• Новинка
добри дървени играчки baby children photography prop подвесная помещение украса камера детски образователни играчки рожден ден на Коледа

добри дървени играчки baby children photography prop подвесная помещение украса камера детски образователни играчки рожден ден на Коледа

резултат:
BGN 6.38

Брой продукти
Налично

убаво дрвени играчки бебе деца фотографија проп виси камера декорација деца едукативни играчки роденден на божиќ опис функција : со висок квалитет и мека & удобно и 100% сосема нов & унисекс производ : детски играчки, бебе камера материјали : дрво возрасна група : > 3 години апликација : интелектуална играчки, classcial играчки за деца бебе пакет : 1 парчиња имајте на ум дека можеби некои разликата во бојата на кожата, поради . разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1 см големина отстапување (1 cm = 0.39 инчен). ве молиме имајте на играчка далеку од оган круг дел на камерата е pivotable, но бидете внимателни, не притисни премногу тешко, како што се произведува. ако овој дел, ве молиме чувајте го со лепак, тоа ќе работат за вас, за вашето разбирање. ви благодариме за разбирањето! !

Подробности

Тип Елемент:
Играчката Камери
Батерия:
NO
Пол:
Унисекс
Класификация:
цифров фотоапарат
Предупреждение:
Да Не дойде близо до огъня
Възрастова Група:
2-4 години
Характеристики:
Интерактивен
Материал:
Дърво
Номер На Модела:
дървена камера
Цвят:
розов син жълт виолетов зелен черен бял, сив
Пакет:
1 бр
Спецификация:
9*8*3.5CM

Избор на купувачи

Portable Дървена Сигурен Дете Деца Играят Къща Снимка Подпори Дървени Фотоапарат Играчка За Рожден Ден Подарък За Коледа Детска Стая Декор

13.26 -17 % BGN 11.00

Опис : Мазна работ, безбеден за деца играњеНовина дрвени камера, вашите деца ќе го сакамМоже да се биде дома декорација, деца играње куќа алатка и фото реквизитиСо виси јаже, погодно за носењеМал и лесен, лесно да се земе било кадеТаписерии изработка, изгледа реалноНајдобриот избор за вашите деца роденден или Божиќ подарокСпецификации : Материјал : дрвоТежина : 167gБоја : црна, бела, сина, зелена, виолетова, розоваПакет Се Вклучени : 1x мини симпатична играчка камераЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници , Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации Во Време!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Плаќање >>>>>>> 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.