• Новинка
Предпазител за самолечение 4A 0603 6V SMD нов и оригинален

Предпазител за самолечение 4A 0603 6V SMD нов и оригинален

резултат:
BGN 12.56

Брой продукти
Налично


Авто обнова на осигурувачот 4А-0603 SMD нови и оригинални
CN1002114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Подробности

Материал:
Сплав
Чупене На Способността На:
Нисък
Номер На Модела:
Предпазител за самолечение 4А
is_customized:
Yes
Използването на:
Ниско Напрежение
Стандарти За Сигурност:
ССС

Избор на купувачи

реле HF32FV-G 012-HTF HF32FV-G-012-HTF HF32FVG-012HTF DIP4 20 бр / лот

35.20 -6 % BGN 33.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DC 12V Coil SPDT 6 Pin 40A Mini Power Relays ПХБ Type HHC67E-1Z (T90) Безплатна доставка

7.18 -16 % BGN 6.00

Спецификации : Име на Производ PCB Моќ Реле Модел HHC67 E1 Z(T90) Серпентина Напон DC 12 V Контактирајте со Капацитет 40 / 30 A 240 V AC / 28 V DC Број на Пиновите 6 Контакт SPDT Димензии (Прибл.) 3.1 x x 2.7 2.3 см / 1.2" x 1.1" x 0.9" (L*W*H) Боја Црна Тежина 24g Пакет Содржина 1 x PCB Моќ РелеОпис : 6 игли, SPDT тип, PCB монтажа...

5шт червен led индикатор AC 220/240 реле хранене DPDT 2NO 2NC HH62P Безплатна доставка

25.26 -17 % BGN 21.00

5pcs Црвени LED Индикатор Светлото AC 220 / 240 V Моќ Реле DPDT 2 NO 2 NC HH62 P Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

HH54P 12V DC намотка на реле с общо предназначение за захранване 14 пинов 4PDT Hzmag Безплатна доставка

7.02 -15 % BGN 6.00

HH54 P 12 V DC Серпентина Општа Намена Моќ Реле 14 Pin 4 PDT Hzmag Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Моќ Реле Модел HH54 P Pin Број 14 Серпентина Напон DC 12 V Контакт AC240 V / DC28 V 5 A Димензии (Прибл.) 3.5 x 2.7 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8" (L * W * T) Материјал Пластични Боја Јасни, Црна Тежина 33g Пакет Содржина 1 x Моќ РелеОпис : Карактеристики : 14 Игли, 4 PDT, 12 V DC серпентина напон...

DTF-08A 10A 250VAC 8 Pin DIN-шина за монтиране на реле хранене гнездо база за HH52P Безплатна доставка

5.70 -12 % BGN 5.00

DTF08 A 10 A 250 VAC 8 Pin DIN Железнички Планината Моќ Реле Штекер База за HH52 P Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Штекер База Модел DTF08 A Одговара за HH52 P, MY2 Оценет Оптоварување 10 A 250 VAC Pin Количество 8 Вкупната Големина(Приближно) 7 x 2.2 x 2.9 cm / 2.8" x 0.88" x 1.15" (L*W*H) Инсталирање Дупка Големина 5.8 4mm x / 0.23" x 0.16" (L*W) Монтажа Железнички Ширина 35mm / 1.38" Надворешен Материјал Пластични Главната Боја Црна Тежина 32g Пакет Содржина 1 x Штекер БазаОпис : Карактеристики : 8 Игла тип, 35mm DIN железнички и завртка терминал, кој се користи за општа намена 8 pin реле...

DC24V напрежение на бобината 11Pin plug терминал 3pdt реле хранене Безплатна доставка

7.74 -10 % BGN 7.00

DC24 V Серпентина Напон 11 Pin Pluggable Терминал 3 PDT Моќ Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Серпентина Моќ Реле Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет AC 10 A 250 VDC 28 V 10 A Тип 3 PDT Pin Количини 11 Вкупната Големина (Не Вклучуваат Pin) 27 Х 21 X 34mm / 1" x 0.83" x 1.3"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Метал, Електрични Дел Главна Боја Јасно, Сребрен Тон, Црна Нето Тежина 34g Пакет Содржина 1 x Серпентина Моќ РелеОпис : 11 игли, 3 PDT пластични домување...

2 x AC 220V-240V бобина 8Pin DPDT 35 мм DIN-рейк определяне на общо реле хранене + изход Безплатна доставка

19.52 -18 % BGN 16.00

Име на производ Моќ Реле Серпентина Напон AC напон 220 V240 V ,5 A Светло Црвена Боја Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 35mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка Големина 6 x 4mm / 0.24" x 0.16"(L*W) Димензии (Прибл.) 7 x 2.2 x 6.5 см / 2.8" x 0.87" x 2.5"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Нето Тежина 122g Пакет Содржина 2 x Моќ Реле2 x SocketОпис : Јасно пластика домување...

HH52P DC 12V Coil LED General Purpose Power Relay DPDT 8 контакти Безплатна доставка

7.41 -19 % BGN 6.00

HH52 P DC 12 V Серпентина LED Општа Намена Моќ Реле DPDT 8 Пина Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

HH64P LY4 AC 12V макара 14-пинов 4PDT червен светодиод електромагнитно реле Безплатна доставка

11.84 -16 % BGN 10.00

HH64 P LY4 AC 12 V Серпентина 14Pin 4 PDT Црвени LED Електромагнетни Штафета Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

JQX-30F-2Z DC 24V макара 30A 250V AC общата мощност на електромагнитно реле 8 Pin DPDT Безплатна доставка

18.37 -18 % BGN 15.00

Име на производ Моќ Реле Модел JQX30 F Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Црна, Јасно Тежина 79g Пакет Содржина 1 x Моќ РелеОпис : 8 teminals, 2 НЕ & 2 КООРДИНАТОР, антипрашина маска дизајн...

HH52P DC 24V макара DPDT 8-пинов 8P електромагнитно реле мощност Безплатна доставка

7.68 -22 % BGN 6.00

HH52 P 24 V DC Серпентина DPDT 8Пински 8 P Електромагнетна Енергија Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

DC24V 5A макара 8 пинов DPDT червена led лампа пилот на електромагнитно реле хранене Безплатна доставка

13.07 -16 % BGN 11.00

DC24 V 5 A Серпентина 8 Pin DPDT Црвени LED Пилот Светилка Електромагнетна Енергија Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Електромагнетни Штафета Серпентина Напон DC 24 V Контакт Капацитет5 A 240 VAC5 A 28 VDC Тип DPDT Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип 15 x 59mm DIN Железнички Одредување на Планината Дупка со Големина 5 x 4mm / 0.2" x 0.16"(L*W) Приклучок Големина 7.5 x 2.2 x 2.8 см / 3"x 0.8" x 1.1"(L*W*T) Реле Димензии (Прибл.) 2.6 x 2 x 3.3 cm / 1" x 0.8" x 1.2"(L*W*H) Школка Материјал Пластика, Електрични Делови Главната Боја Црна, Јасно Сино Светилка Боја Црвена Нето Тежина 62g Пакет Содржина 1 x Електромагнетни ШтафетаОпис : Јасно пластика домување, Црвени LED Индикатор, Може да се прилагоди автоматски, заштити и да се трансформира на електричното коло...

JQX-13 F DC 6V макара 3PDT 11 контакти електромагнитно реле мощност w PYF11A гнездо Безплатна доставка

12.66 -13 % BGN 11.00

JQX13 F DC 6 V Серпентина 3 PDT 11 Иглички Електромагнетна Енергија Реле w PYF11 A Штекер Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

Червена led светлина HH52P AC 36V макара DPDT 2NO 2NC 8P реле хранене Безплатна доставка

7.36 -18 % BGN 6.00

Црвениот LED Светло HH52 P AC 36 V Серпентина DPDT 2 NO 2 NC 8 P Моќ Реле Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име На Производ Електромагнетни Штафета Модел Бр...

2 бр SFK-112DM SFK-112 20A 250V AC DIP-4 relay модул 3x1. 6x3. 8см черен 20/19 W

4.10 -27 % BGN 3.00

Спецификации : Школка во Боја : Црна Оценет Напон : 250 V AC Номинална Струја : 20 A Големина : 3x1.6x3.8cm / 1.18x0.63x1.5" Количина : 2 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.