• Новинка
Реле SLA - 24VDC-SL - A SLA-12VDC-SL-A SLA-05VDC-SL-A SLA-09VDC-SL-A5V 9V 12V 24V

Реле SLA - 24VDC-SL - A SLA-12VDC-SL-A SLA-05VDC-SL-A SLA-09VDC-SL-A5V 9V 12V 24V

резултат:
BGN 1.76

Брой продукти
Налично


Шенжен Mzxykj .Електронски Co.,Ltd
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

Размер:
5V, 9V, 12V, 24V
Използването на:
Auto
Номер На Модела:
SLA
Защитна Функция:
Запечатани
is_customized:
Yes
Информация За Товара:
Ниска Мощност На
Теория:
твердотельное реле
Източник На Захранване:
DC
Напрежение:
5v 9v 12v 24v 48v

Избор на купувачи

Твердотельное реле за постоянен ток SSR10A

BGN 8.48

Оваа Единствена Фаза Цврста Состојба Реле е дизајниран во согласност со IEC Стандард и е идеален за различни апарати за домаќинство / индустриска автоматизација на процесот на контрола апликации, како што се греење & ладење контрола, нумерички контролирани машини, далечинскисистем за контрола...

DC24V 5A макара 8 пинов DPDT червена led лампа пилот на електромагнитно реле хранене Безплатна доставка

13.07 -16 % BGN 11.00

DC24 V 5 A Серпентина 8 Pin DPDT Црвени LED Пилот Светилка Електромагнетна Енергија Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет5 A 240 VAC5 A 28 VDC Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 15 x 59mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка со Големина 5 x 4mm / 0.2" x 0.16"(L*W) Приклучок Големина 7.5 x 2.2 x 2.8 см / 3"x 0.8" x 1.1"(L*W*T) Реле Димензии (Прибл.) 2.6 x 2 x 3.3 cm / 1" x 0.8" x 1.2"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Сино Светилка Боја Црвена Нето Тежина 62g Пакет Содржина 1 x Електромагнетни ШтафетаОпис : Јасно пластика домување, Црвени LED Индикатор, Може да се прилагоди автоматски, заштити и да се трансформира на електричното коло...

JQX-13 F-2C-24 DPDT 8-за Контакти електромагнитно реле DC 24V номинална макара Безплатна доставка

6.61 -9 % BGN 6.00

JQX13 F2 C24 DPDT 8 Pin Електромагнетни Штафета 24 V DC Оценка Серпентина Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

1 бр./лот BD82HM76 SLJ8E SLJBE BD82HM77 SLJ8C BD82HM70 SJTNV SLJ8F нов оригинал

BGN 30.08

Опис на производот Добредојдовте на нашата продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена Зошто да не изберете нас : 1...

Предпазител за самолечение 1206 1.5 A 6V SMD нов и оригинален

BGN 13.28

Авто обнова на осигурувачот 1206 1.5 А 6 V SMD нови и оригиналниCN10021146031.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

2 x AC 220V-240V бобина 8Pin DPDT 35 мм DIN-рейк определяне на общо реле хранене + изход Безплатна доставка

19.52 -18 % BGN 16.00

Име на производ Моќ Реле Серпентина Напон AC напон 220 V240 V ,5 A Светло Црвена Боја Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 35mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка Големина 6 x 4mm / 0.24" x 0.16"(L*W) Димензии (Прибл.) 7 x 2.2 x 6.5 см / 2.8" x 0.87" x 2.5"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Нето Тежина 122g Пакет Содржина 2 x Моќ Реле2 x SocketОпис : Јасно пластика домување...

HH52P DC 12V Coil LED General Purpose Power Relay DPDT 8 контакти Безплатна доставка

7.41 -19 % BGN 6.00

HH52 P DC 12 V Серпентина LED Општа Намена Моќ Реле DPDT 8 Пина Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

200V / 220VAC номинална макара DPDT 8 Pin електромагнитно реле HH52P 2 бр Безплатна доставка

14.03 -14 % BGN 12.00

200 V / 220 VAC Оценка Серпентина DPDT 8 Pin Електромагнетни Штафета HH52 P 2 Парчиња Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

Резервни части HH52P DC 24V 2NO 2NC General Purpose Power Relay w Base Socket Безплатна доставка

12.78 -14 % BGN 11.00

Резервни Делови HH52 P 24 V DC 2 NO 2 NC Општа Намена Моќ Реле w База Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета w Штекер Реле Модел Бр...

5шт червен led индикатор AC 220/240 реле хранене DPDT 2NO 2NC HH62P Безплатна доставка

25.26 -17 % BGN 21.00

5pcs Црвени LED Индикатор Светлото AC 220 / 240 V Моќ Реле DPDT 2 NO 2 NC HH62 P Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

10 x DC 3V макара 10A / 125V AC 10A/28V DC 5 контакти SPST Power Relay JQC-3F

6.19 -3 % BGN 6.00

Име на производ : Општа Намена Реле;Модел : JQC3 FСерпентина Напон : DC 3 V;Контакт : 240 V AC / 7А 125 V / 10 A DC 28 V / 10 A 10 A / 28 VPin Количина : 5 Pin;Димензии (Прибл.) : 1.8 x 1.4 x 1.9 cm / 0.7" x 0.6" x 0.7"(L*W*T)Боја : Сина;Тежина : 93gJQC3 F Реле има 5 лемење нож, SPST тип, PCB монтажа, серпентина DC напон е 3 V, контактирајте со капацитет е AC 10 A 125 V или DC 28 V 10 A.Може да се прилагоди автоматски, заштити и да се трансформира на електричното коло.Широко се користи во далечинскиот управувач, на комуникација, на автоматски систем за контрола, електронска опрема, итн.Пакет Содржина : 10 x Општа Намена РелеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Предпазител за самолечение 4A 0603 6V SMD нов и оригинален

BGN 12.56

Авто обнова на осигурувачот 4А0603 SMD нови и оригиналниCN10021146031.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

DC24V напрежение на бобината 11Pin plug терминал 3pdt реле хранене Безплатна доставка

7.74 -10 % BGN 7.00

DC24 V Серпентина Напон 11 Pin Pluggable Терминал 3 PDT Моќ Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Серпентина Моќ Реле Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет AC 10 A 250 VDC 28 V 10 A Тип 3 PDT Pin Количини 11 Вкупната Големина (Не Вклучуваат Pin) 27 Х 21 X 34mm / 1" x 0.83" x 1.3"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Метал, Електрични Дел Главна Боја Јасно, Сребрен Тон, Црна Нето Тежина 34g Пакет Содржина 1 x Серпентина Моќ РелеОпис : 11 игли, 3 PDT пластични домување...

MY2J-DC12V макара 8 Pin 35 мм DIN-рейк електромагнитно реле мощност реле Безплатна доставка

11.52 -13 % BGN 10.00

MY2 JDC12 V Серпентина 8 Pin 35mm DIN Железнички Електромагнетни Штафета Моќ Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Реле со Чашката Реле Модел Бр...

35 мм DIN рейк DPDT 8Pin общо предназначение реле DC 12V макара Зелена лампа w изход Безплатна доставка

12.75 -14 % BGN 11.00

35mm DIN Железнички DPDT 8 Pin Општа Намена Реле DC 12 V Серпентина Зелената Светилка w Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета Серпентина Напон DC 12 V Контакт Капацитет 5 A 240 VAC / 28 VDC Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 35mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка Големина 5.5 x 4mm / 0.22" x 0.16"(L*W) Вкупно Димензии (Прибл.) 7.5 x 6.3 x 2.3 см / 3" x 2.5" x 0.9"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Сино Нето Тежина 56g Пакет Содржина 1 x Електромагнетни ШтафетаОпис : Clear BLUE пластика домување...

Червена led светлина HH52P AC 36V макара DPDT 2NO 2NC 8P реле хранене Безплатна доставка

7.36 -18 % BGN 6.00

Црвениот LED Светло HH52 P AC 36 V Серпентина DPDT 2 NO 2 NC 8 P Моќ Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

2 елемента HH53P DC 24V макара 11 пинов 3no 3NC реле захранване w Dyf11a основния конектор Безплатна доставка

19.89 -15 % BGN 17.00

2 парчиња HH53 P 24 V DC Серпентина 11 Pin 3 NO 3 NC Моќ Реле w DYF11 A База Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета w Штекер Реле Модел Бр...

Инвертор шофьор на такси модул за захранване на автомобил с 300 Вата жило трансформатор DC 12V към 220V AC G08 Drop ship

9.34 -14 % BGN 8.00

Карактеристики : Забелешка : овој модул тоа е возач на автобус не поттик одбор Влезен напон : DC12 V Излезен напон : поврзан со центарот допрете 220 V за 12 V + трансформатор 12 V жици фигура : на 12v поврзани со одборот излез оригиналниот трансформатор влез 220 V линија напон .таму 220v 300 W модел користете моќ : помалку од 300 W со помош на два P75 NF75(75 A ДА220 PACKAGE)моќ домашно МИЛЕНИЧЕ се вози Количина : 1 Pc Забелешка : 1...

HH52P DC 24V макара DPDT 8-пинов 8P електромагнитно реле мощност Безплатна доставка

7.68 -22 % BGN 6.00

HH52 P 24 V DC Серпентина DPDT 8Пински 8 P Електромагнетна Енергија Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

DC 24V макара Волта 7A пластмасова обвивка 14 пинов 4pdt електромагнитно реле Безплатна доставка

13.65 -19 % BGN 11.00

24 V DC Серпентина Volt 7А Пластични Школка 14 Pin 4 PDT Електромагнетни Штафета Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

HH64P LY4 AC 12V макара 14-пинов 4PDT червен светодиод електромагнитно реле Безплатна доставка

11.84 -16 % BGN 10.00

HH64 P LY4 AC 12 V Серпентина 14Pin 4 PDT Црвени LED Електромагнетни Штафета Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.