• Новинка
Високо качество на DC6. 3V 6V T10 w5w 194 168 501 led предупредителен сигнал пилотна лампа предупреждение светлина, led безплатна доставка на 50 бр./лот

Високо качество на DC6. 3V 6V T10 w5w 194 168 501 led предупредителен сигнал пилотна лампа предупреждение светлина, led безплатна доставка на 50 бр./лот

резултат:
BGN 99.20
BGN 74.00 -25 %

Брой продукти
Налично


1.Тип на производ : T10-9 SMD
2.Влезен Напон : DC6 V
3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 180-230 LM
5.LED количина : 9 LED
6.LED спецификација : : 5050 SMD LED
7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,топло бела,зелена.
8.Зрак Агол : 360 степени
9.Светилки носителот : T10
10.Димензија : Φ10x33mm
11.Тежина : 3.2 g
12.Оперативен Температура : -40~85 C
13.Сертификати : ROHS , CE
14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

Подробности

Отделят Цвят:
Синьо, Зелено, Червено, Бяло, Жълто, Топло Бяло
Мощност:
1.5w
Силна Страна На Регулатори:
No
Тип Елемент:
Led лампи
Базов Тип:
Т10
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Модел led чип:
SMD5050
Средният живот (ч):
100000
Напрежение:
DC6V
Брой led чипове:
9 бр.
Марка led чипове:
Эпистар
Светлинен Поток:
До 249 лумена
Тип Led Лампи:
Автомобилна Крушка
търговска марка:
HCLi
Толеранс На Мощността:
5%
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Дължина:
N
Форма:
R

Избор на купувачи

Dimmable led bulb lamp пхб чип SMD 2835 интегриран водача AC220V led тавана лампа 5000-6500lm 60W LED плафониери

68.64 -5 % BGN 65.00

5w 7w 9w Dimmable предводена крушка светилка pcb чип 220 V 2835 интегрирани Возачот модул за glodb светилки или led таванот downlightСе применуваат нови интегрирани LED возење технологија ,постабилна и подолг животен век...

Високо качество на 24V led Truck BA9S instrument светлини, 24V BA9S товарен car bulb, led BA9S лампа 24v good van 50 бр./лот

26.88 -18 % BGN 22.00

1.Тип на производ : BA9 S1 LED2.Влезен Напон : DC24 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 3040 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : : Φ10 НАТОПИ LED7.LED Боја : Сина,Бела,Жолта,Црвена,Зелена.8.Зрак Агол : 60 degre9.Светилки носителот : BA9s10.Димензија : Φ10x23mm11.Тежина : 1.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

5 бр. / лот мини DC 5V преносими LED USB топка Light bulb 2 W бял / топло бяла светлина с Магнит и желязо можете да залепите навсякъде

31.52 -5 % BGN 30.00

Ова е производ на мини USB напојување со допир dimmer ноќ светлина Кога ќе се добие во близина на USB напојување, топла светлина ќе биде повеќе светла за неговиот допир dimmer функција...

YNL led candle light bulb лампа E14 2835 SMD топло / студено бял led прожектор led полилей пластмасова черупка за украса на дома

2.38 -16 % BGN 2.00

Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, и заштеда на енергија.Стабилни перформанси и долг животен век.Лесно да се инсталира.Не UV и IR зрачење.Не содржи олово, жива и други загадување елементи.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки.Широка примена, вклучувајќи хотел, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, простории, магацини, канцеларии, изложба итн.Спецификации : LED количина : 8 парчиња(Smd2835)Материјал : PCБаза тип : E14Моќност : 3 WСветла боја : Ладна Бела (6000 ~ 6500 K) или топло бела(30003500k )Текст : AC напон 220 V

Високо качество на HB3 HB4 автомобили противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9006 led противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9005 автомобилни led фарове за м?

108.80 -20 % BGN 87.00

1.Тип на производ : 900618 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 3.24 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 320400 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.LED Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / топло бела / зелена одберете7.Светилки носителот : 9005 / 9006 одберете.8...

50 бр. / лот 3 Watt led лампа 3.4 В Чисто бял 6000K / топло бял 2700K / натурален бял 4500K Edison чипове за as DRL дневни светлини

41.41 -1 % BGN 41.00

Спецификации : 3 W1 Форми : 2 Емитуваат боја : Бела / Топло Бела / Природна Бела3 Temp Боја : Топло Бела : 27003500 K / Бело : 60006500 K / Природна Бела : 40004500 KDC напред напон (VF) : Бела : 3.0 VV 3.4Интензитетот прозрачна : Топло Бела 200 LM 2404...

8x GU10 8w 600LM SMD Spot light лампа 110v фокус 220v led лампа 240v led топло бяла / студено бяла дневна / спалня

45.20 -5 % BGN 43.00

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка прозрачно стъкло Edison ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 G125

3.41 -41 % BGN 2.00

E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V G125 Ретро Lumiled СијалицаКонектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 165 x 125 Пакет се Вклучени 1 Блескаво СијалицаЉубезно Потсетување : 1...

6 бр./лот COB Downlight Dimmable 2x7W LED вградени таванна лампа Super Bright Spot Light Fixture Flood осветление лампа

320.00 -21 % BGN 253.00

Dimmable 2 X7 W вградна светилка Ладно Бела / Топло Бела LED Вдлабнати Тавански светилки AC85 V265 V За Дома ОсветлувањеВлезен Напон : AC85 V265 VFreqency Опсег : 50 Hz60 HzФактор На Моќ : >0.9Моќ Ефикасност : >85%Систем Потрошувачка : 2x7 WLED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИLED Количина : 1pcsЗрак Агол : 60°Прозрачна : 100lm / WГолемина : Ф172mm*90mm*35mmДупка со дијаметар : L155mm *W75mmТемпература на бојата : ладно : 5500k6000k,топло бела : 2700k3200k,CRI : Ра>85Работниот Животен век : 50000 часаРотираат 360 степениСервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

10x GU10 5050 SMD 27 7w LED бял топъл бял прожектор точка осветление от лампа с нажежаема жичка със стъклен капак 220V пестене на енергия

39.98 -5 % BGN 38.00

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање...

10шт 3W RGB RGBW червен зелен син бял 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Light Lamp Part with 20mm Star For Foodlight светлината на Прожекторите

11.30 -12 % BGN 10.00

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа

ZjRight E27 энергосберегающая спирала 5W 9W 16W 24W 40W led фенери лампи хол, спалня, вътрешен,библиотека, офис, фабрика смарт лампа

7.02 -29 % BGN 5.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

Т8 LED Tube Light Bar 1200mm 1500 мм 600 мм 900mm 9W 14W 18W 22W LED лампа луминесцентна лампа tubo 3 фут 4ft 5ft 6 фута лампады 25 бр./лот

348.80 -10 % BGN 314.00

T8 ЛЕР Цевка Светлина Бар 1200mm 1500mm 600mm 900mm 9 W 14 W 18 W 22 W LED Светилка флуоресцентни tubo сијалица 3ft 4ft 5ft 6ft lampadas 25pcs / многу CE & ROSH Моќ SingleEnded25pcs / многу Оптика Параметри за Извор на Светлина : 2835Прозрачна Флукс(lm)60см 600 LM90cm 900 LM120cm 1200 LM150cm 1500 LMCCT(К) : Топло Бела(3000 K) / Природа W(5000 K) / Г.С.(6500 K)CRI(Ра) : повеќе од 80 RaЗрак Агол : 180 степенЖивотен век (Часот) : повеќе од 50,000 Часот Електрични Параметри Влезен Напон(V) : 85265 Vac Фреквенција(Hz) : 50 / 60 Hz Влез Струја(m A) : 45m A (@ 220 Vac ) Вкупна Моќност(W) 9 W 60cm 14 W 90cm 120cm е 18 W 150cm е 22 W Тип : T8 LED Количина 80 LED 60cm 120 LED 90cm 160 LED 120cm 200 LED 150cm LED Чип : 2835 SMD Структура Параметри Материјал : Алуминиум легура+транспарентен Капак Ако треба Млечниот маска, pls ни остави порака Големина(мм) : 600*26mm / 900*26mm / 1200 / 1500mm Нето Тежина(g) : 300 G Вода Доказ(IP) : Внатрешна Употреба Само Интегрирани Параметри Температурата на работа : 40 ~ 60 Centigrade Чување Влажност : 0% ~ 95%R...

1000шт имитация на Osram High Power LED 6070 1-3W Red Light 620NM 625nm осветление light led лампа 20 мм, алуминиева плоча

766.40 -0 % BGN 766.00

wyприклучокstartЖешка Стока$10.99$10.99$10.99$10.99wyприклучоккрајмоќност : 3 W Чип големина : 42 MILОсветленост : 90100 LM Струја : 700 MA Напон : 2.02.6 V чип : Тајван GuanghongLED материјал : Злато жица, бакар заграда, силикони пакувањеЗрак агол : 140 степени аголStent големина : 60*70Бранова должина класификација : 3 W 620625 NMАлуминиумска плоча големина : 20 MM6070 LED 6070 црвено светло 7060 црвено светло 6070 светилка монистра led сијалица​заеднички проблем : 1, а потоа на добра светлина, LED светла чуваат флеш, што е проблемот?Причина : LED светилка монистра и моќта не се совпаѓа со олово, ве молиме да се разгледа замена на моќ или светилка монистра, ние продавница се поддршка на нога.2, како да се утврди дали оригиналниот светилка е помалку од плочки или плочка?Висока моќност е најчестиот фрлаат светлина индустриски и рударски ламби, од тежината на оваа топлина мијалник комплет точка на гледање, светлината не е доволно плочка, стандардот опис на врвот слика за вашиот референца, соодветната тежина е вистински wattage!3, кога замена светилка монистра да се обрне внимание на она место?Најважно е да се избрише претходно термички маснотии, бидејќи термички маснотии, исто така, има рок на траење, ги чисти нашите нови.Б светилка монистра фиксни, четирите агли за да ги четирите завртки, не помалку, да се стегне, не се движи досега, тоа е најдобро да се користи А4 хартија за да се види дали може да приклучок во светилка монистра и топлина мијалник, Ред.C диск не неоптоварување тест, опремени со светилка монистра и потоа тестирање на напон и струја, инаку тест потоа тогаш поврзани со светилка монистра, на напонот е премногу висока за да лесно се запали светилка монистра (горење го оценувате до 10%).имајте на ум 1, сите димензии се во милиметри...

Led тавана лампа направи си САМ смяна на Магнит борда на ПХБ SMD5730 двоен цвят бял / топло бял 110-240 v светлината на панела led тръби + диск

475.20 -5 % BGN 451.00

LED Таванот Светлина DIY Замена Магнет PCB Одбор SMD5730 Двојна боја Бела / Топло бела 110240 V Светилка Панел Светлина ПРЕДВОДЕНА Ring Tube Материјал : Висок зрачење алуминиумски панелМоќност : 12w,15 W,18 WAC Напон : 110 V240 VБоја : 3 вид Боја на владата , 1 бела 2 топло бела , 3 бели + топло бела Бела 60006500 KТопло Бела 35004000 KПриродата Белата 40004500 KЖивот : > 5000hoursКористете температура : 30°C60°CГаранција : 1 годиниПредмет : Може да се користи за да се замени традиционалните стариот цевка светилкаКарактеристики : Таванот светла retrofit одбор ви помогне да го замени стариот цевка светилка.Уживајте во посветла осветлување, спаси повеќе енергија, ПОЗЕЛЕННа дури и светлина и добра CRI ќе биде удобно да се очите, ПОЗДРАВПакување : 50pcs според вашата нарачка избор50pcs led драјверзавртки, Вшмукување железо.

Безплатна доставка!Високо качество на 2 бр. / много висока мощност 10 W / 20 ВТ45MIL бял / топло бял / RGB LED емитер на светлината на лампата с 60 градуса леща

12.26 -2 % BGN 12.00

Freeshipping!Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА / многу Висока моќност 10 W / 20 W45 MIL КУЛ Бела / Топло Бела / RGB LED Emitter светлина светилка со 60 степен Леќа Објект спецификите Предмет Тип : LED Светилки Бренд Име : ЏИН RUI Зрак Агол(°) : 60 LED Чип Бренд : Epistar Просечен Живот (часот) : 10000 LED Чип Модел : 1 W Висока Моќност Сертификација : Ro HS CCC CE Боја : Бела,Црвена & Зелено и Сино,Топло Бела лумен : бела / топло бела(800900lm)сина(300lm)зелена / црвена(500lm) Број на LED Чип : 10 W(9 LED) 20 W (20 LED) Боја Температура : Кул Бело(55007000 K) ТОПЛО БЕЛА (30003500 K) Повод : Градина бранова ДОЛЖИНА : црвено(635nm)зелена(530nm)сина(460nm) Должина : 38 MM База Тип : Точка за контакт Опис на Производотбела : 60006500kтопло бела : 30003500kНапон : 10 W : црвено (68v) други(911v) 20 W : 1518 V

Високо качество на 12 / 24VAC / DC 10W автомобил PSX24W Led противотуманная светлината на прожекторите, PSX24W led light, PSX24W Auto Led лампа безплатна доставка на 50 бр. / лот

332.80 -20 % BGN 266.00

1 Тип на производ : PSX24 W21 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

4014 SMD LED Corn Bulb E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 High Power AC 85-265V 12W 18W 21W 25W LED Light Лампа No Трептенето For Home Deor

5.20 -42 % BGN 3.00

4014 SMD LED Пченка Сијалица E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 Висока Моќност AC 85265 V 12 W 18 W 21 W 25 W LED Светло Светилка Без Треперење За Дома DeorКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен векБез олово и жива, не ултравиолетови зраци и инфрацрвени зрациПовеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиДолг живот до 50.000 часаПримена : Забава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Град Beautification, Portalbe Осветлување, Осветлување и декорација дома и јавни површиниПогоден за хотел, трпезариска соба,сала за состаноци, цртање соба,изложбен салон, продавница,коридор, Телефонска говорница,студио и изложба итн.Спецификација : База : E12 / E26 / E27 / E14 / G9 / GU10 / B22Вати : 12 W / 18 W / 21 W / 25 WКоличина на Led диоди : 45 LEDs / 64 LEDs / 80 LEDs / 126 LEDsСертификација : CE&ROHSГаранција : 3 Години

Безплатна доставка! Добро качество 12W водеше лампа на стената, светлина крылечка Led, подова прилагане, 110V / 220VAC,DS-08-13-12 W гаранция 2 години

BGN 140.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 12 W LED ѕид светилка Функција1.Силна и елегантен Алуминиумско фитинг,добро за топлина испрати2.Висока светла и добар квалитет Чип СМД.,достапни во Warmwhite,Бело,Сино,Црвено,Зелено,Жолто,3.Работи на 110 V или 220 V AC,корисникот може да избере еден погоден за инсталација4.IP54 за отворен и затворен апликација5.Лесно поврзување и флексибилни инсталација.монтирање може да поставен на ѕид или на земја.5.Примена : инсталирана во ресторан парк,градина,ceiliing агол,или за на ѕид место декорација.Висока моќност 12 W LED ѕид светилка спецификација1.Предмет Бр...

10 XGU4 G4 GY5. 3 3W 18x5050SMD 180-220LM 3000K топло бяла светлина LED царевичен лампа (12V) нов

17.58 -9 % BGN 16.00

Спецификации Сијалица База GU4, Г4 Тип Пченка Светилки светла Боја Топло Бела Wattage (W) 3 LED Тип SMD 5050 LED Кол 18 Напон (V) НАИЗМЕНИЧНА 12 Почетна Lumens (lm) 180220 Температура на Бојата (К) 3000 Живот (h) >15000 Димензија(cm) x 5.0 2.0 2.0 x Пакет Содржина 10 LED Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

4pin 2G11 LED Tube Light 12W 15W 18W 25W SMD2835 AC85-265V студен бял топъл бял High Power SMD

12.16 -1 % BGN 12.00

Доколку ставката што сте ја примиле е оштетена за..Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.Ако објектот не е оној кој што choosed..Никој не е совршен...

20x 220V 230V G9 6W Силикон COB 64LED лампа SMD3014 LED царевичен лампа LED прожектор за кристал лампи топло студено бяло

45.95 -4 % BGN 44.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G9 Напон : AC220240 V W : 6 W LED Кол : SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.Спакувани Безбедно во Меур Торба.ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

20 X 5 mm синя led лампа светлина комплект предварително кабелна 12V DC 25 см

BGN 3.84

Висок квалитет на Сино LED светло Жица должина : 25 cm Големина : 5 mm Моќност : 0.2 WHigh квалитетСина LED светлоЖица должина : 25 смГолемина : 5 mmМоќност : 0.2 W12 V DCЖивотниот век : 50.000 часовиПакетот Вклучува : 20 X 5mm сина LED светлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.