• Новинка
Продажба на едро на 10 бр. / лот реле DC24V 40A NT90RNAE24CB

Продажба на едро на 10 бр. / лот реле DC24V 40A NT90RNAE24CB

резултат:
BGN 35.04

Брой продукти
Налично


NT90 RNAE24 CB DC24 V 40 A

Подробности

Номер На Модела:
NT90RNAE24CB
Защитна Функция:
Запечатани
Теория:
твердотельное реле
Източник На Захранване:
DC
Информация За Товара:
Ниска Мощност На
търговска марка:
Достойна Електроника
Напрежение:
24V
Използването на:
Общото Определяне
skype id:
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889

Избор на купувачи

Резервни части HH52P DC 24V 2NO 2NC General Purpose Power Relay w Base Socket Безплатна доставка

12.78 -14 % BGN 11.00

Резервни Делови HH52 P 24 V DC 2 NO 2 NC Општа Намена Моќ Реле w База Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета w Штекер Реле Модел Бр...

JQX-30F Plug-in Type 12V DC Coil 30A 250V AC Power Relay DPDT 8 контакти Безплатна доставка

20.46 -17 % BGN 17.00

JQX30 F Plugin Тип 12 V DC Серпентина 30 A 250 V AC Реле DPDT 8 пина Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Моќ Реле Модел JQX30 F Серпентина Напон DC 12 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Црна, Јасно Тежина 77g Пакет Содржина 1 x Моќ РелеОпис : 8 Пина, DPDT, 2 НЕ & 2 КООРДИНАТОР, антипрашина маска дизајн...

JQX-30F-2Z DC 24V макара 30A 250V AC общата мощност на електромагнитно реле 8 Pin DPDT Безплатна доставка

18.37 -18 % BGN 15.00

Име на производ Моќ Реле Модел JQX30 F Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Црна, Јасно Тежина 79g Пакет Содржина 1 x Моќ РелеОпис : 8 teminals, 2 НЕ & 2 КООРДИНАТОР, антипрашина маска дизајн...

1 бр./лот BD82HM76 SLJ8E SLJBE BD82HM77 SLJ8C BD82HM70 SJTNV SLJ8F нов оригинал

BGN 30.08

Опис на производот Добредојдовте на нашата продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена Зошто да не изберете нас : 1...

HH52P DC 24V макара DPDT 8-пинов 8P електромагнитно реле мощност Безплатна доставка

7.68 -22 % BGN 6.00

HH52 P 24 V DC Серпентина DPDT 8Пински 8 P Електромагнетна Енергија Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

HH64P LY4 AC 12V макара 14-пинов 4PDT червен светодиод електромагнитно реле Безплатна доставка

11.84 -16 % BGN 10.00

HH64 P LY4 AC 12 V Серпентина 14Pin 4 PDT Црвени LED Електромагнетни Штафета Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

Реле SLA - 24VDC-SL - A SLA-12VDC-SL-A SLA-05VDC-SL-A SLA-09VDC-SL-A5V 9V 12V 24V

BGN 1.76

Шенжен Mzxykj .Електронски Co.,LtdДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

MY2J-AC110V макара с общо предназначение реле хранене 8Pin 5A AC240V DC28V w изход Безплатна доставка

11.20 -20 % BGN 9.00

MY2 JAC110 V Серпентина Општа Намена Моќ Реле 8 Pin 5 A AC240 V DC28 V w Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Реле со Чашката Реле Модел Бр...

HH52P DC 12V Coil LED General Purpose Power Relay DPDT 8 контакти Безплатна доставка

7.41 -19 % BGN 6.00

HH52 P DC 12 V Серпентина LED Општа Намена Моќ Реле DPDT 8 Пина Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

200V / 220VAC номинална макара DPDT 8 Pin електромагнитно реле HH52P 2 бр Безплатна доставка

14.03 -14 % BGN 12.00

200 V / 220 VAC Оценка Серпентина DPDT 8 Pin Електромагнетни Штафета HH52 P 2 Парчиња Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

35 мм DIN рейк DPDT 8Pin общо предназначение реле DC 12V макара Зелена лампа w изход Безплатна доставка

12.75 -14 % BGN 11.00

35mm DIN Железнички DPDT 8 Pin Општа Намена Реле DC 12 V Серпентина Зелената Светилка w Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета Серпентина Напон DC 12 V Контакт Капацитет 5 A 240 VAC / 28 VDC Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 35mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка Големина 5.5 x 4mm / 0.22" x 0.16"(L*W) Вкупно Димензии (Прибл.) 7.5 x 6.3 x 2.3 см / 3" x 2.5" x 0.9"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Сино Нето Тежина 56g Пакет Содржина 1 x Електромагнетни ШтафетаОпис : Clear BLUE пластика домување...

реле HF32FV-G 012-HTF HF32FV-G-012-HTF HF32FVG-012HTF DIP4 20 бр / лот

35.20 -6 % BGN 33.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

JQX-13 F DC 6V макара 3PDT 11 контакти електромагнитно реле мощност w PYF11A гнездо Безплатна доставка

12.66 -13 % BGN 11.00

JQX13 F DC 6 V Серпентина 3 PDT 11 Иглички Електромагнетна Енергија Реле w PYF11 A Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

HH54P DC 12V макара 14 Pin общ реле мощност 4PDT 5A 240VAC 28VDC Безплатна доставка

6.14 -19 % BGN 5.00

HH54 P DC 12 V Серпентина 14 Pin Општи Моќ Реле 4 PDT 5 A 240 VAC 28 VDCСпецификација : Име на Производ Електромагнетни Штафета Модел HH54 P Серпентина Напон 12 V DC Load AC 5 A 40 V / DC 28 V Тип 4 PDT Pin Број 14 Димензии (Прибл.) 40 x x x x 27 x x x x 22mm / 1.6" x 1" x 0.87" (L * W * T) Тежина 32g Пакет Содржина 1 x Електромагнетни ШтафетаОпис : Електромагнетни Штафета со 14 pin дизајн, изградена во AC и DC серпентина, што се користи во автоматски систем за контрола...

2 елемента JQX-13 F DC 12V макара DPDT 8 Pin Power електромагнитно реле w изход Безплатна доставка

18.93 -15 % BGN 16.00

2 ПАРЧИЊА JQX13 F DC 12 V Серпентина DPDT 8 Pin Моќ Електромагнетни Штафета w Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

DC 24V макара Волта 7A пластмасова обвивка 14 пинов 4pdt електромагнитно реле Безплатна доставка

13.65 -19 % BGN 11.00

24 V DC Серпентина Volt 7А Пластични Школка 14 Pin 4 PDT Електромагнетни Штафета Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.