• Новинка
6 бр./лот 50 см SMD5050 LED тръба PIR датчик за движение лампа led bar light Under Cabinet Light за кухненски шкаф шкаф шкаф

6 бр./лот 50 см SMD5050 LED тръба PIR датчик за движение лампа led bar light Under Cabinet Light за кухненски шкаф шкаф шкаф

резултат:
BGN 182.08
BGN 173.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.
Без жици, лесно монтирање.
Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.
Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.
Придвижуван од 12 V DC адаптер
Тоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry, итн.
Спецификации :
LED светла боја : Бела/бела wam
Влијание на владата : ПИР сензор
Влијание контрола : вградениот сензор за светло
Влијание на далечина : во Рок од 100cm
Влијание агол : 120 степени
LED : SMD 5050 LED
LED количина : 30 Pcs
LED живот : Над 100000h
LED осветлувањето : 450lm
Влезна моќност : DC 12 V
Материјал : Алуминиумски + ПММА
Светлината големина на : 50* 3.3 * 0.75 cm
Мала тежина : 0.24 KG
Пакет тежина : 1.6
конекција фитинзи :
Пакет листата :
6* LED Светло

Подробности

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Мощност:
7w
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Экси
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Марка led чипове:
Эпистар
Средният живот (ч):
100000
Форма:
Бар
Напрежение:
12V
Модел led чип:
SMD5050
документ:
CE, ROHS, UL
Толеранс На Мощността:
1%
Светлинен Поток:
500-999 лумена
Брой led чипове:
30 бр.
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Случай:
дневна
Тип Led Лампи:
Тръба
Дължина:
0.5m
Базов Тип:
Неизвестен

Избор на купувачи

1x MR16 400lm 5w SMD 3528 60 led крушка със стъклен капак топъл бял, студен бял AC 12V Фокус Spot LED лампа

4.03 -1 % BGN 4.00

MR16 60 LEDs SMD2835 AC / DC 12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 60 LEDs V oltage : AC / DC 12 V Моќност : 5w Лумен : 400 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49*50 MMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Свободен Кораб !!! 5 бр./лот Dimmable G4 LED Spot Bulb 6LEDs 5050 SMD бял топъл бял 1 W широко на напрежение AC/DC10-30V

25.47 -18 % BGN 21.00

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Led прожектор GU10 High power led bulb 9W 12W 15W топло бяло /студено бяло 85-265 в ултра ярък GU 10 LED лампа

BGN 2.80

1.За производ фотографии имаме професионален тим,Професионални фотографи и професионални фотографска опрема.Тоа го прави нашето фотографии повеќе одличен! 2.За опис на производот Ние ја користите фотографијата И на англиски јазик се спојуваат технологија,Многу детален опис,Точни и лесно да се разбере...

TSLEEN E14 E27 LED лампа SMD 5730 R39 R50 R63 R80 3W 5W 7W 9W 12W LED Spot light AC 220V топло студено бял led прожектор

5.26 -62 % BGN 2.00

22.62 / торба TSLEEN E14 E27 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка SMD 5730 R39 R50 R63 R80 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W LED Место светло AC напон 220 V Топол Кул бело Led светлото на рефлекторитеКарактеристики100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство...

20x MR16 400lm 5w SMD 3528 60 led крушка със стъклен капак топъл бял, студен бял AC 12V Фокус Spot LED лампа

78.29 -5 % BGN 74.00

MR16 60 LEDs SMD2835 AC / DC 12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 60 LEDs V oltage : AC / DC 12 V Моќност : 5w Лумен : 400 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49*50 MMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

DHL 48 led Безплатна доставка на 120 мм база водоустойчив led лампа за led мебели супер ярък под масата осветление за сватба

63.68 -9 % BGN 58.00

2017 Ново Ново Ново!!! Квалитетот се спореди со друг добавувач : 1) Led диоди : наше 48 RGBW led диоди, друг добавувач 6 или 16 led диоди 2) Батерија : наше 4500m Ah, друг добавувач 1600m Ah 3) Wireless, Батерија, Водоотпорен, RGB 16 бои, далечински управувач...

Новата лампа на проектора DT00731 за HITACHI HX2075/HX2175/CP-S240/S245/X250/X255/ED-S8240/X8250/X8255

BGN 89.60

Компатибилен Проектор : СВЕТИЛКА МОДЕЛ : DT00731 ТИП : HS180 W Одговара За Проектор : HITACHI CPX505 / CPX600 / CPX605 / CPX60Слика на DT00731 : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

10шт 44mm глобус кръгла COB LED източник на светлина за прожектор тавана лампа панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природа студено бяло

58.06 -0 % BGN 58.00

10pcs 44mm свет кружни КОЧАН LED светло извор за вниманието таванот светилка панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природата ладно белаSumbulbs 4432 КОЧАН LED Светло Извор Име : 4432 LED КОЧАН КОЧАН Дијаметар : 44mm Осветлување Област Дијаметар : 32милиметри Meterial : Алуминиумлегура плоча + КОЧАН LED Вати : 10 W / 15 W / 20 W / 25 W / 30 W Влезен Напон : DC 3033 V(10 W,15 W120 W,25 W) / DC3640 V(30 W) Тековна : 300m A (10 W) , 450m A (15 W) , 600m A (20 W) , 830m A (30 W) Светлосен флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K), Natual Бела (40004500 K), Топло Бела (3000 K3500 K) Големина : φ44mm Апликација : извор на Светлина за LED светлото на рефлекторите, Downlight, DIY LED светилка, КОЧАН светлина..44mm свет кружни КОЧАН LED светло извор за вниманието таванот светилка панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природата ладно белаЗа повеќе КОЧАН LED светло, ве молиме кликнете тука : Она што е КОЧАН?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

Безплатна Доставка !!! 10 LED лампа G4 Epistar SMD 5050 Spot Round Boat Marine Light 12VDC бял топъл бял, 10 бр/лот

50.94 -20 % BGN 41.00

Предмет : G4 Led Светло2 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 10pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светлина Бела и 3500 K топло бела со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

1 компл. 10 W 12v 1A tdled керамика 5050 студен бял топъл бял led емитер диод +22 мм DC12V 1A led драйвер за DIY части

BGN 6.59

Технички Параметри : Количина : 1 СЕТМодел Тип : tdled Керамички 5050 ПРЕДВОДЕНА од 10 WСе Емитуваат Боја : Бела / Топло БелаТемпература на бојата : 6500 K / 3000 KАгол На Гледање : 110 СтепенDC Напред Напон (VF) : 12 VdcDC Напред Тековната (АКО) : 350m A1000m AМоќност : 10 W LM : 105 LM / WНиска термичка отпорност : 2.5°C / WМаксимална делница температура : 150°CДијаметар : 12 14 16 20mmANSIкомпатибилен chromaticity кантитеНеограничен број на подот живот во ≤ 30o C / 85% RHReflow solderable JEDEC JSTD020 CElectrically неутрален термички патЕден Модел / пет Модел го Вклучите и исклучите само / 5 Режим : ниско ниво 5% Медиум 50% Целосна 100% високо StrobeСОС Влезен Напон : 1215 V DC Излезна Струја : 1000m A Излезен Напон : 12 V Работа за 1pcs 10 W 12 V ПРЕДВОДЕНА од 10 W висока моќност led чип Дијаметар : 22mm Дебелина : 12mm Оперативни Температура : 20~80 степен Температура на Чување : 20~80 степен Функција : Отворена кола, Краток спој и со Текот на вчитувањеПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

10шт 15 W SMD 5730 5630 led лампи, панел 85 мм, 30 led led табели за осветление лампи DIY

BGN 40.00

Диоди Тип : SMD 5730Моќност Тип : 15 W Светилка ПлочаЛумен : 4555 lm по диодиДиоди Моќ : 0.5 W по парчеАктуелни : 300 мрБоја : Топло Бела & Ладно БелаТемпература на бојата : Топло Бела : 30003200 K Ладно Бела : 60006500 KДијаметар : 85mmСпецијалност : повисока Осветленост од висока моќност диодисветлината емитуваат е повеќе униформаиспуштање на топлина мијалник, подобро дисипација на топлинабренд LED Чип, одличен квалитет, долг работен векниска потрошувачка на енергијаПакет Содржина : 10pcs 15 W 85mm smd плочаНапомена : треба да се поврзете со , ако треба, кликни за да се купи.

LED Flame effect лампа полилей G9 лампа G4 ниско напрежение DC 12V 24leds One Mode Simulation fire Светлини SMD2835 Easter Creative

4.61 -35 % BGN 3.00

Добредојдовте да се купи.Висок квалитет LED G9 / G4 Пламен светилка Фестивал од суштинско значење! Карактеристики : Напредно издание : Live пламен емулација ефект, Треперење на владата ефект преку вашиот switch...

50шт LED плача алуминиево укрепване печка печатна платка субстрат 20 мм Star Kit САМ охлаждащ радиатор с висока мощност 1 W/3 W/5 W DF

BGN 5.23

Спецификации : име на Производ : 1 W / 3 W / 5 W Топлина Мијалник Димензија : Φ20mm Дебелина : 1.4 mm Материјал : Алуминиум база Боја : Црна PCB Апликации : Овие топлина мијалник може да заварување 1watt,3watt и 5watt еден LED светло монистра...

Безплатна Доставка !!! 27LED лампа Dimmable G4 SMD5050 12VDC 540-594LM Home Display Camper Bulb лампа топло бяла Бяла

13.18 -17 % BGN 11.00

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,27pcs SMD 5050 , LED сијалица ,кула тип,360degree зрак ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг ,540594 LM Светлината Еквивалентно на 30 W Халоген ...

За OSRAM 64635 15V150W GZ6. 35 Златни рефлектор микроскоп източник на светлина стоматологичен ендоскопия халогенна лампа

BGN 684.80

Кина (Копно)H220 HYBEC 15 V150 W GZ6.35 Златниот Рефлектор Микроскоп Извор На Светлина Стоматолошки Ендоскопија Халоген Светилка1515027 IR CANIMPEX1515027 IR MICROLITES5416254233 / GZ6.35 MICROLAMP54233 GILWAY54233 MICROLAMP64635HLX СИЈАЛИЦАДИРЕКТЕН64635 / GZ6.35 MICROLAMP64635 / ТОПЛИНА15 V150 W LAMPTECH130950 / 15 V / 150 W / GZ6.35 ORBITEC130950 / 15 V / 150 W ORBITEC130950 NARVAH220 HYBEC

Безплатна доставка DHL Epistar 12V G5. 3 AR111 Висока Мощност 12W (6*2W) led лампи прожекторные

472.00 -6 % BGN 444.00

Бесплатен превозот Еднаков на 100 W ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка Кри XPE XPG AR111 12 W Висока моќност ПРЕДВОДЕНА AR111 GU5.3 led светлото на рефлекторите светилкиНие би сакале да се најдете OEM / ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент ...

220V 240V 40W E26 E27 Edison лампа T10 T185 T225 T300 стари ретро тръбите тръбни лампи с нажежаема волфрамова електрическа крушка

BGN 4.78

220 V 240 V 40 W E26 E27 Lumiled Сијалица T10 T185 T225 T300 гроздобер ретро тест цевка на цевка светилки блескаво сијалица волфрамСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : СтаклоМоќност : AC 220240 VПотрошувачка на енергија : 40 WЖивотниот век : Околу 3,000 hЛумен : 1 W=6lmТемпература на бојата : 2700 KБаза Тип : E27Dimmable или Не : DimmableПовеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани ОбјектиВажни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

9W GU10 12W 15W led лампи, Led крушки Dimmable 110V 220V топло / студено бял 60 ъгъл лъч

38.40 -19 % BGN 31.00

Супер Светло 9 W 12 W 15 W GU10 LED Светлина, Крушка Светилка 110 V 220 V Dimmable Лер Рефлектори Топло Бела / Кул БелоGU10 LED Светлина, Крушка Светилка 9 WБаза Тип : GU10 9 W (3x3 W) Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 420480lm Димензии : D50mm*H62mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 70g Одобрен : CEБаза Тип : GU10 12 W (4x3 W)Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 450550lm Димензии : D50mm*H62mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 70g Одобрен : CEБаза Тип : GU10 15 W (5x3 W)Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 500600lm Димензии : D50mm*H72mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 85g Одобрен : CE

5PCS 5050 Epileds XML XML-T6 LED 10W High Power LED Red Green Blue UV Pink Lake Blue Golden Yellow Emitter Светодиод за направи си САМ части

12.45 -12 % BGN 11.00

5050 Epileds XML XML T6 ПРЕДВОДЕНА од 10 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Црвена Зелена Сина УВ Розова Езеро Сина, Златна Жолта Emitter Диоди за DIY ДеловиXLamp XML Највисоко Вршење, Комерцијално Достапни, Еден Умре LEDДоставување пробив лумен излез и ефикасност во XM пакет, XLamp XML2 ЛЕР е највисоквршење, комерцијално достапни, еден умре LED...

Cheerhuzz ретро лампа E27 Vintage Edison лампа с нажежаема жичка 110v 220v лампа с нажежаема жичка G80 лампи за домашен интериор лампа за вътрешно осветление

BGN 14.38

Детали : Lumiled Squirel Кафез Волфрам со Вжарено Гроздобер Антички Сијалица Репродукција 40 W Функција : Боја : (Како на сликата покажува) произведено во Кина СЕ Наведени Основните Собранието е потребно Напон : AC / DC 110240 V Големина : G80E27 : Дијаметар : 80 MM / 3.15"; Должина : 120 MM / 4.72"

Високо качество на AC / DC12V led GY6. 35 led лампи осветление 12V 6W GY6. 35 led лампа (безплатна доставка на 50 бр. / лот)

297.60 -20 % BGN 238.00

1.Тип на производ : GY6.3534 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 6.2 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 600750 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : GY6.35(p=6.35 mm)7.Led боја : Црвена / Жолта боја / Бела / Сино / Топло бела / Зелена одберете8.Димензија : Φ20x30.0mm9.Тежина : 10g10.Оперативен Температура : 40~85 C11.Сертификати : ROHS , CE

51LED G4 SMD3528 DC12V 380-405LM Dimmable Marine Camper Carts лампа с нажежаема жичка

12.64 -21 % BGN 10.00

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,51pcs 3528 SMD , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,380405 LM Светлината Еквивалентно на 30 W Халоген ...

100 бр. G4 2 W 4 W 24 и 48 LED SMD 3014 led полилей, кристал светлина DC12V неполярные царевица лампи led лампа, Свещ, светлина

116.13 -8 % BGN 107.00

Опис : Предмет Тип : LED Светилки Напон : DC12 V Сертификација : CE,Ro HS Зрак Агол(°) : 360° Просечен Живот (часот) : 50000 База Тип : G4 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) LED Количина : 24 / 48 компјутери LED Чип Модел : SMD 3014 Wattage : 2 W 4 W завршна Површина : Силика гел Лумен : 110 LM 300 LM 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму...

Безплатна доставка на 60 броя 90 см Т8 LED Tube light 14 W SMD 2835 70 LED Epistar chip висока яркост 1120Lm лампа с нажежаема жичка AC85-265V

510.37 -8 % BGN 470.00

Ние сме директни професионални manufactory во Guangdong Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!!1120 LM ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ!!! користење на нови SMD2835 , 25 LM / led, повеќето конкурентни produts на пазарот,што чекаш? 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.