• Новинка
40A, AC 220V 50/60 Hz Din-рейк домакински Самоустанавливающаяся защита от пренапрежение и undervoltage реле ZPV36-T

40A, AC 220V 50/60 Hz Din-рейк домакински Самоустанавливающаяся защита от пренапрежение и undervoltage реле ZPV36-T

резултат:
BGN 27.86
BGN 21.00 -25 %

Брой продукти
Налично


ТОПЛО Препорачувам
40 A AC напон 220 V 50/60 Hz Din Железнички Домаќинство Авто-ресетирање Над И Под Напон за Заштита на Реле ZPV36-Т
1.Функција Карактеристики :
-Ги контролира неговите сопствени напон(True RMS мерење).
-Заштита против текот-напон, под-напон, фаза неуспех,и фаза на секвенца е достапен.
-Напон на мерење на точност
Апликации
Overvoltage и undervoltage заштита за домашна опрема .
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние accpet Alipay и Paypal тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
6 Месеци Гаранција . Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месец, ние ќе ви испратиме relacement без доплата
Или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по receiveing на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите предмети.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние accpet следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Пари Booker; Т/T; Western Union.
П : дали постои Следење на Број за мојот објект?
О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Express
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме !
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Подробности

Клас На Точност:
1
търговска марка:
КЕТОТЕК
Работна Температура:
NO
източник на захранване:
AC
Номер На Модела:
ЗВП36-Т
Размери:
79.5*35.5*65.5 мм
Направи си Сам пособия:
Електрически
Тип На Дисплея:
Защита

Избор на купувачи

Гореща 1.2 в 12 в 18650 литиево-йонна батерия литиева батерия тестер капацитет + устойчивост на оловно-кисели батерии Измерител на капацитет освобождаване от отговорно?

BGN 6.72

Спецификација : Една функција, со контролирање на товарот исклучите и да добие во реално време интегрирани празнење моменталниот капацитет резултатиМаксимална поддршка 15 V 3А испушта преку испуштање на напон и струја, само по себе не празнењеМаксимален капацитет статистика поддршка 9999 Ah (9999000m Ah)Автоматски да се идентификуваат и да се развијат соодветни батеријата престанок напон исто така, може да биде рачно прилагодениСпецификации : Напојување напонот : DC4.56 V (micro USB конектор)Оперативен Струја : помалку од 70m AИспуштање напон : 1.00 V15.00 V 0.01 V резолуцијаПрестанок напон спектар : 0.511.0 VПоддржани од страна на струјата : 3.000 А 0.001 резолуцијаМаксимален напон грешка при мерење : 1% + 0.02 VМаксимална струја грешка при мерење : 1.5% + 0.008 НаМаксимална капацитетот на батеријата опсег : 9999 Ah (1 Ah = 1000m Ah) поголема вредност од менувањето на децимална точка за да се префрлате, кога екранот е помалку од 10 Ah X...

1бр дръжка тип цифров мултицет

57.60 -6 % BGN 54.00

Спецификации : Одговара на IEC10101 overmolding гума случај штити метар да биде посилна Дисплеј : 1999 брои Auto / Manual спектар Максималната вредност задржете Податоци се одржи Автоматско исклучување DCV : 200m / 2 / 20 / 200 / 600 V±0.7% ACV : 200m / 2 / 20 / 200 / 600 V±0.8% Отпор : 200 / 2k / 20k / 200k / 2 M? / На 20 милиони?±1.2% Диоди тест на Континуитет тест за Неконтакт AC напон детектор на Откривање на AC напон на посебни фреквенција на чувствителност на AC напон adjustive Звук и флеш огромната Моќ : 1.5 V (ААА) x 2 Големина : 208mm x 38mm x 29mm Тежина : Околу...

OOTDTY XL-830L цифров LCD мултицет волтметър амперметър AC / DC / ω Волта-тестер на ток

10.48 -14 % BGN 9.00

Опис : Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Ова се ТешкиДолжност за Општа намена Multimeter карактеристики Јасни, Лесно да се Чита LCD Дисплеј со сино Назад Светлина Заштита од Преоптоварување на сите движи Сместен во солиден гума за подигање со интегрален стојат Ниско ниво на Батеријата Напон Индикација Преносни & Компактен Дизајн Data Hold Функција & Диоди Тест Објект 20 Позиција Ротари Switch Отстранлив Дебели гумена обвивка ја штити Multimeter од нота & Мали Испакнатини Мерки AC & DC Напон, DC Струја, Отпорност, коишто се слушаат Континуитет, Диоди / Транзистори Верификација на ЧекањеСпецификации : DC Напон200m V / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V±(0.5%)AC Напон200 V / 600 V±(1.0%)DC Струја200µA / 2m A / 20m A / 200m A / 10 A±(1.0%)Отпорот200Ω / 2kΩ / 20kΩ / 200Ω / 2 MΩ±(1.0%)Triode MeasurementYes (PNP / NPN Triode h FE)Диоди МерењеYesТекст Отпор1 MΩТип На Батерија9 V, 6 F22 (НЕ се вклучени)Max...

Преносим цифров монитор авто Волта волтметър тестер LCD запалката напрежение панел метър високо качество

3.87 -22 % BGN 3.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Боја : Црна.Рата : вметнување на џек на производот во пура штекер.Овој дигитален мерач покажува напон на батерии во автомобил.Со висока осветленост на LED нема тешкотија при гледањето на екранот.Напојува со автомобил запалка приклучок за полнач.Постојано да ги надгледувате батеријата напон, се прошири и заштити ја батеријата и моторот живот.Рата : Чистење на Пура штекер.Вметнете ја џек на производот во Пура штекер.Внимание : За DC 12 V ИЛИ 24 V АВТОМОБИЛ.Мерен опсег : ДК 8 V30 V+ / %1.2.Каков вид на батерии се здрави : .Кога моторот работи(не се вози), LED дисплеј : ...

цифров мултицет професионален автоматичен обхват на ток, напрежение, съпротивление тестер точно на точността на

80.00 -5 % BGN 76.00

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .2.За погрешноиспраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Двойна USB ток напрежение на зарядното устройство детектор тестер за батерии волтметър амперметър високо качество

5.23 -24 % BGN 4.00

USB Полнач за Тековната Напон на Полнење Детектор на батеријата Тестер Volt метар Ammeter100% Сосема Нов и Висок КвалитетКарактеристики : Може лесно да се измери оперативни струја на излезниот напон од USB порт и опрема 2...

DC 3V~30V 0.56 зелен led дисплей цифров волтметър метър монитор мощност детектор за напрежение с 2 кабели

BGN 11.18

Две жици дигитални voltmeter,со пресврт заштита,и да се поврзете лесно Според различни мерење на напонот,автоматски се движат на положба на точка за децимала...

MASTECH MS2015A AutoRange Digital AC 1000A Current Технологична Meter True RMS Multimeter Frequency Capacity Тестер NCV

BGN 68.80

MASTECH MS2015 A Auto Range Дигитални 1000 A AC Струја Менгеме Метар True RMS Multimeter Фреквенција Capacitance Тестер на NCV(Не вклучува батерија и мало кутија)Карактеристики : Вилица големина до Φ40mm / 1.6 инчен LCD дисплеј со 5999 брои Авто опсег и Прирачник опсег во Текот спектар заштита за сите движи AC струја мерење до 1000 A AC / DC напон, АС струја, отпор, capacitance, фреквенција и должност циклус на мерење, коло врска, тест на диоди се Стега главата фреквенција мерење Изграденаво Неконтакт детектор на напон True RMS Читање задржете функција Максимум / минимум & релативната вредност на мерна функција Назад од светлината и се Стега главата светлина Автоматско исклучување Пакетот вклучува : 1 * MS2015 A AC Менгеме Метар (со тест води) 1 * упатствоПревозот : Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти...

Гореща продажба на машина за висока точност AC / DC скоба метър преносим 3-3 / 4 цифров LCD дисплей с подсветка дисплей с максимален четене 4000 инструмент

278.40 -12 % BGN 245.00

Топла Продажба Висока прецизност AC / DC Менгеме Метар Преносни 33 / 4 Дигитални LCD Дисплеј Со позадинско осветлување Максимална Читање На 4000 ИнструментОпис На Производот : 1.CAT IV 600 V, CAT III 1000 V2.33 / 4 цифра LCD дисплеј со позадинско осветлување максимална читање на 4000.3.Аналогни Bargraph.4.AC напон спектар : 0 до 750 V.5.AC струја опсег : 0 да 1200 A.6.DC напон спектар : 0 до 1000 V.7.DC струја опсег : 0 да 1200 A8.Врв Чекање, Податоците Се Одржи, Min / Max.9.Тестот се Движи : ACV, ACA, DCV, DCA, Отпор, Фреквенција, Диоди, Континуитет.10.Работа Светлина.11.Автоматско Исклучување.12.Двојно вбризгување на надворешниот случај.Спецификација : Максимална Струја1200 ЗасилувачиЕкранот4000 точкиMax...

UNIT UT61A UT61B UT61C UT61D UT61E True RMS дигитален мултицет / аналогов бар/измерване голям капацитет/автоматично изключване

BGN 63.98

UT61 серија е висока сигурност, висока безбедност, автополигон модерните дигитални multimeter со синхрони екран функција на asuper голем екран, дигитална и висока резолуција аналогни покажувачот, полн спектар на заштита од преоптоварување и уникатен изглед дизајн, која се повеќе чувствувате изведби на електрични инструменти...

0.56 DC 3-30V цифров волтметър тестер за напрежение сензор зелен ярък led дисплей, два проводника, волтметър за слънчева батерия монитор

5.76 -13 % BGN 5.00

Технички Параметри : Димензија : 48×29×22mmСечење големина : 46×27mmМерење на напон спектар : DC 330 VМаксимална влез : DC 30 V (ако влезниот напон е поголем од DC30 V, на voltmeter ќе биде изгорена)Минимална влез : DC 3 V (ако влезниот напон е помал од DC 3 V, вредноста ќе се неточни или не се прикажани)Мерење на точноста : Помалку од 10 V, точни до 0.01 V; Повеќе од 10 V, точни за 0,1 V (дозволената толеранција : 1% + / 1 збор)Дисплеј : 3 цифра 0.56" дигитален LED цевкаФонт, Боја : ЗеленаОсвежете го оценувате : за 200m SНема потреба напојувањеКонзумирање на струјата : помалку од 20m A (обично 515m A)Оперативен температура : 10°c65°cЖица должина : 20cmОбратна врска заштита : ДАМетод на жици : Црвено жица : ПозитивниЦрна жица : НегативниAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да не го користите овој метар во 24 V батеријата, бидејќи кога батеријата е целосно наполнета, својата напон ќе биде за 30 V(max текст volt за оваа метар), и ние не препорачуваме да се користат во макс volt на 30 V.Пакетот Вклучува : 1× 0.56" Voltmeter

UNIT UT58E 19999 броя LCD дигитален мултицет AC / DC волтметър Усилвател ω тестер капацитет LCR метър

BGN 79.18

ЕДИНИЦА UT58 E LCD Дигитален Multimeter AC DC Voltmeter Amp Ohm Capacitance Тестер LCR метарЗабелешка : Батеријата Не Се Вклучени20000 екранот смета Дигитални MultimeterСпецификации Спектар Најдобри ТочностаМодел UT58 EDC Напон (V) 200m V / 2 V / 20 V / 200 V / 1000 V ±(0.05%+3)AC Напон (V) 2 V / 20 V / 200 V / 1000 V ±(0.5%+10)DC Струја (А) 2m A / 20m A / 20 A ±(0.5%+5)AC Струја (А) 20m A / 200m A / 20 A ±(0.8%+10)Отпор (Ω) 200Ω / 2 KΩ / 20 KΩ / 2 MΩ / 200 MΩ ±(0.5%+10)Capacitance (F) 2n F / 20n F / 2µF / 20µF ±(3%+4)Фреквенција (Hz) 20 KHz ±(1.5%+5)Температура (°C) 40 1000 Степен ±(1%+30)КарактеристикиНа Екранот Се Брои 2000Прирачник Спектар √Диоди √Транзисторски √Автоматско Исклучување √Континуитет Ѕвончето √Податоците Се Одржи √Индикација За Слаба Батерија √Целосна На Иконата За Прикажување √Текст Отпорност за DCV Околу 10 MΩ √Тест Доведе Врска Индикации √Додатоци : Тест Олово,Holster,Muli Намена И Грло,Точка Контактна Температурна Сонда*Забрзана Испорака информации : 1...

DC 0-30A аналогов панел Измерител на амперметър манометър DX-670

6.08 -1 % BGN 6.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име на Производ : Аналогни AmmeterМодел Бр : DH670Мерење на Струја Опсег : DC 030 AНа Точноста : Класа 2.5Метар Големина : 7.1 x 6.1 x 1cmТема Големина : 4x 8.5 mmМатеријал : Пластични, Електронски КомпонентиПакет Содржина : 1 x Аналогни Ammeterdianxiaobao_3dianxiaobao_4

ANENG AN8206 мини цифров мултицет зумер квадратна вълна на изхода на усилвател на напрежение ω тестер сонда електронен мултицет

BGN 7.98

ANENG AN8206 Мини Дигитален Multimeter Ѕвончето Квадратен Бран Излез Ampere Напон Ohm Тестер Сонда Електронски мулти метар Највисока ЦенаЕфикасен Голем Екран Multimeter Карактеристики Голем екран, лесно може да се прочитаат Удобен и практичен, погоден за почетници 50 Hz квадратен бран излез како сигнал извор Технологија карактеристики DCV : 200m2000m202001000 V ±0.5% ACV : 200750 V ±1.0% DCA : 2000u20м200m10 A ±1.8% Отпор : 200200020 K200 K2000 KΩ ±1.0% Општ опис LCD екран со големина : 62x34mm Max дисплеј : 1999 индикација за слаба батерија : да Диоди тест : да Транзистори тест : да се обезбеди Континуитет ѕвончето тест : да Квадратен бран излез : : да Safey се обезбеди : заштита од Преоптоварување функција Напојување : еден 9 V 6 F22 батеријата (Без батерии вклучени) Производ големина : 128mm*70mm*25мм Производ тежина : околу 127g Стандардни додатоци : Дигитални multimeter *1 (Без батерии вклучени) Тест линија *2 Прирачник *1'

VC903 6000 броя true RMS AC / DC дигитален клещевой метър автоматичен обхват на ac dc напрежение, ток, съпротивление капацитет на работния цикъл 1%~99%

67.68 -20 % BGN 54.00

VC903 6000 Точки true RMS AC / DC дигитални менгеме метар авто спектар ac dc напон тековната отпор capacitance должност циклус 1%~99%Ве молиме имајте на ум : не вклучуваат батериите.Спецификации : (1)Фреквенција : 99.99 Hz / 999.9 Hz / 9.999 KHz / 99.99 KHz / 999.9 KHz / 9.999 MHz ( ±0.1%+2)(2)Температура : 20~1000 C или 4~1832 F ( ±2.5%+5)(3) Capacitance : 10n F(±5.0+20),100n F / 1000n F / 10u F / 100u F / 1000u F(±2.0%+5),10m F(±5.0%+5)(4) DC volt : 600m V / 6 V / 60 V / 600 V / 1000 V(±0.5%+3)(5) AC volt : 600m V / 6 V / 60 V / 600 V / 750 V(±1.0%+3)(6) DCA : 600u A / 6000u A(±1.2%+3), 60 A / 600 A / 1200 A(±2%+30)(7) ACA : 600u A / 6000u A(±0.8%+10),60 A / 600 A / 1200 A(±2%+30)(8)(8)Отпор : 600 / 6 K / 60 K / 600 K / 6 M ohm(±0.5%+3),60 Mohm(±1.5%+3)(9)Должност циклус : 1% до 99%(±1%)(10) Мерење на владата : Двоенсоставен стил A / D трансформира(11)во Текот опсег, индикација : ОЛ(12)Работна средина : 0~40°, релативната влажност(13)Снабдување со моќност : 3 V (1.5 V AA батерии*2 парчиња не се вклучени)(14)други Додатоци : user ' s manual, надворешното пакување кутија, торба,еден пар на тест води, а TP01 K thermocouple.1...

85C17 DC0-100mA Class2. 5 аналогов панел амперметър сензор амперметър метър

BGN 5.28

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 82g Пакет Содржина : 1 x Аналогни Ammeter Неколку Инсталирање на Делови; Бренд : Асиси; Модел : 85 C17 Главната Боја : Јасно, Црна; Мерење на Струја Опсег : DC 0100m A на Точноста : Класа 2.5; Конец Кол : 3мм / 0.12" Панел Големина : 75 x 58 x 18mm / 3" x 2.3" x 0.7"(L*W*T); Вкупна Висина : 56mm / 2.2" скала може лесно да се промени без отворање на предната рамка со вентилатор форма прилагодувач...

5 бр./лот DC100v 20A цифров тестер електрически параметри напрежение ток мощност докато температурата обемът волтметър амперметър 40% off

114.56 -38 % BGN 71.00

5pcs / многу DC100v 20 A дигитални електрични параметар тестер на Напон, струја моќ Време температура капацитет voltmeter Ammeter 40%попуст Електрични OLEDParameter Тестер 100 V / 20 A Технички Параметри : Напонски мерен опсег : DC00.099.9 V Тековната мерен опсег : DC00.020.0 Време мерен опсег : 099h59min Power мерен опсег : 0999.92000 W Температура мерен опсег : 15 °c ~60°c Капацитет на акумулација опсег : 0999.999999.9 Ах Енергија акумулација опсег : 099999 Wh9999 KWh Напон мерење на точност : ± (0.5% + 2digits) Тековна мерење на точност : ± (1% + 2digits) Производ тежина : 33g Производ големина : 48mm*29mm*22mm (L*W*H) Дисплеј Интерфејс Настава : ①Run време ②Power екранот ③Data поставите ④Temperature екранот ⑤Capacity екранот ⑥Voltage екранот ⑦Current екранот ⑧Energy се прикаже Копчето за Функција на Настава : Овој тестер има 0 и 1 две групи на податоци; и групи на податоци се вклучено со притискање на копче...

Цифров измерител на ac 0~100A синьо LCD дисплей на цифров амперметър AC / DC 8 в 12 В на амперметър амперметър + шунтирующий резистор

BGN 29.79

Дигитални Метар AC 0~100 A Сина LCD Дисплеј Дигитални Ammeter AC / DC 8 V 12 V Amp Метар Мерач Ampere Метар + Шант низ отпорникотТехнички параметри : Оперативен напон : AC / DC 8 ~ 12 V Мерење на Струја Опсег : AC 0 ~ 100 A ( бараат надворешни 100 A шант ) Оперативни Тековни : Екран : LCD, сино осветлување, карактер висина 20mm Мерење стапка : ≥ 2 пати / S Точност : 1% + / 2 цифри Над опсег се прикаже : првата цифра покажува "1" или "1", другите не покажуваат Димензии : 79 x 43 x25 mm Сечење големина : 76 х 39 мм Тежина : околу 60gУслови за работа : Работна температура : 10°c ~ +50 °c Оперативни Влажност : 10 ~ 80% (некондензирање) Работен притисок : 80 ~ 106k Pa изложување на Сонце : нема директна изложеностПакет содржи : 1 x AC Дигитална Ammeter 1 x AC 50 A 75m V Шант низ отпорникот

10шт високо качество на 4 линия 0.56 инча 10а амперметър червен led усилвател на ток на автомобила цифров амперметър

46.40 -5 % BGN 44.00

10pcs Врвен Квалитет 4 линии 0.56 инчен 10 A Ammeter Црвени LED Amp тековната автомобил Дигитални ampere метар Технички Параметри : Тежина : 22gДисплеј во боја : ЦрвенаDisplay mode : Три 0.56 дигитален LED цевкаажурирате го оценувате : Околу 500 ms / времеФизичката големина : 48 x 29 x 22 mm (L*W* H)Отворање големина : 45 x 26 mm (L*W)Supplyvoltage : 430 VДоведе жица должина : 14 смМерен опсег за : DC 09.99 НаОперација температура : 10 степени~65 степениМерење на точност : ± (2% + 2 зборовите : )Answer : ___________________________ Note : (ве молиме следете ги инструкциите внимателно жици, или изгори надвор)Напојување крајот на ammeter и мерење на земјата КОРИСТИ вкупно дизајн, тоа е да се каже, напојување заштитно јаже и тест на заштитно јаже е меѓусебно, па само string ammeter тест по крајот на електрични апарати (двата уреди се мери помеѓу катоден и тестирани опрема моќ на катоден)Совети насловот за напојување да се користат изолирани напојување одделноInsruction на жици Калибрација настава : Грешка еден феномен : Затоа што на некои еклектична делови стареење и под влијание на температура, понекогаш кога мерење на мали струја на грешка на некои метар се големи или понекогаш некои метар не?т покаже нулта без оптоварување.Решение : Кога метар е исклучете го моќ, ве молиме краток спој а и Б (се поврзете A и B)...

DC цифров панелен волтметър М 0-100 в измерване на 3-телове, които са 0.56червен led дисплей тестер за напрежение

11.02 -27 % BGN 8.00

Три жици дигитални voltmeter,мини големина,со пресврт заштита Мерење на напон во опсег 0100 V, треба DC3.030 V надворешно напојување...

горещи продажба led дисплей 0.56 цифров волтметър DC 0-200V автомобили панел напрежение Волта на метър тестер Сензор сензор 15%

3.36 -11 % BGN 3.00

топла продажба LED дисплеј 0.56" Дигитални Voltmeter DC 0200 V автомобил Напон Панел Метар Volt Тестер Мерач сензорТехнички Параметри : Тежина : 18g Дисплеј во боја : Црвена Display mode : Три 0.56 дигитален LED цевка ажурирање го оценувате : Околу 500 пати / ms Физичка големина : 48 x 29 x 22 mm (L*W* H) Отворање големина : 45 x 26 mm (L*W) Влезен опсег : 430 V Напојување : Треба напојување Доведе жица должина : 14 см минимален текст : 4 V максимална текст : 30 V Мерен опсег : DC 0200 V Операција температура : 10 степени~65 степени Мерење на точност : ± (1% + 2 Цифра) Црвена линија : Напојување + (430 V ) Жолта линија : Мерење Напон + Црна линија : Напојување , Мерење Напон answer : ___________________________ note : оваа ставка доаѓа без мало поле

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.