• Новинка
Usb зарядно устройство за Sarmocare s100 ултразвукова звукова електрическа четка за зъби безжичен държач зарядно устройство за Sarmocare s100

Usb зарядно устройство за Sarmocare s100 ултразвукова звукова електрическа четка за зъби безжичен държач зарядно устройство за Sarmocare s100

резултат:
BGN 17.60

Брой продукти
Налично


Usb Полнач за Sarmocare s100 Ултразвучно Sonic Електрична Четка за заби Безжичен полнач на држачот за Sarmocare s100

Подробности

Тип Елемент:
електрическа четка за зъби
Тип:
Акустична Вълна
Брой:
1
Материал:
Пластмаса
Атестация На Качеството На Продукта:
3C, UL
Номер На Модела:
S100
търговска марка:
Сармокар
Възрастова Група:
Възрастни

Избор на купувачи

USB зареждане водоустойчив четки за зъби акумулаторна ултразвуково представени 2 глави четка за зъби звукова четка за Електрическа четка за зъби

86.83 -45 % BGN 48.00

D6 Ултразвучно Електрична Четка за заби USB Полнење Батерија Водоотпорен четките за Заби Со 2 Парчиња Замена Глави Тајмер ЧеткаКарактеристики : Квалификувани материјал четка за заби главата, комфор и нема повреда на забите...

2 бр. универсална подмяна на глава за електрическа четка за зъби Philips Sonicare e-Серията Compact Sonic се прилага към HX5251 HX525 с капак

8.90 -10 % BGN 8.00

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .2.За погрешноиспраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Електрическа четка за зъби пътен калъф за Philips Sonicare hx6730 hx6750 hx6930 hx6950 hx6910 HX9332 HX6730 HX6911 / 02 HX6932 HX9352

10.48 -43 % BGN 6.00

Универзална Електрична Четка за заби Патување Кутија / предмет за Philips Sonicare / Сите Здрави Сосема Нова Без пакет Патување Случаи Четка за заби Носители За Philips Sonicare Здрави, Бели Заби Тоа е идеален за заштита на вашата четка за заби, тоа може да се сместат 1 четка рачка и 2 четка глави...

8 бр./компл. промоция YE624 електрическа подмяна на напречното действия сменяеми глави четка за зъби за устната кухина B

BGN 8.40

8pcs / set YE624 промоција електрични замена Крст Акција Заменливи четка за заби глави за Перорална БКомпатибилна со следниве електрични четки за заби : • За Орална Б Виталност Прецизност Чисти (Сите Модели)• За Орална Б Виталност Двојна Чисти (Сите модели)• За Орална Б Професионална Грижа (Сите модели)• За Орална Б Професионална Грижа Smart Series (Сите модели)• За Орална Б Tri Zone (Сите модели)• За Орална Б Однапред Моќ (Сите модели)• За Орална Б Про Здравје (Сите модели)• За Орална Б Триумф (Сите модели)• За Орална Б 3 D Excel (Сите модели)• За Орална Б Plak Контрола 3 D | Duo | Патување• За Орална Б Триумф Професионална Грижа (Сите модели)• За Орална Б Триумф (Сите модели)• За Орална Б Чувствителни Чисти (Сите модели)• За Орална Б Interclean (Сите модели)• За Орална Б ПроЗдравство (Сите модели)ЗАБЕЛЕШКА : Овие четка за заби глави НЕ се компатибилни со Виталност Sonic, Cross Actino Моќ, Sonic Заврши, PulsonicВе молиме да ја замените вашата четка главата на секои 3 месеци за подобро чисти.Пакет : 4 Четка За Заби Глави

16 Бр Подмяна На Глави За Електрическа Четка За Зъби За Хигиена На Устната Кухина B Нетна Електрическа Четка За Зъби

BGN 7.87

16 компјутери Електрична Четка за заби Глави SB17 A Замена Мекаbristled ПОМ 4 Бои за Перорална Б 3 DСтоматолошките професионалци препорачуваме замена на вашата четка главата на секои три месеци...

Безплатна доставка 8 бр зъбите чисти електрически четки за зъби YE624 подмяна на главата на четка за зъби двойни пръстени подходящ за устната кухина B

BGN 8.45

Бесплатен превозот 8 компјутери Електрична Четка за заби Heads YE624 Замена Мекаbristled ПОМ 4 Бои за Перорална БСтоматолошките професионалци препорачуваме замена на вашата четка главата на секои три месеци...

Един комплект 4 броя електрически четки за зъби подмяна на глава за Oral B 4732 3733 Stage Power Tip професионална грижа Dual Clean

2.53 -21 % BGN 2.00

.Еден Сет 4 ПАРЧИЊА Електрични четки за заби Главата Замена За Перорална Б 4732 3733 Фаза Моќ Совет Професионална Грижа За Семејството УпотребаПогоден за следните четки за заби : За ОралнаБ 4732 3733Ротирачки Powerhead : Loosens и whisks далеку плакета од површини, gumline и забите.Criss Cross Влакната : Стигнат до длабоко помеѓу забите да се укине надвор и да издржам подалеку плак.Испорачува повеќе чистење акција од водечките прирачник четка за заби.Заменливи Четка Главата.Акција Моќ Мека замена на електрична четка за заби главата карактеристики мултиаглеста, екстра мек Criss Cross влакната кои нежно се постигне помеѓу забите да се укине надвор и да издржам подалеку плак.Answer : ___________________________ Note : Производи се нови и производителот запечатени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.