• Новинка
3 x HDMI, F Head TV, CAT6, RJ-45, Toslink fiber audio wall plate with back female to female connector customer support design

3 x HDMI, F Head TV, CAT6, RJ-45, Toslink fiber audio wall plate with back female to female connector customer support design

резултат:
BGN 19.20

Брой продукти
Налично


Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија. Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу :
http : //www..com/store/product/UK-TYPE-86-X-86mm-Wall-Plate-Box/204262_702532951.html
L : 86mm X W : 86mm се Интегрираат три HDMI порти, еден порт F главата ТВ, еден порт CAT6 RJ45 и еден порт toslink влакна аудио портови со женски женски конектор. Се вклопат во макс. три различни мултимедијални конектори и може да се најде во мојата продавница и поддршка за да го прилагодите вашиот сопствен ѕид плоча.

Подробности

Стандарт:
86 cm
Обща мощност USB:
NA
Подрулевой ключ:
No
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Синхронна Технология Ректификационная:
No
Защита От Претоварване:
No
Wi Fi:
No
Номинален Ток:
2A
Дължина Удлинительного Кабел:
Няма
Приложение:
Жилищна / Общо Определяне
Защита От Пренапрежение:
No
Номинална мощност:
NA
Подкрепа За Бързо Зареждане:
No
Единична стая максимален произвеждането на USB:
Няма
търговска марка:
ДМТМБ
Номер На Модела:
ДМ-100
Главен Превключвател:
No
Брой USB портове:
1
Брой Контакти:
5
Тип:
Удлинительная Контакт
Номинално Напрежение:
9V
Цвят:
Бял
Материал На Корпуса:
PC
съединител:
3 x HDMI + F TV + CAT6 + Toslink влакна аудио
Място на произход на стоките:
Шанхай, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип:
Стенни Контакт

Избор на купувачи

5915PC-20T-B30-S01 172*150*38

48.00 -4 % BGN 46.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

3110MS-23W-B30 230v

44.80 -4 % BGN 43.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

EB58M15K L5Y2R -1024

457.14 -5 % BGN 434.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

8414HR 24v 5.8 w

48.00 -4 % BGN 46.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

6 бр. много интелигентен Ампер-часа брояч HB404 със син /червен цифров дисплей ECPC404 JLD404 HB404

BGN 464.64

Топла продавачот! интелигентни Amp Час МЕТАР HB404 со сината / црвената дигитален дисплеј ECPC404Почитувани клиенти,ве молиме имајте на ум : овој АХ метар треба шант да работат со.имаме шантови за продажба.ве молиме изберете еден спрема вашите потреби во продавницата.Цената не вклучува шант.ние може да понуди шант без превозот, ако цел АХ метар.Ова е напредни интелигентни дигитални метар.тоа покажува volt,струја,amp часа и така натаму.тоа е економично решение на прикажување на српската православна црква(состојба на полнење) за литиум батерии.постојат два контрола релеи која може да се активира од страна на засилувач,напон,засилувач часа.тоа ќе испрати аларми.тоа е одличен уред за да ги заштитите вашите батерии одovercharged / испразнета.Главната функција1 Ampere Часа прилив интегрирани над времето2 Времечасови и минути на поминатото време3 DC Amperes моментален тековната до 9999amps4 DC Volts до 500 VDCЗгора на тоа, тоа не може да се набљудува само вашата батерија состојба на полнење,напон и сл преку две контрола релеи J1 и J2,но, исто така, може да се преземе акција автоматски врз основа на таа Држава, на Ниво на Наполнетост.на овој начин,не само што може да се набљудуваат вашата батерија состојба на полнење,напон,итн.но може да се преземе акција автоматски врз основа на таа Држава, на ниво на Наполнетост.Спецификација : Модел ECPC404 Двојна аларм излези J1 и J2 се затвори пак ако напонот паѓа над или под програмабилни граници!Влезна моќност : 1232 VDC(ако сте треба 220 VAC текст извор на енергија ве молиме оставете порака за насили ние ќе ги испрати 12 V~32 V DC како извор на енергија)Мери напон : 0500 VМаксимална струја (со шант) : 9999 AРезолуција на земање примероци : 0.33 секундиКонтролирана се 3А 125 VDC или 14 VDC релеи.Димензии : 96 x 48 x 62mm (3.8 x 1.9 2.4 x инчи)Димензии на монтажа дупка : 92 x 44mm (3.6 x 1.7 во)Тековната мерење на точност : ±0.5 AРеле живот : 10⁵

2018 New Timing Remote Control Smart WIFI, Socket Plug EU безжична изход энергосберегающая сигурност гласово Интелигентно управление работи

46.06 -33 % BGN 31.00

Answer : ___________________________ Note : дека стилот на овој приклучок не е применлив во некои земји на ЕУ и ние сме стандард на ЕУ приклучоциСпецификација На Производот : 1...

DS08025B24U-109 24V 0.40 A 8025 8см оригинала разбиване

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

24 бр./лот 4 мм viborg говорител бананови вилици 24 до позлатен адаптер конектор аудио конектор винт черно червено RCDNK

27.18 -4 % BGN 26.00

24pcs / многу 4mm viborg Банана Приклучок 24 K Злато Чист Бакар Аудио Адаптер Приклучок Џек Завртка Електронски Терминали КонекторДвојно заклучување со заврткиПрактичен и Препознаваат Со Два БојаВисок Квалитет 100% Сосема нов!24 K злато позлата за максимална сигнал трансфер и издржливост .Се приспособат на кабел со жица големина до 4mm.Прифаќа 8 AWG да 20 AWG говорникот жицаФабрика Цена со Стабилно Снабдување и Квалитетот!Пакет : 24pieces(12red +12black)+12piece топлина се смалуваат

10шт въглероден състава на ретро резистор 0.5 W 2.7 m ω 5 %

21.70 -35 % BGN 14.00

10 Pcs 0.5 W 2.7 M ohm јаглерод состав отпорник Случај Стил : AxialТемпературата на работа Опсег : 55 на +125 Сте CМоќ Оценка : 0.5 WОтпор Толеранција : 5 %Серија : СРСТемпературата Коефициент : +6.5%, 5%Тежина : 422 mgРаботен Напон : 350 V

8412NH 8CM12V 2.2 W / 2.8 W 2wire

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Безплатна доставка one pieces pure alloy Wall Power Audio AV Grade Wall Power Outlet 2 порта бял 86mmX86mm wall power чорап със злато

BGN 52.78

Бесплатен превозот еден парчиња чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Порт бела 86mm X86mm ѕид моќ sock со злато Опис : Состојба : Brand new Количина : 1pcs големина : 86x86 Дебелина : 20mm Напон : 20 A / 125 V Пакет : 1 Pieces НИ AC Receptacle

Ротационен шифратор EL50FA1024Z5/28L8X6PR ZZU4809/ZKU4808 ZSS3806-003G-500B-5-24C S5208G-60BM-P526

72.00 -6 % BGN 68.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Високо качество позлатени Power US AC Power изход стенни изход медна контакт

88.00 -5 % BGN 84.00

Висок Квалитет на Злато Позлатен Моќ НАС AC Receptacle Ѕидниот Штекер Бакар SocketОпис : Состојба : нова Количина : 1 buc големина : 86x86 Дебелина : 20mm Напон : 20 / 125 V Пакет : 1 Piece НИ AC Receptacle

2018 нов черен универсален AU EU US to EU Euro Europe AC Power Plug Converter Adapter Travel Electrical Power Converter Adapter

1.10 -9 % BGN 1.00

2018 Нови Црна Универзална АУ ЕУ НИ во ЕУ Евра Европа AC Power Plug Конвертор Адаптер за Патување на Електрична Енергија Конвертор Адаптер Спецификации : Компактен дизајн за патување или за Домашна Употреба мала тежина, Plug and play топла замена, лесно да го инсталирате и користите AC Конвертира plug 250 V AC, 10 A Лесно да го користат Пакетот вклучува : 1 x НАС во ЕУ, AC Power Plug Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот...

Безплатна доставка one piece pure alloy Wall Power Audio AV Grade Wall Power Outlet 2 пристанище на черно 86mmX86mm wall power чорап със злато

BGN 52.78

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Порт црна 86mm X86mm ѕид моќ sock со злато Опис : Состојба : Brand new Количина : 1pcs големина : 86x86 Дебелина : 20mm Напон : 20 A / 125 V Пакет : 1 Pieces НИ AC Receptacle

3110ML-05W-B49 24V 0.13 A 8СМ 3wire

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

3610NL-05W-B59 24V 0.23 A 9cm

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Ротационен шифратор APS-80A-2N EL42A1024Z8 / 24L6*6PR2 ZSF610-H01C-360BZ/24T

136.00 -5 % BGN 129.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

10шт въглероден състава на ретро резистор 0.5 W 68R 0.33 ohm 5 %

21.70 -35 % BGN 14.00

10 Pcs 0.5 W 68 R јаглерод состав отпорник Случај Стил : AxialТемпературата на работа Опсег : 55 на +125 Сте CМоќ Оценка : 0.5 WОтпор Толеранција : 5 %Серија : СРСТемпературата Коефициент : +6.5%, 5%Тежина : 422 mgРаботен Напон : 350 V

Продажба на едро на 3.4 A 250V EU USB стенни розетка за захранване с 6 честота фоно свещи адаптер и ключа 1.6 m Европейския кабел за електрически устройства

BGN 187.07

Промет на големо со Пренапонска Заштита 10 A 250 V Моќ Лента Со 6 Usb Приклучок И 3 на ЕУ Sockets 1.6 м Електрични Кабелот За Мобилен Телефон Таблета Брзо Полнење Silvering нови џек Може да се користи во главните електрични приклучоци,еластична силна,помалку топлина,висока безбедност,insert (внеси) и екстракт 10000times во нормална употреба не ќе се изгуби...

Ротационен шифратор ZSP5208-003G-500BZ1-12-24E ZSP5208-003G-600BZ1-12-24E

95.97 -5 % BGN 91.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

3110RL-04W-B86 XW8400 XW9400 XW6400 4wire

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

PVA070G12Q 7 7025 12V0. 50A 4WIRE

32.00 -6 % BGN 30.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.