• Новинка
1PC YT627Y AC Power Outlet 10 A / 250V електрически контакт розетка за кабелна гнездо на предпазител червен led ключ високо качество на продажба

1PC YT627Y AC Power Outlet 10 A / 250V електрически контакт розетка за кабелна гнездо на предпазител червен led ключ високо качество на продажба

резултат:
BGN 4.08
BGN 4.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Оваа цена е само содржи производот
Оваа цена е само содржи производот
Овој производ е 10 /250 V AC штекер, со спојување и префрлување, може да се користи во шасијата, инструменти, машини, прибор за на маса, контра, секојдневно домаќинство парична казна. Двете страни е завртка дупки на уво, лесно да го инсталирате
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.

Подробности

търговска марка:
Pixiuonline
Номинален Ток:
10А
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Приложение:
Работна обувки
Номер На Модела:
YT627
Стандарт:
/

Избор на купувачи

St-6 Travel Adapter/Plug Converter In Black *CE маркирани европейските английски смяна свещи

BGN 36.02

Технички Детали20 парчиња патување адаптери во еден пакетCE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедностПриклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија socketПатнички Адаптер во Црна боја, квалитет на полиран бруто завршиФабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ!Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување...

SS-3A-1 AC 250V 16A 3 Pin Panel Mount IEC320 С20 штекерная изход захранващ адаптер 50 бр

BGN 22.56

СС3А1Номинална напон : 10 A AC 250 VИзолација отпор : 100 ohmDielectric сила : 2000 V или AC / минВметнување сила : 5~30 NВелика БРИТАНИЈА 3pin за Европски 2pin патување адаптерот / приклучокот конвертор, Погоден за посетителите на Континентална Европа како Шпанија, Франција, Германија, Грција итн.50 парчиња патување адаптери во еден пакетCE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедностПриклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија socketПатнички Адаптер во Црна боја, квалитет на полиран бруто завршиФабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ!Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување...

2 X Индия, Шри Ланка Travel Adapter Type D AC Plug Convert GB US EU World Plug бял цвят

BGN 10.88

Услови : Brand new Боја : Бела Димензии : 60 x 36 x 36 (mm) CE означени Индија тип D стандарден текст Електрични оценка Максимум 250 V / 10 A Прифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Швајцарија, Италија, Индија, Кина Користи речиси исклучиво во Авганистан, Бангладеш, Бенин, Боцвана, Камерун, Чад, Dem...

300 Mbit / s в настенном безжичен рутер за хотелски стаи

39.52 -4 % BGN 38.00

86 тип на Ѕид Вграден Безжичен WIFI repeater рутер со 300 MBPSВоведување наЅидот вградени приклучоци, постојат голем број на функции.Како што безжичен рутер, PPPOE бирање, USB полнењето, безжични repeater.Применливи на современите интелигентни домаќинство, хотели, фирми, мала канцеларија и на други места.Карактеристики1.директен пристап до размена на 110240v мрежа,без дополнителен адаптер.2...

1 x израелски 3-лентов мулти гнездо на електрически щекер адаптер универсален конектор AC100~250V 10A черен цвят

BGN 8.80

Услови : Brand newГолемина : 62 x 62 x 40 (mm)Боја : ЦрнаНето тежина : 47g / pc Израелскиот 3 pin на текст ( pin ø 4mm )Со 3Електрични места ви овозможи plugin три електрични конектори одеднаш1 универзална штекер + 1 ЕУ / САД штекер + 1 мулти штекерПрифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Швајцарија, Италија, Schuko, Германија, Индија, Кина..итн...

MYLB-20pcs RJ-45 8P8C компютърна интернет-мрежа ПХБ Jack Socket Black

3.62 -17 % BGN 3.00

Име на производ : Network Модуларен PCB Џек Тип : RJ45, 8 P8 C Вкупната Големина : 1.8 1.5 x x 1,5 см / 0.7" x 0.5" x 0.6"(L*W*H) Материјал : Пластични, Електронски Делови Лесно да лемење, погоден за стандардни мрежни RJ45 кабел се користи широко во дом или канцеларија мрежен систем...

5 x на ЕС Вид C удължител на кабела за захранване изход Макс AC250V 2.5 Amp 600 W

BGN 20.64

Услови : Brand newБоја : ЦрнаМатеријал : ABS ПластикаНето тежина : 26g / pcВкупната Големина : 71 x 41 x 20 (mm)Одговара тип на текст : ЕУ type C 2 pinИгли Број : 2Завртка терминал, лесно да го инсталиратеЕлектрични оценка Максимум AC 250 V 2.5 (

IP44 16A 2P XA-220S промишлена панел закрепване на гнездото син w миене

12.14 -1 % BGN 12.00

Име на производ XA220 S Индустриски Приклучок за Штекер Тип 2 P Степен на Заштита IP44 (Поздравниот Доказ) Номинална Струја 16 A Номинална AC 220250 V Големина 6.5 x 5 x 4cm / 2.6" x 2" x 1.6" (L*W*H) Инсталирање Дупка со Дијаметар 0.54 cm / 0.21" Фит Кабел со Дијаметар 0.51 cm / 0.2" Дупка Растојание(центар) 3.9 x 3.6 cm / 1.5" x 1.4"(L*W) Обвивка Материјал Пластични Боја, Сина, Црна

Тестер за напрежение 220V ток тестер MS6860N гнездо на електрически MASTECH

14.78 -5 % BGN 14.00

MASTECH електричниот приклучок тестер MS6860 N тестер на напонзабелешка : имаме англиски електронска датотека,ако ви е потребен,контактирајте ме,почит.Карактеристики : 1, нов уникатен стил ергономски дизајн барања;2...

multi USB зарядно устройство система за мълниезащита контакт с ЕС, Великобритания, САЩ тип

61.76 -9 % BGN 56.00

мулти USB полнач Молња систем за заштита на Штекер со ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ типПроизводи спецификација : 6 Штекер & 4 Полнење преку USB Порта, со 3.0 m моќ жицаГолеми контрола на копчињата / Молња систем за заштита наМоќ Жица : 3.0 m 10ft моќ жица;3 x 0.75 мм 2Приклучокот Спецификации : 3 pin приклучокДимензија : 247 MM*97 MM*33.5 MMНоминална Струја : 10 AНоминална Напон : 110240 VНоминална Моќност : 2500 WМатеријал : ABS Тело Случај, ПВЦ Бакарна ЖицаБоја : БојаПакет : 1 КОМПЈУТЕР / Боја PVC Кеса Пакување,12 КОМПЈУТЕРИ / Внатрешниот Картон, 5 Внатрешниот картон / Надворешниот Картон, 60 КОМПЈУТЕРИ

Australian plug socket one convert two socket AU plug Power Travel Converter битови щепсел захранващ адаптер US/UK/EU to AU Plug

BGN 13.12

Фабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ!Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.