• Новинка
10шт 3W RGB RGBW червен зелен син бял 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Light Lamp Part with 20mm Star For Foodlight светлината на Прожекторите

10шт 3W RGB RGBW червен зелен син бял 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Light Lamp Part with 20mm Star For Foodlight светлината на Прожекторите

резултат:
BGN 11.30
BGN 10.00 -12 %

Брой продукти
Налично


3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin
3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел
3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED
3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil
3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.4-2.6 V,Зелена : 3.4-3.6 V,Сина : 3.4-3.6 V, Бела 3.4-3.6 V DC Напред Currect (АКО) : 350-1000m A Lumens : Црвено : 25-35 LM,Зелена : 40-50 LM,Сина : 25-35 LM бранова Должина : Црвено : 620-650 NM,Зелена : 520-530 NM,Сина : 460-475 NM; Бела 6000k-6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа

Подробности

Отделят Цвят:
4PIN RGB, 6PIN RGB
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Led лампи
Тип Led Лампи:
Лампа За Прожектор
Брой led чипове:
3 бр.
Случай:
Градина
Форма:
Непостоянен
документ:
RoHS ce, CCC
Модел led чип:
Висока мощност 1 W
търговска марка:
Хотред
Толеранс На Мощността:
1%
Марка led чипове:
Эпистар
Ъгъл На Гредата (°):
120°
Средният живот (ч):
5000
Напрежение:
3.2V
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Дължина:
20mm
Базов Тип:
NA
Тип Елемент:
Led лампи
Дължина:
20mm
силата на:
Чип лампи Led 3W RGB RGBW 4 6 8 Pin
3w 4 6pin RGB :
RGB
8pin RGBW:
Червено, Зелено, Синьо, Бяло, Светлина Излъчва Диоден Крушка

Избор на купувачи

10x GU10 5050 SMD 27 7w LED бял топъл бял прожектор точка осветление от лампа с нажежаема жичка със стъклен капак 220V пестене на енергия

39.98 -5 % BGN 38.00

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање...

5 бр. / лот мини DC 5V преносими LED USB топка Light bulb 2 W бял / топло бяла светлина с Магнит и желязо можете да залепите навсякъде

31.52 -5 % BGN 30.00

Ова е производ на мини USB напојување со допир dimmer ноќ светлина Кога ќе се добие во близина на USB напојување, топла светлина ќе биде повеќе светла за неговиот допир dimmer функција...

Висока мощност 10 W / 100 Watt led източник бял топъл бял червен зелен син жълт за led прожектори лампи, външно осветление, 10 бр./лот

21.60 -7 % BGN 20.00

Висока моќност 10w / 100w LED Монистра Бело Топло бела црвена зелена сина, жолта за LED Floodlight светилка за отворен осветлување 10pcs / МНОГУСпецификација 10w висока моќност предводена име на Производ : Висока моќност предводена 10w Чип големина : 24 МИЛИ * 44 МИЛИ Боја температура : топло бела (28003500 K) бело (60006500 K) Светлосен флукс : 9501100lm Напред тековната : 850900m A Возачот напон : 912 V Интегрирани шема : 3 во серија, 3 паралелно 20w 30w 50w 100w висока моќност предводена име на производ : висока моќност 20w led 30w 50w 100w Чип големина : 24 МИЛИ * 44 МИЛИ Боја температура : топло бела (28003500 K) бела (6000k6500 K) Светлосен флукс : 90110 lm / w Напред тековната : 20w (600m A) 30w (900m A) 50w (1500m A) 100w (3000m A) Возачот напон : 3036 V

4pin 2G11 LED Tube Light 12W 15W 18W 25W SMD2835 AC85-265V студен бял топъл бял High Power SMD

12.16 -1 % BGN 12.00

Доколку ставката што сте ја примиле е оштетена за..Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.Ако објектот не е оној кој што choosed..Никој не е совршен...

Горещи продажба 30 см метеоритен дъжд Вали тръби led за коледната сватба бижута градина 100-240 В ЕС / САЩ включете RGB бял син

17.60 -3 % BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов LED светла боја : Сина / RGB / Бела LED светилки од по цевка : 18 Цевка Количина : 8 Цевки Број на LED светилки : 8 Цевки x 18 LED (144 LED Светла) Цевка должина : 30cm Цевка Кол...

30W Ultra Violet UV High Power Light Чип 365nm-370NM,380nm-385nm,395-405nm,420nm-425nm САМ COB Light Source Epileds 42Mil

33.60 -14 % BGN 29.00

Спецификација : LED Emitter : 30 W(МАКС) DC Напред Напон (VF) : 3234 V DCDC Напред Currect (АКО) : 1000m A бранова Должина : 365nm370nm; 380nm385nm;395400nm;420455nm(како избрани) Зрак Агол : 120 степени Чип Количина...

6 бр. / лот led лампа 240V AC 100V Down Lights Home постоянно напрежение на тока вътрешна лампа SMD2835 AC110v 220v студен бял/топло бял

14.38 -17 % BGN 12.00

AC100 V240 V Напон Постојан Струја LED Сијалица е погодна за големи сегашниот applaction Како што се AC 100 V ДА 240 V (вклучуваат 100v / 110v / 120v / 130v / 220v / 240v, тоа би можеле да работат на различни актуелни без оглед на тоа смени)...

20 X 5 mm синя led лампа светлина комплект предварително кабелна 12V DC 25 см

BGN 3.84

Висок квалитет на Сино LED светло Жица должина : 25 cm Големина : 5 mm Моќност : 0.2 WHigh квалитетСина LED светлоЖица должина : 25 смГолемина : 5 mmМоќност : 0.2 W12 V DCЖивотниот век : 50.000 часовиПакетот Вклучува : 20 X 5mm сина LED светлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

4014 SMD LED Corn Bulb E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 High Power AC 85-265V 12W 18W 21W 25W LED Light Лампа No Трептенето For Home Deor

5.20 -42 % BGN 3.00

4014 SMD LED Пченка Сијалица E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 Висока Моќност AC 85265 V 12 W 18 W 21 W 25 W LED Светло Светилка Без Треперење За Дома DeorКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен векБез олово и жива, не ултравиолетови зраци и инфрацрвени зрациПовеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиДолг живот до 50.000 часаПримена : Забава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Град Beautification, Portalbe Осветлување, Осветлување и декорација дома и јавни површиниПогоден за хотел, трпезариска соба,сала за состаноци, цртање соба,изложбен салон, продавница,коридор, Телефонска говорница,студио и изложба итн.Спецификација : База : E12 / E26 / E27 / E14 / G9 / GU10 / B22Вати : 12 W / 18 W / 21 W / 25 WКоличина на Led диоди : 45 LEDs / 64 LEDs / 80 LEDs / 126 LEDsСертификација : CE&ROHSГаранција : 3 Години

Високо качество на 24V led Truck BA9S instrument светлини, 24V BA9S товарен car bulb, led BA9S лампа 24v good van 50 бр./лот

26.88 -18 % BGN 22.00

1.Тип на производ : BA9 S1 LED2.Влезен Напон : DC24 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 3040 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : : Φ10 НАТОПИ LED7.LED Боја : Сина,Бела,Жолта,Црвена,Зелена.8.Зрак Агол : 60 degre9.Светилки носителот : BA9s10.Димензија : Φ10x23mm11.Тежина : 1.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

Високо качество на 12 / 24VAC / DC 10W автомобил PSX24W Led противотуманная светлината на прожекторите, PSX24W led light, PSX24W Auto Led лампа безплатна доставка на 50 бр. / лот

332.80 -20 % BGN 266.00

1 Тип на производ : PSX24 W21 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка прозрачно стъкло Edison ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 G125

3.41 -41 % BGN 2.00

E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V G125 Ретро Lumiled СијалицаКонектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 165 x 125 Пакет се Вклучени 1 Блескаво СијалицаЉубезно Потсетување : 1...

12шт на Едро от 10 W / 15 W COB LED Track Light Spot Wall Lamp Фокус Проследяване LED AC110V/AC220V-240V Noverty light New Arrival

728.00 -21 % BGN 575.00

LED Железнички Осветлување 15 W КОЧАН ЛЕР Песна Светлината LED Таванот Светлина, LED светлото на рефлекторите LED Проекција Светилка Ѕид СветлинаМодел : 2 LineМоќност : 15 WНапон : AC85 V265 VМатеријал : Алуминиумски +стаклениотПовршината боја : бело / црнаСветла боја : Ладна бела (5500 K6000 K); Топло бела (2700 K3200 K)Светилка светлина Агол : 30 степениИнсталација : железничкимонтираниПредмет : дом / комерцијални таванот рефлектори, бар светла, изложбените салони, облекаТопло прашува : ве молам оставете порака, тип А, тип Б.Топло прашува : 2 линија железнички главата, по случаен избор да го испратите, ќе не влијае на користењето, не грижете се, ве молиме остатокот увери купување.Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

Високо качество на HB3 HB4 автомобили противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9006 led противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9005 автомобилни led фарове за м?

108.80 -20 % BGN 87.00

1.Тип на производ : 900618 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 3.24 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 320400 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.LED Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / топло бела / зелена одберете7.Светилки носителот : 9005 / 9006 одберете.8...

Led тавана лампа направи си САМ смяна на Магнит борда на ПХБ SMD5730 двоен цвят бял / топло бял 110-240 v светлината на панела led тръби + диск

475.20 -5 % BGN 451.00

LED Таванот Светлина DIY Замена Магнет PCB Одбор SMD5730 Двојна боја Бела / Топло бела 110240 V Светилка Панел Светлина ПРЕДВОДЕНА Ring Tube Материјал : Висок зрачење алуминиумски панелМоќност : 12w,15 W,18 WAC Напон : 110 V240 VБоја : 3 вид Боја на владата , 1 бела 2 топло бела , 3 бели + топло бела Бела 60006500 KТопло Бела 35004000 KПриродата Белата 40004500 KЖивот : > 5000hoursКористете температура : 30°C60°CГаранција : 1 годиниПредмет : Може да се користи за да се замени традиционалните стариот цевка светилкаКарактеристики : Таванот светла retrofit одбор ви помогне да го замени стариот цевка светилка.Уживајте во посветла осветлување, спаси повеќе енергија, ПОЗЕЛЕННа дури и светлина и добра CRI ќе биде удобно да се очите, ПОЗДРАВПакување : 50pcs според вашата нарачка избор50pcs led драјверзавртки, Вшмукување железо.

3W E14 дистанционно управляеми led свещ лампа цветна светлина 240lm (AC 85~265v3 бр./лот)

30.40 -24 % BGN 23.00

Предности : Енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателскиОдлично за архитектонски осветлување, хотели,домашно кино, студио, приватен клуб, забава осветлување, реклама осветлување, ресторани, прикажување на сцена, уметност осветлување, пејзажот на сцена, итн.

3W P13. 5S LED обновени резервни лампи за фенерче CREE XPG2 чипове Led Conversion Kit за C/D светлини Факел

8.94 -11 % BGN 8.00

3 W P13.5 S LED Ажурирани Замена Светилки За Светло КРИ XPG2 Чипови Led Конверзија Комплет за C / D Рефлектори ФакелотСпецификација : Универзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.