• Новинка
Нов фитнес Вдигане на тежести фитнес ръкавици Мъже, Жени дишащи упражнения Luvas ръкавици половината от пръстите на обучение китката ръкавици за спорт

Нов фитнес Вдигане на тежести фитнес ръкавици Мъже, Жени дишащи упражнения Luvas ръкавици половината от пръстите на обучение китката ръкавици за спорт

резултат:
BGN 22.59
BGN 11.00 -51 %

Брой продукти
Налично


Предмет : Фитнес Ракавици
Боја : Црна,Виолетова,Сина,Розова
Големина : S,M,L,XL
Карактеристики и Предности;
√ Погоден за велосипедизам, веслање, и кревање, Фитнес и слично
√ Против пролизгување дланка дизајн, може да го подобри триење, да те направи полесно да се заврши последниот претставник
√ Прилагодливи зглоб затворање за сит, туку удобно се вклопуваат и половина прст дизајн обезбедува полесно отстранување
√ Дизајниран да го спречува calluses и плускавци.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Подробности

Размер:
M, L, XL, S
Номер На Модела:
А0099
Тип:
фитнес ръкавица
Тип:
фитнес ръкавица
Цвят:
розов, лилав, черен, син
Размер:
S,M.L.XL
Предмет на:
Спортни Лувасы
НЯМА :
мъжки ръкавици
Име:
спортна ръкавица

Избор на купувачи

евтини акробатични песни power inflatable gym air track on water outdoor exercise mats with free помпа 8m x 1.8 m x 0.15 m

BGN 1865.60

евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1.8 m x 0.15 мобука матобука мат подлогафитнес душеци за домашна теретанагумени воздух песна гимнастикавоздух вода душекГолемина : 8m x 1.8 m x 0.15 мБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : мат x 1, слободни пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка колекции x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1.Погодна за рекреација корисници2.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност3.Издржливи 1000Denier двапати ѕид ткаенина4.Релативно светлина и лесно подесување во салата.5.Скокови можат да се повторуваат почесто, со помалку можност за прекумерна употреба повреди освен на традиционалните обука опрема.6.Може да бидат поставени на секој кат.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Надуваеми на тепиха оборудване отслежывателя на въздуха акробатични гимнастики-за плажа 118inch

BGN 520.00

Гумени Гимнастика Гимнастика Воздух tracker опрема Душеци За на Плажа 118inch Опис на Производот : Тип Гумени воздух песна Објект Флексибилни гумени мат за гимнастика ПВЦ Материјал и пад бод Големина 3 MX1 MX0.1 M Боја исто како и Печатење на слики нашето лого Додаток поправка комплет, electic пумпа Тежина 14 KGS Пакет Картон гаранција 2years Пратката Термини од Страна на Fedex експрес (за 37days) MOQ 1 PC Користење на спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух мат1 x Рака Пумпа1 X Поправка на КомплетСпецификација : Големина на : 1 x Воздух Мат 3m x 1m x 0.1 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Nasinaya Figure Skating Dress Customized Competition Ice Skating Skirt for Girl Women Kids Patinaje Gymnastics Performance 89

319.97 -30 % BGN 224.00

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.ОписНие доаѓаат од Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаатмногу години искуство за правење мраз фустан.Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенинасе главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, високаеластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорацијадијамант или чипка шема...

Мини Полупальцевые гимнастически ръкавици спортни Културизъм спортни ръчен ръкавици мъжете и жените гири фитнес-упражнения за Вдигане на тежести

6.56 -9 % BGN 6.00

Мажи Жени Спортски Futness Ракавици Пот Апсорпција Дише Половина Прст Ракавици За Вежбање Обука На Зглобот Ракавици100% Сосема нов.Боја : Црна,сива,жолта,розова,сина.Големина : има Само една големина...

Високо Качество На Унисекс Монах Буда, Разположена Рамо Чанти Прашка Благотворителност Купа Чанта Будизма Памучни Чанти

31.98 -12 % BGN 28.00

Висок Квалитет Унисекс Монах, Буда Може Да Се Постават Рамо Кеси Прашка Милостиња Сад Торба Будизмот Памук КесиПоврзаниОпис На ПроизводотИме : милостиња сад торба Ткаенини : памучна крпа Боја : сива,кафе Појас должина : околу 145cm Дијаметар : за 20cm Дебели : околу 10cm Тежина : 0.11 kg Функција : висок квалитет,голем изработка untipilling,fadeless,shockproof Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината...

Професионален MMA Fighting Battle Въжето Muscle Climbing Thick Exercise Strength Body Power Gym Fitness Training Въже, 9M/12M/15M

340.03 -47 % BGN 180.00

Најлон Професионален ММА Борбите Јаже Мускулите Качување Дебели Вежба Сила на Телото Моќта Салата Фитнес Тренинг Јаже 9 M / 12 M / 15 МИЛИОНИ Битка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

Great river hill fitness mat надуваем балон песен heavy duty 12m x 2m x 20cm

BGN 3329.60

Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна тешки 12m х 2м x 20cmгумени воздух мат гимнастикагумени мат водаспортски директен мат вежбигимнастика мат спортски органГолемина : 12m х 2м х 0.2 mБоја : Небото синоМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : торбичката x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниInflating време : околу 5 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1...

Олимпийски 1 барабани пролет яка бар Пролет яка клипове гири скоба Spinlocks фитнес зала фитнес кроссфит 25 мм и черно 1 чифт

12.62 -13 % BGN 11.00

Олимписки 1" Barbell пролет Јака Бар Пролет Јака Клипови Гира Менгеме Spinlocks Салата Фитнес Crossfit 25мм Црна 1 ПарОпис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитетвнатрешен дијаметар : 25mm (1") Одговара за : Завртка тип бар и Мазна тип БарПакет : 1 пар ( 2 x Barbell Брави )Тежина : 115g / 4 МлМатеријал : Пластични & НајлонБоја : ЦрнаПакет : 1 Пар(2 парчиња) стандард (25мм) barbell заклучување јаки.За производот : Ние нудиме вистинска вредност за пари и да се гарантира целосна задоволството на друг начин ветувањето да се даде 'целосна наплата'.Ова е специјална понуда и може да се направи огромни заштеди, ако цел денес.Ние не ќе биде тепан по Квалитет и Цена.Spinlock Јаки направени за сите 1" Дигање Barbells или Dumbell Барови...

1 Чифт Кроссфит Гири Барабани Скоби Яки Заключване Фитнес Мускулатура Стандартни Кутия Яки Вдигане На Тежести, Фитнес Зала Челюст

31.76 -50 % BGN 16.00

Ако ви се допаѓа оваа точка, да го додадете во вашите " Wish List ".Добиете нова продавница openning подарок !Доколку ви се допаѓа нашата продавница,да го додадете во вашите " Продавница Листа "...

Relefree 1бр Вдигане на тежести колан фитнес фитнес зала Спорт китката приключи еластична превръзка подкрепа на ръцете гривна

BGN 2.82

Спецификации : Боја : Црвена,Жолта,ЗеленаГолемина : 47cm*8cmМатеријал : Полиестер+гумаФункција : Прилагодлив еластична бенд Палецот јамка за брзо и лесно се заврши Една големина одговара на повеќето Идеален за Дигање,фитнес,Салата или Вежба Цел Пакет се Вклучени : 1 X Wristband

Fedex Доставка надуваем фитнес зала мат, надуваем самостоятелно помпане на въздушен мат, надуваем балон песен 10m x 1m x 0.1 m

1467.20 -10 % BGN 1320.00

Опис На Производот : ТипГумени воздух песнаОбјектотФлексибилни гумени мат за гимнастикаМатеријалПВЦ и пад бодГолемина10 MX1 MX0.1 MБојаисто како сликаПечатењенашето логоДодатокпоправка комплет, electic пумпаТежина30 KGSПакетКартонгаранција2yearsПратката УсловиОд Fedex експрес (за 37days)MOQ1 PCУпотребаспортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух кат1 x Рака Пумпа1 X Поправка на Комплет1x торбичкатаСпецификација : Големина на : 1 x Airfloor 10m х 1m x 0.1 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

3 бр. / компл. неръждаема стомана / титан навеждане на главата офталмологични инструменти 12,5 см микро ножици, микрохирургические ножици за роговицата

90.00 -30 % BGN 63.00

1КОЛИЧИНА : 3 еез Офталмолошки Инструменти1 Во светот превозот, освен APO / FPO 2 Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот...

нов цвят надуваем балон песен открит фитнес фитнес мат акробатика, спортен тампон с безплатен помпа 5m х 1м за продажба

BGN 763.20

нова боја гумени воздух песна отворено фитнес гимнастика мат превртување на спортски мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбаобука мат гимнастикамоќ превртување песнапревртување на песни за домаспортски безбедност обукакористи превртување песнаГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен електрична пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : by Express,Fed ExОпис на производот1.Гумени воздух кат има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.6.Достапни во различни големини,бои и стиловиНашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.