• Новинка
Allocacoc Extended PowerCube Socket DE Plug 4 контакта двойно USB порт адаптер с кабел 3 м

Allocacoc Extended PowerCube Socket DE Plug 4 контакта двойно USB порт адаптер с кабел 3 м

резултат:
BGN 51.52
BGN 44.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Allocacoc Продолжен Power Cube Штекер ДЕ Plug 4 Места Двојна USB Порти Адаптер со 3m Кабел
Allocacoc Powercube Приклучок, да ги Обезбеди Сите Вашата Моќ Потреби : Често ќе пристигне во вашата канцеларија, дома, на состанок, или некаде на друго место и да се најде тоа тешко да се постигне за блискиот достапен штекер да го полните вашиот лаптоп или мобилен телефон. На Power Cube ќе се елиминира овој проблем како тоа ви овозможува да се качи повеќе моќ-сиднеј каде што е најзгодно. Бројот на места може да се прошири во зависност од вашите потреби, создавање прилагодена извор на енергија на дофат!
Allocacoc Power Cube Грло :
Со 4 места, dual USB порти и 3m кабел
Креативни магијата коцка облик дизајн
Можете да ги инсталирате на контактот под вашето биро, удобен и простор за заштеда на
Тоа е сертифицирани со CE, Ro HS
USB кабел и таблет КОМПЈУТЕР не се опфатени
4 места :
Типот F или тип E
250 V 16 A 3680 W ( gounded )
Тип G
13 A 125 V 2990 W ( gounded )
Dual USB Порти :
2А 5 V Материјал : 3094,769 Пакет тежина : 0.723 kg
Производ Големина ( L x W x H ) : 7.40 x 7.40 x 7.40 cm / 2.91 x 2.91 x 2.91 инчи
Пакет Големина ( L x W x H ) : x 8.00 8.00 x 24.00 cm / 3.15 x 3.15 x 9.45 инчи Пакет Содржина : 1 x Allocacoc Power Cube Продолжен Приклучок, 2 x двострано Налепница, 1 x Планината
Нашата канцеларија часа 24 часа 7 дена онлајн услуга,ако никој не ansewr вас на интернет во време,не се грижи,да ни Оставите порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро

Подробности

Стандарт:
вилица за европейския стандарт
Единична стая максимален произвеждането на USB:
5V 2A
Подрулевой ключ:
No
Номинален Ток:
16А
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Wi Fi:
No
Брой USB портове:
2
Синхронна Технология Ректификационная:
ДА
Брой Контакти:
4
Приложение:
Жилищна / Общо Определяне
Защита От Пренапрежение:
No
Защита От Претоварване:
ДА
Подкрепа За Бързо Зареждане:
No
Обща мощност USB:
250V 16A 3680W (мотивирано )
Тип:
Щепселът е с розетка
Номинално Напрежение:
110-250В
Главен Превключвател:
No
Дължина Удлинительного Кабел:
3m
Номер На Модела:
Гнездо Allocacoc PowerCube
търговска марка:
ALLOCACOC
Пакет:
ДА
Цвят:
сив

Избор на купувачи

1204KL-04W-B59 12V 0.12 A 3см нов оригинален с оригиналната вилица

32.00 -6 % BGN 30.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Чисто нов Hi-End hi-fi аудио C029 AC power електрически щепсел на захранващия кабел конектори IEC

65.60 -5 % BGN 62.00

Бренд Нови Здраво Крајот HIFI аудио C029 AC електричен приклучок за кабелот за напојување IEC конекториВИСОК КВАЛИТЕТ НА БАКАР ДИРИГЕНТ100% СОСЕМА НОВПрифати максималниот Кабел со дијаметар : 17mmДиригент Модел : C029 IEC КонекторНапон Оценка : 10 A / 250 V 15 A / 125 VMateriel : Полски МесингAccommodates кабел : 7mm 20mmБоја : ТранспарентнаДимензии : В029 : 48.2 mm тело должина x 38mm дијаметар x 74mm целокупната должинаПакет вклучувајќи : 10x C029 IEC Конектор

3шт на САЩ в ЕС на пътуване зарядно устройство адаптер на захранване, с монтиран на стената с щепсел САЩ в Европа преносим Европейския регламент за зареждане конвер

BGN 1.90

ЕУ Plug Патување Конектор за Адаптер НАС во ЕУ Ѕиден Приклучок САД За Европа Преносни Европската Регулатива Полнење Конвертор 3pcs / setОпис 1.Најдобар квалитет и 100% Сосема НОВ 2.Се донесе заедно со оригиналниот полначот додека сте патуваат со оваа компактна големина конектор приклучок адаптер3.Компактен полнач приклучок адаптер претвора Ни стандарден конектор за приклучување во ЕУ, стандарден приклучок за полнач4.Адаптер приклучок овозможи патување апарати да се вклопи во надворешната места.тие не се претворат електрична енергија напон5.Напон : 250 V 6 A Забелешка : Пред да го користите,pls бидете сигурни дека напон 250v 6 A...

Нов прием за предоставяне на универсална UK / US / EU / AU to EU EUROPE Plug Travel Power Adapter Дърва converter

2.74 -27 % BGN 2.00

Боја : Balck 2 Игли Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер за да го ЕУEasyly конвертирате велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД приклучоци за ЕУДури и adaptabel за ЕУ типот на приклучоците.Мини дизајн, лесен за чување, совршен за патување.Макс Излез : 250 V, 10 A Големина : 3.5x4cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

8 пристанища говорител банан звукова кутия стенни плоча подкрепа за свободен дизайн

BGN 8.96

Pls кликнете на линкот подолу за да се добие лицето плоча ако ви треба : http : / / www.aliexpress.com / store / product / 120typefaceplatewallplatewith114X70mm / 204262_32608963433.htmlL : 104mm X W : 40mm X H(предната страна) : 12 mm Интегрираат 8 порти банана женски женски конектори

MAIF New Wireless Remote Control Home Light Switch Socket +1 Remote EU Connector Plug DC 12V

14.29 -16 % BGN 12.00

Карактеристики : Напуштање на апаратот во режим може да се консумираат 1030% на енергија и може да го намалат животниот век на апаратот од 15%.Овој уред е одлично решение за контролирање на апарати во недостапни предели или за луѓе со ограничена подвижност.Тоа е голема ако треба да излезат од кревет во текот на ноќта.Можете да го користите далечинскиот управувач за да го вклучите други соби' lights on и off.Дополнителни remotes се на располагање, така што може да ја напушти remotes во различни соби и не се грижите за заборавањеremote.Едноставен и лесен за користење, без инсталација потребно само приклучете и употреба.Далечинско вклучување / исклучување на каква било примена на притискање на едно копчеСпецификации : Работен напон за приклучок : 230 V 50 HzПренос фреквенција : 433.92 MHzMax...

Безплатна доставка на 5 броя x hifi US AC Power изход стенни изход Червена мед позлатена розетка дистрибутор

56.00 -5 % BGN 53.00

Бесплатен превозот 5pieces x hifi НИ AC Receptacle Ѕидниот Штекер Црвено Бакар позлатен Приклучок дистрибутерОпис : 100% Сосема нов, со врвен квалитет.HIEND аудио одделение направи дувачкиотТип : 2пол + земјатаНапон Оценка : 15 A / 125 V250 VЦрвено бакар позлатен диригентMeterials : Планината рамка месингКонекции : Set заврткипакет : 5pieces

1pc 44X17mm черни алуминиеви крака HiFi тампон шаси двойна сребърна линия DIY усилвател за слушалки високоговорител КПР Aduio

20.32 -36 % BGN 13.00

44 X17mm Црни алуминиумски HIFI нозе подлога Шасија за DIY приклучок за Слушалки за Антена Звучници Аудио DACДвојно сребрена линија1...

QNBBM 12V to 36V 2A step-up DC DC конвертор регулатор на автомобила Step up boost модул захранване безплатна доставка

27.73 -10 % BGN 25.00

12 V да 36 V 2 A DCDC Конвертор Регулаторот Автомобил Чекор до зголемување модул за напојување бесплатен превозотВлезен напон : 9 V~16 VDCСтабилен излезен напон : 36 VDCИзлезна струја : 2 AСе конвертира ефикасност : над 93%Водоотпорен : IP68100% Antoшок100% целосна моќ1 година гаранцијаВо текот на струја, во текот напон заштитаВо текоттоплина, прекин, краток спој, обратна поларитетот заштитаНЕ се јават или краток спој заштита за внесување на текст...

MAIF High Quality US EU USA EURO Travel Europe Power Plug адаптер за зарядно устройство конвертор САЩ конвертор Бял

1.49 -33 % BGN 1.00

Спецификации : Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба мала тежина,Plug and play топла замена, лесно да го инсталирате и користите AC Конвертира приклучок за НАС Текст : Конвертирате сите земји ( Освен велика БРИТАНИЈА ) AC plug да НИ стил Излез : (2 плитка pin) НИ Plug Иглички 3 V 250 V AC, 0.5 A 10 A Лесен за употреба, plug and play Нето Тежина : 15g / PcПакетот вклучува : НИ Моќ Plug Конвертор АдаптерDZ0348

3 RCA AV с женски на женския конектора поддръжка на стенните плочи свободен дизайн

BGN 3.68

Pls кликнете на линкот подолу за да се добие лицето плоча ако ви треба : L : 104mm X W : 40mm X H(предната страна) : 12 mm Интегрираат 3 порти РКА женски женски конектори

10шт цветни въртящи контрол син стари пластмасови химикалки 31x16mm fr потенциометър 6.35 мм Вал

31.73 -37 % BGN 20.00

Гроздобер Пластични, Шарени Knob 31x16mm за 6.35 mm Вратило Димензија : 30.50 мм дијаметар x 16.30 mm висина Одговара за 6.35 mm дијаметар вратило , Месинг внатре, Поставете Завртка...

Viborg VM512S+VF512S Pure Copper Silver Plated US Power Plug Audio Power Connector Plug IEC

121.60 -5 % BGN 116.00

Viborg VM512 S+VF512 S Чист Бакар Сребро Позлатен НИ Моќ Приклучок Аудио Моќ Конектор IEC ПриклучокVM512 S+VF512 S Модел(САД) : VM512 S Диригент : Чист Бакар Тело:Алуминиум Димензии : 62mm H X 40mm φ Над Должина:82.5 mm Конекции : Завртки Завртки Погоден Жица : Max .8ММ Оценка : 15 A / 125 V AC Accommodates кабел : 6mm20mm Позлата Процес : 1...

4715FS-23T-B10 230V12cm

96.00 -5 % BGN 91.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Безплатна доставка one pieces Audio Grade Copper Red IEC Black plug connectors for САМ power кабел

BGN 19.20

Бесплатен превозот еден парчиња Аудио Одделение Црвено Бакар IEC Црна конектори приклучок за DIY моќ кабелСПЕЦИФИКАЦИИ : НОВИ ЦрвеноБакар IEC Црна за Здраво Крајот CD AMPОпис На Производот : ♦ Точка на контакт : Sonar RБакар IEC Транспарентен♦ Надвор Материјал : Materiel : 99.999 OFC со ЦрвеноБакар Најлон / fiberglass пред тело поликарбонат школка♦ Напон : 10 A / 250 V~15 A /

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.