• Новинка
YNL led candle light bulb лампа E14 2835 SMD топло / студено бял led прожектор led полилей пластмасова черупка за украса на дома

YNL led candle light bulb лампа E14 2835 SMD топло / студено бял led прожектор led полилей пластмасова черупка за украса на дома

резултат:
BGN 2.38
BGN 2.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, и заштеда на енергија.
Стабилни перформанси и долг животен век.
Лесно да се инсталира.
Не UV и IR зрачење.
Не содржи олово, жива и други загадување елементи.
Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки.
Широка примена, вклучувајќи хотел, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, простории, магацини, канцеларии, изложба итн.
Спецификации :
LED количина : 8 парчиња(Smd2835)
Материјал : PC
База тип : E14
Моќност : 3 W
Светла боја : Ладна Бела (6000 ~ 6500 K) или топло бела(3000-3500k )
Текст : AC напон 220 V

Подробности

Отделят Цвят:
Стил и стила на Б
Цвят:
Студен Бял, Топъл Бял
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
YNL
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Средният живот (ч):
30000
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Светлинен Поток:
250 - 499 лумена
Марка led чипове:
Эпистар
Случай:
дневна
Брой led чипове:
8 бр.
Модел led чип:
2835
Напрежение:
220V
Толеранс На Мощността:
3%
Тип Led Лампи:
Свещ С Нажежаема Жичка
Базов Тип:
Е14
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Форма:
светлината на свещите
Дължина:
135mm
Prouct:
led свещ лампа
База:
led e14
Модел чип:
smd 2835
Цвят:
Бял / топло бял

Избор на купувачи

Безплатна доставка! Добро качество 12W водеше лампа на стената, светлина крылечка Led, подова прилагане, 110V / 220VAC,DS-08-13-12 W гаранция 2 години

BGN 140.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 12 W LED ѕид светилка Функција1.Силна и елегантен Алуминиумско фитинг,добро за топлина испрати2.Висока светла и добар квалитет Чип СМД.,достапни во Warmwhite,Бело,Сино,Црвено,Зелено,Жолто,3.Работи на 110 V или 220 V AC,корисникот може да избере еден погоден за инсталација4.IP54 за отворен и затворен апликација5.Лесно поврзување и флексибилни инсталација.монтирање може да поставен на ѕид или на земја.5.Примена : инсталирана во ресторан парк,градина,ceiliing агол,или за на ѕид место декорација.Висока моќност 12 W LED ѕид светилка спецификација1.Предмет Бр...

ZjRight E27 энергосберегающая спирала 5W 9W 16W 24W 40W led фенери лампи хол, спалня, вътрешен,библиотека, офис, фабрика смарт лампа

7.02 -29 % BGN 5.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

2 бр. / лот, E27 3W LED Топка Bulb крушка RGB w / дистанционно управление-сребро (AC 85~265V), безплатна доставка

28.00 -25 % BGN 21.00

Предности : Енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателскиОдлично за архитектонски осветлување, хотели,домашно кино, студио, приватен клуб, забава осветлување, реклама осветлување, ресторани, прикажување на сцена, уметност осветлување, пејзажот на сцена, итн.

1000шт имитация на Osram High Power LED 6070 1-3W Red Light 620NM 625nm осветление light led лампа 20 мм, алуминиева плоча

766.40 -0 % BGN 766.00

wyприклучокstartЖешка Стока$10.99$10.99$10.99$10.99wyприклучоккрајмоќност : 3 W Чип големина : 42 MILОсветленост : 90100 LM Струја : 700 MA Напон : 2.02.6 V чип : Тајван GuanghongLED материјал : Злато жица, бакар заграда, силикони пакувањеЗрак агол : 140 степени аголStent големина : 60*70Бранова должина класификација : 3 W 620625 NMАлуминиумска плоча големина : 20 MM6070 LED 6070 црвено светло 7060 црвено светло 6070 светилка монистра led сијалица​заеднички проблем : 1, а потоа на добра светлина, LED светла чуваат флеш, што е проблемот?Причина : LED светилка монистра и моќта не се совпаѓа со олово, ве молиме да се разгледа замена на моќ или светилка монистра, ние продавница се поддршка на нога.2, како да се утврди дали оригиналниот светилка е помалку од плочки или плочка?Висока моќност е најчестиот фрлаат светлина индустриски и рударски ламби, од тежината на оваа топлина мијалник комплет точка на гледање, светлината не е доволно плочка, стандардот опис на врвот слика за вашиот референца, соодветната тежина е вистински wattage!3, кога замена светилка монистра да се обрне внимание на она место?Најважно е да се избрише претходно термички маснотии, бидејќи термички маснотии, исто така, има рок на траење, ги чисти нашите нови.Б светилка монистра фиксни, четирите агли за да ги четирите завртки, не помалку, да се стегне, не се движи досега, тоа е најдобро да се користи А4 хартија за да се види дали може да приклучок во светилка монистра и топлина мијалник, Ред.C диск не неоптоварување тест, опремени со светилка монистра и потоа тестирање на напон и струја, инаку тест потоа тогаш поврзани со светилка монистра, на напонот е премногу висока за да лесно се запали светилка монистра (горење го оценувате до 10%).имајте на ум 1, сите димензии се во милиметри...

Т8 LED Tube Light Bar 1200mm 1500 мм 600 мм 900mm 9W 14W 18W 22W LED лампа луминесцентна лампа tubo 3 фут 4ft 5ft 6 фута лампады 25 бр./лот

348.80 -10 % BGN 314.00

T8 ЛЕР Цевка Светлина Бар 1200mm 1500mm 600mm 900mm 9 W 14 W 18 W 22 W LED Светилка флуоресцентни tubo сијалица 3ft 4ft 5ft 6ft lampadas 25pcs / многу CE & ROSH Моќ SingleEnded25pcs / многу Оптика Параметри за Извор на Светлина : 2835Прозрачна Флукс(lm)60см 600 LM90cm 900 LM120cm 1200 LM150cm 1500 LMCCT(К) : Топло Бела(3000 K) / Природа W(5000 K) / Г.С.(6500 K)CRI(Ра) : повеќе од 80 RaЗрак Агол : 180 степенЖивотен век (Часот) : повеќе од 50,000 Часот Електрични Параметри Влезен Напон(V) : 85265 Vac Фреквенција(Hz) : 50 / 60 Hz Влез Струја(m A) : 45m A (@ 220 Vac ) Вкупна Моќност(W) 9 W 60cm 14 W 90cm 120cm е 18 W 150cm е 22 W Тип : T8 LED Количина 80 LED 60cm 120 LED 90cm 160 LED 120cm 200 LED 150cm LED Чип : 2835 SMD Структура Параметри Материјал : Алуминиум легура+транспарентен Капак Ако треба Млечниот маска, pls ни остави порака Големина(мм) : 600*26mm / 900*26mm / 1200 / 1500mm Нето Тежина(g) : 300 G Вода Доказ(IP) : Внатрешна Употреба Само Интегрирани Параметри Температурата на работа : 40 ~ 60 Centigrade Чување Влажност : 0% ~ 95%R...

Горещи продажба 30 см метеоритен дъжд Вали тръби led за коледната сватба бижута градина 100-240 В ЕС / САЩ включете RGB бял син

17.60 -3 % BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов LED светла боја : Сина / RGB / Бела LED светилки од по цевка : 18 Цевка Количина : 8 Цевки Број на LED светилки : 8 Цевки x 18 LED (144 LED Светла) Цевка должина : 30cm Цевка Кол...

Безплатна доставка!Високо качество на 2 бр. / много висока мощност 10 W / 20 ВТ45MIL бял / топло бял / RGB LED емитер на светлината на лампата с 60 градуса леща

12.26 -2 % BGN 12.00

Freeshipping!Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА / многу Висока моќност 10 W / 20 W45 MIL КУЛ Бела / Топло Бела / RGB LED Emitter светлина светилка со 60 степен Леќа Објект спецификите Предмет Тип : LED Светилки Бренд Име : ЏИН RUI Зрак Агол(°) : 60 LED Чип Бренд : Epistar Просечен Живот (часот) : 10000 LED Чип Модел : 1 W Висока Моќност Сертификација : Ro HS CCC CE Боја : Бела,Црвена & Зелено и Сино,Топло Бела лумен : бела / топло бела(800900lm)сина(300lm)зелена / црвена(500lm) Број на LED Чип : 10 W(9 LED) 20 W (20 LED) Боја Температура : Кул Бело(55007000 K) ТОПЛО БЕЛА (30003500 K) Повод : Градина бранова ДОЛЖИНА : црвено(635nm)зелена(530nm)сина(460nm) Должина : 38 MM База Тип : Точка за контакт Опис на Производотбела : 60006500kтопло бела : 30003500kНапон : 10 W : црвено (68v) други(911v) 20 W : 1518 V

50 бр. / лот 3 Watt led лампа 3.4 В Чисто бял 6000K / топло бял 2700K / натурален бял 4500K Edison чипове за as DRL дневни светлини

41.41 -1 % BGN 41.00

Спецификации : 3 W1 Форми : 2 Емитуваат боја : Бела / Топло Бела / Природна Бела3 Temp Боја : Топло Бела : 27003500 K / Бело : 60006500 K / Природна Бела : 40004500 KDC напред напон (VF) : Бела : 3.0 VV 3.4Интензитетот прозрачна : Топло Бела 200 LM 2404...

Високо качество на H11 12V H8 led фарове за мъгла, H11 12V H8 автомобилни led фарове за мъгла безплатна доставка 20 бр/лот

108.80 -20 % BGN 87.00

1.Тип на производ : H1118 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 3.24 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 320400 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.LED Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / топло бела / зелена одберете7.Светилки носителот : H11 / H8 одберете.8...

9W SMD5730 led крушка E27/B22 лампа 220V / 110V AC действителната мощност на алуминиева плака LCoolWarm вътрешен led Глобус 3w/5w/7w/9w/12w/15w

4.19 -28 % BGN 3.00

9 W 220 V / AC 110 V E27 / B22 LED Светилки Вградени на алуминиум одборКанцеларијата за Домашна LED СветПрепорачуваме оваа 220v E27 / B22 алуминиум светилка,тоа е одговара за било затворен осветлување, без разлика дали тоа е спална соба, дневна соба, канцеларија, трговски центри и замена светилки апликации...

8x GU10 8w 600LM SMD Spot light лампа 110v фокус 220v led лампа 240v led топло бяла / студено бяла дневна / спалня

45.20 -5 % BGN 43.00

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

4pin 2G11 LED Tube Light 12W 15W 18W 25W SMD2835 AC85-265V студен бял топъл бял High Power SMD

12.16 -1 % BGN 12.00

Доколку ставката што сте ја примиле е оштетена за..Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.Ако објектот не е оној кој што choosed..Никој не е совршен...

4014 SMD LED Corn Bulb E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 High Power AC 85-265V 12W 18W 21W 25W LED Light Лампа No Трептенето For Home Deor

5.20 -42 % BGN 3.00

4014 SMD LED Пченка Сијалица E27 E26 E14 E12 B22 GU10 G9 Висока Моќност AC 85265 V 12 W 18 W 21 W 25 W LED Светло Светилка Без Треперење За Дома DeorКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен векБез олово и жива, не ултравиолетови зраци и инфрацрвени зрациПовеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиДолг живот до 50.000 часаПримена : Забава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Град Beautification, Portalbe Осветлување, Осветлување и декорација дома и јавни површиниПогоден за хотел, трпезариска соба,сала за состаноци, цртање соба,изложбен салон, продавница,коридор, Телефонска говорница,студио и изложба итн.Спецификација : База : E12 / E26 / E27 / E14 / G9 / GU10 / B22Вати : 12 W / 18 W / 21 W / 25 WКоличина на Led диоди : 45 LEDs / 64 LEDs / 80 LEDs / 126 LEDsСертификација : CE&ROHSГаранција : 3 Години

10x GU10 5050 SMD 27 7w LED бял топъл бял прожектор точка осветление от лампа с нажежаема жичка със стъклен капак 220V пестене на енергия

39.98 -5 % BGN 38.00

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање...

Високо качество на HB3 HB4 автомобили противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9006 led противотуманная светлината на прожекторите, 12V 9005 автомобилни led фарове за м?

108.80 -20 % BGN 87.00

1.Тип на производ : 900618 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 3.24 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 320400 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.LED Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / топло бела / зелена одберете7.Светилки носителот : 9005 / 9006 одберете.8...

6 бр./лот COB Downlight Dimmable 2x7W LED вградени таванна лампа Super Bright Spot Light Fixture Flood осветление лампа

320.00 -21 % BGN 253.00

Dimmable 2 X7 W вградна светилка Ладно Бела / Топло Бела LED Вдлабнати Тавански светилки AC85 V265 V За Дома ОсветлувањеВлезен Напон : AC85 V265 VFreqency Опсег : 50 Hz60 HzФактор На Моќ : >0.9Моќ Ефикасност : >85%Систем Потрошувачка : 2x7 WLED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИLED Количина : 1pcsЗрак Агол : 60°Прозрачна : 100lm / WГолемина : Ф172mm*90mm*35mmДупка со дијаметар : L155mm *W75mmТемпература на бојата : ладно : 5500k6000k,топло бела : 2700k3200k,CRI : Ра>85Работниот Животен век : 50000 часаРотираат 360 степениСервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

3W E14 дистанционно управляеми led свещ лампа цветна светлина 240lm (AC 85~265v3 бр./лот)

30.40 -24 % BGN 23.00

Предности : Енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателскиОдлично за архитектонски осветлување, хотели,домашно кино, студио, приватен клуб, забава осветлување, реклама осветлување, ресторани, прикажување на сцена, уметност осветлување, пејзажот на сцена, итн.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.