• Новинка
10шт нов E27 E14 B22 LED свещ лампа 5W AC 220V 18шт 2835SMD led лампа High Brightne вместо халогенни лампи 25-35 W

10шт нов E27 E14 B22 LED свещ лампа 5W AC 220V 18шт 2835SMD led лампа High Brightne вместо халогенни лампи 25-35 W

резултат:
BGN 35.65
BGN 24.00 -33 %

Брой продукти
Налично

Вистинска моќ 10pcs Нови E27 E14 B22 LED Свеќа сијалица 5 W AC напон 220 V 18pcs 2835 SMD led Светилка со Висока Brightne Наместо на халоген светилки со 25-35 w LED Кол : 18 LEDs База Тип : E27/E14/B22 Напон : AC220 V LED Type : SMD2835 Зрак Агол : 180° Лумен : 450 LM Боја Температура : Топло Бела : 2800-3200 K Ладно Бела : 6000-6500 K Животен Век : 10000 часа

Подробности

Мощност:
warm white, cold white
Тип Елемент:
Led лампи
документ:
EMC, CQC,CCC, RoHS, FCC, CE
Марка led чипове:
Эпистар
Светлинен Поток:
500-999 лумена
Толеранс На Мощността:
3%
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Модел led чип:
2835
Напрежение:
220V
Средният живот (ч):
10000
Случай:
Спалня
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Тип Led Лампи:
Крушка Крушка Балон
Форма:
Бар
Базов Тип:
E27/E14/B22
Дължина:
108MM
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Избор на купувачи

10шт 15 W SMD 5730 5630 led лампи, панел 85 мм, 30 led led табели за осветление лампи DIY

BGN 40.00

Диоди Тип : SMD 5730Моќност Тип : 15 W Светилка ПлочаЛумен : 4555 lm по диодиДиоди Моќ : 0.5 W по парчеАктуелни : 300 мрБоја : Топло Бела & Ладно БелаТемпература на бојата : Топло Бела : 30003200 K Ладно Бела : 60006500 KДијаметар : 85mmСпецијалност : повисока Осветленост од висока моќност диодисветлината емитуваат е повеќе униформаиспуштање на топлина мијалник, подобро дисипација на топлинабренд LED Чип, одличен квалитет, долг работен векниска потрошувачка на енергијаПакет Содржина : 10pcs 15 W 85mm smd плочаНапомена : треба да се поврзете со , ако треба, кликни за да се купи.

1x MR16 400lm 5w SMD 3528 60 led крушка със стъклен капак топъл бял, студен бял AC 12V Фокус Spot LED лампа

4.03 -1 % BGN 4.00

MR16 60 LEDs SMD2835 AC / DC 12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 60 LEDs V oltage : AC / DC 12 V Моќност : 5w Лумен : 400 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49*50 MMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

51LED G4 SMD3528 DC12V 380-405LM Dimmable Marine Camper Carts лампа с нажежаема жичка

12.64 -21 % BGN 10.00

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,51pcs 3528 SMD , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,380405 LM Светлината Еквивалентно на 30 W Халоген ...

Лампа на проектора DT00757

BGN 89.60

Компатибилен Проектор : СВЕТИЛКА МОДЕЛ : DT00757ТИП : HS200 WОдговара За Проектор : HITACHI HX2075 A / HX2090 / HCP50 X CPX251 / X256 ЕДX10 / X1092 / X12 / X15Слика на DT00757 : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

Новата лампа на проектора DT00731 за HITACHI HX2075/HX2175/CP-S240/S245/X250/X255/ED-S8240/X8250/X8255

BGN 89.60

Компатибилен Проектор : СВЕТИЛКА МОДЕЛ : DT00731 ТИП : HS180 W Одговара За Проектор : HITACHI CPX505 / CPX600 / CPX605 / CPX60Слика на DT00731 : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

220V 240V 40W E26 E27 Edison лампа T10 T185 T225 T300 стари ретро тръбите тръбни лампи с нажежаема волфрамова електрическа крушка

BGN 4.78

220 V 240 V 40 W E26 E27 Lumiled Сијалица T10 T185 T225 T300 гроздобер ретро тест цевка на цевка светилки блескаво сијалица волфрамСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : СтаклоМоќност : AC 220240 VПотрошувачка на енергија : 40 WЖивотниот век : Околу 3,000 hЛумен : 1 W=6lmТемпература на бојата : 2700 KБаза Тип : E27Dimmable или Не : DimmableПовеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани ОбјектиВажни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

LED Flame effect лампа полилей G9 лампа G4 ниско напрежение DC 12V 24leds One Mode Simulation fire Светлини SMD2835 Easter Creative

4.61 -35 % BGN 3.00

Добредојдовте да се купи.Висок квалитет LED G9 / G4 Пламен светилка Фестивал од суштинско значење! Карактеристики : Напредно издание : Live пламен емулација ефект, Треперење на владата ефект преку вашиот switch...

Cheerhuzz ретро лампа E27 Vintage Edison лампа с нажежаема жичка 110v 220v лампа с нажежаема жичка A19 лампи за домашен интериор лампа за вътрешно осветление

BGN 14.38

Детали : Lumiled Squirel Кафез Волфрам со Вжарено Гроздобер Антички Сијалица Репродукција 40 W Функција : Боја : (Како на сликата покажува) произведено во Кина СЕ Наведени Основните Собранието е потребно Напон : AC / DC 110240 V Големина : A19E27 : Дијаметар : 60 MM / 2.36"; Должина : 113 MM / 4.45"

500PCS 3W G4 Base AC / DC12V/220V LED Bulb Lamp SMD 3014 White / Warm White Led Light 360 градуса ъгъл на лъча светлина

BGN 344.00

Опис На Производот Wattage : 3 W База Тип : Г4 Дијаметар : 10мм Осветлување Агол : 360 степени LED Чип Модел : SMD 3014 Температура на Бојата : Топло Бела : 2700 3500 K Бела : 5500 6500 K Тип : LED Лента Карактеристики : Ниска Потрошувачка на Енергија Должина (m) : 35mm Број на Led диоди : 24pcs светла Боја : Топло Бела, Бела Напон (V) : DC12 V...

10шт 3W 5W 7W 9W 12W 15W 18W SMD5730 SMD5630 на ПХБ студен бял топъл бял за осветление led лампи Безплатна доставка

BGN 10.88

Напомена : 60 W = 18 W, ако сте одбрале на 60 W, ние ќе ја испрати на 18 W SMD плоча за вас Треба да се поврзете , ако треба, проверете да го купат.Тип : 5730 SMD Светилка ПлочаМоќност : 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W 18 WДиоди Моќ : 0.5 w по парчеЛумен : 4555 лумен на диодиСтруја : околу 300maБоја : Топло Бела & Ладно БелаТемпература на бојата : Топло Бела : 32003500 K Ладно Бела : 60006500 K Дијаметар : 3 W32милиметри,5 W50mm,7 W50mm,9 W65mm,12 W65mm,15 W100mm,18 W100mФункција : ligher Осветленост од висока моќност диоди емитуваат светлина е повеќе униформа испуштање на топлина мијалник, подобро дисипација на топлина светлина неуспех е многу мал, долг употреба живот ниска потрошувачка на енергијаПакет Содржина : 10pcs smd 5730 Алуминиумска плоча

10шт 44mm глобус кръгла COB LED източник на светлина за прожектор тавана лампа панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природа студено бяло

58.06 -0 % BGN 58.00

10pcs 44mm свет кружни КОЧАН LED светло извор за вниманието таванот светилка панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природата ладно белаSumbulbs 4432 КОЧАН LED Светло Извор Име : 4432 LED КОЧАН КОЧАН Дијаметар : 44mm Осветлување Област Дијаметар : 32милиметри Meterial : Алуминиумлегура плоча + КОЧАН LED Вати : 10 W / 15 W / 20 W / 25 W / 30 W Влезен Напон : DC 3033 V(10 W,15 W120 W,25 W) / DC3640 V(30 W) Тековна : 300m A (10 W) , 450m A (15 W) , 600m A (20 W) , 830m A (30 W) Светлосен флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K), Natual Бела (40004500 K), Топло Бела (3000 K3500 K) Големина : φ44mm Апликација : извор на Светлина за LED светлото на рефлекторите, Downlight, DIY LED светилка, КОЧАН светлина..44mm свет кружни КОЧАН LED светло извор за вниманието таванот светилка панел светлина 10 W 15 W 20 W 25 W 30 W топло природата ладно белаЗа повеќе КОЧАН LED светло, ве молиме кликнете тука : Она што е КОЧАН?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

Лампа DT01021 / PX2010 за HITACHI CP-WX3011N/WX3014WN/X2010N/X2011N/X2510/X2511Z/X2514WN/X3010/X3511/X4011N

BGN 46.40

DT01021 / PX2010 LAMP Оригинални голи светилка за HITACHI CPWX3011 N / WX3014 WN / X2010 N / X2011 N / X2510 / X2511 Z / X2514 WN / X3010 / X3511 / X4011 N Редовни ЕденСВЕТИЛКА МОДЕЛ : DT01021 ТИП : UHP210 / 140 W Одговара За Проектор : HITACHI CPX2010 / X2010 N / X2510 / X2510 N / X2511 N / X3010 / X3010 N / X3011 EDX40 / X42 HCP2200 X / 2600 X / 2650 X / 3000 X / 3050 X / 3560 XСлика на DT01021 : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

9W GU10 12W 15W led лампи, Led крушки Dimmable 110V 220V топло / студено бял 60 ъгъл лъч

38.40 -19 % BGN 31.00

Супер Светло 9 W 12 W 15 W GU10 LED Светлина, Крушка Светилка 110 V 220 V Dimmable Лер Рефлектори Топло Бела / Кул БелоGU10 LED Светлина, Крушка Светилка 9 WБаза Тип : GU10 9 W (3x3 W) Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 420480lm Димензии : D50mm*H62mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 70g Одобрен : CEБаза Тип : GU10 12 W (4x3 W)Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 450550lm Димензии : D50mm*H62mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 70g Одобрен : CEБаза Тип : GU10 15 W (5x3 W)Материјал : Алуминиумски + Акрилик conjoined леќа Напон : AC85265 V(Неdimmble) 110v(dimmble) 220 V dimmble Боја Temperture : Топло Бела (27003500 K) Кул Бело 6000 K6500 K Светлосен Интензитет : 500600lm Димензии : D50mm*H72mm( GU10) Зрак Агол : 4560 степени Тежина : 85g Одобрен : CE

2ft T5 интегрирана led тръба 600 мм, 10 W epistar smd 5630, led лампа AC 110-240 v топло бяло / студено бяло 30 бр./лот

264.00 -8 % BGN 243.00

2 FT 600mm 10 W T5 ЛЕР Цевка ,Fedex Бесплатен превозот,30pcs / многуСпецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC110 V~240 V Извор на Светлина : 5630 SMD LED Кол : 34 PCS Моќ : 10 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграденво (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K3200 K6000 K6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44Примена : 1...

Free Ship LED G4 Circle Light 12VDC 6Leds of SMD 5050 Dimmable Бял топъл бял 1 W 1 бр./лот

8.34 -16 % BGN 7.00

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Безплатна доставка на 60 броя 90 см Т8 LED Tube light 14 W SMD 2835 70 LED Epistar chip висока яркост 1120Lm лампа с нажежаема жичка AC85-265V

510.37 -8 % BGN 470.00

Ние сме директни професионални manufactory во Guangdong Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!!1120 LM ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ!!! користење на нови SMD2835 , 25 LM / led, повеќето конкурентни produts на пазарот,што чекаш? 1...

Безплатна доставка !! най-мощност 9W вела етаж светлина, външен прожектор Led, добро качество, CE, IP65, 110-250VAC,DS-06-13-9 W, алуминий

BGN 289.60

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 9 W LED отворено светло Функција1.Силна и елегантен Алуминиумско фитинг,добро за топлина испрати2.Висока светла 1 W LED,LUMILED Чип,добар квалитет,висока лумен излез.достапни во Warmwhite,Бело,Сино,Црвено,Зелено,Жолто, RGB (12 VDC)3.Работи на 110 V или 220 V AC,корисникот може да избере еден погоден за инсталација4.IP65 за надворешна и внатрешна апликација5.Лесно поврзување и флексибилни инсталација.монтирање може да поставен на ѕид или на земја.5.Примена : инсталирана во ресторан парк,градина,ceiliing агол,или за на ѕид место декорација.Висока моќност 9 W LED отворено светло спецификација1.Предмет Бр...

TSLEEN E14 E27 LED лампа SMD 5730 R39 R50 R63 R80 3W 5W 7W 9W 12W LED Spot light AC 220V топло студено бял led прожектор

5.26 -62 % BGN 2.00

22.62 / торба TSLEEN E14 E27 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка SMD 5730 R39 R50 R63 R80 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W LED Место светло AC напон 220 V Топол Кул бело Led светлото на рефлекторитеКарактеристики100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство...

6 бр./лот 50 см SMD5050 LED тръба PIR датчик за движение лампа led bar light Under Cabinet Light за кухненски шкаф шкаф шкаф

182.08 -5 % BGN 173.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.Без жици, лесно монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry, итн.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензорВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 100cmВлијание агол : 120 степениLED : SMD 5050 LEDLED количина : 30 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 450lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина на : 50* 3.3 * 0.75 cmМала тежина : 0.24 KGПакет тежина : 1.6конекција фитинзи : Пакет листата : 6* LED Светло

50шт LED плача алуминиево укрепване печка печатна платка субстрат 20 мм Star Kit САМ охлаждащ радиатор с висока мощност 1 W/3 W/5 W DF

BGN 5.23

Спецификации : име на Производ : 1 W / 3 W / 5 W Топлина Мијалник Димензија : Φ20mm Дебелина : 1.4 mm Материјал : Алуминиум база Боја : Црна PCB Апликации : Овие топлина мијалник може да заварување 1watt,3watt и 5watt еден LED светло монистра...

20x MR16 400lm 5w SMD 3528 60 led крушка със стъклен капак топъл бял, студен бял AC 12V Фокус Spot LED лампа

78.29 -5 % BGN 74.00

MR16 60 LEDs SMD2835 AC / DC 12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 60 LEDs V oltage : AC / DC 12 V Моќност : 5w Лумен : 400 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49*50 MMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Нов 4x E27 led лампа 5 W спалня открит cob led лампа Led Spotlight AC85-265V CE / RoHS топло / студено бяла, Безплатна доставка

35.34 -24 % BGN 27.00

4 X led сијалица 5 W E27 топло бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 500600lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

САЩ ЕС адаптер UV лъч кварцевая крушка дезинфекция на озоновия стерилизатор, лампа начало болница убие акари ултравиолетова дистанционно управление комплект

36.45 -23 % BGN 28.00

Купувачот мора да го прочитате : Не озонската УВ светлина : УВ бранови должини до 254 NM, Ултравиолетова светлина, ако УВ светлина е блокиран од страна објекти, на линија не е изложен на местото без дезинфекција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.