• Новинка
Aliexpress производител frontlit неръждаема стомана led букви знак за магазин

Aliexpress производител frontlit неръждаема стомана led букви знак за магазин

резултат:
BGN 1.28

Брой продукти
Налично


Информации за производот
Главен материјал
SUS/ПММА
Тип на осветлување
frontlit
површински третман
Автомобил боја / Бранеа или Огледало SUS / титаниум SUS
боја
Како вашето барање
Тип на LED
SMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)
Боја
Бела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGB
Сертификат
CE / UL / ROHS
Оперативен моќ
DC 12 V
Живот време
>100000 часа
Извор на енергија
AC110 V / AC220 V
Пакување листа
Трансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипи
Пакување
внатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаи
Инсталација
Силикони или екипи, види детали, со упатство за инсталација
Испорака
EMS / Fed EX / DHL / ТНТ/ UPS-от или море испорака
Г-дин Ален Ванг CP/Whatsapp : +86 18020206652 e-mail : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.com
ДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Подробности

Номер На Модела:
неръждаема стомана писмо-знак с подсветка 0115
is_customized:
Yes
търговска марка:
shsuosai

Избор на купувачи

Търговия на едро с 3d писмо табели led осветление осветление означения

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалSПММАТип на осветлувањеНазад осветленаповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеТип на LEDSMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)БојаБела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGBСертификатCE / UL / ROHSОперативен моќDC 12 VЖивот време>100000 часаИзвор на енергијаAC110 V / AC220 VПакување листаТрансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Обичай 3D писма закрит декоративен лого signage прозрачни акрилни букви за знак

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалакрилик одборГолемина На Пи. / CAD / CDR / EPS датотека се достапнибоја ни Обезбеди РАЛ кодотПакување листаакрилик писма, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија моделПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Търговия на едро с led letter metal light led acrylic sign letters

BGN 1595.46

Информации за производотГлавен материјалSПММАТип на осветлувањеПред осветленаповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеТип на LEDSMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)БојаБела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGBСертификатCE / UL / ROHSОперативен моќDC 12 VЖивот време>100000 часаИзвор на енергијаAC110 V / AC220 VПакување листаТрансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

обичай табели Led салон за реклама на магазин открито

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалSПММАТип на осветлувањеПред осветленаповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеТип на LEDSMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)БојаБела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGBСертификатCE / UL / ROHSОперативен моќDC 12 VЖивот време>100000 часаИзвор на енергијаAC110 V / AC220 VПакување листаТрансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Sunsign САМ high transparency clear acrylic letters for outdoor signs

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалакрилик одборГолемина На Пи. / CAD / CDR / EPS датотека се достапнибоја ни Обезбеди РАЛ кодотПакување листаакрилик писма, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија моделПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Нов класически европейски стил чиста мед номера на къщата Карта вила апартамент номер четири цифри

BGN 400.26

Информации за производотГлавен материјалSПММАТип на осветлувањеПозадинско осветлувањеповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеТип на LEDSMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)БојаБела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGBСертификатCE / UL / ROHSОперативен моќDC 12 VЖивот време>100000 часаИзвор на енергијаAC110 V / AC220 VПакување листаТрансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

3d led letter signs lighting рекламен знак за интериора

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалSПММАТип на осветлување frontlitповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеТип на LEDSMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)БојаБела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGBСертификатCE / UL / ROHSОперативен моќDC 12 VЖивот време>100000 часаИзвор на енергијаAC110 V / AC220 VПакување листаТрансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испоракаГдин Ален Ванг CP / Whatsapp : +86 18020206652 email : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.comДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Taobao 3D полирани букви от неръждаема стомана розово злато метален знак потребителски 3d знаци

BGN 1.28

Информации за производотГлавен материјалНерѓосувачки челикТип на осветлувањеНикојповршински третманАвтомобил боја / Бранеа или Огледало Sтитаниум SUSбојаКако вашето барањеПакување листаупатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипиПакувањевнатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаиИнсталацијаСиликони или екипи, види детали, со упатство за инсталацијаИспоракаEMS / Fed EX / DHL / ТНТ / UPSот или море испорака

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.