• Новинка
Great river hill gym jump mat надуваем балон акробатично песен е добра херметичност на 7м x 1.65 m x 0.1 m

Great river hill gym jump mat надуваем балон акробатично песен е добра херметичност на 7м x 1.65 m x 0.1 m

резултат:
BGN 2969.60
BGN 2673.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Голема река ридот салата скок гумени мат воздух превртување на патеката добра воздух стегање 7m x 1.65 m x 0.1 m
фитнес мат interlocking
фитнес мат виткање
фитнес мат за домашна теретана
фитнес мат складирање
превртување на песни
Големина : 7m x 1.65 m x 0.1 m
Боја : Светло Сива
Материјал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенина
Технологија : двоен крои со додадена бонд
Додатоци : слободен пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка комплет x 1
Гаранција : 2 години
Пакет : силна крпа торба, лесно да се носат
Inflating време : помалку од 10 минути
Испорака : Express,Fed Ex
Опис на производот
1.ние снабдување со 2 години гаранција.
2.Високо endurable, и тешко на извртување и свиткување соодветно.
3.Лесно пренослив од салата да салата. Едноставно се тркалаат и тоа ќе биде доволно мала да се вклопи во задниот дел на вашиот автомобил.
4.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност
5.Релативно светлина и лесно подесување во салата.
6.По инфлација, мат, ќе се одржи својот притисок, за неколку часа, рефил само зема секунди.
Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика. Тоа е широко се користи во затворен и отворен за сите ширум светот за двете возрасни и деца.Воздухот песна е затоа не се погодни само за рекреативни групи, но исто така и за повисоко ниво gymnasts .Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
3500 Lbs. Околу 10-20 возрасните.
2.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.
4. Јас може да го користи во вода?
Yes (да). Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.
5.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Погодна за рекреација корисници.
6.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.


Подробности

Цвят:
Светло Сив
търговска марка:
хълм на великата река
Отдел Име:
Жени
Номер На Модела:
7м x 1.65 m x 0.1 m
Избор Упорки:
Фитнес Мат
Модел:
Гимнастически Панталони / Чорапи
Тип:
надуваеми въздушни песни
Цвят:
Светло Сив
Доставка:
Експресни, FedEx
срок на доставка:
От 3 до 7 дни
Гаранция:
2 години
MOQ:
1 парче

Избор на купувачи

Бамбук Тай Джи Кунг Фу фен чиста пластмаса Тай Джи фен Тай Чи вентилатор двойно страничния вентилатор на дясната и на лявата ръка тялото на фитнес сграда

10.54 -24 % BGN 8.00

Answer : ___________________________ Note : Ние обично го испратам до тебе во десната рака,ако треба левата рака,ве молиме да ни оставите порака...

2017 нов дизайн 4МХ2МХ0.Фитнес Раздувной въздух 2m Акробатика Мат / Tracks / Home Set / Training Board / наклонен мат с безплатен помпа

BGN 1150.40

Воздухот Песнагимнастика опремаПревртување на матгумени воздух собори песнисалата душециКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Nasinaya Figure Skating Dress Customized Competition Ice Skating Skirt for Girl Women Kids Patinaje Gymnastics Performance 89

319.97 -30 % BGN 224.00

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.ОписНие доаѓаат од Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаатмногу години искуство за правење мраз фустан.Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенинасе главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, високаеластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорацијадијамант или чипка шема...

Професионален MMA Fighting Battle Въжето Muscle Climbing Thick Exercise Strength Body Power Gym Fitness Training Въже, 9M/12M/15M

340.03 -47 % BGN 180.00

Најлон Професионален ММА Борбите Јаже Мускулите Качување Дебели Вежба Сила на Телото Моќта Салата Фитнес Тренинг Јаже 9 M / 12 M / 15 МИЛИОНИ Битка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

Relefree 1бр Вдигане на тежести колан фитнес фитнес зала Спорт китката приключи еластична превръзка подкрепа на ръцете гривна

BGN 2.82

Спецификации : Боја : Црвена,Жолта,ЗеленаГолемина : 47cm*8cmМатеријал : Полиестер+гумаФункција : Прилагодлив еластична бенд Палецот јамка за брзо и лесно се заврши Една големина одговара на повеќето Идеален за Дигање,фитнес,Салата или Вежба Цел Пакет се Вклучени : 1 X Wristband

надуваем фитнес мат акробатика fitness air track sports safety training mat с безплатен помпа 5m x 1m за продажба

763.20 -10 % BGN 687.00

гумени gymnastic мат превртување на фитнес воздух песна спортски безбедност обука мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбасалата мат виткањесалата душеци за децагумени мат водагумени превртување на матспортски директен мат вежбиГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатер ial : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : околу 5 минутиИспорака : ОД Експрес,Fed ExОпис на производот1.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Потребни компресор е многу мала.6.Воздухот Мат е толку светло, мали и тоа ќе биде лесно да се собере на задното седиште од вашиот автомобил.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

евтини акробатични песни power inflatable gym air track on water outdoor exercise mats with free помпа 8m x 1.8 m x 0.15 m

BGN 1865.60

евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1.8 m x 0.15 мобука матобука мат подлогафитнес душеци за домашна теретанагумени воздух песна гимнастикавоздух вода душекГолемина : 8m x 1.8 m x 0.15 мБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : мат x 1, слободни пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка колекции x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1.Погодна за рекреација корисници2.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност3.Издржливи 1000Denier двапати ѕид ткаенина4.Релативно светлина и лесно подесување во салата.5.Скокови можат да се повторуваат почесто, со помалку можност за прекумерна употреба повреди освен на традиционалните обука опрема.6.Може да бидат поставени на секој кат.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Високо Качество На Унисекс Монах Буда, Разположена Рамо Чанти Прашка Благотворителност Купа Чанта Будизма Памучни Чанти

31.98 -12 % BGN 28.00

Висок Квалитет Унисекс Монах, Буда Може Да Се Постават Рамо Кеси Прашка Милостиња Сад Торба Будизмот Памук КесиПоврзаниОпис На ПроизводотИме : милостиња сад торба Ткаенини : памучна крпа Боја : сива,кафе Појас должина : околу 145cm Дијаметар : за 20cm Дебели : околу 10cm Тежина : 0.11 kg Функција : висок квалитет,голем изработка untipilling,fadeless,shockproof Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината...

нов цвят надуваем балон песен открит фитнес фитнес мат акробатика, спортен тампон с безплатен помпа 5m х 1м за продажба

BGN 763.20

нова боја гумени воздух песна отворено фитнес гимнастика мат превртување на спортски мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбаобука мат гимнастикамоќ превртување песнапревртување на песни за домаспортски безбедност обукакористи превртување песнаГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен електрична пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : by Express,Fed ExОпис на производот1.Гумени воздух кат има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.6.Достапни во различни големини,бои и стиловиНашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

Културизъм Скорост На Съпротива Спортни Парашути Открит Фитнес Оборудване Бягане Парашут Футбол Спортни Парашути

12.40 -19 % BGN 10.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^Целосно функционална вклучува падобран и појасMesh панели се обезбеди стабилност и да се намали пренесувањетоЦевка се отвора работи почнува и придава со лесно прилагодливи оклопБрзо ослободување на рака нуди лесно ослободување во брзо растеНабори лесно надолу за да се вклопуваат вклопуваат во носење25 кг на отпорМатеријал : ПолиестерДијаметар : Прибл...

1 чифт деца, възрастни, художествена гимнастика остана танци, спорт, фитнес оборудване

15.02 -7 % BGN 14.00

Опис : Додадете Одблесокот На Вашиот Танц : Дуо боја им овозможува на играчите да се изврши боја движења Корисникот Безбедност Обезбедено : Клуб глава е направен од мек Термопластични Гума за да се обезбеди производот да не му наштети на танчери Две флексибилни гимнастика стапови да се направи танчерите се изврши подобро е Применливо луѓе : gymnasts,гимнастика фанови,танц љубители Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црвена / Зелена / Блу / Жолта / Розова / Виолетова Должина : 45см / 17.72" Max Width : 5cm / 1.97" Топ Внатрешен дијаметар : 3cm / 1.18" Тежина : 290g Количина : 1 Пар Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Олимпийски 1 барабани пролет яка бар Пролет яка клипове гири скоба Spinlocks фитнес зала фитнес кроссфит 25 мм и черно 1 чифт

12.62 -13 % BGN 11.00

Олимписки 1" Barbell пролет Јака Бар Пролет Јака Клипови Гира Менгеме Spinlocks Салата Фитнес Crossfit 25мм Црна 1 ПарОпис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитетвнатрешен дијаметар : 25mm (1") Одговара за : Завртка тип бар и Мазна тип БарПакет : 1 пар ( 2 x Barbell Брави )Тежина : 115g / 4 МлМатеријал : Пластични & НајлонБоја : ЦрнаПакет : 1 Пар(2 парчиња) стандард (25мм) barbell заклучување јаки.За производот : Ние нудиме вистинска вредност за пари и да се гарантира целосна задоволството на друг начин ветувањето да се даде 'целосна наплата'.Ова е специјална понуда и може да се направи огромни заштеди, ако цел денес.Ние не ќе биде тепан по Квалитет и Цена.Spinlock Јаки направени за сите 1" Дигање Barbells или Dumbell Барови...

Добра е тежка, светът бокс цел трайни пробивные подложки ММА краката са големи и кръгли цел муай тай бойното изкуство щит фокус извити блок 1

BGN 44.06

Квалитетот спецификации : Материјали : СТП+ЕВАГолемина : 35cm x15 cmТежина : 650g / pcПакет содржина : 1pc круг целнаПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

3 бр. / компл. неръждаема стомана / титан навеждане на главата офталмологични инструменти 12,5 см микро ножици, микрохирургические ножици за роговицата

90.00 -30 % BGN 63.00

1КОЛИЧИНА : 3 еез Офталмолошки Инструменти1 Во светот превозот, освен APO / FPO 2 Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот...

Тай-Чи мека ракетка костюм в напреднала възраст алуминиева сплав Тай-Чи топката е мека ракетка Бойни изкуства обзавеждане

22.38 -2 % BGN 22.00

ФУНКЦИЈА : МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум рекет Силикони топката face Nonтоксични и невкусна не е лесно да се деформиранифитинг:taichi обука утро обука

Насиная Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания кънки пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика производителност 82

182.83 -30 % BGN 128.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со продавачот директно.Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.За посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната тежинаБиста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобусПоловината : Мерка околу вашата природна половинатаКолковите : Мерка околу најголем дел од твоитеДебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолупред се, преку crotch, и назад до почетната точка.Ако сте dissatisfactory со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

1 Чифт Кроссфит Гири Барабани Скоби Яки Заключване Фитнес Мускулатура Стандартни Кутия Яки Вдигане На Тежести, Фитнес Зала Челюст

31.76 -50 % BGN 16.00

Ако ви се допаѓа оваа точка, да го додадете во вашите " Wish List ".Добиете нова продавница openning подарок !Доколку ви се допаѓа нашата продавница,да го додадете во вашите " Продавница Листа "...

2017 нов въздушен пол гимнастически постелки за дома/клуб 3m x1m x10cmwith fedex за доставка

BGN 520.00

Високо Квалитетна Професионална Фитнес Опрема, Гумени Воздух Собори Песна,Воздух Гумени Мат Воздух рампата Собори Песна Салата Мат ,Карактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

2018 нов дизайн 3x1x0. 1m надуваем балон песен фитнес мат

BGN 1040.00

гумени воздух песна гимнастикагумени воздух песна австралијагумени воздух песна за салатаобука душеци боречки вештинигумени мат обукаГолемина : 3m x1m x0.1 мБоја : црвенаМатеријал : ПВЦ и специјални капка бодТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : мат x 1 ,крпа кеса x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниInflating време : помалку од 5 минутиИспорака : од Експрес,Fed ExОпис на производот1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.