• Новинка
Fedex Доставка надуваем фитнес зала мат, надуваем самостоятелно помпане на въздушен мат, надуваем балон песен 10m x 1m x 0.1 m

Fedex Доставка надуваем фитнес зала мат, надуваем самостоятелно помпане на въздушен мат, надуваем балон песен 10m x 1m x 0.1 m

резултат:
BGN 1467.20
BGN 1320.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Тип
Гумени воздух песна
Објектот
Флексибилни гумени мат за гимнастика
Материјал
ПВЦ и пад бод
Големина
10 MX1 MX0.1 M
Боја
исто како слика
Печатење
нашето лого
Додаток
поправка комплет, electic пумпа
Тежина
30 KGS
Пакет
Картон
гаранција
2years
Пратката Услови
Од Fedex експрес (за 3-7days)
MOQ
1 PC
Употреба
спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.
Пакетот Вклучува :
1 x Воздух кат
1 x Рака Пумпа
1 X Поправка на Комплет
1x торбичката
Спецификација :
Големина на : 1 x Airfloor 10m х 1m x 0.1 m
Материјал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)
Гаранција : 2-годишна гаранција
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата.
Производ одржување и одржување на :
1, производ на штета во рок од 10cm, можете да го користите поправка лепак и поправка на филмот, во оштетена и поправка филм обложени со посебен лепак, лепак 5 минути по леплива леплива по греење врски, соодветни истиснување, неколку минути По нормална.
2, Во случај на ветер, дожд, снег, дожд, град и други временски услови, опремата треба да биде строго забрането да се избегнат несреќи.
3, можете да го користите за перење во прав за да се отстрани површинската дамки чисти, а потоа чистење со вода по сонце да се исушат.
4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван добро. Температура на чување е генерално во -50 ~ +40 целзиусови степени се соодветни Производи треба да се обрне внимание на глодар контрола каснувања од инсекти.
Производот се покаже :
Производ detial :
Производство На Линија :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
5500 Lbs.

Подробности

Цвят:
Светло Сив
търговска марка:
хълм на великата река
Избор Упорки:
Фитнес Мат
Номер На Модела:
10 м х 1 м х 0,1 м
Отдел Име:
Дете
Модел:
Гимнастически Панталони / Чорапи
Тип:
раздувной отпечатък на въздуха за фитнес зала
Цвят:
сив
Доставка:
Чрез FedEx Express
Време на надувания:
около 5 минути
Доставка:
курьерским към вратата
срок на доставка:
От 3 до 7 дни
Материал:
капково бод

Избор на купувачи

Културизъм Скорост На Съпротива Спортни Парашути Открит Фитнес Оборудване Бягане Парашут Футбол Спортни Парашути

12.40 -19 % BGN 10.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^Целосно функционална вклучува падобран и појасMesh панели се обезбеди стабилност и да се намали пренесувањетоЦевка се отвора работи почнува и придава со лесно прилагодливи оклопБрзо ослободување на рака нуди лесно ослободување во брзо растеНабори лесно надолу за да се вклопуваат вклопуваат во носење25 кг на отпорМатеријал : ПолиестерДијаметар : Прибл...

Добра е тежка, светът бокс цел трайни пробивные подложки ММА краката са големи и кръгли цел муай тай бойното изкуство щит фокус извити блок 1

BGN 44.06

Квалитетот спецификации : Материјали : СТП+ЕВАГолемина : 35cm x15 cmТежина : 650g / pcПакет содржина : 1pc круг целнаПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Relefree 1бр Вдигане на тежести колан фитнес фитнес зала Спорт китката приключи еластична превръзка подкрепа на ръцете гривна

BGN 2.82

Спецификации : Боја : Црвена,Жолта,ЗеленаГолемина : 47cm*8cmМатеријал : Полиестер+гумаФункција : Прилагодлив еластична бенд Палецот јамка за брзо и лесно се заврши Една големина одговара на повеќето Идеален за Дигање,фитнес,Салата или Вежба Цел Пакет се Вклучени : 1 X Wristband

Насиная Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания кънки пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика производителност 82

182.83 -30 % BGN 128.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со продавачот директно.Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.За посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната тежинаБиста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобусПоловината : Мерка околу вашата природна половинатаКолковите : Мерка околу најголем дел од твоитеДебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолупред се, преку crotch, и назад до почетната точка.Ако сте dissatisfactory со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

2017 нов въздушен пол гимнастически постелки за дома/клуб 3m x1m x10cmwith fedex за доставка

BGN 520.00

Високо Квалитетна Професионална Фитнес Опрема, Гумени Воздух Собори Песна,Воздух Гумени Мат Воздух рампата Собори Песна Салата Мат ,Карактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Fedex Доставка Inflatable Сушилни Track, надуваем балон мат, надуваем въздушен килим за гимнастика 8m x 1m x 0.1 m

1187.20 -10 % BGN 1068.00

Опис На Производот : ТипГумени воздух песнаОбјектотФлексибилни гумени мат за гимнастикаМатеријалПВЦ и пад бодГолемина8 MX1 MX0.1 MБојаисто како сликаПечатењенашето логоДодатокпоправка комплет, electic пумпа,торбичкатаТежина27 KGSПакетКартонгаранција2yearsПратката УсловиОд Fedex експрес (за 37days)MOQ1 PCУпотребаспортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух кат1 x Електрична Пумпа1 X Поправка на Комплет1x торбичкатаСпецификација : Големина на : 1 x Airfloor 8m x 1m x 0.1 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

нов цвят надуваем балон песен открит фитнес фитнес мат акробатика, спортен тампон с безплатен помпа 5m х 1м за продажба

BGN 763.20

нова боја гумени воздух песна отворено фитнес гимнастика мат превртување на спортски мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбаобука мат гимнастикамоќ превртување песнапревртување на песни за домаспортски безбедност обукакористи превртување песнаГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен електрична пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : by Express,Fed ExОпис на производот1.Гумени воздух кат има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.6.Достапни во различни големини,бои и стиловиНашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

1 Чифт Кроссфит Гири Барабани Скоби Яки Заключване Фитнес Мускулатура Стандартни Кутия Яки Вдигане На Тежести, Фитнес Зала Челюст

31.76 -50 % BGN 16.00

Ако ви се допаѓа оваа точка, да го додадете во вашите " Wish List ".Добиете нова продавница openning подарок !Доколку ви се допаѓа нашата продавница,да го додадете во вашите " Продавница Листа "...

1 чифт деца, възрастни, художествена гимнастика остана танци, спорт, фитнес оборудване

15.02 -7 % BGN 14.00

Опис : Додадете Одблесокот На Вашиот Танц : Дуо боја им овозможува на играчите да се изврши боја движења Корисникот Безбедност Обезбедено : Клуб глава е направен од мек Термопластични Гума за да се обезбеди производот да не му наштети на танчери Две флексибилни гимнастика стапови да се направи танчерите се изврши подобро е Применливо луѓе : gymnasts,гимнастика фанови,танц љубители Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црвена / Зелена / Блу / Жолта / Розова / Виолетова Должина : 45см / 17.72" Max Width : 5cm / 1.97" Топ Внатрешен дијаметар : 3cm / 1.18" Тежина : 290g Количина : 1 Пар Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Високо Качество На Унисекс Монах Буда, Разположена Рамо Чанти Прашка Благотворителност Купа Чанта Будизма Памучни Чанти

31.98 -12 % BGN 28.00

Висок Квалитет Унисекс Монах, Буда Може Да Се Постават Рамо Кеси Прашка Милостиња Сад Торба Будизмот Памук КесиПоврзаниОпис На ПроизводотИме : милостиња сад торба Ткаенини : памучна крпа Боја : сива,кафе Појас должина : околу 145cm Дијаметар : за 20cm Дебели : околу 10cm Тежина : 0.11 kg Функција : висок квалитет,голем изработка untipilling,fadeless,shockproof Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината...

Nasinaya Фигурно Пързаляне Къса Пола За Момичета, Деца Жени Тренировъчното Рокля Индивидуални Patinaje Костюм Гимнастика, Каране На Кънки На Лед 5

45.31 -10 % BGN 41.00

Ова здолниште содржи гаќиЗа посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната тежинаБиста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобусПоловината : Мерка околу вашата природна половинатаКолковите : Мерка околу најголем дел од твоитеДебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.Ако сте задоволни со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со производи.

Great river hill fitness mat надуваем балон песен heavy duty 12m x 2m x 20cm

BGN 3329.60

Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна тешки 12m х 2м x 20cmгумени воздух мат гимнастикагумени мат водаспортски директен мат вежбигимнастика мат спортски органГолемина : 12m х 2м х 0.2 mБоја : Небото синоМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : торбичката x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниInflating време : околу 5 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1...

Бамбук Тай Джи Кунг Фу фен чиста пластмаса Тай Джи фен Тай Чи вентилатор двойно страничния вентилатор на дясната и на лявата ръка тялото на фитнес сграда

10.54 -24 % BGN 8.00

Answer : ___________________________ Note : Ние обично го испратам до тебе во десната рака,ако треба левата рака,ве молиме да ни оставите порака...

надуваем фитнес мат акробатика fitness air track sports safety training mat с безплатен помпа 5m x 1m за продажба

763.20 -10 % BGN 687.00

гумени gymnastic мат превртување на фитнес воздух песна спортски безбедност обука мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбасалата мат виткањесалата душеци за децагумени мат водагумени превртување на матспортски директен мат вежбиГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатер ial : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : околу 5 минутиИспорака : ОД Експрес,Fed ExОпис на производот1.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Потребни компресор е многу мала.6.Воздухот Мат е толку светло, мали и тоа ќе биде лесно да се собере на задното седиште од вашиот автомобил.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Мини Полупальцевые гимнастически ръкавици спортни Културизъм спортни ръчен ръкавици мъжете и жените гири фитнес-упражнения за Вдигане на тежести

6.56 -9 % BGN 6.00

Мажи Жени Спортски Futness Ракавици Пот Апсорпција Дише Половина Прст Ракавици За Вежбање Обука На Зглобот Ракавици100% Сосема нов.Боја : Црна,сива,жолта,розова,сина.Големина : има Само една големина...

Надуваеми на тепиха оборудване отслежывателя на въздуха акробатични гимнастики-за плажа 118inch

BGN 520.00

Гумени Гимнастика Гимнастика Воздух tracker опрема Душеци За на Плажа 118inch Опис на Производот : Тип Гумени воздух песна Објект Флексибилни гумени мат за гимнастика ПВЦ Материјал и пад бод Големина 3 MX1 MX0.1 M Боја исто како и Печатење на слики нашето лого Додаток поправка комплет, electic пумпа Тежина 14 KGS Пакет Картон гаранција 2years Пратката Термини од Страна на Fedex експрес (за 37days) MOQ 1 PC Користење на спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух мат1 x Рака Пумпа1 X Поправка на КомплетСпецификација : Големина на : 1 x Воздух Мат 3m x 1m x 0.1 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

евтини акробатични песни power inflatable gym air track on water outdoor exercise mats with free помпа 8m x 1.8 m x 0.15 m

BGN 1865.60

евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1.8 m x 0.15 мобука матобука мат подлогафитнес душеци за домашна теретанагумени воздух песна гимнастикавоздух вода душекГолемина : 8m x 1.8 m x 0.15 мБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : мат x 1, слободни пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка колекции x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1.Погодна за рекреација корисници2.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност3.Издржливи 1000Denier двапати ѕид ткаенина4.Релативно светлина и лесно подесување во салата.5.Скокови можат да се повторуваат почесто, со помалку можност за прекумерна употреба повреди освен на традиционалните обука опрема.6.Може да бидат поставени на секој кат.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.