощност 1000 w 48V задната стойка електрически мотор батерия 48V 24AH Ebike battery Use for samsung Cell with Tail light 30A BMS Free customs free

BGN 860.80

1000 W 48 V Задните Рек Електричен велосипед Батеријата 48 V 24 AH Ebike батеријатаУпотреба samsung 3000 mah Ќелија со Опашката светлина 30 A BMS Слободни царински слободниТреба црни ве молиме оставете поракаОваа батерија пакет е да се користи за samsung ICR18650 3000mah ќелија, на квалитетот и на животен циклус е подобарод нормално Батеријата КлеткиЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

електрически мотор епицентъра на дейностите колело 9inch 48V 350W/500W безчетков мотор епицентъра дейности dc комплект електрически скутер електрически мотор колело на ве

280.00 -15 % BGN 238.00

За превозот време : Обично : 1 На ТНТ / DHL Брза Испорака начин проценува време на испорака : 512 дена2 EЕМС / EMS / Кина Пост проценува време на испорака : 1530 дена3...

Свободни данъци на митническия arrivel батерията е литий мотор 500W 10AH 36V електрическа с заряжателем повод 15A BMS 42V 2A PVC

BGN 312.00

Слободни царински даноци 500 W 36 V 10 AH Електричен Велосипед литиум батерија со ПВЦ случај 15 A BMS 42 V 2 A полначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

60V 20AH електрически велосипед литиева батерия скутер 60V 500W 1000W 2000W батерия литиево-йонна ebike батерия за Samsung cell

574.40 -5 % BGN 546.00

Карактеристики : Добра вест : Бесплатен превозот и Слободни customes даноциНе ви плати ништо ,заштедите повеќе пари ,само да го направи тоаБатеријата Модел6020упатствоНапон60 VКапацитет : 20 AHТип : 3.7 v 3 C Samsung 2600mah 18650 ќелијаИзвор Отпор40ПолнењеНачин на полнењеCC / CVСтандард на наполнетост на Тековната2 AМакс...

MXUS XF39 36V 48V 1000W безредукторный преден мотор на главината за 20-28-инчов колело Ebike Electric Bicycle Conversion Kit 32-45KM/h Speed

369.23 -20 % BGN 295.00

Производи ДеталиМодел : MXXF39Директни моторНоминална Напон(V) : 36 V / 48 VНоминална Моќност(W) : 1000 WМагнет Столбови : 23Wheelsize(инчи) : 2028inchНоминална Брзина(km / h) : 3245km / hТежина(КГ) : 6Зборуваше : 36 дупка зборувашеПозиција : ПреднатаИзградба : GearlessИспаѓање / Отвори Големина(мм) : 100mmКочница Тип : V / СопирачкиКаблирање Пат : Вратило центар ДесноТемпературата На Работа(℃)2045℃Ефикасност(%) : ≥83%Бучава Одделение(DB) <60ИП Одделение : IP65Сол Спреј Тест Стандард(h) 96Површината Боја : ЦрнаНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

EU-US tax no 60V 15AH електрически мотор скутер с мотор литиево-йонна батерия с пластмасов корпус 15A BMS 2a зарядно устройство

BGN 688.00

ЕУ не НИ данок 60 V 15 AH Електричен Скутер Велосипед мотор Литиум јонска Батерија Со пластични случај 15 A BMS 2 A ПолначНапомена : Оваа батеријата може да се користи за 60 V 200 Wмоторни 900 WДелови се вклучени : 1.60 v 15ah Литиум Батерија со случајот,15 A BMS Вграден во.2.67.2 V 2 A Полначот (Со ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU AC Полнач plug ние може да понуди )Литиум батерија спецификација : Батеријата Модел : 60 V 15 AhНоминалниот Капацитет (AH) : 15ahНоминален Напон (V) : 60 VМобилен Извор Отпор (mΩ) : во рамките на 40mΩМобилен Спецификација : Користете 3.7 V 2200mah 18650 ќелијаМобилен Комбинација : 7паралелно 16серијаЖивотен циклус : Повеќе од 800 циклусиБатеријата Големина : 310*200*90mmБатеријата Тежина : Околу 6kgsПолнење : Начин на полнење : CC / CVСтандард наплатат Струја : 2 AМаксимален непрекинат наплатат струја : 5 AПолнење критичниот Напон : 67.2 VМобилен Overcharge заштита Напон : 4.2 VПолнење Температура Опсег : 0 45°CПразнење : Макс Постојано Испуштање Струја : 15 AВрв за Испуштање Струја : 45 AИспуштање на критичниот Напон : 48 + / 1 VМобилен Overdisharge заштита Напон : 3.0 VИспуштање Температура Опсег : 20 60°CБезбедност Тест : Краток Спој Безбедност ТестOvercharge Безбедност ТестЗдроби Безбедност Тест Не оган, Нема експлозијаПотреба Од Безбедносни ТестИстиснување Безбедност ТестВисока Температура Безбедност ТестАпликации : ·Електрични Возила, како што се Eвелосипед, Eскутери, голф автомобил, малите електрични рамен автомобил, мотокар, чистота автомобил, електрични колички ·Електрични чамци, како што се контрола рибарски чамец ·Роботи за индустрии и воени ·Remote data transfer system ·Сателитска комуникација станица ·Онекипаж на авиони ·Моќ алатки, како што се дупчење, сечење и полирање алатки ·Моќ снабдувач за системите за Обука, како што се Торпедо Тренер За важни превозот вести!Напомена : Ако вашата адреса е на еден остров,ве молиме контактирајте со нас пред место цел,ви благодариме!За Европските купувачи : Сите парцели обично се испраќаат од UPSот или ДПД, тоа не треба да се обрне било царинска такса.Времето за испорака е обично 812 дена по испраќањето.За Американските купувачи : Ние ги испратите по Fed Ex или UPSот,времето За испорака е обично 815 дена по испраќањето.Понекогаш ние испрати ПРОЗОРЦИ,а понекогаш и ние испрати Fedex, ние изберете побрзо еден.Нема потреба да се плати било царинска такса!За Јапонија,Кореја, Индонезија ,Малезија , Singapor,Tailand, Виетнам купувачиНие испрати со посебни превозот метод ,времето За испорака е обично 58 дена по испраќањето.За руско / Белорусија купувачи : Ние ги испратите по CDEK...

36V DC 250W DIY 22 - 28 електрически двигатели за велосипеди, електрически велосипеди комплект, електрически велосипеди конверсионный комплект

BGN 72.19

Специјализирани во велосипед на пазарот повеќе од 7 години, ако сакате промет на големо и промет не може да најде нови производи во Aliexpress...

Европа няма данък 500W 36V електрически мотор батерия 36V 10AH литиева велосипедна батерия case 15A BMS 42V 2A зарядно устройство

BGN 364.80

Европа без данок 500 W 36 V Електричен Велосипед батеријата 36 V 10 AH Литиум Велосипедбатеријата случај 15 A BMS 42 V 2 A полначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1 ...

Най-горния битов порт 24V 500W литиева батерия 24V 22AH електрически велосипед акумулаторен блок със зарядно устройство 29.4 V 3A и 30A BMS

BGN 440.00

Врвот на испуштање на пристаништето 500 W 24 V литиум батерија 24 V 22 AH Електричен Велосипед батеријата пакет со 29.4 V 3А полнач и 30 A BMSЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Безплатна доставка литиева батерия 48V 29AH 2000W използването на за Panasonic 18650 Cell with 2a Charger 50A BMS Electric Bike Battery

BGN 940.80

Бесплатен превозот Литиум Батерија Пакет 48v 29 Ah користат За Panasonic 18650 Ќелија со 54.6 v 2 A Полначот 50 A BMS Електричен Велосипед Батеријата 48vЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации...

2000W 51.8 V 29AH триъгълна батерия 52V 29AH акумулаторна батерия с безплатна чанта използвайте panasonic 2900mah cell 50A BMS 2A зарядно устройство

BGN 1192.00

Слободна царинска такса 2000 W 51.8 V 29 AH триаголник батеријата 52 V 29 AH батеријата пакет со слободни торба користите panasonic 2900mah мобилен 50 A BMS 2 A ПолначНапомена : Оваа батеријата може да се користи за 51.8 V 200 W2000 W моторДелови се вклучени : 1.51.8 v 29ah Литиум Батерија,50 A BMS Изграден во2.58.8 V 2 A Полначот (Со ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU AC Полнач plug ние може да понуди )3.Бесплатни триаголник торбаЛитиум батерија спецификација : Батеријата Модел : 52 V 29 AhНоминалниот Капацитет (AH) : 29ahНоминален Напон (V) : 51.8 VМобилен Извор Отпор (mΩ) : во рамките на 38mΩМобилен Спецификација : Користите Panasonic NCR18650 PF 2900mah ќелијаМобилен Комбинација : 10паралелно 14серијаЖивотен циклус : повеќе од 1000 циклусиБатеријата Големина : 350*305*210*90*70*50mmБатеријата Тежина : Околу 7kgsПолнење : Начин на полнење : CC / CVСтандард наплатат Струја : 2 AМаксимален непрекинат наплатат струја : 5 AПолнење критичниот Напон : 58.8 VМобилен Overcharge заштита Напон : 4.2 VПолнење Температура Опсег : 0 45°CПразнење : Макс Постојано Испуштање Струја : 50 AВрв за Испуштање Струја : 100 AИспуштање на критичниот Напон : 42 + / 1 VМобилен Overdisharge заштита Напон : 2.75 VИспуштање Температура Опсег : 20 60°CБезбедност Тест : Краток Спој Безбедност ТестOvercharge Безбедност ТестЗдроби Безбедност Тест Не оган, Нема експлозијаПотреба Од Безбедносни ТестИстиснување Безбедност ТестВисока Температура Безбедност ТестАпликации : ·Електрични Возила, како што се Eвелосипед, Eскутери, голф автомобил, малите електрични рамен автомобил, мотокар, чистота автомобил, електрични колички ·Електрични чамци, како што се контрола рибарски чамец ·Роботи за индустрии и воени ·Remote data transfer system ·Сателитска комуникација станица ·Онекипаж на авиони ·Моќ алатки, како што се дупчење, сечење и полирање алатки ·Моќ снабдувач за системите за Обука, како што се Торпедо Тренер За Испуштање порта : Ние нудиме на овие празнење порта како што следува...

Мотор епицентъра дейност 8 инча 24v 250W електрически за скутер, набор скутер електрически двигателя, електрически резервни части за скейтборд

BGN 224.00

8 инчен 250 W 24v електрични центар мотор за скутер , електричен мотор скутер за полнење , електричен скејтборд резервни деловинашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.ПАКУВАЊЕ : 1...

високо качество 48v 15ah литиево-йонна батерия ebike алуминиев велосипед електрически велосипед батерия 48v 750w мощност 1000 w комплект със зарядно устройство

BGN 588.80

48v 15ah литиум јонска ebike батеријата алуминиум случај велосипед електричен велосипед батеријата 48v 750w 1000w со држачи за полнењелитиум батерија карактеристика1...

Безплатна доставка висока резервоарът е електрически велосипед батерия 48 20AH 1200 W литиева батерия задна часова батерия с BMS 54.6 В 2A зарядно устройство

BGN 622.40

Бесплатен Превозот со Висок Капацитет Електричен Велосипед Батеријата 48 V 20 Ah Lithium Батеријата1000 W / Задните Преградата за Батеријата with BMS 54.6 V 2 A ПолначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Долната заустване 1000W 48V 15AH Silver fish E-Bike литиева батерия за Samsung 3000mah cells with 54.6 V 2A charger and 30A BMS

BGN 572.80

Дното на Испуштање на 1000 W 48 V 15 AH Сребро риба EВелосипед Литиум батерија за Употреба samsung 3000mah клетки со 54.6 V 2 A полнач и 30 A BMSЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

Мощност 1000 w 48V електрически скутер комплект за електрически велосипед комплект електромотор за скутер електрически мотор motor

BGN 152.00

1000 W 48 V електричен скутер за полнење електрични велосипед комплет електричен мотор за електричен скутер велосипед моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.Перформанси на податоци : излезна моќност : 1000 W / 48 V номинална струја : номинална брзина (rpm) : 3000 + / 5 % макс...

Долната заустване ebike 36v battery електрически мотор батерия 36V 18Ah,за двигателя bafang/8fun 500w с алуминиев корпус BMS Chargrer

BGN 556.80

НИ ЕУ Без Данок 500w 36 V 18 AH Samsung мобилен електричен велосипед на батеријаталитиум батерија батеријата Алуминиумски домување BMS и полначЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

Свободна митническа такса 48v 14.5 Ah 1000w за литиево клетки Panasonic 48v с заряжателем 2A построен в батерията eBike 30A BMS

BGN 524.80

Слободни царински 48v 14.5 Ах 1000w За Panasonic Мобилен Литиум Батерија 48v со 2 AПолначот Изграден во 30 A BMS e Bike Батеријата 48v Бесплатен ПревозотЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

PASIÓN E BIKE 52V 20.3 ah Triangle Battery Electric Bicycle Lithium Battery Pack 52V Battery With 5A Charger & Triangle Bag

1127.97 -14 % BGN 970.00

СОВЕТИ:Кога Се Нашите Pasion e Велосипед Мотор Колекции и нашите Pasion E Велосипед 52 V 20.3 ах Триаголник Батеријата (Samsung 2900mah Cell),ние ќе се направи на сите конектори Plug and Play.И нашите 52 V 20.3 ах Триаголник Батеријата е со 5 A Полнач и Триаголник Торба...

Гореща продажба 24V 18AH 500W използване за Samsung cell electric Bike литиева батерия с PVC корпус и зарядно устройство 2A безплатна доставка

BGN 396.80

Топла продажба 24 V 18 AH 500 W употреба за Samsung мобилен електричен Велосипед Литиум Батерија Пакет со ПВЦ случај и 2 A полначот бесплатен превозотЛитиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови се вклучени : 1...

САЩ, ЕС, AU няма данък мощен 48V 500W 750W електрически велосипед батерия 48V 10Ah бутилка литиева батерия с 25A BMS 54.6 V 2A зарядно устройство

896.00 -49 % BGN 457.00

Добри вести : Бесплатен превозот и Слободни customes даноциНе ви плати ништо ,заштедите повеќе пари ,само да го направи тоаБатеријата Модел4810Напон48 VКапацитет : 10 AHТип : 3.7 v 3 C 18650 ќелијаИзвор Отпор40ПолнењеНачин на полнењеCC / CVСтандард на наполнетост на Тековната2 AМакс...

Безплатна доставка 48v 14.5 ah 750w мощност 1000 w акумулаторна батерия за използването на Panasonic cell E-bike Battery литиево-йонна батерия със зарядно устройство 2A

BGN 604.80

Бесплатен превозот 48v 14.5 ах 750w 1000w Батеријата Пакет се користи за Panasonic мобилен Eвелосипед Батеријата литиум јонска батерија со 2 A полнач​Литиум батерија карактеристики : 1.Животниот век е два пати поголема од онаа на оловокиселина батерии.Тежината е повеќе полесни2.Без мемориска ефект и батерија.на траење на батеријата е повеќе повеќе3.Побезбедно и повеќе еколошки, Нема тешки метали и опасни материи.4.Вграденво IC чип ќе се спречи батеријата пакет над задолжен, со текот на испуштање, надструја,во текоттоплина, краток спој .5.Избегнување на механички несреќи предизвикани од вибрации.Делови вклучени1...

48V 11AH Ebike Li-ion батерия за клетката S22P с тънък алуминиев корпус, BMS и зарядно устройство 2A

BGN 422.40

Ebike Liion Батерија 48 V 11 AH Батеријата со Тенок Алуминиум Случај, Изграденаво BMS и 2 A Брз ПолначДелови Вклучени 48 V 11 AH LiPo Батерија со Тенок Алуминиум Случај (Седиште Цевка Тип на Дното Празнење на Батеријата) Дното на Испуштање на Приклучок+Кабел Лизгачки Бар За Одредување ЗабелешкиНе го користете или полнење на батеријата под висока температура.Не предизвикувајте краток спој на позитивниот (+) и негативниот () крај на батеријата.Не се потопи батеријата во вода и киселост течности, или дозволуваат тоа да се навлажни.Батеријата треба да бидат подредени во чиста, сува околност и обвинет за да се полни со полнач на секои два месеци, кога не се користи за долго време.Ве молиме полнење на батеријата преку користење на посебни држачи.Не дозволувајте им на батеријата во близина на оган.Не расклопување на батеријата.ГаранцијаОбјектот има една година гаранција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.