• Новинка
XFKM 50/100 бр High-Density Pre-built NI80 Premade Frameclapton Coil 3 ядро САМ Coil Heating alien клептън Coil Wire for пдп на

XFKM 50/100 бр High-Density Pre-built NI80 Premade Frameclapton Coil 3 ядро САМ Coil Heating alien клептън Coil Wire for пдп на

резултат:
BGN 22.38
BGN 18.00 -20 %

Брой продукти
Налично


XFKM Висока Густина Пред-изградена NI80 Premade Frameclapton Серпентина 17 Јадра DIY Серпентина Греење Отпор Серпентина Жица за Ecig 10pcs/многу Карактеристики :
Забелешка : ве Молиме забележете ако вашиот мо поддржува отпорници под 0.1 ohm. Ако не, не користете 2 калеми во исто време или да го замени со механички мо

Подробности

Съвместим Модел:
ПДП RDTA RBA резервоар
Номер На Модела:
Предварително Изработени Нагревательная Тел
търговска марка:
XFKM
Тип Елемент:
Предварително Изградена Сонда
Материал:
Метални
Капацитет На Батерията:
2200MAH

Избор на купувачи

5 бр. / лот цигари E-стъклена топка суха трева изпарител на резервоара 1.6 мл, един пулверизатор замяна бобина резервоар fit ego батерия vape pen резервоар

BGN 13.60

Топла производиЕлектронска Цигара Стакло Свет сува трева спреј резервоарот 1.6 ml atomizer Заменливи Серпентина резервоарот одговара его / evod батеријата vape пенкало резервоарот ФотоОдговара его батеријата : Одговара evod батеријата : Следење1.Следење на информации е достапна во рок од 510 дена откако ние брод надвор...

оригинални iJust 2 ЕО Ni Head 0.15 ohm ijust 2 ЕО TC сонда за Eleaf ijust 2 TC 5 бр. атомайзер/лот

BGN 19.33

Отпор : 0.15 ohm Ni калеми, исто Така, одговара за Стремат Атлантис резервоарот : ) Пакет : 5pcs ijust 2 ез ni калемиРаботно ВремеНачин На ПлаќањеПревозот Политика 1.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

оригинални WISMEC Elabo подмяна на стъклената тръба капацитет 4,9 мл за WISMEC Elabo танк Elabo стъклена тръба електронна цигара дубликат част

9.71 -18 % BGN 8.00

WISMEC Elabo Замена Стаклена Цевка 4.9 mlПроизвод ВоведНа WISMEC Elabo Стаклена цевка е доаѓање Тоа е 4.9 ml чисто стакло цевка...

оригинален IJOY Cigpet Ant 80w стартов пакет с 3 мл Vapor Ant Пулверизатор Temperature Control Mod

BGN 68.00

Карактеристики : 580 W Излезна 0.063.0 ohm Atomizer Отпор Спектар Фирмверот Upgradeable Целосна Контрола на Температурата ИзлезПоддршка Ni200 Никел, Титаниум, од не ' Рѓосувачки Челик Иновативен Кориснички Режим 0.051.5 ohm Atomizer Отпор Спектар Temp опсег : 300600°F, 150315°CУлтра Компактен Форма Фактор (47mm од 24mm од 70.8 mm) Топ Натоварени 18650 Напојува Три Копче Операција Пролет Натоварени 510 Врска Производ Вклучува : 1x Cigpet Мравка Atomizer 1x Cigpet Мравка Кутија Mod (Батерија, не се вклучени) 1x 0.25 ohm Серпентина 1x USB Кабел 1x 1x Упатство Гаранциона картичкаРаботно ВремеНачин На ПлаќањеПревозот Политика 1.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

Оригиналният демон убиец атомайзер САМ проводници 15 фута високо качество с чужда тел / фиксирана усукана тел/плавленой Клэптонной тел Vape дубликат част

16.46 -9 % BGN 15.00

Демонот Убиец Atomizer DIY Жици 15ftПроизвод ВоведТука доаѓа 15ft Демонот Убиец Atomizer DIY Жици , вклучувајќи; Туѓо Жица, Рамни Извртени Жица, ги Спои Клептон Жица, Hive Жица, се Меша Извртени Жица, Quad Жица и Тигар Жица...

Оригиналната смяна на сонда Kanger T3S t3s heating coil head with 1.5 ohm / 1.8 ohm/2.2 ohm/2.5 4 ohm съпротивление 5 бр. / лот

BGN 8.80

Функција : Отпор : 1.5 1.8 2.5 2.2 OHM се Препорачува Напон : 3.0 V 4.2 V Тип : Дното Серпентина Фитил : Краток Фитил на гласачките места : Pls знак кој отпор сакате кога цел, или ние ќе брод по случаен избор.ви благодариме!Работно ВремеНачин На ПлаќањеПревозот Политика 1.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

Оригиналната четырехцилиндровая корона Eleaf HW4 0.3 ohm за Ello / Ello Mini/Ello Mini XL Tank Пулверизатор електронна цигара изпарител

22.06 -9 % BGN 20.00

Производ воведТука доаѓа нов член од HW серпентина глава на семејството На Eleaf HW4 ЧетириЦилиндричен 0.3 ohm Глава се состои од Kanthal калеми и ќе ви обезбеди со ултра vaping искуство на одличен вкус и одличен пареа производство...

5 бр. / лот атомайзер fit 4 in 1 комплект Clearomizer vape tank Cartomizer e-Cigarette Kit

BGN 8.00

5pcs / многу Atomizer одговара 4 во 1 комплет Clearomizer vape резервоарот Cartomizer ЕЦигара за ПолнењеСлика : Брза Испорака : Бесплатно,Брзо&Безбедно испорака1.Имаме големи акции за сите модели,и обележете го парцела како подарок да ви помогне да ги избегнете високите царински promble,Така што ќе го добиете вашиот пакет безбедност.За Квалитет : 1.Ние сме професионална снабдувач на ALIEXPRESS за Електронска Цигара,Секој објект ќе купи од нас беше тестирана пред превозот и ние може да гарантира квалитет.2.Ние сме директни фабрика локална во Шенжен,Кој ги има најголемите електронски цигари на пазарот во Кина.Затоа, ние може да обезбеди конкурентна цена и најдобра услуга во сите аспекти.Ова е вашата најдобра можност директно да пристапите до Кина електронски производство.По продажбата на услугата : Pls ве молиме контактирајте со нас ако откриете некои проблем за вашите производи во прв пат.Ние ќе го замени скршен делови со нови слободни делови во следната цел.Изберете најбрзо и најбезбедно шпедиција.Задржи следење на ред се додека не се добие стоката.Повратни информации : 1.Вашето задоволство е наша главна цел!2.Ние високо го цениме ако може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди коментарите...

E-XY литиева батерия зарядно устройство 18650 18350 16340 сухата акумулаторна литиево-йонна батерия US EU Wall Charger за e Cigarette kit E Cig Mod

3.04 -1 % BGN 3.00

ЗАБЕЛЕШКА : Овој Апарат мора САД / ЕУ приклучокот, ве молиме оставете ни забелешка за кој модел ти треба по вашата исплата, или ние ќе ги испрати модел според вашата земја...

Блок сонда KANGERTECH SOCC за EVOD / Protank / Mini Protank / Protank-II / Mini Protank-II / Unitank/ Mini Unitank Kangertech Cartomizers

15.33 -15 % BGN 13.00

Kangertech SOCC Серпентина Единица 5pcsПроизвод Вовед5pcs Kanger Tech SOCC Еден Калем Единица за Kanger Tech Cartomizers , вклучувајќи EVOD / Protank / Мини Protank / ProtankII / Мини ProtankII / Unitank / Мини Unitank...

Оригиналът на 10 фута GeekVape SS Клептън TC тел 26GA + 30GA нагревателен проводник за Griffin бта / Peerless ПДП/Ammit БТА атомайзер САМ макара тел

13.41 -18 % BGN 11.00

100% Оригинални10ft Geek Vape СВ Клептон ТЦ Жица (26 GA + 30 GA) , DIY жица од Geekvape Добар избор за DIY фанови.Должина : околу 3 M (10ft)Материјали : SS316 26 GA и 30 GADIY Пријателски Пакет Содржина 1 x 10ft Geek Vape СВ Клептон ТЦ Жица (26 GA + 30 GA) Едноставен за пакување...

2 елемента оригинален Justfog Q16 Starter with 900mAh Li-ion Battery Mod & 2.0 ml Q16 Clearomizer Пулверизатор Tank 1.6 ohm сонда Vape Kit

BGN 34.88

9271082045427129 Justfog Серија парче парче парче парче парче парчеПроизвод воведJustfog Q16 Дополнителен Комплет, вклучувајќи вграден во 900m Ah JЛесно 9 батеријата и 2.0 ml Q16 clearomizer, е нов пенкало, стил vaping уред и лесно да се користи за било почеток или на повик vapers...

Оригинален 240 W Tesla Нашественик 3 Box Mod Нашественик III VV Box министерството на отбраната за 510 резба за БТА/ПДП/RDTA e-cig MOD 240 W Teslacig Нашественик

64.16 -14 % BGN 55.00

240 W Тесла Окупатор 3 ВВ / "ФОЛКСВАГЕН" МО Без БатеријаНа 240 W Тесла Окупатор III ВВ / "ФОЛКСВАГЕН" МО Без Батеријата е дизајниран да биде стилски и ергономски со цел да се обезбеди совршена vaping искуство...

E-XY електронна цигара 810 до 510 капково върха адаптер за преобразуване на 810 510 конектор ПДП RBA на ЗРТ, резервоар на пръскачка

3.52 -15 % BGN 3.00

Пакет Содржи : 1 X 810 да 510 КонверторВе молиме Имајте во предвид : цената само за тест капе совети, не вклучуваат atomizer.

Оригинален 5шт Yocan Evolve Plus XL Coil Aadopts иновативна технология QUAD Coil за Evolve Plus XL Kit E-cig Evolve Plus XL Основната

31.94 -19 % BGN 26.00

Yocan се Развива Плус XL Серпентина 5pcsПроизвод ВоведТука доаѓа Yocan се Развива Плус XL Серпентина наменета за Развива Плус XL за Полнење ! Таа донесува иновативни QUAD серпентина технологија со користење на 4 кварц род серпентина да се донесе огромен облаците и интензивна грлото хит...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.