• Новинка
E27 220V led лампа царевичен лампа E14 лампада led bombillas light за дома 5W 7W 9W

E27 220V led лампа царевичен лампа E14 лампада led bombillas light за дома 5W 7W 9W

резултат:
BGN 6.38
BGN 4.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Мощност:
5w, 7w, 9w
Цвят:
E27, E14
Тип Елемент:
Led лампи
Средният живот (ч):
5000
Ъгъл На Гредата (°):
360°
търговска марка:
НАЗДРАВЕ
Цветна Температура:
Природата Бяла(3500-5500K)
Форма:
Пламък
документ:
ССС
Напрежение:
220V
Случай:
дневна
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Базов Тип:
E27

Избор на купувачи

LED Flame effect лампа полилей G9 лампа G4 ниско напрежение DC 12V 24leds One Mode Simulation fire Светлини SMD2835 Easter Creative

4.61 -35 % BGN 3.00

Добредојдовте да се купи.Висок квалитет LED G9 / G4 Пламен светилка Фестивал од суштинско значење! Карактеристики : Напредно издание : Live пламен емулација ефект, Треперење на владата ефект преку вашиот switch...

Безплатна доставка на 60 броя 90 см Т8 LED Tube light 14 W SMD 2835 70 LED Epistar chip висока яркост 1120Lm лампа с нажежаема жичка AC85-265V

510.37 -8 % BGN 470.00

Ние сме директни професионални manufactory во Guangdong Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!!1120 LM ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ!!! користење на нови SMD2835 , 25 LM / led, повеќето конкурентни produts на пазарот,што чекаш? 1...

Лампа на проектора DT00757

BGN 89.60

Компатибилен Проектор : СВЕТИЛКА МОДЕЛ : DT00757ТИП : HS200 WОдговара За Проектор : HITACHI HX2075 A / HX2090 / HCP50 X CPX251 / X256 ЕДX10 / X1092 / X12 / X15Слика на DT00757 : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

1 компл. 10 W 12v 1A tdled керамика 5050 студен бял топъл бял led емитер диод +22 мм DC12V 1A led драйвер за DIY части

BGN 6.59

Технички Параметри : Количина : 1 СЕТМодел Тип : tdled Керамички 5050 ПРЕДВОДЕНА од 10 WСе Емитуваат Боја : Бела / Топло БелаТемпература на бојата : 6500 K / 3000 KАгол На Гледање : 110 СтепенDC Напред Напон (VF) : 12 VdcDC Напред Тековната (АКО) : 350m A1000m AМоќност : 10 W LM : 105 LM / WНиска термичка отпорност : 2.5°C / WМаксимална делница температура : 150°CДијаметар : 12 14 16 20mmANSIкомпатибилен chromaticity кантитеНеограничен број на подот живот во ≤ 30o C / 85% RHReflow solderable JEDEC JSTD020 CElectrically неутрален термички патЕден Модел / пет Модел го Вклучите и исклучите само / 5 Режим : ниско ниво 5% Медиум 50% Целосна 100% високо StrobeСОС Влезен Напон : 1215 V DC Излезна Струја : 1000m A Излезен Напон : 12 V Работа за 1pcs 10 W 12 V ПРЕДВОДЕНА од 10 W висока моќност led чип Дијаметар : 22mm Дебелина : 12mm Оперативни Температура : 20~80 степен Температура на Чување : 20~80 степен Функција : Отворена кола, Краток спој и со Текот на вчитувањеПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

1x MR16 400lm 5w SMD 3528 60 led крушка със стъклен капак топъл бял, студен бял AC 12V Фокус Spot LED лампа

4.03 -1 % BGN 4.00

MR16 60 LEDs SMD2835 AC / DC 12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 60 LEDs V oltage : AC / DC 12 V Моќност : 5w Лумен : 400 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49*50 MMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

ZjRight E27 LED энергосберегающая осветление лампа от 3 w 7W 12W 20W 32W 48W 85-265V семейна крушка хол, спалня, библиотека, офис

4.59 -35 % BGN 3.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

G4 2W led лампи, свещи, светлини 24V 12V Dimmable PWM равен 15W халогенна лампа за кола auto шофиране лодка камион морски led осветление

152.00 -23 % BGN 117.00

Г4 2 W LED Свеќа Светилки Светла 24 V 12 V Dimmable PWM Еднакви 15 W Халоген Светилка За Автомобили Auto Возење Чамец Камион Морски Лед ОсветлувањеФункција : G4 2 W 12 VAC / DC или 1030 VDC Реден број : GOG42 W Volts : 12 V AC / DC ( Може да се Dimmable 12 VPWM Dimmer ) или 1030 V DC (ве молиме оставете порака која напон сакате,или ние ќе ги испрати 12 VAC / DC стандардно.ви благодариме) LED диоди : 10 КОМПЈУТЕРИ Супер Светло 5050 SMD Led диоди Консумираат watage : 2 W материјал : стаклени Влакна PCB Зрак агол : 120° Прозрачна Флукс(Lm) : 190200 LM Боја рендерирање индекс(Ра) >80 Живот(Hr) : 100000 Hr Големина : 30.5mmx38mmx8mm Бруто тежина : 6.5 g Боја : топло бела,кул бело топло бела : 28003200 K Кул бело : 58006500 K Апликација : авто / Авто сигнал / Рекреација возила / автомобили / мотоцикли / насока светлина / цртичка светлина / инструмент светлина / индикатор светлото / стоп светилка / кочница светлина / опашка светилка / страна светилка / паркинг светлина јачина на светилка / внатрешно осветлување / предупредување индикатор Информации : Драг Пријател,квалитетот за LED производ е многу важно,се споредуваат со други продавница внимателно за квалитетот во детали,како што се топлина дисипација,ПРЕДВОДЕНА чипови,така што нема проблеми во вашиот иден бизнис.некои производи може да не се знае квалитетот по само со користење на 23 месеци,но по овој период,брзо лумен амортизација,треперење на светлината,rusting,светло место и така натаму.Не велат дека цената е поскапо од другите продавници,ќе се купат најдобар квалитет на производи,може да се користат за неколку години,но се купи лош квалитет на производите,само неколку месеци, и да ви донесе повеќе проблеми и ќе ја изгуби пари во вашиот бизнис и иднина...

Свободен Кораб !!! 5 бр./лот Dimmable G4 LED Spot Bulb 6LEDs 5050 SMD бял топъл бял 1 W широко на напрежение AC/DC10-30V

25.47 -18 % BGN 21.00

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

220V 240V 40W E26 E27 Edison лампа T10 T185 T225 T300 стари ретро тръбите тръбни лампи с нажежаема волфрамова електрическа крушка

BGN 4.78

220 V 240 V 40 W E26 E27 Lumiled Сијалица T10 T185 T225 T300 гроздобер ретро тест цевка на цевка светилки блескаво сијалица волфрамСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : СтаклоМоќност : AC 220240 VПотрошувачка на енергија : 40 WЖивотниот век : Околу 3,000 hЛумен : 1 W=6lmТемпература на бојата : 2700 KБаза Тип : E27Dimmable или Не : DimmableПовеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани ОбјектиВажни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

50шт LED плача алуминиево укрепване печка печатна платка субстрат 20 мм Star Kit САМ охлаждащ радиатор с висока мощност 1 W/3 W/5 W DF

BGN 5.23

Спецификации : име на Производ : 1 W / 3 W / 5 W Топлина Мијалник Димензија : Φ20mm Дебелина : 1.4 mm Материјал : Алуминиум база Боја : Црна PCB Апликации : Овие топлина мијалник може да заварување 1watt,3watt и 5watt еден LED светло монистра...

Безплатна Доставка !!! 10 LED лампа G4 Epistar SMD 5050 Spot Round Boat Marine Light 12VDC бял топъл бял, 10 бр/лот

50.94 -20 % BGN 41.00

Предмет : G4 Led Светло2 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 10pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светлина Бела и 3500 K топло бела со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

51LED G4 SMD3528 DC12V 380-405LM Dimmable Marine Camper Carts лампа с нажежаема жичка

12.64 -21 % BGN 10.00

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,51pcs 3528 SMD , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,380405 LM Светлината Еквивалентно на 30 W Халоген ...

Cheerhuzz ретро лампа E27 Vintage Edison лампа с нажежаема жичка 110v 220v лампа с нажежаема жичка G80 лампи за домашен интериор лампа за вътрешно осветление

BGN 14.38

Детали : Lumiled Squirel Кафез Волфрам со Вжарено Гроздобер Антички Сијалица Репродукција 40 W Функција : Боја : (Како на сликата покажува) произведено во Кина СЕ Наведени Основните Собранието е потребно Напон : AC / DC 110240 V Големина : G80E27 : Дијаметар : 80 MM / 3.15"; Должина : 120 MM / 4.72"

Безплатна доставка (20 бр/лот) чисто нов E27 E26 Par30 led крушки PAR 30 Spot lightWhite / топло бяло led осветление 20 бр/лот

528.00 -11 % BGN 470.00

Бесплатен превозот (20 парчиња / многу) 100% нов E27 Par30 лер светилки PAR 30 Место light White / Топло бела led осветлување 20pcs / многуПараметри Домување материјал : алуминиум Напон : 90260 V AC : 9x 2 W Epistar LED База тип : E27 Емитирачки агол : 15°,30°,45°,60° ,90°(Стандардно агол : 45°) Минимум сијалица животниот век : 50.000 часови Температура : 20 до 45°C CRI : ≥80 Ra, добра боја рендерирање индекс Големина : Ø95*103mm Декорација боја : ладна бела, природни бела, топло бела, RGB и Сертификати : CE, и Ro HS Гаранција : 2 годиниПримена· Домашен и канцелариски осветлување· Трговски центар осветлување· Приказ на случај осветлување· Под кабинет осветлување· Уметност осветлување· Одборот осветлувањеПредупредува1...

Безплатна Доставка !!! 3W E12 LED AUTO BULB 12VDC Corn Light Bulb For Home Yachts Carts Marine light Dimmable 360 градуса

11.52 -13 % BGN 10.00

ТОЧКА : ЛЕР АВТО СИЈАЛИЦАE12 18pcs smd 5050 E12 база ,LED автоматски крушка, 12 VDC оперативен напон спектарE12 база led авто сијалица со висока моќност led диоди,18pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак ,3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен, 250 LM Светлината Еквивалентно на 20 W 25 W Халоген ...

Cheerhuzz ретро лампа E27 Vintage Edison лампа с нажежаема жичка 110v 220v лампа с нажежаема жичка A19 лампи за домашен интериор лампа за вътрешно осветление

BGN 14.38

Детали : Lumiled Squirel Кафез Волфрам со Вжарено Гроздобер Антички Сијалица Репродукција 40 W Функција : Боја : (Како на сликата покажува) произведено во Кина СЕ Наведени Основните Собранието е потребно Напон : AC / DC 110240 V Големина : A19E27 : Дијаметар : 60 MM / 2.36"; Должина : 113 MM / 4.45"

Free Ship LED G4 Circle Light 12VDC 6Leds of SMD 5050 Dimmable Бял топъл бял 1 W 1 бр./лот

8.34 -16 % BGN 7.00

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.